Opinie o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poltraf Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Poltraf Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Spedunio

Ja tam twierdze, że w Bydgoszczy jest jak u pana za Boga za piecem. Jest taki lajcik, że czasami z przyjemnością jade na pomoc do Tczewa. Taki jestem dobry kiero. Kasa jest dobra, atmosfera w pracy jest super wszyscy jestesmy jak jedna wielka rodzina. Jak widzimy paczke to myslimy o pacjencie, szczegolnie jak sa to znicze albo kije do miotły z Merkurego. Super praca dla zoorganizowanych ludzi. Zawsze wracam wypoczety i mam czas zeby skladac donosy na straż miejską.

Alvaro

Jutro wpadam do was na spedycje zeby was (usunięte przez administratora) mam dosyc jak tak piszecie to niejest snieszne

Zajazdowski

Dawaj wariacie

Bubson

Po tym co tu czytam to nie którzy by chcieli nic nie robić a zarobić . Cieszcie się z tego co macie bo może być gorzej . Pozdrawiam

Hahaha
@Bubson

Ty to chyba jeden z hobbitów Mira. Pewnie ten co nosi brązowe zęby. Ten co w twarz Mirowi słodko sprzedaje co sie dzieje na magazynie. A za plecami wyzywa od najgorszych. Moja rada dla Ciebie taka. Posyp sobie kreseczke zapitol nosem aż Cie w te brązowe jedynki połaskocze. I zetrzyj z oczu nasienie Pitera i Mirunia. Może wtedy zobaczysz co tu sie dzieje. A jutro rano jedz kup M. sniadanie (0,7l krupnika, sok winogrono) później pośpiewaj co sie dzieje na magazynie razem ze swoim przyjacielem w okularkach. Jestescie siebie warci. Jeden drugiemu nóż w plecy wbija. A w twarz najlepsi przyjaciele. Znam Was tak dobrze że nie musicie nikogo udawać.

Kierowca.
@Bubson

Pewnie pisze to osoba która siedzi za biurkiem. Polecam przejecjac sie tydzien w trase jak wysypie freseniusy i pobiegac po pietrach z paczkami żywionka. To ciekawe czy wtedy będziesz tak śpiewać. I jeszcze ten Merkury po wsiach i gs-ach. Firma po połączeniu z UPS schodzi na (usunięte przez administratora) Leki za grube miliony i ta sieczka z Merkurego. Śmiech na sali. Przyjdz popracuj troche i sam zobaczysz jak bedziesz wyglądać po tygodniu.

Pawulon
@Bubson

Łatwo powiedzieć jak sie trase robi palcem po mapie. Jednak w realu trzeba sie troche napocić zeby zrobic 400km i wrócić o normalnej porze (14-15).(usunięte przez administratora)Dobrze że już tam nie pracuje bo ta firma wysysa życie z pracowników. Grunt że szefostwo ma wypchane kieszenie. Szkoda że zapominają, że bez tych ludzi którzy te przesyłki wożą by jej nie mieli. Po co szanować i doceniać pracownika ktory robi robote. Pokazesz ze rozwieziesz paczki to dostajesz ich wiecej. Nie interesuje ich że masz rodzine i praca po 12 godzin za te stawki to jest wstyd. Pozdrawiam tych normalnych kierowców dzieki ktorym to sie jeszcze kręci.

Alvaro

Ale ja tak powaznie pytam bo interesuje mnie praca zwiazana z transportem lekow

Piter lala
@Alvaro

Stawki sa takie zeby zarabial szefo nie przewoźnik. Daj sobie spokój jak nie chcesz wpaść w długi. Tutaj nie ma zmiłuj tu jest Poltraf. Tutaj zarabiają tylko Ci co mają spraeny język i nie boją sie ubrudzić czekolafką

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Poltraf Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Klientów Kluczowych (National Account Executive) - segment Healthcare
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Alvaro

Witam jaka stawka w Poltraf Bydgoszcz ?

Kazik
@Alvaro

Stawka jest taka ze nie wiem czy juz dramat czy jeszcze żarty(usunięte przez administratora)

Sluchaj bubson, (usunięte przez administratora) sie w łeb. Nie kazdy musi poswiecic cale zycie na ta prace tak jak Ty. Zobaczymy co zrobisz jak Twoi bogowie stwierdzą, ze biznes trzeba uszczuplic i Cie (usunięte przez administratora) na zbity ryj. Wtedy Ci sie mozg otworzy o ile jeszcze cos z niego zostalo.. Zamiast sie madrowac i robic za adwokata, usiadz w domu i pomysl czy Ty do konca jestes taki charakterny jaki chcesz byc. Zwykly rurociąg z Ciebie, bo kazdemu w oczy w pracy mowisz to co chca uslyszec a pozniej (usunięte przez administratora) rąbiesz za plecami kazdemu z osobna. Nie masz odwagi w oczy powiedziec nic nikomu, z reszta nie tylko Ty cala ta Twoja ekipa cwaniaczkow na strzala jest taka sama. Zycie weryfikuje i Was wszyskich z tej c**l ekipy to czeka. Buziaki chlopaczki, jestescie smieszni razem ze swoimi Szefami zaczynając od samej gory Mozna na Was nasrac taka z Was Ekipa hah.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Poltraf Sp. z o.o.?

Tani Armani

Nabór na kierowców do Bydgoszczy. Odradzam firma (usunięte przez administratora) Prosze poczytac opinie. To co sie tu dzieje nie jest do opisania słowami.

Colombo

Siemina Ty to jestes wariat. Po jednej tubce wazeliny juz masz inny tok myslenia. Ale spoko, dobrze sie nasmaruj i zrob masaz relaksacyjny z szefem na tylnej kanapie mustanga 5.0l.

Siemina

Ja tam lubie tą prace. Jak dostane żywienie na Inowrocławiu to nawet na siłownie nie musze chodzić. Grunt że dostałem polar z napisem Poltraf. Wszyscy na osiedlu od razu mnie szanują. Lubie tez patrzec jak przyjezdza szefo i moge popatrzyc na jego mustanga. Firma pierwsza klasa. Roboty od zaj... Siano tez sie zgadza jeszcze mi nigdy nie zabraklo na parówki i bułki. Pozdrawiam wariatów z Bydgoszczy. My tu mamy jak u pana Boga za piecem.

Akordeon

Nie piszcie prosze tak o bydgoszczy, ja tam pracowalem lub pracuje, generalnie to sam nie wiem od czasu jak jezdze wiekszym autem niz maly busik to pozno wracam do domu i za szybko czas ucieka . Ja lubie ta prace, najwazniejsze dogadac sie ze spedytorem i robic to co mowi. Nawet jak powie ze mam isc zrobic mu drinka lub podlaczyc usb myszki pod stolem w komputerze to wykonuje polecenie. Kiedys opowiadalem chlopakom z firmy ze na osiedlu jestem nie do zdarcia, ale jak zaczalem pozno wracac do domu to ziomki mnie opuscili i teraz pisza na murach ze jestem ku*as. Wazne ze kierownik jest zadowolony ze mnie a reszte mam w duuu. Nie mam kolegow na firmie bo to banda geji i jakbym chcial bym ich poukladal jak czyste pranie co mloda robi raz na miesiac. Chcialbym byc najlepszym kierowcą w bydgoszczy bo ja jako jedyny potrafie wejsc na krzeslo, zrobic zoom'a i zobaczyc czy 100km za miastem przyszla pani otworzyc apteke szpitalną. Duzo wiary w siebie i na bank uda Wam sie szybko awansowac, moze na magazyn dorobic super kase i pomoc spedycji. Starczy pisania bo telefon mi wypada z reki, a to przez wazeline co dostalem na swieta od cichego wielbiciela. Ps. Cala zuzylem ze spedytorem, prosze jeszcze jedna hehe. Pozdrawiam serdecznie kłaniam sie "Gangster"

