Opinie o Szpital Grochowski Im.Dr Med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szpital Grochowski Im.Dr Med. Rafała Masztaka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szpital Grochowski Im.Dr Med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Grochowski Im.Dr Med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. w Warszawa

Katy Nowy wpis

Ja bym chciała aplikować na etat salowej, ktoś może jest na forum i pracuje na tym stanowisku? Co mam rozumieć przez dyspozycyjność, w jakich godzinach się tu pracuje? Czy odzież roboczą zapewnia szpital czy samemu trzeba sobie coś zorganizować? A co z obuwiem medycznym?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Szpital Grochowski Im.Dr Med. Rafała Masztaka Sp. z o.o.?

Justyna

A na jakim stanowisku takie traktowanie bo właśnie myślę czy wysyłać CV na stanowisko administracyjne? Moeższ coś więcej napisać bo nie wiem na co się nastawić. Może mówisz o innym stanowisku?

@Justyna

Jak wrażenia po rozmowie?

Hanna

Chyba napisałaś coś niezgodnego z regulaminem bo wykropkowany jest cały komentarz... Możesz napisać to trochę delikatniej? Bardzo jestem ciekawa jak było na tej rozmowie? Jakie pytania padają?

Zbigniew Nowy wpis
@Hanna

Wólka kosowska

Hanna Nowy wpis
@Zbigniew

To jakaś metafora? Będę Ci bardo wdzięczna jak napiszesz tą opinię w taki sposób żebym wiedziała o co Ci chodzi... To w kwestii rozmowy? Jak ona wygląda, jakie pytania padają? Czy czegoś jeszcze innego pisałeś?

Zbigniew Nowy wpis
@Hanna

To poziom.... W przenośni.... To nie dla inteligentnych.... (usunięte przez administratora).... .... Farsa.... Strzeżcie się normalni....

Bartosz

Nie polecam pracy w administracji.chyba ze ktos nie ma co jesc. Komuna.to praca dla emerytow.przasne miejsce.

@Bartosz

A może jakiś większy konkret? Nie neguję, że ściemniasz ale ciekawa jestem o co chodzi

Ivo

Administracja zero gwiazdekk

@Ivo

No to już coraz więcej info. A zero ponieważ...? Co się tam takiego dzieje?

Rafal
@Ewelina

Konkretow nie dostaniesz tutaj. Jaki szpital tacy pracoqnicy

Ursula
@Ewelina

Jak idziesz tutaj do pracy to uwazaj na usmiechniete, pomocne panie.falszywe

@Ursula

Ok za fajnie to się nie zapowiada. A jak niby sugerujesz, że miałabym na nie uważać? Po prostu nie gadać z nikim?

Rafal
@Ewelina

Gdzie będziesz pracowała ????????????????????

Emilia
@Rafal

A gdzie sa najlepsze warunki i atmosfera w ogóle? Na jakich stanowiskach?

Prezes

Przaśnie tam jest

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Szpital Grochowski Im.Dr Med. Rafała Masztaka Sp. z o.o.?

CIEKAWE czy to pyta system czy czlowiek, ale chyba system. Etapy rekrutacji to humor dnia@ajajajs

Czy po rozmowie w Szpital Grochowski Im.Dr Med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Nie krytykuję samego szpitala bo jest w porządku. Tylko jedna uwaga do izby przyjęć bardzo długo moja mama czekała do przyjęcia na oddział 9 godzin i to mnie irytuje. System jest do poprawy.

Wiktor Lindner

W dniach 02.02.- 05.02.22r byłem pacjentem oddziału chirurgii ogólnej. Przeprowadzono operację przepukliny pachwinowej. Jestem pod wrażeniem bardzo dobrej opieki zarówno w dniu przygotowania do zabiegu, jak i operacji. Opieka pooperacyjna bez zarzutu. Dziś, czyli 11.02. zdjęto mi szwy i będę wracał do normalności. Chciałem ponadto podziękować za bardzo dobrą opiekę na sali operacyjnej calemu zespolowi medycznemu , a szczegolnie pani dr. Magdalenie Belce za przeprowadzenie operacji i opiekę pooperacyjna.

@Wiktor Lindner

jaka była metoda operacji i jakie powikłania

Sylwia
@ja

Przecież Pan Wiktor nie napisał, że były jakieś powikłania. A co, też chcesz się zapisać na zabieg?

Jerzy P.

Kadra Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Grochowskiego to cudowni ludzie. Kilkanaście dni temu we wspomnianym Oddziale miałem wykonany zabieg operacyjny. Wielki profesjonalizm całego personelu, moc empatii oraz obowiązujące tam procedury przeszły moje wszelkie oczekiwania. Przebywając na tym Oddziale, czułem się bezpiecznie i w pełni doinformowany. Szczególne wrażenie zrobiła na mnie Sala Operacyjna. Jej nowoczesne wyposażenie było dopełnieniem wielkiego profesjonalizmu personelu, poczynając od dr Dariusza Patolety, poprzez dwójkę niezwykłych (Panią i Pana) anestezjologów i przesympatyczne Panie Pielęgniarki. Gratuluję Panu dr Markowi Sikorze stworzenia takiego świetnego Zespołu, któremu jestem niezmiernie wdzięczny. Życzę Państwu dużo zdrowia, szczęścia i satysfakcji z wykonywanej misji. Jerzy P.

Ewa Drozdowska

Przebywałam na I Oddziale Wewnętrznym w dniach od 20 06 2021 do 25 06 2021 i nie mam słów, żeby pochwalić dr Agnieszkę Wrzochal i dr Piotra Kraśnickiego. W dzisiejszych trudnych dla służby zdrowia czasach tych dwoje ludzi budzi nadzieje, że może być bardzo dobrze. Pani doktor Wrzochal kobieta bardzo ciepła, pełna empatii, zaangażowania w to co robi, Pan doktor Kraśnicki to wspaniały "doktor Judym " kompleksowo zajmujący się pacjentem. Oboje cudowni,wspaniali lekarze z sercem do pacjenta. Kilka razy leżałam w warszawskich szpitalach, ale z takimi cudownymi ludzmi nigdy się nie spotkałam. Brawo, brawo, brawo wszystkim polecam ten oddział ! Bardzo dziękuję za wszystko !!!!!!! wdzięczna pacjentka Ewa Drozdowska

Laci

Zapytajcie ich o zarobki salowych ich pensja to 2400 brutto nie mają nawet najniższej krajowej i tak jest od zawsze ..........gdzie jest prawo?

Zygmunt

Pod koniec 2020 roku podniosłem duży ciężar raptownie i nieroztropnie – żałuję do dziś. Lekarz rodzinny dał mi skierowanie do szpitala – przepuklina pachwinowa. Szpital Grochowski, poradnia chirurgiczna, pani doktor bada, podaje terminy: 23.02 2021 test na Covid-19 a 24.02.2021 operacja. Oczekiwanie długie (epidemia, duże miasto), doraźnie: pas uciskowy. 19 lutego 2021 roku telefon z sekretariatu, miły głos informuje o przesuniętym na 22 lutego teście na koronowirusa . Test negatywny. Na oddział chirurgiczny przyjęty zostaję planowo 24 lutego, a 25 lutego panowie chirurdzy: dr Bartosz MAŁEK i dr Aleksander HUSAK oraz dr anestezjolog Maciej TYFEL-ŁĄCZKOWSKI profesjonalnie pomogli mi pozbyć się uciążliwej przepukliny. Po 10 dniach kontrola w szpitalnej poradni chirurgicznej, wszystko zagojone, czuję się świetnie. Panowie! jak wyście to zrobili?! Jesteście w „super lidze”, jestem Wam niezmiernie wdzięczny. Bardzo dziękuję też za opiekę personelowi medycznemu na oddziale chirurgii i w poradni chirurgicznej, pani sekretarce Barbarze Brzozowskiej za przyniesienie dokumentacji pobytu i wiadomość, że mogę wrócić do domu. Obsługę i warunki pobytu na tym oddziale oceniam bardzo wysoko. Zarządzanie szpitalem znakomite. Życzę lekarzom i personelowi dużo zdrowia i cierpliwości do pacjentów. Zygmunt Godlewski

Elżbieta Ł.

8 stycznia 2021 byłam operowana na oddziale onkologicznym przez dr. Krzysztofa Śikorę i dr. Łukasza Jarosza. Jako anestezjolog był obecny młody lekarz, którego nazwiska nie znam. Chciałabym podziękować całemu zespołowi za fachową i dobrą opiekę, przed operacją (prowadził mnie dr Śikora) jak i w trakcie. Po pierwszej wizycie reakcja dr. była szybka i profesjonalna. Oby więcej takich lekarzy i szpitali.

JoannaM

Witam, w lipcu 2019 r. miałam wykonaną planową operację w tym Szpitalu. Cała procedura ratowania mojego zdrowia - poczynając od kwalifikacji do zabiegu, przyjęcie do szpitala, wykonania zabiegu, wypisu, zdjęcia szwów i kontroli w przychodni chirurgicznej przebiegała bardzo sprawnie! Terminy poszczególnych w/w etapów były bardzo rozsądne, a ich ustalanie przyjazne dla pacjenta, bez konieczności długiego oczekiwania w kolejkach. Opieka lekarska i pielęgniarska b. kompetentna i grzeczna, choć bez nadmiernego rozczulania się. Posiłki, jak i warunki higieniczne na wysokim poziomie. Pragnę złożyć serdeczne gratulacje kadrze zarządzającej za tak wspaniałą organizację pracy Szpitala, w tym dobór kadry lekarskiej, pielęgniarskiej, obsługi, w tym administracyjnej (np. rejestracji). Pragnę również podkreślić istnienie w Szpitalu niezwykle dobrze funkcjonującego SOR, z którego ostatnio korzystałam dwukrotnie (23 i 24 lipca 2019 r.). Czynna całą dobę rejestracja (bardzo miłe panie) natychmiast konsultuje z lekarzami wagę problemu pacjenta. Lekarze przyjmują chorych możliwie szybko - ja oczekiwałam każdorazowo nie dłużej niż pół godziny. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości jest zlecana natychmiastowa diagnostyka, a jej wyniki przekazywane na bieżąco. Chcę podkreślić, że nie czułam się intruzem, co w innych placówkach opieki zdrowotnej nierzadko się zdarza. Bardzo Państwu dziękuję!

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Grochowski Im.Dr Med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Szpital Grochowski Im.Dr Med. Rafała Masztaka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Grochowski Im.Dr Med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szpital Grochowski Im.Dr Med. Rafała Masztaka Sp. z o.o.
  • Grenadierów 51/59
    04-073 Warszawa

Szpital Grochowski Im.Dr Med. Rafała Masztaka Sp. z o.o.