Opinie o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poltraf Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Poltraf Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Przemek

Najgorszy przewoźnik. W Poznaniu jeżdżą (usunięte przez administratora) Nie polecam. Omijać za wszelką cenę.

Magdalena WSC

Szanowni Państwo , Drodzy pracownicy magazynu logistycznego " Poltraf " oddział Błonie przy ulicy Stefana Batorego. Mam do Was następujące pytanie - odnośnie chciałabym tam aplikować na stanowisko : magazynier A wiec ..... Chciałabym się dowiedzieć następująch opini , spostrzeżeń - wiadomości - indywidualne opinie pracowników już tan pracujących : Jak wygląda tam praca ? -Jakie są zalety firmy " Poltraf " ? - Jakie są wady firmy " Poltraf ? - Jakie są umowy i na jaki okres są zawierane ? - Na jakie można liczyć wynagtodzenie - Od - Do ( kwoty )? - Czy istnieje jakikolwiek system premiowy ? - Jaki jest socjal , benefity pozapłacowe ? Wszystkim dziekuje za przeczytanie mojego posta oraz za odpowiedzi:-) Z poważaniem Magdalena

Pt

Czy to prawda, że całe Biuro Obsługi Klienta zwolnili się w tym samym czasie?

@Pt

Tak. Paula wyjechala, a obydwie Justyny zmieniły pracę....

Mirek

Miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie jako kierowca busa. (usunięte przez administratora) Podatny na "prezenty" od przewoźników. Człowieka potrafił zajeżdżać po 16 godzin dziennie, żeby przewoźnik wychodził jakoś na swoje, a dla kierowcy 2300zł na rękę. (przewoźnicy mają pośrednika nad sobą, który jest nie lepszy od ekspedytora i ustala stawki jak mu się podoba). Ogólnie każdy, każdego kręci jak może. Zero zgrania wśród ludzi tylko jedna wielka zawiść, ciągła manipulacja kierownictwa mająca na celu rozbicie grupy, żeby pracownicy się nie zbuntowali. Zero poszanowania człowieka, (usunięte przez administratora). Nie polecam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Poltraf Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Klientów Kluczowych (National Account Executive) - segment Healthcare
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Iwona

Proszę Cię, byś pisząc na forum nie używał wulgaryzmów. Rozumiem, że piszesz pod wpływem emocji, ale pewne zasady kultury powinny być respektowane nawet wtedy. Komentarze zawierające przekleństwa łamią regulamin. Pozostawiam link, abyś mógł się z nim zapoznać: https://www.gowork.pl/regulamin

Iwona

@anonymous skoro nie możesz skontaktować się telefonicznie z Poltraf, to czy podejmowałaś jakieś inne kroki w celu uzyskania zaległego wynagrodzenia, jak np. kontakt osobisty lub zgłoszenie sprawy do odpowiednich organów? Jeżeli tak, to proszę Cię byś nie zapomniała napisać nam na forum jak sprawa potoczyła się dalej i jaki był jej finał. Każda informacja bazująca na osobistym doświadczeniu, będzie na wagę złota dla użytkowników forum.

Nie wyplacaja pieniedzy za prace, Pracowalam w sierpniu i do tej pory mie otrzymzlzm wynagrodzenia. Nie odbieraja telefonu. Firma nie jest godna zsufania.

Iwona

@Fh proszę Cię o nieobrażanie innych osób. Wypowiadając się tu, należy pamiętać, by zachowywać szacunek do innych. Zamieszczane tu komentarze, powinny być merytoryczne i odnoszące się do kwestii związanych z zatrudnieniem i realiami pracy w danym miejscu. Dzięki takim wpisom, wielu użytkowników forum może wyrobić sobie opinię i łatwiej podjąć decyzję odnośnie rozwoju swojej kariery.

Jacek

Potrzebuje namiary na firmę transportową brata prezesa tą z Wrocławia.Chcę pracować tam jako kierowca na wachadle obojętnie jaki kierunek , samochody mają normę 29-32 l, a spalają 25 l x 10000 km , agregaty w zimie wszystkim przewoznikom zużywają paliwa za 1000 PLN a u nich norma 2000 PLN. Połowa poltrafu kupuje nadwyżki od kierowców. Pozdrawiam duet z Wrocławia - Dąbrowa górnicza i resztę, i resztę chłopaków. Może nowy szef nie da robić się w rogu. Wyrazy współczucia z powodu odejścia Prezesa

Fh
@Jacek

Pajac jestes cwieku

Fh
@Jacek

Klos

Chętnie zaproszę Panią/Pana z biura na 1 dznień pracy z kierowcą. Ciekawe czy nadal będą zadowoleni z pracy od 6 rano do 19 wieczorem za 2800 zł. i czekanie na wypłatę bo firma notorycznie opóźnia przelew. Ważne są tylko słupki w tabelkach z po obniżkach stawek nawet mnie na opony zimowe nie stać!!! Ludzie nie zdajecie sobie sprawy z kosztów utrzymania samochodu chłodni, ubezpieczenie za auto to około 8000 zł, opony 3000 zł, paliwo na miesiąc jeżdżenia 3500 zł, przeglądy, oleje, mechanicy, ZUS. Chętnie się zamienię na pracę w biurze. Ciekawe co zrobicie jak nie będzie czym lub kim wywieść towaru???

