Opinie o G4S w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy G4S. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w G4S o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G4S w Warszawa

sfinks

witam. chciałbym wszystkim odradzić tą firmę . Przepracowałem w prawdzie krótko. Ale jedno powiem , [usunięte przez moderatora] na kasę! Dlatego radze zwiewać jak najszybciej.

armia

Panowie ta firma, to jest całkowite dno. Zwykłego pracownika mają w [usunięte przez moderatora]. Zarobki, to dno. Ostatnio bez mojej wiedzy obniżyli mi stawkę godzinową i nawet mnie o tym nie powiadomili. Pracuję w tej firmie ponad 5 lat i to jest chyba nagroda za sumienną pracę. Zarobki w wysokości 1600zł przy prawie 300 godzinach pracy, to jest nieporozumienie. Panowie, jak padniemy na ryj z przepracowania, to te dupowłazy z biura nawet nam ręki nie podadzą. Wysyłają do domu nam ankiety i biuletyny. Szczycą się swoją firmą, a nie ma czym!!! to jest [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]w białych rękawiczkach. Tak można tylko w Polsce robić. Jakiś zagraniczniak zbija na nas kasę i zaciera ręce. Czas na bunt panowie, bo te związki zawodowe w G4S, to też ściema.

Panowie pracuje w G4S na pełny etat od 10 lat zarabiam na dzień dzisiejszy 1100 zł. A na dzień dzisiejszy zabierają dodatki funkcyjne tak traktują wieloletnich pracowników. Dziad nie firma. Zrozumią to jak się skończą dopłaty z pefronu i zostaną z [usunięte przez moderatora] w nocniku.

OBECNIE W g4S ZWALNIAJA ETATOWCOW NIEPRZEDLUZAJA UM.A PRZYJMUJA EMERYTOW Z GR,INWALIDZKIMI I LUPIA KASE Z PEFRONU A LUDZIE Z ETATOW NA BRUK OTO OBRAZ FIRMY G4S

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w G4S spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

czy można sie dowiedziec coś na temat pracy na Dworcu Wilenskim,stawki z licencją lub bez praca,ludzie.pozdrawiam

M

Panowie o czy wy piszecie pracuje jako inspektor w dużej firmie 2500 tyle zarabiam plus zwrot za paliwo szeregowy pracownik może zarobić co najwyżej 1800 przy 300 godzinach,mając licencje 8 zł x 300 =2400 są to prawie godziny na dwa etaty wychodzi po 1200 zł .

Daro

Czy to prawda ze Konsalnet kupuje monitoring i ZNR G4S ?

John

Za 196 godzin w b. ważnym strategicznie obiekcie w Poznaniu- 1300 zł. Ekwiwalent na pranie- 17 zł netto. Żadnych dodatków, premii itp.Kierownik olewa, jego kierownik [usunięte przez moderatora].. miód! :/ NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM!!!

Siemka!! Mam prosbe czy moglbys postarac sie o num tel do Piotrka [usunięte przez moderatora]. Jesli jezdzisz w zalogach to zapytaj sie starych pracownikow. Pozdrawiam Podaje ci num swoj tel 603 333 099.

anonim - 2011-01-22 00:44:09 dziękuje za info:-) a ile godzin tam się pracuje? słyszałam, że z licencją można zostać dyrektorem (chyba operacyjnym) dostaje się laptopa i komórke służbową czy to prawda? Tak to prawda,jaki laptop i telefon Cie interesuje podaj dokladnie marki i modele to przygotujemy sie na Twoje przyjscie do firmy. pozdrawiam,dyrektor ds.tefonini i komputeryzacji Heniek Spam vel Pecet

anonim - 2011-01-30 10:37:42 witam mam pytanie związane z zarobkami, ile zarabia się na etacie w stolicy już po podwyżkach jeśli takowe były. Zabrali od 01.01.2011 po 50zl za bhp wiec nie bedzie żadnej podwyzki

Po podwyzkach ,wszystkim zabrali po 50zl bhp za pranie ,wiec możęsz zarobić tylko mniej niż w 2010

ssss

Przedział 10-13zł netto

ania

Chciałabym się dowiedzieć ile zarabia ochroniarz w G4S na obiekcie a konkretnie stadionie legii z licencją 1 lub 2 stopnia z góry dziękuje za odp.

Kot

Kiedy podwyżki bo praca z bronią jest już równa pracy ochroniarza bez licencji .Panowie na kierowniczych stanowiskach czytajcie swoje emaile bo są durne i jeden przeczy drugiemu

Kot

co robi dział handlu w regionie południowym ? Tracimy wszystkie kontrakty nic nowego nie przybywa ,tylko stare umowy są aktualizowane i 8,5 tyś na konto wpływa .

Kot

G4S to firma która miała bardzo dużo dyrektorów i prezesów jedni odchodzili inni przychodzili a potem wracali ,tylko pracownik się nie liczył a zwłaszcza ten który pracuje długie lat.Może koniec pracy za minimalną płacę i znak równości dla osób bez licencji oraz zleceniobiorcy a pracownicy Z N R .Koniec układania się związków zawodowych z zarządem.Koniec roku 2010 i co dalej ?Podajcie czas podwyżek płacy lub koniec G 4 S_

7 lat

Przez takich jak "lipa" co chwalą G4S i te mierne zarobki, to nigdy w tej firmie nie będzie dobrze!!! Lipa jaka masz stawkę za godzinę, że wyciągasz za 90 godzin tyle kasy???!!! Z etatem, to się zgadzam, ale wez pod uwagę, że jak by mogli zapłacić mniej, to by to zrobili. Nie mogą, bo muszą zapłacić najniższą krajową. Taka jest Ustawa. Pomyśl co piszesz!!!

Zostaw merytoryczną opinię o G4S - Warszawa

• Jak się pracuje w G4S?

Zobacz opinie na temat firmy G4S tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

G4S