G4S Security Services S.A

Katowice

Opinie o G4S Security Services S.A

Łih

Tak, u nich zarobki takie są ogólnie w całej firmie @anonim. Tam nikt złych pieniędzy nie dostaje, więc możesz próbować.

elka

za 240 godz 3tys??? wam to nie idzie dogodzic to ja mialam 1000 zl za tyle w innej firmie!!!

W G4S region Śląsk co czwarty pracownik to były policjant posiadający licencje ochrony zrobioną przed odejściem na emeryture i zarabiają więcej od innych

pol

Zarobki marne to fakt ale firma ok

ryży

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.W Katowicach kierownictwo do bani,pociotki czyjeś grube,w dodatku nic nie znające się na kierowaniu ludźmi.(usunięte przez moderatora) jak tylko się da chcesz zarobić,to rób na zleceniach dodatkowo z 240h,wtedy weżmiesz z pensją koło 3ki,ale życia prywatnego nie masz.Uwaga na pseudo kierownika [usunięte przez admina],(usunięte przez moderatora)partacz więcej traci obiektów niż zyskuje,bo ma w(usunięte przez moderatora) żeby jeździć i szukać,ale ma wujka wysoko postawionego i wszystko jasne.

Zostaw opinię o G4S Security Services S.A - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G4S Security Services S.A