Opinie o Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Linie kolejowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. w Łódź

epidemiologia@wp.pl

Puszczają zdezelowane pociągi, z dziurami na wylot , potem pociąg stoi w szczerym polu a konduktorki dwoją się i troją żeby pociąg naprawić, MASAKRA, strach jeździć. Nawet nie ma szans żeby zdążyć do pracy, omijajcie z daleka pociągi aglomeracji łódzkiej

Pasażer
Klient

Kierowca i pracownik zastępczej linii kolejowych z ŁKA miał problem z tym że chcemy zakupić bilet a u nas nie ma gdzie kupić tylko kupuje się w komunikacji i kazał nam zakupić bilet przez internet a nie każdy ma do tego dostęp. Jest to linia Skierniewice -> Łowicz główny.

Kandydat

Czy ktoś wysyłał dokumenty na rekrutacje konduktora w lipcu 2022 ? jakąś odpowiedź dostaliście ?

Klient

Wiecie, czy Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. - Łódź udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Odpowiadam Nowy wpis
@Pytanie

1) telefon dostaniesz - po to żebyś mógł się zgłosić że jesteś w pracy. Jeśli zapomnisz masz postępowanie. Po to żeby w ostatniej chwili zadzwonili zmienić ci służbę. Po to żeby dzwonić w czasie jazdy. Jeśli wtedy odbierzesz to postępowanie. Nie odbierzesz - czarna lista. W razie czego chętnie ściągają też bilingi. 2) tablet dostaniesz - po to żeby mogli wysyłać po kilka maili dziennie z nowymi regulaminami i instrukcjami. Musisz się z nimi zapoznać. Nie zapoznasz się - postępowanie. Klikniesz że zapoznałeś a coś zrobisz niezgodnie? Też postępowanie bo przecież się zapoznałeś. 3) laptop jeśli potrzebujesz na stanowisku też dostaniesz. Oczywiście z pełnym podglądałem tego co robisz.

Maszynista Nowy wpis

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Maszyniści żartobliwie nazywają ją (usunięte przez administratora). Trzeba akceptować każdą zmianę w harmonogramie, brać nadgodziny. Wypowiadać się - nie wolno. Grozi to ogromnymi kłopotami. Pan Stanisławski (koordynator maszynistów) zajmuje się głównie zgrywaniem monitoringów i prowadzeniem postępowań przeciwko maszynistom. Tendencja jest by za każde, nawet najmniejsze przewinienie karać. Bardzo częstym jest zabieranie premii czy celowe dawanie służb z rozpoczęciem daleko od miejsca zamieszkania. Pracując tu człowiek jest zastraszony, zestresowany i przygnębiony. Zatem dla własnego zdrowia psychicznego powtórzę. Nie polecam i nie warto.

Agnieszka Nowy wpis
@Maszynista

To z jakim wyprzedzeniem układany jest grafik? Te nadgodziny są płatne? No i za jakie przewinienie może zostać zabrana premia?

Rysiek Nowy wpis
@Maszynista

Zgadzam się, nie polecam żadnego stanowiska w tej firmie, zastraszanie , mobbing, prawie każdy kabluje

Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Jak dużo osób pracuje w Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.?

arti
Klient

krosnowa - skierniewice 2.01.2023 godz. 7.25 kolejne (usunięte przez administratora) opóźnienie :(((((

logo firmy Doradca Techniczny
logo firmy DORADZTWO FINANSOWE
Doradztwo Finansowe Izabela Przybyłek
Aplikuj na wiele ofert
Gosia

Maszynista rusza 200 m od stacji Zgierz północ o 13 52 ponoć mu tak wygodnie. Zgłoszono konduktorowi. Połowa pasażerów została na stacji bo nie zdążyli dobiec. Konduktor powiedział że on tu nie rządzi i nie jest maszynistą

Malin
@Gosia

Pociągiem rządzi kier. pociągu i za równo odpowiada za wszystko ... maszynista stosuje się do znaķów kolejowych i wykonuje polecenia kierownika a konduktor jest tylko wsparciem dla kierownika pociągu przy spr. biletów ... razem tworzą drużynę

Dyspozytor Km
@Malin

Hahah ale się uśmiałem. kierownkk nie gwiazdorz tylko dawaj do uproszczonej raz dwa trzy !

Kazimierz
@Dyspozytor Km

Czyli kto w końcu odpowiada za wspomnianą wcześniej sytuację z zostawieniem części pasażerów na peronie? Jak w ogóle wy się tam dogadujecie miedzy sobą, atmosfera jest ok?

Adamczyk
Klient

Miałem okazję podróżować z wszystkimi możliwymi przewoźnikami w Polsce i zawsze cenilem was za nowoczesny wygodny oraz czysty tabor. Niestety od pewnego czasu mogę powiedzieć że został tylko nowoczesny tabor bo już od jakiegoś czasu nie zwracacie uwagę na to jak brudne jeżdżą wasze pojazdy. Ja rozumiem ciężkie czasy może i oszczędności,ale bilety też zdrożały. Dziękuję za uwagę.

