Opinie o Groupon Customer Services Poland sp. z o.o. w Warszawa

Tymek Nowy wpis

Chyba zaszła pomyłka w nazwie firmy, ponieważ nie ma w Warszawie takiej firmy.

Iza Nowy wpis

Napiszecie jak pracuje się w Grouponie, jakie warunki proponują i jakie benefity maja dla pracowników?

Ewa Nowy wpis

nie ma takiej spółki :P

Janusz Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Groupon Customer Services Poland sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

magda

@piosek obecnie znajomość języków obcych to podstawa. A w przypadku Site Editor musisz znać niemiecki naprawdę perfekcyjnie. Ale za to dobrze płacą a atmosfera u nich w pracy jest naprawdę super nie mówiąc już o porządnym socjalu

Kasia
@magda

@magda możesz napisać co oznacza "dobrze płacą" w przypadku site editora? ile znaczy "dobrze"? zdaje się, że tam praca jest od pon do niedzieli, więc weekendy też czasem wpadają, tak?

Gregor

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Czy ta cisza na forum jest tego potwierdzeniem? Chciałbym tu pracować i liczyłem na wasze opinie, szkoda,

Iza

W sieci pojawiła się oferta pracy na Content Managera z językiem niemieckim - czy ktoś z forumowiczów może mi opisać swoje doświadczenia związane z tym stanowiskiem? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Z jakich etapów składa się cały proces rekrutacyjny?

Zostaw merytoryczną opinię o Groupon Customer Services Poland sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Groupon Customer Services Poland sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleje Jerozolimskie 123A
    02-017 Warszawa
  • NIP: 7811902639 KRS: 0000530315
Groupon Customer Services Poland sp. z o.o.