M 0,7l

Poltraf Oddział Bydgoszcz- prowadzimy aktualnie nabór na kierowców. Szukamy osób które nie posiadają ambicji, mają w (usunięte przez administratora) e swoje rodziny, nie potrafiące samodzielnie myśleć, które chętnie będą zasuwać na moją premie, i dla ktorych wynagrodzenie miesieczne 2800zl za prace po 10-12godzin dzienie jest szczytem ambicji. Jeżeli posiadasz te cechy to chętnie przyjmę Cie pod swoje biurko, znaczy sie skrzydła. Przewozimy głównie leki ale jeszcze wozimy przesyłki firmy merkury(znicze, zapalniczki, kije od miotły, baterie itp) po zadupiach. Serdecznie zapraszam takich którzy bedą (usunięte przez administratora) Bez marudzenia i ostrzegam nie lubie słowa "NIE". Ja sobie tu ludzi wychowałem pod siebie i nie pozwole żeby ktoś mi mój mały raj rozbił.

Łolaboga

Poltraf Bydgoszcz- nie wiem od czego zacząć tyle jest do powiedzenia. Moze zaczne od samej góry. Pan M. Wielki spedytor niczym Gandalf szary robi z siebie nie wiadomo kogo a tak naprawde to człowiek ktory ma straszne problemy z samym sobą. Jego najlepszym przyjacielem jest 0.7l Krupnika lub Żubrówki chociaż często też odwiedza go Harnaś lub Żubr co w trawie puszczy????. Jego problemy alkoholowe odbijają sie na pracownikach. Wystarczy zwiesc jakiś towar np awizo lub odmowe przyjecia przez odbiorce to juz mozesz byc pewien, ze nastepny dzien masz przeebany. Wokół pana M. biega jego banda wiernych, (usunięte przez administratora) tzw hobbitów,którzy tylko przytakują na wszystko co pan M. powie. Nieważne, że za jego plecami wyzywają od najgorszych. Jeśli chodzi o prace to (usunięte przez administratora) kiła i malaria. Przesyłki żywienia domowego i dźwiganie paczek po pietrach to juz wogole dramat. Do tego dochodzi Merkury o ktorym szkoda gadać. Więc jeżeli myślisz o Pracy w Poltrafie to z góry odradzam no chyba że jesteś (usunięte przez administratora) i kręci Cie praca do poznych godzin za marne pieniadze to praca w Poltrafie jest dla Ciebie.

roman

Jedno wielkie dziadostwo. Kilka lat temu ta robota jeszcze miała jakieś "ręcę i nogi" a teraz to wyzysk jak chol.... Wielmożny poltraf będzie woził każdy (usunięte przez administratora) którego inne firmy nie chcą wozić. Dlaczego Pharmalink nie wozi eurocash, mercury, nie wożą towaru do rossmanów lidlów i innych GS-ów na największych zadupiach Polski. A do tego to nieszczęsne żywienie które łaskawy Poltraf wymaga wniesienie do domu pacjenta. Proszę któregoś z filozofów tam na górze żeby gibnął się 4 razy na 4 piętro z trzema paczkami to zobaczy jakie to piękne. Niektóre paczki ciężkie jakby tam ktoś gruzu nawalił

xzczxczxc
@roman

Ja tam biorę dwa żywionka w łapki( na jedną rękę jeden kartonik) + strzykawki pod pachę :)

sccsdfdsfds
@roman

nigdy nie miałem żywienia z 16 paczkami ale ok :)

P1

Nie polecam firmy poltraf z błonia. Szukają studentów(zaocznych) do pracy, a jak przychodzi weekend to nakładają kary za to że się im powie dużo wcześniej że ma się zjazd. Nie ważne czy robisz coś dobrze czy źle. "Kierownik" zawsze znajdzie coś aby ci z premi zabrać. która pod koniec miesiąca i tak jest ujemna.

