Opinie o Martrans Marzena Aniołkowska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Martrans Marzena Aniołkowska, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Martrans Marzena Aniołkowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martrans Marzena Aniołkowska w Warszawa

Szara Eminencja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Panie Dyrektorze, jak najbardziej, każdy zawodowy kierowca powinien potrafić się porozumieć w przynajmniej jednym obcym języku. Lecz czy załatwianie dokumentów związanych np z ładunkiem ADR, w Anglii, w której mamy obecnie BREXIT leży w gestii kierowcy? Bo mi się wydaje, że odpowiednie ku temu narzędzia powinien posiadać spedytor. A takiego spedytora nie da się znaleźć na OLX-ie co Pan usilnie uskutecznia. Takiego człowieka trzeba odpowiednio wynagrodzić, ale Pan nie potrafi połączyć tych dwóch rzeczy ze sobą. Co widać po wiszących od X czasu ogłoszeniach. Obecni „spedytorzy” z powodu bariery językowej, nie są w stanie załatwić i dogadać żadnej trasy z zagranicznym klientem. Korzystają jedynie z giełdy Trans i Amazon bo są po polsku. Zresztą czego wymagać od człowieka, który nawet nie umie napisać poprawnie nazwy miasta. Wspomniał Pan w swojej wypowiedzi, że nie przychodziliśmy z problemami. Oczywiście, że przychodziliśmy, lecz skręcając w ulicę Towarową na końcu tejże ulicy unosił się kurz po Pana samochodzie. Czy to jest poważne traktowanie pracownika i jego problemów? A nawet gdy udało się Pana złapać to nie była to rozmowa o zaistniałym problemie tylko Pana monolog na zupełnie inny, wybrany i narzucony przez Pana temat. A co do wtrącania się w życie prywatne, skwituję krótko. Podsłuchy, bez naszej wiedzy i zgody. Apropos „wyciętego żołądka”, naszła mnie refleksja... czy kierowcy w firmie Martrans nadal są zmuszani do wyjechania w trasę ze świeżymi ranami po operacji? Oraz czy kierowcy, którzy poważnie zachorowali nadal są nękani telefonami od Pana „prawej ręki” w sprawie powrotu do pracy? Firma nie respektuje zwolnienia lekarskiego. L4=wypowiedzenie. Pracownicy nie tyle co nie mogą pogodzić się z odejściem z firmy lecz z tym, że tyle czasu wytrzymali robiąc za małpy w cyrku. P.S. Niech Pan się nie ukrywa pod innymi pseudonimami komentując przy tym siebie i swoich pracowników bo Pan ze swoim stylem bycia też nie jest anonimowy.

atrakcyjny kazimierz

witam, słyszałem że koło 9.5tys można zarobić, za 27dni pracy w miesiącu. ale jak jest naprawde niewiem,

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy Martrans Marzena Aniołkowska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

wycięty żołądek

Trzeba było uczyć się języków to nie miał byś problemów , a tak gdzie nie pojechał to ich verstehe nicht za to na parkingu gdzie on nie był i co nie nagadał Niemcowi angoliwi czy innemu rumkowi

@wycięty żołądek

Marunio bawi się w kasowanie wiadomości widzę. Trzeba plakaty zamówić w drukarni to będzie po Warszawie jeździł i zrywał z przystanków. Maruniu jesteś żenua. Masz po francusku poligloto.

Teo
@wycięty żołądek

Marek sam zna jeden obcy język- łacinę podwórkową. W biurze już tylko jedna osoba mówi po angielsku, reszta uciekała przed tym człowieczkiem. Marek zacznij wymagać najpierw od siebie, pokaż jaki jesteś poliglota.

