Opinie o Gg Network S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gg Network S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gg Network S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gg Network S.A. w Warszawa

abc Nowy wpis

nie uzywac.sepy

Edward Nowy wpis

Ciekawi mnie jak wygląda teraz praca w firmie? Gadu Gadu jest już lekko na wymarciu, nie powoduje to cięcia miejsc z powodu zatarcia się tego komunikatora? Bo kto teraz z tego korzysta?

Resks Nowy wpis

Firma wciąż funkcjonuje @Czarek, ale już nie z takim rozmachem co te pare lat temu, gdy Gadu Gadu używali prawie wszyscy. Podobno zatrudnienie jest u nich dobre, bo zapewniają umowę o pracę, ale jak z resztą to nie wiem.

ruda bestia Nowy wpis

Bardzo miło wspominam pracę w GG, a było to prawie 3 lata. Fajny, twórczy team, niezłe zarobki i sporo okazji do tego, by wychodzic z własną inicjatywą i bawić się przy pracy. Niestety, mam wrażenie, że czasy starego, fajnego GG przeminęły wraz ze starym zarządem, a po zmianach kadrowych "na górze" atmosfera mocno się popsuła. Mimo wszystko warto tam chyba aplikować - to w końcu ciągle jeden z najmocniejszych polskich brandów internetowych.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gg Network S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Bardzo fajni ludzie, dobra atmosfera, elastyczne podejście, sporo możliwości. Kuleją nieco zarobki i organizacja pracy, ale i tak jest ok :)

maniek

Niezle zarobki i luzna praca ale na tym koniec. Atmosfera nieciekawa, pracownicy to bydło (czyt. sami studenci) i tak sa traktowani. Ogolnie to masz robic i nic cie ma nie obchodzic ani ty nikogo nie obchodzisz. Nie ma szans na zaden awans itp. Korporacja...

Zostaw merytoryczną opinię o Gg Network S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gg Network S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gg Network S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gg Network S.A.?

Gg Network S.A.
3.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Kamionkowska 45
    03-812 Warszawa