Biuro księgowe "JAWPOL"

Opinie o Biuro księgowe "JAWPOL"

Maria

Super biuro. Sympatyczna atmosfera. Trudno dostać się do pracy bo wymagania bardzo duże.

cate

W żadnym biurze nie nauczyłam się tyle, co tam i to w krótkim czasie.

kami

a wiecie czy jakieś stanowiska do przyuczenia dają?

iwona

Szeroki zakres obowiązków, od księgowania do prowadzenia szkoleń, wspominam bardzo sympatycznie, dużo się nauczyłam

gekon

Obowiązki: księgowanie, raportowanie, kontakty z urzędami, robienie zakupów, sprzątanie, nauczanie kursantów, praca w/g dyspozycji właścicielki firmy. Odpowiedzialność pełna lub częściej żadna, (usunięte przez administratora) Samodzielność ręcznie sterowana przez właścicielkę firmy, więc zależna od humoru.To firma jednoosobowa, więc podlegasz tylko właścicielce, (usunięte przez administratora)Właściwie, poszukaj innego pracodawcy.

Zostaw opinię o Biuro księgowe "JAWPOL" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro księgowe "JAWPOL"