MX
Kandydat

Eminencja, Teo, Cien itp. jak zauważyliście nikt nie wdaje się z wami w polemikę . Jak myślicie dlaczego, żaden z was nie podpisze się swoim artykułem z imienia oraz nazwiska- prawdziwego . Odpowiedz sobie sam . Tak jak myślałem . Każdy z was z doskonale znał swoje obowiązki - zadania . Dziś kiedy niestety z rożnych przyczyn już tu nie pracujecie . Krzyczycie na odległość zza ogrodzenia . Obwiniacie mnie o wszystko co tylko przychodzi wam w trakcie Pauzy do głowy. Jeżeli chodzi o usuwanie tych waszych postów - lamentów . nie jestem administratorem . Nie czytam tych waszych zali- skarg . Ponieważ to nie ma najmniejszego sensu . Był czas > trzeba było mówić ,ze nie podoba mi się to lub to . Teraz krzyczycie z dala ponieważ, każdy z was już nie pracujących w jakiś sposób odreagować obecne frustracje . Napisałem wcześniej , nikt w internecie nie jest anonimowy . Nie używacie panowie własnego nazwiska - imienia . Ponieważ jestem w stanie każdemu z was odpowiedzieć dlaczego dziś szczekacie z dala przez płot . Niektórzy próbowali wpływać na prace ludzi którym byli podlegli , niektórzy za was po cichu brali kasę . niektórzy wyklinali na dziewczyny pracujące w biurze . Mam tu pisać do każdego z was z imienia i nazwiska ? . Każdemu odpiszę obiektywnie . Nie chowajcie się za zasłonami . Wiemy o grupie osób które nie mogąc pogodzić się z faktem rozstania z naszą firmą > przenosi swoje niezadowolenie na post w cieniu ;-). Piszecie ,ze wtrącam wam się w życie prywatne , a co niby ja wiem o waszym życiu . Chyba tylko tyle co sami o sobie mówicie . Macie nowe prace lub .NIe . niektórzy po odejściu z naszej firmy zmieniali czerto lub pięciokrotnie prace nie mogąc znaleźć tej właściwej. kto o tym mówi ? . telewizja ? . Rozliczanie zacznijcie od własnego sumienia . PS U mnie wszystko OK. zdrowie jest . Humor również . W pracy nic się nie zmieniło . Po staremu . Pozdrawiam was ciepło

Max Nowy wpis
@MX

Marek nie udawaj fajnego wyluzowanego gościa , każdy kto miał z tobą (celowo z małej litery) doczynienia wie jakim agresywnym typem jesteś. Dlaczego nie mówiliśmy tego wcześniej ? Mówiliśmy, tylko z tobą (znowu z małej) nie ma normalnej rozmowy , można usłyszeć tylko wszystkie bluzgi i wymądrzania, zastraszanie. Po drugie każdy z nas ma zobowiązania , rodziny, kredyty i nie możemy sobie pozwolić na utratę wynagrodzenia przez zły humor dyrektorka. Marek jesteś podłym, zawistnym , agresywnym , złym człowiekiem. My nie uciekliśmy od firmy , od pracy. Odeszliśmy przez ciebie i od ciebie (celowo z małej). Teraz ostrzegamy innych przed pracą w tej piekielnej atmosferze . Ktokolwiek pomyśli nad pracą w tej firmie , niech sobie wyleje kubeł zimnej wody na głowę, NIE POLECAM !

Mx Nowy wpis

Cień, szara eminencjo .. myślę że zdajesz sobie sprawę.,że miarka się przebierze . Jestem w stanie udowodnić Ci ,że te wszystkie sprawy o których tu nagminnie wypisujesz są kłamstwami. Styl i osoby. Które tu wymienisz . Obrażasz ponieważ wszystkie informacje którymi się poslugujesz czepiasz od ludzi którzy już nie pracują. . Te. Wszystkie historie są wyssane z palca .ściągam Cię w dyskusję ,a Ty otwierasz się coraz bardziej. Z wypowiedzi można wywnioskować ,że masz.ciesko znieść fakt ,że zostałeś zwolniony . Natomiast wszystkim odpowiedziałeś inna wersję. Wracaj do zdrowia . Zajmij się własnymi problemami ,a cudze.sprawy zostaw w spokoju . Piszesz tu o takich rzeczach , o.ktorych osobiście nie miałem wiedzy . Kolego zajmij się domem ,rodzina , praca ,zdrowiem . A Ełk, Podlasie...itp. zostaw w spokoju. Pozdrawiam Ciebie i tych wszystkich ..byłych ????. Ps nie martw się za kogoś kolego . Martw się sam o siebie

Szara Eminencja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy w Martrans Marzena Aniołkowska możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Zygmunt

Czy Martrans poszedł już na (usunięte przez administratora) przez Pana prezesa czy jeszcze żyje?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Martrans Marzena Aniołkowska?

Zuczek

Chce ci sie mareczku odp na wszystkie bzdury?

ja

@Fred czemu na troje ?

atrakcyjny kazimierz

@atrakcyjny kazimierz

Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam.

Fred
@Michał

Dostaniesz tylko jak podzielisz na troje

Rekomendacja

Karola

Wszystko to prawda. Nikomu nie polecam!

Czy Martrans Marzena Aniołkowska zapewnia kartę multisportu?

NaSwoim
@Pytanie

Jam wrocisz na 24h do domu to bedziesz mial czas? Szuszarke kup bo ciuchy nie wysychaja wiszac normalnie.

