MAHTA

Opinie o MAHTA

andy

spotkałem ogłoszenie o pracy firmy MAHTA, że poszukują analityków z wykształceniem matematycznym lub ekonomicznym, niestety nie podają szczegółów i liczyłem na aktualne opinie pracowników, może jeszcze się ktoś odezwie?

pracownikMAHTA

Praca w firmie MAHTA pozwoli Ci zdobyć doświadczenie okupione jednak dużym wysiłkiem i pracą po godzinach za niewielkie pieniądze. Pracodawca co kilka miesięcy sprawdza pracownika poprzez ankiety, w których zadaje m.in takie pytanie: czy pracownik zostaje po godzinach.

MagdaM
@pracownikMAHTA 25.07.2014 22:11

Można wiedzieć na jakim stanowisko Pan/Pani pracował/a? I niskie zarobki to jakie?

Zostaw opinię o MAHTA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAHTA