P.P. Składnica Księgarska

Opinie o P.P. Składnica Księgarska

młody

Witam, szukam pracy, nie mam jeszcze za dużego doświadczenia, bo skończyłem dopiero studia. Zainteresowała mnie P.P. Składnica Księgarska, ale trochę jestem przerażony wpisem @bydle. Co prawda dodany był rok temu, czy coś się zmieniło u nich? Chciałbym wiedzieć zanim wyślę tam CV.

bydle

Byłem tam kiedyś w interesach. Jakiś stary śmierdzacy buc tresował tam młodego pracownika przy mnie z którym zalatwiałem sprawę. Próbował jeszcze i do mnie pyskować ale mu wyjebałem z lacza. Cham i prostak jeszcze próbował mi grozić ale dostał poprawkę. Darl morde przy pracownikach Policja! Policja! Dostał kutas z dyni i to go oszołomiło na tyle że stulił ryj. Pracownicy bili mi brawo.

pracowalem w tej firmie tam byl tylko asyf nie polecam.

Zostaw opinię o P.P. Składnica Księgarska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P. Składnica Księgarska