Opinie o Martrans Logistics Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Martrans Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Martrans Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martrans Logistics Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

darek

dziwna sprawa,firma rozwiazuje umowe z kierowcami np za nie porzadek,a ogloszenia na olx leca ze szuka kierowcow oraz na etransport,hmm samo mowi za siebie,a MX nie wysilaj sie bo wiadomo kim jestes,ktos kto poczyta odrazu sie zetnie,bys dyskretniej to robil,nie nie jestem zwolnionym kierowca odrazu uprzedzam,szukam pracy,patrze po ogl i czytam opinie,to wystarczy by podjac decyzje

@darek

DAREK, czy ty ni używasz innego imienia . Są zasady których należy przestrzegać.. nie jesteś zadowolony to jest tyle innych firm które Cię na pewno zatrudnia . Większość kolegów którzy tu zapisali swoje żale . Nie mogli pogodzie Cię z faktem ,ze ktoś im podziękował. Widać jesteś bardzo zainteresowany co dzieje się w firmie , a ta naprawdę jak tu pracujesz to brakuje Ci odwagi żeby stanąć w cztery oczy i powiedzieć co Cię boli . Przeżywasz się pod innym imieniem . Ja mam na imię Maciek i pracuje tu ponad 10 lat . Jestem zadowolony z mojej pracy ..... A ty ?? . Nie musisz !!.

@darek

Nie jesteś w swojej wypowiedzi obiektywny Darku. Zawsze są ogłoszenia dlatego ,ze wciąż jest więcej pracy .. to ze podziękowali czyscioszkowi .. Sam mogłeś Tym samochodem dalej jeździć .. po co jedziesz nowa 540 . Maciej.

tusek
@Mx

Poznaję interpunkcję i potwierdzam to nie jest Maciej. Robota jak robota.

@tusek

Tusek, dlaczego na swój temat niczego ciekawego nie napiszesz . Pisać na czyjś temat anonimowo . LATWIZNA . Prawda . Ja nie podpisuje się tusek .. anonimowo . Napisz co ci na sercu leży lub znajdź odwagę i załatw sprawę prosto z mostu . Tu wielu pisało swoje wypowiedzi z podpisem anonim . Ale żaden z was - mocni w gębie nie miał odwagi pójść i powiedzieć co go boli . Samochody w firmie były nowe . Żaden z was pisarzy nie pozwoliłby żeby kto kolwiek zniszczył mu samochód. Zasmrodzil , zostawił skarpetki po tygodniu za fotelem . Czy nie mam racji koledzy ? . Zacznijcie od siebie robić porządek. Każdy który tu napisał cokolwiek miał za pazurami . Tak szczerze Panowie. Jednemu nie podoba się jedno , drugiemu co innego. Pozdrawiam Cię. MACIEJ .... .

Mx

Piszesz Paweł bardzo nie zrozumiałe. Bez sensu. Może Jarek. Słyszałem że dzwoniłaś po trzech miesiącach ponownie żeby Cię zatrudnili . Może już o tym zapomniales ? . Lepiej sobie przypomnij swój wyraz twarzy ,gdy usłyszałes . Panu już dziękujemy. Nie każdy ma cierpliwość słuchać ciągłych boleści. Ciągłych problemów. Podobno miales pracować do emerytury ????. Sefie Sefie ciągle mówiłes. Daj spokój. Życie Jarek.

Luki

Ogólnie to jestes robotem tak jak kolega wczesniej pisał , kirowca to czesc wymienna.Są (usunięte przez administratora) którzy nie maja szacunku do samych siebie wiec robią to co robia , żeby tylko dużo zarobic. Marka tak nauczono i żadne kary go nieodstrasza. Ja osobiscie tego niepowazam i niepolecam .

Luki, piszesz banialuki.

@Luki

Luki , chowasz się za pseudonimem , a podejrzewam że masz nadane jakieś imię od rodziców. Odpowiem Ci na twój wpis . Pracuje w tej firmie już 10 lat . Jest wśród nas więcej osób którzy mają jeszcze większy staż pracy . Nie narzekamy na pracę w tej firmie jak na warunki płacowe. Podejrzewam że należysz do tych osób którym firma nie przedłużyła umowy o pracę która kończy się z końcem tego roku . Możliwe ,ze jesteś ta osoba która jeździła na Francję i naciagala firmę na dodatkowe koszty związane z pobytem w tym kraju . Firma wyrownywa wam pobyt w tym kraju , a jak właściciel zorientował się co jest w temacie nagle zaczeliscie pisać posty i negatywne opinie na jej temat . Jesteś podobny do tych kolegów z innych postów którzy wylali swoje żale z powodu rozwiązania z nimi umowy . Gdy chcieli wpływać na decyzję właściciela tej firmy . Luki , Sid , inni . Pracujemy tu za pieniądze i szanujemy nasza pracę . Może nie jest wszystko idealnie , ale powiedz gdzie jest ? . Pozdrawiam Ciebie i pozostałych kolegów. P.s zawsze możesz być swoim szefem . Czasem pomyśl.

Sasza
@Mx

Mx, a Tobie rodzice nadali imię? I kto przy zdrowych zmysłach pracuje tam 10 lat. Chyba że wystarcza mu 24h z rodziną raz na dwa tygodnie. Nie polecam.

@Sasza

Sasza , Tak pracuje i jestem Bardzo zadowolony jak większość tu pracujących.. . SASZA czytając Twoją opinię domyślam się ,ze sobie bardzo poprawiłes.. jesteś codziennie w domu i to Ty ustalasz grafik w firmie w której pracujesz .. . Przynajmniej nie czekam za pieniazkami .. Sasza . Słyszy się często jak ci co tu pracowali mówili Sefie Sefie w takiej firmie jak ta to ja do emerytury chce pracować .. Ale jak ktoś mówi wam co innego co wam nie pasuje jest automatycznie przez was specjaliści od UE pojechany po całości .. sądzę że sam jesteś już firma dla siebie lub tak jak wspomniałem - to Ty dyktujesz warunki kiedy i co robisz.. . SASZA nic na siłę.. Z tego co wiem właściciel nigdy nie bronił wam założyć firmy i pracować u siebie dla siebie .. . Bez sensu jest to piszesz .. wykonujesz zawód kierowcy ,a chcesz zarządzać komuś w jego firmie .. . Moze Ty jeszcze tu pracujesz ?. Przestań narzekać .. zmień zawód koleszko mój .. Polecam Saszka .

@Luki

LUKI , PRZECIEZ NIE MUSISZ NIC ROBIC . JEDYNIE CO ROBISZ TO USKARZASZ SIE NA SWOJ LOS.. POJDZIESZ DO PRACY BIUROWEJ TO SOBIE POSIDZISZ .. CZYZ - nie ??. Nie stekajcie nie narzekajcie koledzy i nie piszcie bzdur . .. LUKI. Sasza . I ci podobni ... pokażcie mi pracę gdzie ktoś was posadzi i bedzie płaciła wam pensje .. .

@Sasza

Ale Ty Sasza piszesz głupoty . Robiłeś pauzy w domu po 4 dni A piszesz kolegom bzdury . Pogonił Cię właściciel , bo chciałeś za niego decydować A teraz jesteś tak sfrustrowany ,ze piszesz te bzdury .. najlepiej to zmień zawód .. kto chce pracuje . I nikt nikogo nie zmusza do niczego .. wylewasz te swoje łzy bo ktoś przestał słuchać tego płaczu .. jedziesz do domu na pauze , masz ustalona robotę ..A twój telefon nagle nie dzwoni .. słyszałem że tak robicie .

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Martrans Marzena Aniołkowska?

Ja tam pracowałem krotko z 8 miesiecy na krajowce bylo ciezko nie powiem ze lekko kasa byla dobra tylko trzeba bylo tarczki tasowac troche ale po odejsciu moim z firmy nieoszukal mnie facet.

Łukasz
@Paweł

Co rozumiesz pod pojęciem, że trzeba było tasowac tarczki? Dla niektórych osób na forum, może być to trudne do zrozumienia. Byłeś zadowolony z wynagrodzenia, ale zdecydowałeś się odejść. Czy nie żałujesz swojej decyzji?

Łukasz

@Kierowca, Twoja opinia na pewno będzie przydatna dla potencjalnych kandydatów na kierowców do firmy Martrans. Z Twojego opisu wynika, że jesteś zadowolony z pracy dla tej firmy. Czy możesz napisać coś na temat systemu pracy, to znaczy ile dni taki kierowca jest w trasie, a ile przysługuje mu wolnego? To informacja, która może pomóc innym osobom w podjęciu decyzji o aplikacji.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Martrans Logistics Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kierowca

Łatwo jest pisać jak się pracowało 1 miesiąc i było się brudasem i nie dawało się rady dojechać do Berlina ! Tacy ludzie opisują sytuację w firmie ! Pracuje w tej firmie jakiś czas kasa się zgadza zawsze trasy fajne oprócz Anglii ! Włochy belgia ale zawsze przez Anglię! Taki mały minus ale jak ktoś jest myślący to i to ogarnie bo zazwyczaj jeździ się z mrożonką więc ciapaty nie wlezie! Zarobki wahają się od 6- 8 tysięcy więc na te czasy chyba nie jest źle! Auta i naczepy nowe ! Nie ma ciśnienia z robotą nie ma gądki bo ty musisz ! I to mnie trzyma najbardziej w tej firmie ! Zero stresu ! Oczywiście moim zdaniem! Prezes hm gość ma swoje wizję prowadzenia firmy ale nie idiota ani wariat złego słowa nie powiem chce żeby jego auto ładnie wyglądało i było czyste to podstawa ! Są w tej firmie zeczy ważne i ważniejsze przy zjeździe na bazę tankujesz adblue to podstawa ale paliwa nie tankujesz a wszystko dla tego żeby nie przeszkadzać samochodom z krajówki ! Mądrze wymyślone ! Chłopaki z chłodni jeżeli nie byli na myjni muszą umyć podłogę w chłodni zajmuje to 10 minut ! Od czasu do czasu prezes widząc kierowcę sam wchodzi na pake i myje! Odstawiasz auto w rajke i do domu ! Ja nie narzekam na pracę w tej firmie nie jestem brudasem ani debilem więc pracuje ja szanuje szefa a szef mnie ! Polecam w 100% firmę!

Mx .

witaj , Kierowca . z treści jaka tu napisałeś , pod anonimem . Można wywnioskować ze została rozwiązana umowa o prace z powodu zaniedbań dotyczących powierzonego sprzętu . Nie będę wdawał się z Panem w polemikę która nie ma sensu . Jak Pan ze chce mogę panu podesłać zdjęcia gdyby pan zapomniał co było powodem rozwiązania z Panem Umowy o prace . Zazwyczaj po zakończeniu współpracy wylewacie swoją nie obiektywna frustracje na fora internetowe . Miał Pan możliwość odwołania się od decyzji . Życzę wszystkiego dobrego .

Trojniczek

Szczere wypowiedzi sa usuwane?

Trojniczek

Gorąco Polecam!!! Wyplata siuuper i na czas. Trasy siuuper. Wsie dobre.

Sid

Panowie uwaga na tą firmę. Oprócz nowych furek żadnych pozytywów nie ma!!!!Więcej osób rządzących niż myślących.A sam pseudo dyrektor to osoba która uważa że kierowca to nie człowiek tylko część wymienna w samochodzie.Troche chłopaków uciekło w tym roku.Ciekawe dlaczego?Nie polecam.

marek

witam dużo furek ma jak zarobkami dalekie trasy.

Szofer

Kolega Radek ma racje.Nie polecam!!!

MX
@Szofer

wygląda na to ze nie mozna zrowiazac umowy lub jej nie przedłuzyć .

Zostaw merytoryczną opinię o Martrans Logistics Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Martrans Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Martrans Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martrans Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Martrans Logistics Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 23 ocen.
  • TOWAROWA 4
    05-100 Mińsk Mazowiecki
  • NIP: 5311710410 REGON: 015561965

Martrans Logistics Sp. z o.o.