agencja ochrony G4S security

Wrocław

Opinie o agencja ochrony G4S security

bilo

Zarobki-najniższa krajowa- porażka Wymagania rosną względem pracowników- zarobki nie! Zero motywacji do pracy tylko strach przed utratą nawet takiej marnej.

Słowa kojarzące się z agencja ochrony G4S security (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .solidna Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .doświadczeni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w agencja ochrony G4S security:organizacja pracy Najbardziej nie podobało mi się w agencja ochrony G4S security:

Zostaw opinię o agencja ochrony G4S security - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agencja ochrony G4S security