Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 17 ocen.

Opinie o Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o.

Iwona

@Ewa możesz napisać, jakie powody zatrzymują Ciebie w firmie? Każda opinia o pracodawcy - wspomnienie o plusach i minusach zatrudnienia - pomaga w podjęciu wielu zawodowych decyzji.

Iwona

@pracownik??? to dobrze, że firma profesjonalnie podchodzi do procesu rekrutacji. Dostałeś już informacje zwrotną?

pracownik???

Komentarz "pracownika" nie napawał optymizmem przed rozmową kwalifikacyjną, ale po wizycie w biurze mam pozytywne wrażenia. Nowoczesny obiekt, dużo miejsca, uśmiechnięci ludzie. Sama rozmowa w koleżeńskiej wręcz atmosferze, ale prowadzona rzeczowo. Blisko 90 minut. Pytanie tylko, czy idealny obraz środowiska pracy kreowany przez prowadzącego przekłada się na realia?

Kamil Nowak Administrator IT Wydawnictwo Gospodarc

Jesteś osobą chyba dość sfrustrowaną, jako również obecny pracownik uważam że powyższa opinia jest nie prawdziwa i krzywdząca dla firmy jak i dla osób nią zarządzających oraz w niej pracujących. ~pracownik - jeśli jest Ci tak źle w firmie dlaczego jej nie zmienisz? i czemu ukrywasz się pod pseudo?

bilon

a bo niby przyjacielu twoim zdaniem jest nie tak właśnie w tym podejściu do pracownika? może opisz nam, co?

chleb

finansowo całkiem dobrze ale podejście do pracownika i atmosfera pozostawiają wiele do życzenia chodź wielu odnajduje się w tym klimacie :)

anonim

(usunięte przez administratora)

do Pawła

Paweł teraz ta firma liczy 10 pracowników wcześniej było ok 20 może ciut mniej. Tam zostały osoby, które bardzo długo pracują i tak na prawdę sie nie rozwijają - na tych samych stanowiskach cały czas żenada . Więc eliminują zagrożenie jeżeli się okażesz lepszy, a sądzę, że tak BĘDZIE :) pozdrawiam . Pani z dystrybucji pewnie Ci zaraz odp ;)

były pracownik

Właśnie ! racja tam jak się pracuje to cały czas na jednym stanowsiku bez żadnych perspektyw na awans i podwyżki. Z tego co mi wiadomo nie ma tam nowych pracowników wszyscy odeszli, albo zostali zwolnieni więc jakim cuden pisze kotoś nowy?! Dział sprzedaży liczy tylko 1 osobę śmiech na sali poza tym o czymś to świadczy...pozdrawiam szczęśliwy były pracownik :)

T.

Frustratem trzeba być, żeby tyle tam pracować i to na jednym tym samym stanowisku specjalista ds. dystrybucji a lata lecą ;) zero ambicji !

obecny

błyskawiczna reakcja ;) gratuluję.... wszystkich przeglądających to forum natomiast zapraszam jednak, do wyrobienia sobie własnej opinii, ponieważ teksty życiowych frustratów zwykle wprowadzają w błąd ;)

Eva

Czy to Pani z dystrybucji pisze :) ? Najwiękzy podlizuch firmowy ! To nie bzdury tylko fakty takie rzeczy maja i miały miejsce w firmie

obecny

nie wiem kto wypisuje te bzdury ale najwidoczniej ma zle intencje i zbyt duzo wolnego czasu ..., pracuje tu od ponad pol roku i uwazam to miejsce za jedno z najbardziej przyjaznych pracownikom z jakimi mialem okazje sie zetknac w ostatnich 20 latach. nie wazne jest jakie bzdury ludzie wypisuja w necie ...wazne jest to jak jest naprawde, przyjdz pogadaj, posluchaj, poczuj atmosfere a sam/sama wyrobisz sobie opinie ...wszystkiego dobrego i zapraszamy jesli sie komus chce chciec ....

tom

śmieszna firma: prymitywna pani prezes, dwulicowy pan wice i szczuci na siebie pracownicy.

obecny pracownik

teraz jest jeszcze gorzej, bo wielka Pani dyrektor została wielką Panią Prezes (przez wielkie P). TERROR!

pracownik

Wszystkie poprzednie opinie świetnie opisują sytuację w firmie. Psychiczne niszczenie człowieka jest na porządku dziennym. Doświadczeni pracownicy z wiedzą merytoryczną są zwalniani lub gnębieni przez Panią dyrektor sprzedaży. Ona sama nie prezentuje wymaganego poziomu kultury i doświadczenia na tym stanowisku. Brak żadnych perspektyw na rozwój, zero socjalu nawet na święta. Po likwidacji jednego działu wszystkimi zajęciami obarczyli pozostałych pracowników mimo że brak im doświadczenia w określonej dziedzinie. Bardzo nie polecam bo można stracić tutaj zdrowie. Urlopy tylko w wakacje, każdy dzień wolny poza wakacjami jest niemile widziany, wręcz przy wszystkich krytykowany. L4 to rzecz nie istniejąca. Sprawy indywidualnie nie są załatwiane na osobności tylko na środku biura. Gloryfikacja narodu niemieckiego jest na porządku dziennym.

bobi

Nie polecam tej firmy. Bardzo zła atmosfera pracy, mobbing oraz brak szacunku dla innych. Brak perspektyw rozwoju, kultura zarządzania również często pozostawia wiele do życzenia. Mało kto pracuje w tej firmie długo,każdy odchodzi albo się go pozbywają kiedy jest niewygodny... no może z wyjątkiem kadry zarządzającej, he he he ciekawe dlaczego? Zdecydowanie nie polecam.

Miki

Pani od sprzedaży stosuje mobbing, publiczny lincz jest na porządku dziennym. Duża rotacja pracowników. Praca tylko dla ludzi o bardzo mocnych nerwach i twardej skórze.

kruszyna

Jeśli chodzi o współpracę z tą firmą, to jest w porządku. Ale każdemu kto miał okazję tam pracować, odszedł, czy został zwolniony, pozostał niesmak. Firma wyciska pracowników jak gąbkę - ile się da jak najmniejszym kosztem. Nie ma co też liczyć na kulturalne rozstanie na poziomie.

ona

Zdecydowanie przestrzegam, chyba że lubicie klimaty PRLu oraz ludzi, którzy marzą o tym, żeby tylko korzystać z Waszej pracy. Poważnie zastanówcie się nad odpowiedzią na ofertę pracy w tym miejscu, ponieważ najczęściej poszukują ludzi na krótki okres, kiedy potrzebują "rąk do pracy", a później, pomimo obietnic, zwalniają.

FMCG

Zdecydowanie NIE POLECAM tej firmy!!!!!!!!!!! Opinię tę potwierdzi każda z osób, które miały okazję poznać ją od wewnątrz... Żadna nie będzie niestety mogła powiedzieć dobrego słowa o zdecydowanej większości ludzi tam pracujących i ich profesjonalnym podejściu do czegokolwiek!

Zostaw opinię o Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o.