Groupon Customer Services Poland sp. z o.o.

Opinie o Groupon Customer Services Poland sp. z o.o.

Iza

W sieci pojawiła się oferta pracy na Content Managera z językiem niemieckim - czy ktoś z forumowiczów może mi opisać swoje doświadczenia związane z tym stanowiskiem? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Z jakich etapów składa się cały proces rekrutacyjny?

magda

@piosek obecnie znajomość języków obcych to podstawa. A w przypadku Site Editor musisz znać niemiecki naprawdę perfekcyjnie. Ale za to dobrze płacą a atmosfera u nich w pracy jest naprawdę super nie mówiąc już o porządnym socjalu

Zostaw opinię o Groupon Customer Services Poland sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Groupon Customer Services Poland sp. z o.o.