Opinie o G4S w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy G4S. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w G4S o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G4S w Warszawa

Firma dno

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Człowieku co tak kadzisz g4s przy 240 godz. 2tyś zł to tak dużo ciekawy jestem czy byś za to utrzymał rodzinę - zastanów się co piszesz ,od nowego roku idą etaty w górę a co oni robią nie dają etatów , nie przedłużają umów chce pan pracować umowa zlecenie. To się nie zmieni puki nie zmienią się umowy i przepisy , bo na razie jest wszystko po stronie pracodawcy .

Belmondo

hmmm przeszedłem kilka firm i jak bym miał ocenić branżę ochrony w polsce to są jeszcze gorsze niż G4S. Fakt zaczynałem pracę jeszcze w Falck i Group4 a potem G4S w kilku oddziałach i było ok, ale.. co oddział to inna bajka inne obiekty, stawki, inni kierownicy. Jak się wkręcisz na dobry obiekt 24/48 czy interwencję to przy 240h jesteś w stanie zrobić te 2000zł a nawet więcej, wszystko zależy od tego co umiesz, jak wyglądasz i jak potrafisz się "sprzedać" w dobrym tego słowa znaczeniu, wprawdzie już słyszę te komentarze.. ciekawe gdzie tyle zarobisz.. itp. fakt są takie obiekty, że ludzie siedzą tam naprawdę za najniższą krajową, bez względu na staż pracy, kier. mają ich w (usunięte przez administratora) , a ich znajomi mają podobną sytuację, stąd opinia o fatalnych zarobkach. Niestety w wielu przypadkach, bez względu czy to obiekty, czy patrole itd. "Pracownicy ochrony" jak się tytułujemy mogli by równie dobrze towarować półki w marketach, podnosić szabany na parkingach, a w najlepszym wypadku jeździć wózkiem widłowym po magazynie... brak profesjonalizmu w polskiej baranży ochrony to klucz do problemu, tak samo jak "molochy" które dzielą branżę, czy zakłady pracy chronionej podcinające stale stawki mniejszym agencją. Niestety ceny idą w górę a stawki stoją, lub spadają...branża ochrony jest w martwym punkcie. Wydaje się, że jedyne, co może ją uratować to gruntowne zmiany w ustawie o ochronie... ale to może się wiązać z dużymi podziałami w firmach na lepszych i gorszych, stawki i poziom usług pójdą w górę, ale wielu z was może już nie znaleść tam miejsca ponieważ wymagania również pójdą w górę...paradoksalnie na dzień dzisiejszy oceniając branżę ochrony zmiana firmy raczej nie ma większego znaczenia...tak czy tak jak to mówią wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Już nie będe się rozpisywał, ale jak ktoś już trochę popracował w "prawdziwej ochronie" to wie gdzie jest haczyk

armia

(usunięte przez administratora) Pracujemy na nich, a oni bezczelnie obcinają nam stawki. Gdzie idą te pieniądze z obiektów na których my pracujemy???!!! Już pozabierali wszystko co możliwe!!! Ta firma, to całkowite dno i chyba czas zwolnic się. Te związki zawodowe, to jedna wielka ściema. (usunięte przez administratora) Taka jest prawda o G4S!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w G4S spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
xxx

Panowie o czym tu mowa jak oni zatrudniają samych studentów i osoby z zaświadczeniem o niepełnosprawności ta firma najlepiej by chciała jak byśmy pracowali za 2 zł za godzinę , dyrektor najlepiej by zrobił jak by zwolnił paru kierowników

oooo

Zgadzam się z wypowiedzią kolegi G4s nie polecam marna firma słabe zarobki w tej firmie to tylko mają dobrze kierownicy po stać ich na operacje plastyczną nosa ,schodzą z etatów proponując ozuwane umowy od 50zł ,wykorzystują ludzi. W tej firmie to lizusy mają dobrze , kapusie .

ZNR - 2011-11-05 12:29:46 Koniec ZNRów nasz dzial chca sprzedac konsalnetowi !!! A skad Ty masz takie wiesci ???

XXX

Masz racje ze ochrona na dzień dzisiejszy stalą sie słaba zarobkowo praca. Po 2 sam zaczynałem prace w ochronie Jeszce na studiach w Radomiu. Płacili mi 5 zl za godzinę ale innej stawki dostać sie nie dalo.Bez licencji Po 3 Nie wszyscy z poza warszawy to buraki. Bo ja np mieszkam od 7 lat w Warszawie i pokochałem to miasto.A wieśniaków poznaje sie po ich zachowaniu . Po 4 problem to os pracujące z bliskich okolic warszawy bo np maja gospodarstwa rolne i jak dostają 1200-1300 zl/mies to imj wystarcza na dorobienie sobie w okresie zimowym. 5 sprawa jest taka ze lecenja nie zawsze czyni z danej os ochroniarzem. Wiem z doświadczenia. (mailem partnera z 2-ka który byl cykorem i dzięki niemu straciłem cześć zęba i o mały włos jeszcze kilka kłów bo sie schował w kanciapie) Dlatego ci to tak rzucają mięsem na pozostałych pomyślcie czasami co piszecie i czy sami nie zachowujecie sie jak buraki. Pozdrawiam

ZNR

Koniec ZNRów nasz dzial chca sprzedac konsalnetowi !!!

pino

[usunięte przez moderatora] Nowy prezes wpadl na pomysl zeby zlikwidowac etaty w naszej firmie i przejsc na umowy zlecenia Brawo !!! [usunięte przez moderatora]sam sobie bedziesz pracowal [usunięte przez moderatora]

As

w ZNRach zwalniaja ludzi i nie beda przyjmowac nowych na etat beda od nowego roku likwidowac rejony To kto bedzie otwieral im te banki i jezdzil na alarmy !? CZY TO POCZATEK KONCA????

armia

Już nie kumam co tam się wyrabia??? Mnie też tak potraktowano z etatem, ale w pracy się utrzymałem. To są podziękowania za dobrą pracę. Co za syf tam się wyrabia. Nabijają tylko kasę prezesiakowi, który siedzi za granicą i jest obcokrajowcem i się śmieje z nas, polaków.

glos

mnie i innych tak wlasnie zwolniono a przyjeli emerytow itp z gr,inwalidzkimi g4s to syf

glos

masz racje kolego pracowalem w tym syfie 3 lata wlasnie mnie i innych zwolniono konczyla sie um.na czas okreslony a na nasze miejsca przyjeto emerytow milicji itp z gr,inwalidzkimi ,zwiazki zawodowe to pralnia brudow firmy masz racje ten [usunięte przez moderatora]ale to typ ,ta firma to emerytownia ubekow i esbekow

glos

ty typie canadian sradian w polsce po miesiacu w g4s tak bys zdzidzial ze nie mial bys nawet co wysrac za ,najnizsza krajowa reszta na zlecenie ,emerycie ,zaklamane kierownictwo,totalny syf ,wiec zamknij jape bo tu to jest poczekalnia dla emerytow milicji itd

glos

co za czub pisze,ze jest dobrze w [usunięte przez moderatora] g4s2.5tys netto chyba za 500godzin ,w kulki graja z um,reklamy robia jakby to byl raj a tam sciema na calego ,poczekalnia emerytow

A co do [usunięte przez moderatora] to wiekszosc to jakies patalachy i dziadki

Widzisz "armia" ty skonczyles swoja edukacje na szkole sredniej "budowlanka" A ja przez ten czas obronilem magistra i tacy jak ty pracuja na moja pensje,sluzbowy samochod,telefon,laptop Ja pracuje 168godz. a ty 300 widzisz ta kolosalna roznice pozdrawiam

armia

Brak słów. Ten anonim, to pewnie jakiś [usunięte przez moderatora] z biura, albo jakiś dupoliz!!! Każdy dobrze wie jakie są zarobki w tej firmie. Pracujesz i pracujesz po prawie 300 godzin za 1700zł. W normalnej pracy tymi godzinami obdzielił byś dwa etaty. Przez takich jak ten "anonim", to nigdy w tej firmie nie będzie dobrze. Pracuję już tyle lat i nie dostałem żadnej podwyżki. Nie dziwię się jak ktoś nie podejmuje interwencji. Szkoda zdrowia za takie marne pieniądze!!! Potem stracisz zdrowie, a ta firma oleje ciebie po całości. Tak na marginesie "anonim", to średnie zrobiłem jak ty na chleb mówiłeś bep!!! Nie wypowiadaj się lepiej na tematy płacy i podejścia do ludzi w tej firmie G4S

Znowu narzekacie nieroby,to stawka mala to w dzien samemu trzeba jezdzic a do czego ci w dzien prawy ?juz nie przesadzajcie z tymi interwencjami i bojkami na zalogach kiedy ostatnio miales jeden z drugim taka interwencje gdzie musiales sie bic lub szarpac z kims Polowa z was jak widzi pod sklepem dwoch dresiarzy to wola wsparcie i nawet nie wysiadzie z samochodu spytac co sie dzieje a ja potem musze wysluchiwac od klijentow ze zaloga sie bala Kogo wy zatrudniacie ze do kitu z taka ochrona no i trzeba klijentowi darowac abonament za taka \'\'niebezpieczna interwencje\'\' Zadacie wysokich stawek godzinowych ale co wy soba repezentujecie nikt nie bedzie placil wam za spanie,polowa z was to pasibrzuchy i stare pryki zero sprawnosci Do SOL-u,wojska,policji lub strazy miejskiej tez sie nie nadajecie bo albo sredniego nie macie albo psychiatra odrzucil wiec zanim zaczniesz jeden z drugim krzyczec o podwyzke to sie dobrze zastanow bo jak cie zwolnia to w innej pracy trzeba bedzie pracowac a nie lezec

Zostaw merytoryczną opinię o G4S - Warszawa

• Jak się pracuje w G4S?

Zobacz opinie na temat firmy G4S tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

G4S