Opinie o YAREAL POLSKA SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie YAREAL POLSKA SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie YAREAL POLSKA SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YAREAL POLSKA SP. Z O.O. w Warszawa

Ulor

Można aplikować. :-) Wszystko ok, ale bez szału.

Mik
Były pracownik
@@Janina

Bez szału, bo kasa średnia a pracy bardzo dużo.

Andzia Nowy wpis
Inne

Parę lat temu pisaliście o bardzo fajnej atmosferze w firmie. Ja bardzo cenię firmy gdzie są życzliwi ludzie, fajny team. Czy jako kandydatka na asystentkę administracji mogę na to liczyć?

Ulor

Można aplikować. :-) Wszystko ok, ale bez szału.

Anna
Inne
@Ulor

Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać więcej na temat rekrutacji? Ja nie znalazłam żadnych konkretnych ofert pracy w YAREAL POLSKA. Czy wiesz na jakie stanowiska firma szuka pracowników? To ważna informacja dla osób zainteresowanych zatrudnieniem u tego pracodawcy. Czekam na Twoją opinię.

Ulor
@Anna

Yareal nie poszukuje pracowników potajemnie. Wystarczy sprawdzić na pracuj.pl.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
cbś
@Ulor

co to jest te yereal- czy to jest Polska czy zagraniczna firma z oddziałami w Polsce? jak się tego dowiedzieć?

Ptto
@cbś

To firma francuska

Kamila
Inne
@Ptto

Czy to, że firma jest francuska, ma jakieś znaczenie dla pracowników? Ciekawi mnie, jaki jest na przykład tryb pracy w YAREAL POLSKA.

Ptto
@Kamila

Jak to w firmie francuskiej od 9.00 do 18.00 z godzinna przerwą obiadową. :-)

@Kowalski
Kandydat
 Pytanie
@Ptto

@Ptto Czy faktycznie te godziny pracy są sztywne i trzeba się ich trzymać? Czy można po prostu nie robić sobie tej przerwy lub przychodzić wcześniej i wychodzić wcześniej?

@Janina
Kandydat
 Pytanie
@Ulor

Czemu bez szału? Czy masz może wiecej informacji jakie są warunki pracy? Jaka panuje atmosfera? W jakich godzinach się pracuje? Czy to prawda ze w firmie francuskiej jest godzinna przerwa? Czy trzeba ją brac? Czy moze jest elastycznie?

Rew
Pracownik
@@Kowalski

Nie, nie mozna.

Pytanie
Kandydat
 Pytanie
@Rew

Czyli czas pracy nie jest elastyczny?

Mik Nowy wpis
Były pracownik
@@Janina

Bez szału, bo kasa średnia a pracy bardzo dużo.

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w YAREAL POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Hej, czy w firmie są premie roczne? Jeśli tak to ile % ? Czy jest to tak zwana 13?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w YAREAL POLSKA SP. Z O.O.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Development Manager?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Administrator
Warszawa
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Wyślij CV
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
Warszawa
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
(21 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Artur

Przywiodło mnie tu ogłoszenie dla Development Specialist, zwłaszcza zapewnienie o przyjaznym środowisku pracy i codziennej dawce pozytywnej energii. Nic bezpośrednio nie wspomniałaś o atmosferze. Jak tu więc jest pod tym względem? Więcej minusów czy plusów, bo z Twych słów wynika, że trudno pracując w Yareal poświęcać rodzinie w tygodniu więcej czasu? Warte to jest pieniędzy, które oferują?

Katja
Kandydat
@Artur

Podpisuje się pod postem. Również widziałam ogłoszenie i jestem ciekawa opinii.

DawnyPracownik
Pracownik

Bzdury! Pracowałem w Yareal ponad 5 lat i uważam ten wpis za bardzo krzywdzący i mijający się z rzeczywistością. Polecam natomiast udział w procesach rekrutacyjnych do tejże firmy i samodzielne przekonanie się co mają do zaoferowania jako pracodawca a nie szukania opinii po internecie. Powodzenia!

Maja
@DawnyPracownik

To jaka jest rzeczywistość? Jak przebiegł Twój koniec współpracy? Na jakie stanowiska najlepiej aplikować, jest jakieś TOP 5?