Michał

Koledzy koleżanki. Myślę nad podjęciem pracy w firmie na stanowisku kierowcy. Wypowiedzcie się proszę, ale tak obiektywnie na temat warunków, płacy, dni wolnych po zjeździe, kontaktu ze spedycją, tras( nacjonalkami czy gdzie się tylko da autostradami się śmiga), stanu technicznego aut, wynagrodzenia ( mniej więcej), systemów pracy, kwestii związanych z awarią auta w trasie, tankowania itp. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie opinie, które pomogą mi rozeznać czy zatrudniać się w tej firmie, czy nie. Oczywiście skontaktuje się również z kadrami, ale tak szczerze od Was też chciałbym coś usłyszeć- w końcu to Wy jezdzicie i wiecie jak to wygląda od podszewki, a nie biuro. Pozdrawiam Driverow i życzę szerokości. Michał.

Trojniczek

A gdzie moja ooinia , pytanie na temat rudej?? Czemu kasujecie woisy?

@Trojniczek

Bo żadna ruda tu nie pracuje.

Trio

Hiszani nie ma,??? Trzeba robic tak zeby .... .

Michał

Witajcie, jakie kierunki obsługujecie??

Artur
@Michał

UK,benelux, włochy , Węgry , Czechy , Słowacja, Słowenia, Niemcy

Zainteresowany

A firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Czy jakieś konkretne wymagania mają na początek?

darek

dziwna sprawa,firma rozwiazuje umowe z kierowcami np za nie porzadek,a ogloszenia na olx leca ze szuka kierowcow oraz na etransport,hmm samo mowi za siebie,a MX nie wysilaj sie bo wiadomo kim jestes,ktos kto poczyta odrazu sie zetnie,bys dyskretniej to robil,nie nie jestem zwolnionym kierowca odrazu uprzedzam,szukam pracy,patrze po ogl i czytam opinie,to wystarczy by podjac decyzje

@darek

DAREK, czy ty ni używasz innego imienia . Są zasady których należy przestrzegać.. nie jesteś zadowolony to jest tyle innych firm które Cię na pewno zatrudnia . Większość kolegów którzy tu zapisali swoje żale . Nie mogli pogodzie Cię z faktem ,ze ktoś im podziękował. Widać jesteś bardzo zainteresowany co dzieje się w firmie , a ta naprawdę jak tu pracujesz to brakuje Ci odwagi żeby stanąć w cztery oczy i powiedzieć co Cię boli . Przeżywasz się pod innym imieniem . Ja mam na imię Maciek i pracuje tu ponad 10 lat . Jestem zadowolony z mojej pracy ..... A ty ?? . Nie musisz !!.

@darek

Nie jesteś w swojej wypowiedzi obiektywny Darku. Zawsze są ogłoszenia dlatego ,ze wciąż jest więcej pracy .. to ze podziękowali czyscioszkowi .. Sam mogłeś Tym samochodem dalej jeździć .. po co jedziesz nowa 540 . Maciej.

tusek
@Mx

Poznaję interpunkcję i potwierdzam to nie jest Maciej. Robota jak robota.

@tusek

Tusek, dlaczego na swój temat niczego ciekawego nie napiszesz . Pisać na czyjś temat anonimowo . LATWIZNA . Prawda . Ja nie podpisuje się tusek .. anonimowo . Napisz co ci na sercu leży lub znajdź odwagę i załatw sprawę prosto z mostu . Tu wielu pisało swoje wypowiedzi z podpisem anonim . Ale żaden z was - mocni w gębie nie miał odwagi pójść i powiedzieć co go boli . Samochody w firmie były nowe . Żaden z was pisarzy nie pozwoliłby żeby kto kolwiek zniszczył mu samochód. Zasmrodzil , zostawił skarpetki po tygodniu za fotelem . Czy nie mam racji koledzy ? . Zacznijcie od siebie robić porządek. Każdy który tu napisał cokolwiek miał za pazurami . Tak szczerze Panowie. Jednemu nie podoba się jedno , drugiemu co innego. Pozdrawiam Cię. MACIEJ .... .

Mx

Piszesz Paweł bardzo nie zrozumiałe. Bez sensu. Może Jarek. Słyszałem że dzwoniłaś po trzech miesiącach ponownie żeby Cię zatrudnili . Może już o tym zapomniales ? . Lepiej sobie przypomnij swój wyraz twarzy ,gdy usłyszałes . Panu już dziękujemy. Nie każdy ma cierpliwość słuchać ciągłych boleści. Ciągłych problemów. Podobno miales pracować do emerytury ????. Sefie Sefie ciągle mówiłes. Daj spokój. Życie Jarek.

Luki

Ogólnie to jestes robotem tak jak kolega wczesniej pisał , kirowca to czesc wymienna.Są (usunięte przez administratora) którzy nie maja szacunku do samych siebie wiec robią to co robia , żeby tylko dużo zarobic. Marka tak nauczono i żadne kary go nieodstrasza. Ja osobiscie tego niepowazam i niepolecam .

