Groupon Customer Services Poland sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Groupon Customer Services Poland sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Groupon Customer Services Poland sp. z o.o.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Groupon Customer Services Poland sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Janusz

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Groupon Customer Services Poland sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

magda

@piosek obecnie znajomość języków obcych to podstawa. A w przypadku Site Editor musisz znać niemiecki naprawdę perfekcyjnie. Ale za to dobrze płacą a atmosfera u nich w pracy jest naprawdę super nie mówiąc już o porządnym socjalu

Kasia
@magda 16.05.2016 14:52

@magda możesz napisać co oznacza "dobrze płacą" w przypadku site editora? ile znaczy "dobrze"? zdaje się, że tam praca jest od pon do niedzieli, więc weekendy też czasem wpadają, tak?

Gregor

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Czy ta cisza na forum jest tego potwierdzeniem? Chciałbym tu pracować i liczyłem na wasze opinie, szkoda,

Iza

W sieci pojawiła się oferta pracy na Content Managera z językiem niemieckim - czy ktoś z forumowiczów może mi opisać swoje doświadczenia związane z tym stanowiskiem? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Z jakich etapów składa się cały proces rekrutacyjny?

Zostaw opinię o Groupon Customer Services Poland sp. z o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Groupon Customer Services Poland sp. z o.o.