Iwona
@P1

@P1 Poltraf obsadza tylko studentów na swoje stanowiska pracy? Osoby nie uczące się nie mogą liczyć na zatrudnienie w tej firmie?

kierowca

Poltraf to stan umysłu :)

Rogalewski

Po co piszecie te bzdury na Bydgoszcz. Ja kocham ekspedytora, chociaz rąbie mu (usunięte przez administratora) za plecami i wyzywam od roznych a pozniej udaje ze jestem w porzadku to nic takiego. Najchetniej bym zagral mu do,re, mi, fa, sol na flecie i z moim ulubionym kolega posypal troche sody z torebki, moze wtedy to plus drink by go rozerwalo i bysmy przezyli niezapomniana noc na jego pryczy. Tyle na ten temat!

Frazes

Poltraf Sp. z o.o. to fajna firma, nie rozumiem po co piszecie te bzdury?

jogi
@Frazes

Normalna to moze byla ale jak (usunięte przez administratora) dala upesowi to kompletne dno.

@Frazes

Fajna firma bo nie jezdzisz z tym syfem po wioskach tylko siedzisz na (usunięte przez administratora) przy komputerze i cwaniaka zgrywasz. Zamiast się madrowac to lepiej zamów sobie w aptece Gemini maść na hemoroidy.

@Katalizator

Dobrze nasmaruj rowa! To może Passata dostaniesz od szefa.

Wiki
@Frazes

Normalnie nigdy nie było. W Bydgoszczy kierowcy traktowani jak w (usunięte przez administratora), dyspozytor alkoholik z rozchwianą osobowością jak jakiś bezdomny mieszka w magazynie, śpi tam na jakieś pryczy i dzili pracę tak, żeby nikt inny życia normalnego nie miał, najlepiej by było od 4 rano do 23 za kółkiem. Tylko wybrani mają stałe trasy

Dariusz

Firma jest ok. tylko niestety pracownikom nie zawsze chce się pracować ti narzekają!

Maestro
@Dariusz

Dobrze ze Tobie chce się pracować. Haha

Hej. Czy coś się już zmieniło? :)

Kozica

Taa zmieniło się jeszcze więcej nadan od Mercurego i ciężkich kartonów z domestosami, cifami, proszkami do prania. I dalej smigaja z drogimi lekami czasami nawet na ratunek życia. Nikt nic z tym nie robi. Masakra

Katalizator

Leki wożą z chemią od firmy Mercury, kostki domestos, znicze,redbulle, zapalniczki itd. Kto podpisal taka umowę niech go posadza za kierownicą i jezdzi po tych wiochach do lewiatanow i innych sklepow spozywczych!!! Szok, pilnować temperatury zeby energetyki sie nie przegrzaly i pasztety wegańskie na palecie. To nie firma, jeden Wielki (usunięte przez administratora)

Przemysław
@Katalizator

Byłeś pracownikiem zatrudnionym na stanowisku kierowcy w firmie Poltraf? Z informacji podanych w internecie firma organizuje i obsługuje dystrybucję bezpośrednią produktów firm z branży farmaceutycznej i branż pokrewnych. Zastanawia mnie więc skąd mowa tu o produktach spożywczych? Rzeczywiście jest tak, że zarówno produkty farmaceutyczne, jak i spożywcze jeżdżą w trakcie jednego kursu?

jogi
@Przemysław

no a jak spozywka chemia no i dla zwierzat!!!

@Przemysław

Jeżdżą leki razem z chemia. Prodykty spożywcze również. Jeździłem jako kierowca w tej firmie i wiem co wozilem. To już nie jest firma zajmująca się farmaceutyka tylko firma kurierska. Szkoda tylko że mają takie wymagania odnośnie aut z izoterma i temperatur. Wszystko schodzi na psy, kiedyś super Firma a od momentu połączenia z UPS jedno wielkie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@Przemysław

Jeżdżą leki razem z chemia. Prodykty spożywcze również. Jeździłem jako kierowca w tej firmie i wiem co wozilem. To już nie jest firma zajmująca się farmaceutyka tylko firma kurierska. Szkoda tylko że mają takie wymagania odnośnie aut z izoterma i temperatur. Wszystko schodzi na psy, kiedyś super Firma a od momentu połączenia z UPS jedno wielkie bagno. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Poltraf Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Poltraf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltraf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltraf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltraf Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Stefana Batorego 4
    05-870 Błonie