DawnyPracownik
Były pracownik

Zajrzałem tutaj przypadkiem a może z ciekawości ponieważ byłem ciekaw opinii o moim wieloletnim pracodawcy. Nie mogę się nie odezwać czytając ostatnie komentarze. Na ten moment nie znam lepszego partnera biznesowego niż Yareal. Pracodawca bardzo fair względem pracowników. Godziny pracy 9-18 z godzinną przerwą na lunch - tak to prawa ale też nikt tego nie ukrywa od samego początku. Już na rozmowie podkreślają, że taka jest kultura organizacyjna więc albo Ci pasuje albo nie... Atmosfera pracy rewelacyjna, bardzo fajny i pomocny zespół, który dąży do osiągnięcia wspólnego celu. Gdyby nie konieczność relokacji w inny rejon kraju na pewno pracowałbym tam do dnia dzisiejszego. Polecam Yareal jako rzetelnego pracodawcę.

Pytanie
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w YAREAL POLSKA SP. Z O.O.?

HR
Pracownik
@Pytanie

Dzień Dobry. Oczywiście, firma Yareal Polska wspiera rozwój swoich pracowników. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualnych procesów rekrutacyjnych oraz do aplikowania.

Kamila
Inne
@HR

A jak firma wspiera rozwój swoich pracowników? Zastanawiam się również czy jest to rozwój zawodowy czy bardziej osobisty a może oba.

HR
Pracownik
@Kamila

Dziękuję za pytanie. Firma stara się wspierać swoich pracowników zarówno jeśli chodzi o rozwój osobisty (szkolenia, mentoring) jak również dba o rozwój zawodowy.

anonim
Pracownik
@Kamila

niestety firma nie wspiera w zadnych szkoleniach i rozwoju naukowym

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie YAREAL POLSKA SP. Z O.O.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nick
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Problem nadgodzin? Coś takiego nie istnieje, a tym bardziej dodatkowe wynagrodzenie z tego tytułu.

Nikita
Były pracownik
@Nick

Nie istnieje coś takiego jak nadgodziny. Nie są dodatkowo płatne. To są Francuzi, czyli wyzysk na maksa.

Pracownik
Pracownik
@Nikita

Nie mogę zgodzić się z taką opinią. Pracuję w Yareal od dobrych kilku lat. Staramy się tak zarządzać swoim czasem pracy aby nie zostawać na nadgodzinach a nawet jeśli się zdarzy (co zaznaczę, że bardzo rzadko) to bez problemu możemy te godziny odebrać... Nie widzę aby w tej kwestii ktokolwiek z kolegów i koleżanek miał problem.

1
Adam
Inne
 Pytanie

Dzień dobry chciałem dowiedzieć się jak jest z godzinami pracy w Yareal, czy rzeczywiście jak wynika w jednego z wcześniejszych wpisów obowiązuje 9-godzinny dzień pracy sztywno od 9 do 18? Nie ma możliwości przesuwania tego zakresu np zacząć od 8 i skończyć o 17? Czy istnień możliwość pracy zdalnej / hybrydowej? Jeśli tak to w jakim zakresie w ciągu tygodnia?

Karo
Kandydat

Wprowadzają w błąd przyszłych kandydatów, wystawiają ogłoszenie asystentka do spraw administracji, a tak naprawdę to zwykła praca na recepcji!! Polegająca na zamawianiu owoców i artykułów biurowych! Strata czasu, a wymagania nie z tej ziemi. Nie po to człowiek kończy studia, żeby owoce zamawiać. Atmosfera na rozmowie bardzo sztuczna, Panie bardzo sztuczne.

Kamila
Inne

Cześć, czy aplikując do firmy warto znać jakieś języki obce? Czy jest to jakiś wymóg? Jeśli tak to chciałabym uzyskać informacje na temat tego jaki stopień znajomości tego języka jest wymagany i czy w firmie doceniają kandydatów, którzy się nim płynnie posługują. Dajcie znać.

Mirek
Pracownik
@Kamila

Dobry angielski jest konieczny.