Jak łysy mi tak ja jemu
@anonymous

U łysego z błonia tanio kupisz co 2 dzień świeżo spuszczonego

Pp
@Jak łysy mi tak ja jemu

Prawda jest zlodziejem i ojrada szefa swego

asdf

Praca masakra... do pracy na 6 wyjazd o 8 i jazda do 17-18 mam dosc chlania czyli zywienia domowego, ktore przychodzi na najwieksze zadupiaa, ponadto palety na szpitale strasznie cięzkie i schodzi 1-2h rozładunku....

Tt

Gdzie jezdzisz

Tt

Gdzie jeździłes

asdf

Oddział Rzeszów...

Iniezmieniasienic

To nie wina Poltraf .. to podwykonawcy zatrudniają pracowników , którzy muszą "Pracować" ... płacą im jakieś śmieszne % od czegoś niby od Fv .. codziennie od pon do pt od .... kto pierwszy ten lepszy do ... 21-22 takie min 16-17 h na obrotach ... Powinni pomyśleć o jakiś pokojach do wynajęcia albo postawić domki holenderskie dookoła tego obozu pracy . Pomysł na biznes dla pracodawców ... ogólnie szczerze mi się nie podoba taki wyzysk -ale to tylko moje zdanie

yogi
@Iniezmieniasienic

A Ja zaprzecze to WINA TYLKO POLTRAFU

bbb

Nie płacą za paczkę tylko za adres dostawy, nie wiem czy płacą za awizo. Pracowałem jako kierowca u podwykonawcy. Praca od 5 rano do rozwiezienia, zależy od trasy, ale trzeba liczyć kilkanaście godzin dziennie (zależy też jaki rejon). Plus, że w sobotę nie pracują. Dostarczanie w oparciu o telefon motorola m55 = tragedia. Podwykonawca dzierżawi ten sprzęt od Poltrafu. Dostajesz jakiś używany badziew, zamiast nowego; wyłącza się, zawiesza. Za zgubienie, uszkodzenie obciążają. Trzeba mieć sprawny wóz, bo za niewystawienie auta są kary- stawki nie znam. Kierowcy muszą się użerać z bajzlem- zdarzają się błędne adresy, brakuje przydatnych informacji dot. dostaw, jak co to zaraz dzwonią z bok, podlegasz pod ekspozytora- można trafić na chama; praca fizycznie wymagająca, ciężkie paczki, przesyłki paletowe; dostawy do szpitali, aptek, żywienie domowe- np. wiocha na końcu świata, w lesie; do przedstawicieli handlowych- zazwyczaj ich nie ma; pomimo posiadania telefonu i tak pełno papierów, wszędzie podpisy - czytelne [chcieli wprowadzić kary za nieczytelne/brakujące podpisy/pieczątki]

Żyg
@bbb

Kary już wprowadzone

jogi
@Żyg

Debile tak robia zobaczymy jak dlogo. najlepiej siedziec za biurkiem przy komputerze i mysla ze sa najlepsi a to nie prawda zeby nie kierowca rozwozacy paczki to by niebylo juz dawno poltrafu co sie sprzedal!

Tylkotyle

Tabelki, tabelki, tabelki.....klient sie nie liczy....

tt
@Tylkotyle

co wiesz

Wrrrrtr

Ja i tak wiem swoje i się nie boje !!!

Dośćkłamstwa

Taki cyrk ,;???taki wyzysk w takiej firmie? Tak właściwie to skargi są głównie nie na Poltraf tylko na przewoźników, którzy oszukują swoich pracowników. Ale cóż. . Układy, % od fV której nigdy nie widział pracownik , praca po 14 godz . , Czy ktoś z firmy Poltraf czyta w ogóle tego typu opinie ? Niestety nie , bo tam nikt nie dba o opinie tylko o statystyki Panie przewoźniku z gwiazdkami na czele !!! Naprawdę nie interesują mnie pana leasingi , a jedynie wynagrodzenie dla męża :) Bo 100 zł za 14 godz to raczej wstyd dla Pana! ! Są Mercedesy !!! A reszta to frazesy.

Siemasiedaaaaa

Witam . Mam namiar na załatwienie badań psychotechnika dla kierowców . Podobno obowiązkowy. Rybka załatwia. .. bezcenne zjawisko.

Masyferfusonnnn

Faktycznie trzeba sprawdzić czy każdy ----zwłaszcza ten co zatrudnia --- kierowców, ma badania * * na wszystko najlepiej Służbo zdrowia. .. Kopiemy dalej? ??

Ojjjjj

Zaczynamy grę? ?? Panie $ prezesie $ skad takie pomysły? Czekam na oficjalne badania psychotechniczne naszych przełożonych ..mm

Bzzzzzz

Cześć. Tam faktycznie do niektórych nic nie dociera. Jeszcze trochę i się zdecyduje i opowiem pewna historie o pracodawcach którzy traktują swoich pracowników jak swoją własność. Umowa śmieciowa ---to nie tyle godzin roboty? Zgadza się?

Zostaw merytoryczną opinię o Poltraf Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Poltraf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltraf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltraf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltraf Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Stefana Batorego 4
    05-870 Błonie