Opinie o PKP Informatyka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PKP Informatyka Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PKP Informatyka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKP Informatyka Sp. z o.o. w Warszawa

Konduktor

Pracowałem na stanowisku Młodszy administrator ds. monitorowania infrastruktury IT. Bardzo miło wspominam czas spędzony w firmie. Bardzo dużo się nauczyłem pod okiem wykwalifikowanych mentorów. Praca jest wymagająca, ale naprawdę warto. Firma oferuje aż 2,6 dnia bezpłatnego urlopu raz na 5 lat. Po przepracowaniu 15 lat istnieje możliwość awansu na specjalistę średniego szczebla. Jedyny minus tej pracy to niski dodatek stażowy wynoszacy jedynie 21,37zł, ale nie przeszkadza mi to, ponieważ zniżka 99% na bilety PKP intercity zaspokoja wszystkie moje potrzeby życiowe. Atmosfera jest wybitna. W każdy nieparzysty piątek istnieje możliwość spożycia w pracy posiłku z oficerem nadzorującym pracę w obozowej kantynie. Posiłek oczywiście płatny przez pracownika. Ale za to smaczny. Poza zniżkami na bilety firma oferuje również darmowe pampersy dla dorosłych, aby można było w komfortowych warunkach pełnić obowiązki. Gorąco polecam pracę tutaj. Praca czyni wolnym.

Kacha Nowy wpis
Inne

Tak dla pełnej jasności wy te okresy próbne macie na umowie o pracę czy może jednak zleceniu? zastanawiam się też jak pracownicy sobie na nich radzą. Jest w ogóle szansa, że komuś nie przedłużą czy raczej każdego biorą?

Konduktor Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w PKP Informatyka Sp. z o.o.?

abc
@Pytanie

3 miesiące okres próbny, a później to kwestia negocjacji.

Paulina
@abc

A możesz powiedzieć jak dokładnie wyglądają takie negocjacje? Jak źle wynegocjuje to tracę pracę czy mam złą umowę? :D

Bbc Nowy wpis
@abc

Komus udało się colowiek wynegocjować w tej firmie? Wszystko jest narzucane odgórnie. Nawet pensji/podwyzki nie da się wynegocjować. Ogolnie to podwyzki są dla wybranych, dla dyrektorów i zarządu

Jan

Firma to nie nazwa tylko ludzie a ludzie w PKP to stan umysłu i analogowy Prezes w firmie podobno informatycznej jest ANALOGOWY taki mały kontrolerek

Karolina Nowy wpis
@Jan

No to czekaj, bo ująłeś to tak jakbyś sobie spekulował zamiast stwierdzać fakty. Dobrze to odebrałam? Bo z własnego doświadczenia to co konkretnie miałbyś to napisania?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
Łódź
MS POS Poland Sp. z o.o.
(43 opinii)
Wyślij CV
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
(542 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Gutek
Inne

Może kiedyś nie było dobrze ale aktualnie jest naprawdę fajna praca, z przyjemnością się tu przychodzi.

Roar
@Gutek

Ciekawe w którym mieście

gosc

mam w nosie wasze opinie o waszym miejscu pracy ,rozklad jazdy ktory podajecie nigdy mnie nie zawiodl. Tak trzymac a nawet nie wiecie jakie jest to wazne

Robert
Inne

Firma z całą pewnością nie uczy złej pracy tylko ludzie robia wszystko żeby jak najmniej pracować!

lolo

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, brak jasnych zasad działania w grupie, dążenia do celu, każdy okopuje się we własnym obszarze działania i winny jest ktoś inny, tylko nie on, dalej związki zawodowe, czyli ludzie przyspawani do stołków dbający tylko o swój interes, brak jakiejkolwiek logiki działania w organizacji, głupie decyzje i brak profesjonalizmu w działaniu, i można tak w nieskończoność. Dla młodych to firma, która wręcz uczy nieróbstwa, bo tutaj po prostu nie da się normalnie pracować, a co dopiero wdrożyć projekt u klienta, to jest dopiero wyzwanie. Na prawdę szkoda czasu, no chyba że jest się nierobem, to idealne miejsce do ślizgania

Obecnypracownik
@lolo

Właściwie nic się nie zmieniło. Nadal tak to wygląda.

Inne

Co słychać w firmie? Czy pracuje się dobrze? Tak sobie myślę, że ta cisza tak wskazuje. Pracowałem w firmie i było bardzo dobrze.

Julita
Inne

W sieci pojawiło się ogłoszenie na Menadżera ds. Produktu - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w PKP Informatyka spółka z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Te merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

kamil

rekrutacja już zamknięta @joki. więc albo poczekaj na kolejną albo wyślij do nich swoje cv

Yogi

@stale o jakich 13tkach mówisz? Premie i owszem raz na jakiś czas się zdarzą ale 13tki sobie nie przypominam, a już trochę tu pracuję. @karod jakie liczne szkolenia - być może dla programistów, choć jak patrzę jak to wygląda w innych działach to też bym nie liczył za bardzo - oczywiści plany zawsze są i na szkolenia możesz się zapisać, ale na tym koniec :)

Yogi

Polecam wszystkim zainteresowanym zerknąć na rynek-kolejowy.pl lub kurierkolejowy.eu i wyszukać PKP Informatyka. Firma w tym momencie walczy o być albo nie być więc jak ktoś na chwile chce się zaciągnąć to zapraszam ale na dłużej to może być kiepsko. Ponadto ambitne wyzwania :) powoli zaczyna brakować wyzwań nawet nie ambitnych - ogólnie kadra managerska do wymiany i wtedy może pogadamy.

rekrutant

Osoby rekrutujące są chyba za bardzo bite :) - wystraszony Pan z Panią. Pytania chyba sobie z googla skopiowali co powinni zapytać. Jeżeli reszta teamu ma takie pojęcie o pracy to mam nadzieję, że nie zadzwonią.

Zorientowany

Możliwości rozwoju żadne, brak strategi, kadra zarządzająca z łapanki bez jakiejkolwiek wiedzy i wizji, zmienia się średnio trzy razy w roku, nikt za nic nie odpowiada, krótko mówiąc - porażka.

dd

Omijajcie szerokim łukiem, chyba wszyscy co jeszcze coś umieli już się katapultowali. Ale cóż, ryba psuje się od głowy.

kr

Miałem okazje być w PKP informatyka na rekrutacji. Niestety muszę przyznać iż była ona na bardzo niskim poziomie merytorycznym. Pytania z książki więc żadnego problemu nie było ale wydaje się że Pan T sam nie znał na nie odpowiedzi. Każda odpowiedz jak zakładam słuszna (niepierwszy raz odpowiadam na pytania o kolekcjach - podstawy podstaw) kończyła się chłodnym spojrzeniem rekrutującego. Zero dyskusji - nie udało mi się pociągnąć tematu na wyższym poziomie. Później pan T, jak słyszałem od znajomego z kursu, przedstawił się jako Alfa i Omega w PKP, stąd moje przypuszczenia o bardzo niskim poziomie kompetencji IT i menadżerskich w całym PKP Informatyka w Łodzi. Zdecydowanie nie polecam na podstawie wrażeń z rekrutacji.

gosc

Dział windykacji tragedia. ludzie nieprzeszkoleni bez podstawowej wiedzy na temat windykacji, sposobów. Kierownik-zero znajomosci zasad windykacji. Biuro to obskurna dziura.

nowy

ide na rozmowe do pkp informatyka na stanowisko stazysta/specjalista ds eksploatacji. czy ktos sie orientuje jak wyglada tam kwestia zarobkow na tym stanowisku? ile trwa staz? i czy to faktycznie jest staz?

Firma nie wykorzystuje potencjału pracownika, chodzi mi tu o dział programistyczny. Bardzo szkoda, powinna, tak jak robią to inne firmy. Jak praca taka płaca, jak ktoś rodzinnie się dostał na brzydko mówiąc pałę i zaczął się wdrażać w tematy nie umiejąc prawie nic to jeszcze w miarę może liczyć na grosz. Ludzię są wporządku ale zarobek i praca to prawdziwa klapa.

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Informatyka Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PKP Informatyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Informatyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Informatyka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKP Informatyka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PKP Informatyka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKP Informatyka Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleje Jerozolimskie 142A
    02-305 Warszawa
  • NIP: 5262562977 KRS: 0000042646

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
PKP Informatyka Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii