Opinie o Martrans Logistics Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Martrans Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Martrans Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martrans Logistics Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Szara Eminencja

Panie Dyrektorze, jak najbardziej, każdy zawodowy kierowca powinien potrafić się porozumieć w przynajmniej jednym obcym języku. Lecz czy załatwianie dokumentów związanych np z ładunkiem ADR, w Anglii, w której mamy obecnie BREXIT leży w gestii kierowcy? Bo mi się wydaje, że odpowiednie ku temu narzędzia powinien posiadać spedytor. A takiego spedytora nie da się znaleźć na OLX-ie co Pan usilnie uskutecznia. Takiego człowieka trzeba odpowiednio wynagrodzić, ale Pan nie potrafi połączyć tych dwóch rzeczy ze sobą. Co widać po wiszących od X czasu ogłoszeniach. Obecni „spedytorzy” z powodu bariery językowej, nie są w stanie załatwić i dogadać żadnej trasy z zagranicznym klientem. Korzystają jedynie z giełdy Trans i Amazon bo są po polsku. Zresztą czego wymagać od człowieka, który nawet nie umie napisać poprawnie nazwy miasta. Wspomniał Pan w swojej wypowiedzi, że nie przychodziliśmy z problemami. Oczywiście, że przychodziliśmy, lecz skręcając w ulicę Towarową na końcu tejże ulicy unosił się kurz po Pana samochodzie. Czy to jest poważne traktowanie pracownika i jego problemów? A nawet gdy udało się Pana złapać to nie była to rozmowa o zaistniałym problemie tylko Pana monolog na zupełnie inny, wybrany i narzucony przez Pana temat. A co do wtrącania się w życie prywatne, skwituję krótko. Podsłuchy, bez naszej wiedzy i zgody. Apropos „wyciętego żołądka”, naszła mnie refleksja... czy kierowcy w firmie Martrans nadal są zmuszani do wyjechania w trasę ze świeżymi ranami po operacji? Oraz czy kierowcy, którzy poważnie zachorowali nadal są nękani telefonami od Pana „prawej ręki” w sprawie powrotu do pracy? Firma nie respektuje zwolnienia lekarskiego. L4=wypowiedzenie. Pracownicy nie tyle co nie mogą pogodzić się z odejściem z firmy lecz z tym, że tyle czasu wytrzymali robiąc za małpy w cyrku. P.S. Niech Pan się nie ukrywa pod innymi pseudonimami komentując przy tym siebie i swoich pracowników bo Pan ze swoim stylem bycia też nie jest anonimowy.

MX
@Szara Eminencja

Łukasz > u Ciebie wszystko w porządku ? słyszeliśmy,ze było kiepsko > dobra rada . zamiast wylewać złość i frustrację > zajmij się własnym zdrowiem . Dwa razy wracałeś do tej firmy , kablowałeś na kolegów , co robią na promach - parkingach . kablowałeś na kierownika spedycji . zajmij się zdrowiem > to jest najważniejsze . Pisanie książek zostaw na emeryturę .

Uważajcie, nie płacą

rajdek3303

Pracowałem jakiś czas w firmie. Z kasą nigdy nie było problemu. Może kolego z ciebie niedzielny pracownik? Zasiedzenie i peplanie kocopołów też bym nie płacił. Pozdrawiam

Klaudia
@rajdek3303

O, szefostwo się odezwało :D

rajdek3303
@Klaudia

Umowa się z kończyła. I bawię się w żołnierza wot. Pozdrawiam

Inwest

Witam czy mogę prosić o kontakt z właścicielem firmy raczej numer telefonu

SERWIS-G0W0RK

Twojej firmy nikt nie poleca. Zacznij dbać o opinie. Skontaktuj się z Nami.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Martrans Logistics Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Szara Eminencja

Dziewczyny w biurze już wycinają kolorowe trójkąciki do powieszenia nad Towarową? Bo szkoda żeby średnio 12 zestawów stało pod chmurką i się kurzyło. Do tego komisu aut trzeba jeszcze wyprowadzić z ukrycia Sprintera. Sam wyjazd tego wozu bojowego kosztuje tyle co kawalerka w dużym mieście. Apropo kurzu. Placu nie trzeba zamiatać bo jest taki przemiał kierowców. Niestabilny emocjonalnie psycholog amator obiecuje złote góry które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. A może to nie kierowcy odkurzają plac tylko zainteresowani ludzie odkupem aut? Ludzie którzy potrafią prowadzić transport i traktować ludzi z szacunkiem.

Zygmunt

W dalszym ciągu uskuteczniane są przez dyrektora gierki związane z rozsiewaniem plotek i fałszywych informacji. Pytanie tylko po co? Z nadmiaru czasu? Czasu, który powinien poświęcić na naprawę gnijącej od środka firmy. Jedyny i ostatni sensowny spedytor opuścił firmę Martrans z własnej woli, a nie tak jak jest to rozpowiadane - został zwolniony. Jaką przyjemność sprawia dyrektorowi takie zachowanie? Następna rzecz - jak osoba będąca na takim stanowisku jak dyrektor, może być na tyle niestabilna emocjonalnie i psychicznie, że sam sobie odpisuje na tym portalu z wielu nicków?! Co do recepcji - biurko covidowe nie służy do izolacji w związku z covidem, a służy do izolacji pana dyrektora od (usunięte przez administratora) (bo taki epitet wielokrotnie padł z ust dyrektora w kierunku kierowców). Biurko covidowe pełni jeszcze jedną dodatkową funkcję. Chroni dyrektora, aby po raz kolejny nie dostał klapsa w oko od kierowcy, który został przez niego (usunięte przez administratora)

Bob

A gdzie ta recepcja !!w przedsionku, przy szatni Janka z biurkiem covidowym z (usunięte przez administratora) dzwoneczkiem

Kierowca

Recepcja ??? (usunięte przez administratora), właśnie chyba jak kolega bob napisał przy biurku covidowym , o czym ty piszesz ??? Kawy nie ma ? A może byś chciała kawior i szampana ? A o 8 rano na wejściu do pracy welcom drink , potem obiad z Szeratona , np Szato z Borowikami

wycięty żołądek

Trzeba było uczyć się języków to nie miał byś problemów , a tak gdzie nie pojechał to ich verstehe nicht za to na parkingu gdzie on nie był i co nie nagadał Niemcowi angoliwi czy innemu rumkowi

@wycięty żołądek

Marunio bawi się w kasowanie wiadomości widzę. Trzeba plakaty zamówić w drukarni to będzie po Warszawie jeździł i zrywał z przystanków. Maruniu jesteś żenua. Masz po francusku poligloto.

Teo
@wycięty żołądek

Marek sam zna jeden obcy język- łacinę podwórkową. W biurze już tylko jedna osoba mówi po angielsku, reszta uciekała przed tym człowieczkiem. Marek zacznij wymagać najpierw od siebie, pokaż jaki jesteś poliglota.

MX

Eminencja, Teo, Cien itp. jak zauważyliście nikt nie wdaje się z wami w polemikę . Jak myślicie dlaczego, żaden z was nie podpisze się swoim artykułem z imienia oraz nazwiska- prawdziwego . Odpowiedz sobie sam . Tak jak myślałem . Każdy z was z doskonale znał swoje obowiązki - zadania . Dziś kiedy niestety z rożnych przyczyn już tu nie pracujecie . Krzyczycie na odległość zza ogrodzenia . Obwiniacie mnie o wszystko co tylko przychodzi wam w trakcie Pauzy do głowy. Jeżeli chodzi o usuwanie tych waszych postów - lamentów . nie jestem administratorem . Nie czytam tych waszych zali- skarg . Ponieważ to nie ma najmniejszego sensu . Był czas > trzeba było mówić ,ze nie podoba mi się to lub to . Teraz krzyczycie z dala ponieważ, każdy z was już nie pracujących w jakiś sposób odreagować obecne frustracje . Napisałem wcześniej , nikt w internecie nie jest anonimowy . Nie używacie panowie własnego nazwiska - imienia . Ponieważ jestem w stanie każdemu z was odpowiedzieć dlaczego dziś szczekacie z dala przez płot . Niektórzy próbowali wpływać na prace ludzi którym byli podlegli , niektórzy za was po cichu brali kasę . niektórzy wyklinali na dziewczyny pracujące w biurze . Mam tu pisać do każdego z was z imienia i nazwiska ? . Każdemu odpiszę obiektywnie . Nie chowajcie się za zasłonami . Wiemy o grupie osób które nie mogąc pogodzić się z faktem rozstania z naszą firmą > przenosi swoje niezadowolenie na post w cieniu ;-). Piszecie ,ze wtrącam wam się w życie prywatne , a co niby ja wiem o waszym życiu . Chyba tylko tyle co sami o sobie mówicie . Macie nowe prace lub .NIe . niektórzy po odejściu z naszej firmy zmieniali czerto lub pięciokrotnie prace nie mogąc znaleźć tej właściwej. kto o tym mówi ? . telewizja ? . Rozliczanie zacznijcie od własnego sumienia . PS U mnie wszystko OK. zdrowie jest . Humor również . W pracy nic się nie zmieniło . Po staremu . Pozdrawiam was ciepło

Max
@MX

Marek nie udawaj fajnego wyluzowanego gościa , każdy kto miał z tobą (celowo z małej litery) doczynienia wie jakim agresywnym typem jesteś. Dlaczego nie mówiliśmy tego wcześniej ? Mówiliśmy, tylko z tobą (znowu z małej) nie ma normalnej rozmowy , można usłyszeć tylko wszystkie bluzgi i wymądrzania, zastraszanie. Po drugie każdy z nas ma zobowiązania , rodziny, kredyty i nie możemy sobie pozwolić na utratę wynagrodzenia przez zły humor dyrektorka. Marek jesteś podłym, zawistnym , agresywnym , złym człowiekiem. My nie uciekliśmy od firmy , od pracy. Odeszliśmy przez ciebie i od ciebie (celowo z małej). Teraz ostrzegamy innych przed pracą w tej piekielnej atmosferze . Ktokolwiek pomyśli nad pracą w tej firmie , niech sobie wyleje kubeł zimnej wody na głowę, NIE POLECAM !

Mx

Cień, szara eminencjo .. myślę że zdajesz sobie sprawę.,że miarka się przebierze . Jestem w stanie udowodnić Ci ,że te wszystkie sprawy o których tu nagminnie wypisujesz są kłamstwami. Styl i osoby. Które tu wymienisz . Obrażasz ponieważ wszystkie informacje którymi się poslugujesz czepiasz od ludzi którzy już nie pracują. . Te. Wszystkie historie są wyssane z palca .ściągam Cię w dyskusję ,a Ty otwierasz się coraz bardziej. Z wypowiedzi można wywnioskować ,że masz.ciesko znieść fakt ,że zostałeś zwolniony . Natomiast wszystkim odpowiedziałeś inna wersję. Wracaj do zdrowia . Zajmij się własnymi problemami ,a cudze.sprawy zostaw w spokoju . Piszesz tu o takich rzeczach , o.ktorych osobiście nie miałem wiedzy . Kolego zajmij się domem ,rodzina , praca ,zdrowiem . A Ełk, Podlasie...itp. zostaw w spokoju. Pozdrawiam Ciebie i tych wszystkich ..byłych ????. Ps nie martw się za kogoś kolego . Martw się sam o siebie

Zygmunt

Czy Martrans poszedł już na (usunięte przez administratora) przez Pana prezesa czy jeszcze żyje?

Zuczek

Chce ci sie mareczku odp na wszystkie bzdury?

@Fred czemu na troje ?

atrakcyjny kazimierz

witam, słyszałem że koło 9.5tys można zarobić, za 27dni pracy w miesiącu. ale jak jest naprawde niewiem,

@atrakcyjny kazimierz

Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam.

Fred
@Michał

Dostaniesz tylko jak podzielisz na troje

Karola

Wszystko to prawda. Nikomu nie polecam!

NaSwoim

Jam wrocisz na 24h do domu to bedziesz mial czas? Szuszarke kup bo ciuchy nie wysychaja wiszac normalnie.

Koledzy koleżanki. Myślę nad podjęciem pracy w firmie na stanowisku kierowcy. Wypowiedzcie się proszę, ale tak obiektywnie na temat warunków, płacy, dni wolnych po zjeździe, kontaktu ze spedycją, tras( nacjonalkami czy gdzie się tylko da autostradami się śmiga), stanu technicznego aut, wynagrodzenia ( mniej więcej), systemów pracy, kwestii związanych z awarią auta w trasie, tankowania itp. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie opinie, które pomogą mi rozeznać czy zatrudniać się w tej firmie, czy nie. Oczywiście skontaktuje się również z kadrami, ale tak szczerze od Was też chciałbym coś usłyszeć- w końcu to Wy jezdzicie i wiecie jak to wygląda od podszewki, a nie biuro. Pozdrawiam Driverow i życzę szerokości. Michał.

Trojniczek

A gdzie moja ooinia , pytanie na temat rudej?? Czemu kasujecie woisy?

@Trojniczek

Bo żadna ruda tu nie pracuje.

Trio

Hiszani nie ma,??? Trzeba robic tak zeby .... .

Witajcie, jakie kierunki obsługujecie??

Artur
@Michał

UK,benelux, włochy , Węgry , Czechy , Słowacja, Słowenia, Niemcy

A firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Czy jakieś konkretne wymagania mają na początek?

Zostaw merytoryczną opinię o Martrans Logistics Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Martrans Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Martrans Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martrans Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Martrans Logistics Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 23 ocen.
  • TOWAROWA 4
    05-100 Mińsk Mazowiecki
  • NIP: 5311710410 REGON: 015561965

Martrans Logistics Sp. z o.o.