Kamila
Inne
@Mirek

Dziękuję za odpowiedź. Znalazłam ofertę pracy firmy Yareal. Wyczytałam w niej, że oferowana jest prywatna opieka medyczna. Czy wiesz może na jakich zasadach? Czy całość pokrywa pracodawca czy może trzeba coś do niej dopłacać? I czy można objąć nią członków swojej rodziny? :)

HR
Pracownik
@Kamila

Dzień Dobry. Yareal Polska pokrywa w całości koszt opieki medycznej dla Pracownika i członków najbliższej rodziny. Pozdrawiam

HR
Pracownik
@Kamila

Język angielski jest niezbędny w codziennej komunikacji z Zarządem firmy Yareal Polska. Wymagany poziom znajomości języka angielskiego jest uzależniony od zajmowanego stanowiska pracy.

Władek
Inne

Dobry pracodawca, fajna atmosfera w pracy dlatego spokojnie polecam firmę.

@Geniu
Kandydat
 Pytanie
@Władek

Witam. Czy warunki naprawdę są takie dobre? Co z godzinami pracy? Czy panuje wyzysk czy może są to elastyczne godziny?

Wiekszosc kobiet w firmie
Kandydat

Francuski zarzad i polski country manager a ressta firmy zdecydowanie sfeminizowana. Kandyatki sa bardziej mile widziane. Wystarczy wpisac Yareal Polska w LinkedIn a struktura to 80%+ kobiet. Dzial HR to 100% kobiet. W moim odczuciu dyskryminuja mezczyzn na potege.

Ptto
Pracownik
@Wiekszosc kobiet w firmie

To prawda. Nie są tam też szczegolnie dobrze widziane inzynierowie bardzo techniczni na stanowiska kierowników projektu.

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie YAREAL POLSKA SP. Z O.O.?

Mirek
@Pytanie

Kto to jest "lider z zewnatrz"? Inwestor zastepczy?

Bati minus
@Mirek

Tragedia. Dział operacyjny traktuje IZ jak psy

4
Bartosz
Inne
@Bati minus

Wyjaśnisz o czym piszesz? Czy "tragedia" to określenie na warunki pracy w tym miejscu? Napisz bardziej szczegółowo.

BatiPlus Fadi Richane
@Bati minus

Nie zgadzam się z tą opinią, taka sytuacja nie miała nigdy miejsca. Wyrażona opinia jest krzywdząca dla Yareal i dla BatiPlus . Zespół BatiPlus Polska jako IZ współpracuje od kilku lat z Yareal i relacje pomiędzy stronami są na wysokim poziomie. Oceniamy Yareal Polska jako dewelopera o bardzo wysokiej kulturze działania.

1
Piotr
@BatiPlus Fadi Richane

Współpracuję z Yareal od kilku lat w charakterze Inwestora Zastępczego i nigdy nie spotkałem się z brakiem profesjonalizmu ze strony dewelopera.

Agnieszka
Inne

Czym się zajmują liderzy w firmie?

Ktos
@Agnieszka

Czym się zajmują liderzy w Yareal? Jesli masz na myśli project managerów to zajmują się papierologią.

Mirek
 Pytanie

Mieszkaniówka, czy dział projektów biurowych?

Jonasz
Inne

Podpowiedcie jaka jest atmosfera i zarobki? Mam zamiar składać cbv.

Karolina
Inne

Czy firma stosuje benefity dla pracowników ?

Ryszard
Inne

Jaka jest atmosfera w firmie i na jaką umowę można liczyć na starcie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mirek
@Ryszard

Atmosfera korporacyjna, czyli milutko, ale to fałsz. Ile sobie wynegocjujesz na poczatku, tyle bedziesz miał. Na podwyżki nie ma co liczyć.

Anna
Inne

Czy w chwili obecnej YAREAL POLSKA prowadzi w swoje struktury rekrutacje oraz na jakie stanowiska? Jakie kwalifikacje oraz umiejętności są potrzebne do pracy na danych stanowiskach? Jakie są warunki pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego? Dobrze by było jakbyście dzielili się informacjami na temat YAREAL POLSKA, aktualnych rekrutacji, przebiegu rozmów o pracę oraz warunków pracy. Wszelkie informacje są przydatne dla forumowiczów.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o YAREAL POLSKA SP. Z O.O. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w YAREAL POLSKA SP. Z O.O.?

  Zobacz opinie na temat firmy YAREAL POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

YAREAL POLSKA SP. Z O.O.
2.5/5 Na podstawie 19 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Mokotowska 49
  00-542 Warszawa
 • NIP: 5262853166 KRS: 0000232911
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
YAREAL POLSKA SP. Z O.O.
Przejdź do nowych opinii