Opinie o Admus Zarządzanie Nieruchomościami Mariusz Łubiński Mototrendy Mariusz Łubiński w Warszawa

5 2 7 5 1
Norbert Nowy wpis

Idealnie to w żadnej firmie nie będzie ale generalnie jest ok., polecam pracę.

TakNie
Aneta Czyż Nowy wpis

W firmie jest spoko. Dużo można się nauczyć. Przede wszystkim można się dogadać i porozumieć. To ważne dzisiaj. Zarobki też jak na branże nawet konkurencyjne. Trzeba się napewno wykazać, żeby dostać premię, ale jest taka opcja - tego doświadczyłam. W każdym razie rotacja występuje jak wszędzie, ale nie ma jakiejś wymiany rytualnej składów. Jest dobrze.

olo Nowy wpis
@Aneta Czyż

Sami to pisaliście w ramach kryptoreklamy ?

TakNie
Norbi Nowy wpis

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach dorzucicie?

MartaCh

Firma bardzo rozwojowa w mojej ocenie. Sporo się nauczyłam, sporo szkoleń i na pewno można się porozumieć co do elastycznego czasu pracy. Sposób zarządzania też raczej ok. Zdaje się, że doceniają go klienci, których nie ubywa. Także jak ktoś chce zacząć karierę w zarządzaniu nieruchomościami - polecam świetne miejsce na dobry start.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
rakowska 11

W dniu 03.03.2018r. mieliśmy zaparkowany samochód marki Toyota na parkingu wewnętrznym przy bloku przy ul. Rakowskiej 11.(budynek jest zarządzany przez administrację Admus).W nocy z 03-04.03.2018r. o godz.23.20 wyjeżdzający z tegoż parkingu samochód marki VW Passat B5 w kolorze granatowym (widziany przez świadka dokładnie ten pojazd, godzina zdarzenia i miejsce , Może To Wasz Znajomy?) dokonał szkody parkingowej naszego pojazdu-został zarysowany tylni zderzak i nadkole. Całe zdarzenie widział mieszkaniec naszego bloku (ul. Rakowska 11) interweniował u ochrony. Wspólnie z Panem ochroniarzem sporządził notatkę z tego zdarzenia. Według relacji naocznego świadka sprawca kolizji zbiegł z miejsca zdarzenia z dużą prędkością. Administrator nie chciał nam udostępnić monitoringu, żeby można było zobaczyć numery rejestracyjne tego pojazdu i pociągnąć do odpowiedzialności jego kierowcę. A. nie wyraził chęci pomocy nam (chociaż jesteśmy właścicielami mieszkania, waszymi sąsiadami ,mieszkańcami bloku, który administruje). A wręcz przeciwnie utrudniał (mataczył)w dochodzeniu? Po co opłacamy monitoring z którego w razie potrzeby nie można otrzymać nagrań? Bo reakcji na bieżąco tez nie było-interweniował tylko świadek mieszkaniec naszego bloku. Następnym razem może to być potrącenie mieszkańca naszego osiedla, jego dziecka lub zwierzaka… nie daj boże jakaś tragedia, a A. nie wyda monitoringu, albo powie, że monitoring to straszak i nic się nie nagrywa? W związku z powyższą sytuacją chcielibyśmy zmiany administracji na inną, lepszą, pomocną mieszkańcom, a nie rzucającą lokatorom kłody pod nogi.

Tak3Nie

anonymous

szef nie panuje nad pracownikami, brak mu zaufanego sredniego szczebla, szkoda dobrze sie zapowiadalo

Tak21Nie

Zostaw opinię o Admus Zarządzanie Nieruchomościami Mariusz Łubiński Mototrendy Mariusz Łubiński - Warszawa

Chcę opublikować:

• Zawiszy 16A lok. 132
    01-167 Warszawa
  • NIP: 7971267442 REGON: 670951966
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie