AESTHETIC CONCEPT

Dolnośląskie

Opinie o AESTHETIC CONCEPT

zawiedziony

Dołączam się do opinii. Niestety nie polecam współpracy.

Easy

Absolutnie nie polecam tej firmy nikomu rozsądnemu, produkty całkiem dobre, ludzie bez zastrzeżeń z jednym małym wyjątkiem tzn Szanownej Pani Właściciel tak naprawdę bez mocy decyzyjnej bez konsultacji z Najwyższym z siostrzanej firmy. Jestem daleki od ocen ale jeżeli ktoś jest mi winien pieniądze wynikające z umowy współpracy to należy napisać prawdę. Zwykłe oszustwo ubrane w prawnicze (bo oczywiście sama sobie nie radzi) gadanie. Ale to jeszcze nie koniec...:) Jednym słowem im dalej tym lepiej ....

Zostaw opinię o AESTHETIC CONCEPT - Dolnośląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AESTHETIC CONCEPT