Renata z Ekipą
Klient

Pociąg 22.10.2022 relacji Łódź Fabryczna - Częstochowa. Przemiła Pani konduktor, bardzo pomocna:-) Maszynista pociągu również. Bardzo nam pomogli w organizacji szybkiej przesiadki na pociąg - czas 1 minuta. Dziękujemy bardzo ???? Pozdrawiamy serdecznie ????

Anna
Klient

Dziękujemy pani konduktor i panu maszyniście, którzy jechali pociągiem z Łodzi Fabrycznej do Częstochowy 22.10.22 r. o 15.29. Wspaniali, przemili, uprzejmi. Dzięki ich zaangażowaniu i pomocy zdążyliśmy na pociąg do Olsztyna, a na przesiadkę mieliśmy tylko 1 min. Pani konduktor pokierowała nas krok po kroku, co zrobic, żeby dosłownie przefrunąć na inny peron w Koluszkach i uprosila kierownika drugiego pociągu żeby na nas poczekał. A pan maszynista przyjechał do Koluszek minutę przed czasem, dając nam dodatkowy czas na przesiadkę. Jeszcze raz Dziękujemy.

pasażerka
Klient

Konduktorzy uwielbiają utrudniać życie wlepiając bezpodstawne kary, wyśmiewają i upokarzają ludzi uszczypliwymi tekstami wśród innych pasażerów. Ponadto w pociągach jest przeciąg i bardzo niska temperatura, toalety brudne uniemożliwiające korzystanie z nich. Nie polecam :/ warto zapłacić więcej jadąc intercity, które mimo wielu mankamentów dba o komfort i prawa pasażera.

Zośka
Klient

Najgorsze połączenia jakie istnieją ,pociągi jeżdżą w cały świat , poopozniane chj wie ile . Nwm co za (usunięte przez administratora) tam pracują,może czas najwyższy coś z tym zrobić (usunięte przez administratora) a nie ,bo remont bo to bo tamto ,każdy ma to w (usunięte przez administratora) . Zajmijcie się w końcu tym . Funkcjonuje to jeszcze tylko dla starych bab bez prawka i dzieciaków którzy dojeżdżają do szkół . Śmiech na sali (usunięte przez administratora)

Marta
@Zośka

No a może to właśnie dla nich klient docelowy jest, skąd wiesz co za strategie przyjmują? :/ Swoją drogą ciekawa jestem czy sami byliby otwarci na tego typu sugestie, może można się z nimi odnośnie tego skontaktować? ;p

@Michał

Wysyłałem, na razie brak odpowiedzi

Karolina
@Michał

A wiadomo może kiedy będą odpowiadać na aplikacje?

Ani
@Michał

Niestety nie dostalam zadnej odpowiedzi

Marta
@Ani

A wiadomo czy kogokolwiek wzięli?

Jak w Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Rafał1998
Kandydat

Dzień dobry :) chciałbym zapytać państwa na jakie wynagrodzenie mógłbym liczyć na start pracując jako konduktor?oraz jaka jest specyfika pracy w spółce, atmosfera i ogólnie jakie państwo mają opinie na temat tego stanowiska? Mile widziane opinie pracowników na tym stanowisku oraz byłych pracowników Liczę na państwa rzetelne opinie Pozdrawiam Rafał

Wkurzona
Klient

To co jest dziś z Łka to kpina kase biorą a pociągi jeżdżą że brak słów pani konduktor pozal się boże jakiś tłuk ludzie mówią żeby o 5 min opóźniła pociąg to ona nic. Dość

Pozytywnie z dystansem
@Wkurzona

Z jakiego powodu niby pani konduktor jest tłukiem? Co pani zdaniem miała zrobić żeby pociąg nie był opóźniony? Tu nawet sam maszynista nie jest w stanie nic zrobić. Przecież to oczywiste ze pociągi jeżdżą po torach i niemożliwym jest żeby ominął korek inną drogą. Ruch pociągów jest ściśle określony, odpowiada za niego zarządca infrastruktury. Może być pani pewna, że nikt nie jest zadowolony z opóźnień pociągów, bo dla przewoźnika generuje to dodatkowe koszty. Nikt tez nie opóźnia pociągów celowo, po to żeby pani dokuczyć. Trochę zdrowego rozsądku w tym całym „mi się należy” bo ręce opadaja jak się to czyta. Zawsze można użyć innego „pożal się Boże” środka transportu wtedy nie będzie miała pani dość „pożal się Boże” konduktorki - tłuka ;)

Wanda
@Wkurzona

Ale wiesz jak sobie będzie w kółko opóźniać, to myśle, że będzie duża rozbieżność z rozkładem. W ogóle skąd wiesz, że może? Może decyzja nie należy do niej w takich kwestiach?

epidemiologia@wp.pl

Pasażerka
@epidemiologia@wp.pl

Witam, niemożliwe jest fizycznie, a również zabronione, aby pociąg niesprawny technicznie mógł zostać puszczony na jakiejkolwiek trasie. Wbrew pozorom pociągi ŁKA to jedne z najczysztyszch i najnowszych składów wśród przewoźników regionalnych, bo mimo iż spółka przedewszystkim zajmuje się obsługą pasażerskich pociągów z niedrogimi biletami na przejazd, komfort podróży sięga o wiele wyżej. Pozdrawiam.

