PKP Informatyka spółka z o.o.

Łódź

Opinie o PKP Informatyka spółka z o.o.

Co słychać w firmie? Czy pracuje się dobrze? Tak sobie myślę, że ta cisza tak wskazuje. Pracowałem w firmie i było bardzo dobrze.

Julita

W sieci pojawiło się ogłoszenie na Menadżera ds. Produktu - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w PKP Informatyka spółka z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Te merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

kamil

rekrutacja już zamknięta @joki. więc albo poczekaj na kolejną albo wyślij do nich swoje cv

Yogi

@stale o jakich 13tkach mówisz? Premie i owszem raz na jakiś czas się zdarzą ale 13tki sobie nie przypominam, a już trochę tu pracuję. @karod jakie liczne szkolenia - być może dla programistów, choć jak patrzę jak to wygląda w innych działach to też bym nie liczył za bardzo - oczywiści plany zawsze są i na szkolenia możesz się zapisać, ale na tym koniec :)

Yogi

Polecam wszystkim zainteresowanym zerknąć na rynek-kolejowy.pl lub kurierkolejowy.eu i wyszukać PKP Informatyka. Firma w tym momencie walczy o być albo nie być więc jak ktoś na chwile chce się zaciągnąć to zapraszam ale na dłużej to może być kiepsko. Ponadto ambitne wyzwania :) powoli zaczyna brakować wyzwań nawet nie ambitnych - ogólnie kadra managerska do wymiany i wtedy może pogadamy.

rekrutant

Osoby rekrutujące są chyba za bardzo bite :) - wystraszony Pan z Panią. Pytania chyba sobie z googla skopiowali co powinni zapytać. Jeżeli reszta teamu ma takie pojęcie o pracy to mam nadzieję, że nie zadzwonią.

Zorientowany

Możliwości rozwoju żadne, brak strategi, kadra zarządzająca z łapanki bez jakiejkolwiek wiedzy i wizji, zmienia się średnio trzy razy w roku, nikt za nic nie odpowiada, krótko mówiąc - porażka.

dd

Omijajcie szerokim łukiem, chyba wszyscy co jeszcze coś umieli już się katapultowali. Ale cóż, ryba psuje się od głowy.

lolo

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, brak jasnych zasad działania w grupie, dążenia do celu, każdy okopuje się we własnym obszarze działania i winny jest ktoś inny, tylko nie on, dalej związki zawodowe, czyli ludzie przyspawani do stołków dbający tylko o swój interes, brak jakiejkolwiek logiki działania w organizacji, głupie decyzje i brak profesjonalizmu w działaniu, i można tak w nieskończoność. Dla młodych to firma, która wręcz uczy nieróbstwa, bo tutaj po prostu nie da się normalnie pracować, a co dopiero wdrożyć projekt u klienta, to jest dopiero wyzwanie. Na prawdę szkoda czasu, no chyba że jest się nierobem, to idealne miejsce do ślizgania

kr

Miałem okazje być w PKP informatyka na rekrutacji. Niestety muszę przyznać iż była ona na bardzo niskim poziomie merytorycznym. Pytania z książki więc żadnego problemu nie było ale wydaje się że Pan T sam nie znał na nie odpowiedzi. Każda odpowiedz jak zakładam słuszna (niepierwszy raz odpowiadam na pytania o kolekcjach - podstawy podstaw) kończyła się chłodnym spojrzeniem rekrutującego. Zero dyskusji - nie udało mi się pociągnąć tematu na wyższym poziomie. Później pan T, jak słyszałem od znajomego z kursu, przedstawił się jako Alfa i Omega w PKP, stąd moje przypuszczenia o bardzo niskim poziomie kompetencji IT i menadżerskich w całym PKP Informatyka w Łodzi. Zdecydowanie nie polecam na podstawie wrażeń z rekrutacji.

gosc

Dział windykacji tragedia. ludzie nieprzeszkoleni bez podstawowej wiedzy na temat windykacji, sposobów. Kierownik-zero znajomosci zasad windykacji. Biuro to obskurna dziura.

nowy

ide na rozmowe do pkp informatyka na stanowisko stazysta/specjalista ds eksploatacji. czy ktos sie orientuje jak wyglada tam kwestia zarobkow na tym stanowisku? ile trwa staz? i czy to faktycznie jest staz?

Firma nie wykorzystuje potencjału pracownika, chodzi mi tu o dział programistyczny. Bardzo szkoda, powinna, tak jak robią to inne firmy. Jak praca taka płaca, jak ktoś rodzinnie się dostał na brzydko mówiąc pałę i zaczął się wdrażać w tematy nie umiejąc prawie nic to jeszcze w miarę może liczyć na grosz. Ludzię są wporządku ale zarobek i praca to prawdziwa klapa.

pkp_klepacz

Praca w tej firmie to praca dla emerytów i rencistów. Kierownicy przeszkoleni na niskim poziomie. Małe zarobki, naprawdę małe. Rodzinna atmosfera w sród starszych ludzi programistów, ciasteczka, imieniny itd. podwyżek żadnych. Firma bez przyszłości. Dla ludzi po studiach i po roku zmiana firmy. Zero profesjonalizmu. Bogaty tylko pakiet socjalny. Napracować się nie napracujesz ale i nie zarobisz.

Zostaw opinię o PKP Informatyka spółka z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKP Informatyka spółka z o.o.