Luki, piszesz banialuki.

@Luki

Luki , chowasz się za pseudonimem , a podejrzewam że masz nadane jakieś imię od rodziców. Odpowiem Ci na twój wpis . Pracuje w tej firmie już 10 lat . Jest wśród nas więcej osób którzy mają jeszcze większy staż pracy . Nie narzekamy na pracę w tej firmie jak na warunki płacowe. Podejrzewam że należysz do tych osób którym firma nie przedłużyła umowy o pracę która kończy się z końcem tego roku . Możliwe ,ze jesteś ta osoba która jeździła na Francję i naciagala firmę na dodatkowe koszty związane z pobytem w tym kraju . Firma wyrownywa wam pobyt w tym kraju , a jak właściciel zorientował się co jest w temacie nagle zaczeliscie pisać posty i negatywne opinie na jej temat . Jesteś podobny do tych kolegów z innych postów którzy wylali swoje żale z powodu rozwiązania z nimi umowy . Gdy chcieli wpływać na decyzję właściciela tej firmy . Luki , Sid , inni . Pracujemy tu za pieniądze i szanujemy nasza pracę . Może nie jest wszystko idealnie , ale powiedz gdzie jest ? . Pozdrawiam Ciebie i pozostałych kolegów. P.s zawsze możesz być swoim szefem . Czasem pomyśl.

Sasza
@Mx

Mx, a Tobie rodzice nadali imię? I kto przy zdrowych zmysłach pracuje tam 10 lat. Chyba że wystarcza mu 24h z rodziną raz na dwa tygodnie. Nie polecam.

@Sasza

Sasza , Tak pracuje i jestem Bardzo zadowolony jak większość tu pracujących.. . SASZA czytając Twoją opinię domyślam się ,ze sobie bardzo poprawiłes.. jesteś codziennie w domu i to Ty ustalasz grafik w firmie w której pracujesz .. . Przynajmniej nie czekam za pieniazkami .. Sasza . Słyszy się często jak ci co tu pracowali mówili Sefie Sefie w takiej firmie jak ta to ja do emerytury chce pracować .. Ale jak ktoś mówi wam co innego co wam nie pasuje jest automatycznie przez was specjaliści od UE pojechany po całości .. sądzę że sam jesteś już firma dla siebie lub tak jak wspomniałem - to Ty dyktujesz warunki kiedy i co robisz.. . SASZA nic na siłę.. Z tego co wiem właściciel nigdy nie bronił wam założyć firmy i pracować u siebie dla siebie .. . Bez sensu jest to piszesz .. wykonujesz zawód kierowcy ,a chcesz zarządzać komuś w jego firmie .. . Moze Ty jeszcze tu pracujesz ?. Przestań narzekać .. zmień zawód koleszko mój .. Polecam Saszka .

@Luki

LUKI , PRZECIEZ NIE MUSISZ NIC ROBIC . JEDYNIE CO ROBISZ TO USKARZASZ SIE NA SWOJ LOS.. POJDZIESZ DO PRACY BIUROWEJ TO SOBIE POSIDZISZ .. CZYZ - nie ??. Nie stekajcie nie narzekajcie koledzy i nie piszcie bzdur . .. LUKI. Sasza . I ci podobni ... pokażcie mi pracę gdzie ktoś was posadzi i bedzie płaciła wam pensje .. .

@Sasza

Ale Ty Sasza piszesz głupoty . Robiłeś pauzy w domu po 4 dni A piszesz kolegom bzdury . Pogonił Cię właściciel , bo chciałeś za niego decydować A teraz jesteś tak sfrustrowany ,ze piszesz te bzdury .. najlepiej to zmień zawód .. kto chce pracuje . I nikt nikogo nie zmusza do niczego .. wylewasz te swoje łzy bo ktoś przestał słuchać tego płaczu .. jedziesz do domu na pauze , masz ustalona robotę ..A twój telefon nagle nie dzwoni .. słyszałem że tak robicie .

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Martrans Marzena Aniołkowska?

Paweł
@Administrator

Ja tam pracowałem krotko z 8 miesiecy na krajowce bylo ciezko nie powiem ze lekko kasa byla dobra tylko trzeba bylo tarczki tasowac troche ale po odejsciu moim z firmy nieoszukal mnie facet.

Łukasz
@Paweł

Co rozumiesz pod pojęciem, że trzeba było tasowac tarczki? Dla niektórych osób na forum, może być to trudne do zrozumienia. Byłeś zadowolony z wynagrodzenia, ale zdecydowałeś się odejść. Czy nie żałujesz swojej decyzji?

Zostaw merytoryczną opinię o Martrans Marzena Aniołkowska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Martrans Marzena Aniołkowska
2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kasprowicza 58 lok. 18