Asia
@Pasażerka

Jezdze codziennie na trasie lodz widzew-Skierniewice (4:30 z dworca) Co za bzdura adekwatnie czystości... dobry żart . Wsiadasz rano do pociagu A tu kuku jednostka z brudna toaleta i zakrecona woda. Zastanawiasz się czy usiąść bo pomazane toalety to trochę kpina . O dezynfekcji poręczy w wc nie wspomnę wszystko się klejii często zdarza się że woda z kranu nie leci i co ma podróżny zrobić. Sytuacja miała miejsce w środę 20.11.2019 4:30 Lodz Dworzec Widzew

Adam
@Asia

Jestem konduktorem w ŁKA i mogę śmiało powiedzieć że od pewnego czasu pracownicy sprzątający jednostki newag nie sprzątają ich tak jak wcześniej,pojazdy wyjeżdżają brudne z zaplecza kolejowego a tłumacza to brakami kadrowymi. Ostatnio na pojazd weszły dwie Panie,które spędziły max 5min zebrały śmieci i wyszły gdzie do odjazdu została ponad godzina.

Aleksandra
@Adam

A ty jako konduktor możesz im nakazać posprzątać lepiej? Masz komu bezpośrednio to zgłosić aby zadziałało?

Basia
Klient

Łodzka Kolej Aglomeracyjna mogła by zwrócić uwagę na czystość w swoich pojazdach. Nie cały miesiąc temu ubrudziłam spodnie bo fotel był brudny w jakimś tłustym smarze po zgłoszeniu do konduktora iuslyszlam,że zgłosi to firmie sprzatajacej tylko ciekawe co mi po tym nie wspominając już o notorycznym braku papieu toaletowego WC. Nigdy więcej podróży z wami.

Karolina
@Basia

Haha no a co ten konduktor miał innego zrobić? Wyprać Ci spodnie? Bez przesady, moim zdaniem zrobił co mógł na tamten moment :P

Kandydat

Czy w najbliższym czasie będzie rekrutacja na konduktora?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.?

Ola

Pociągiem łka jeździłam pare lat ale to z jakim chamstwem- dzisiaj i wczoraj(niestety trafiłam na tą samą panią) jest po prostu niemożliwe. Pani ewidentnie pracuje tam za karę. Wczoraj pomyślałam, ze może ma słabszy dzień- każdemu się zdarza ale dzisiaj przeszła samą siebie. Notoryczne zwracanie uwagi na maseczkę, gdzie była założona prawidłowo- u mnie jak i u pozostałych pasażerów. Na pytanie czy mam ją podciągnąć na czoło żeby było dobrze powiedziała ze tak by było najlepiej. Druga sytuacja- zapytała się mnie czy mam przy sobie dokument tożsamości, odpowiedziałam, ze tak na co ona Z KRZYKIEM(nie dosłyszała ewidentnie ale to starsza kobieta wiec co się dziwić) ze jak zadaje pytanie to się na nie odpowiada, tak- ta pani podniosła na mnie głos bez powodu. Jeżdżąc pociągiem i płacąc za bilet oczekuje się szacunku od drugiej osoby a tym bardziej osoby pracującej w nim. Dodam jeszcze, ze za mną siedział pan z Ukrainy nie rozumiejący po Polsku. Zapytał czy pociąg na pewno jedzie do Sieradza- widać było ze był zagubiony a ta pani zamiast mu pomoc miała PRETENSJE, ze jak to człowiek wsiada do pociągu i nie wie gdzie jedzie. Ogólnie DRAMAT, nigdy nie spotkałam się z czymś podobnym a trochę tych pociągów przerobiłam - będzie to mój ostatni przejazd tym pociągiem i innym również będę to odradzać. Ta PANI to starsza ciemna blondynka w krótkich włosach która ewidentnie pracuje za karę, chodzi i szuka pretekstu żeby na kogoś nakrzyczeć bez powodu, mam nadzieje ze ktoś coś z tym zrobi:)

Pasażer

Michal
@Pasażer

Ta zastępcza komunikacja jest równie zenujaca jak ten przewoźnik. Na obecną chwilę w 90% nie ma szans na zakup biletu u kierowcy. Ale może zmęczony wkoncu bilet ogarnąć jie takie proste ha ha.

Zostaw merytoryczną opinię o Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 12
    90-051 Łódź
  • NIP: 7252025842 KRS: 0000359408

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii