Opinie o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Szkoła Języka Angielskiego "Speak up". Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" w Warszawa

Dominika

Chciałabym dowiedzieć się więcej o stanowisku SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY, a najlepiej o pensji. Firma napisała w ogłoszeniu, że kasa miesięczna to pensja i premia. Ale mnie interesuje, ile wynosi tylko ta pensja zasadnicza. No więc wiecie coś?

Alex
@@dawnotemuwtrawie

Ciekawe. A na jakiej umowie? Czy jest to praca na UoP czy na umowie zlecenie lub b2b? Firma daje jedną umowę czy można sobie wybrać rodzaj umowy?

Ksawery Nowy wpis

Lider sprzedaży- ktoś aplikował na to ogłoszenie bo mnie zainteresowało i chętnie poznałbym opinie z pierwszej ręki. Sprzedaż odbywa się telefonicznie czy są bezpośrednie spotkania z klientami i dają auto służbowe na dojazdy. Napiszcie coś o targetach, bo czytałem o systemie premiowym. Ile mnie więcej można zdobyć dodatkowo.

Sylwia Nowy wpis

Polecam serdecznie szkołę speak up. Profesjonalni lektorzy, miła atmosfera i solidne przygotowanie do certyfikatu CAE.

Czy pracodawca Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Partner pracownika Nowy wpis

Nie motywuje, każą "płaszczyć" się przed studentami nawet gdy Ci są niemili czy nawet ich obrażają. Nie płacą za obowiązkowe spotkania/zebrania lektorów. Spoóznienie z wypłatą za luty. Masakra. Zero szacunku do pracownika.

Majka Nowy wpis
@Partner pracownika

A co jaki czas takie spotkania się odbywają i czy jest to zawsze jakoś online? Mnie by interesowała współpraca na niepełny etat, wiec jakaś elastyczność jest mi potrzebna. A ponoć można wybrać zajęcia rano, popołudniu, wieczorem. Rzeczywiście nie ma przymusu (usunięte przez administratora) w konkretnych godzinach?

EDI

Polecam! Bardzo dobrze oceniam zarówno zakres merytoryczny zajęć (jednostki lekcyjne są posegregowane w moduły tematyczne i dają możliwość rozmów na tematy luźne: sport, life style, jak i profesjonalne: polityka, gospodarka). jak i sposób organizacji zajęć. Uporządkowany system rejestrowania się na zajęcia. Możliwość wyboru lektorów z szerokiego katalogu osób (native speakerzy, lektorzy polscy, lektorzy z innych krajów). Proste rezerwacje, dostępność materiałów dydaktycznych przed i po zajęciach. Fajne ćwiczenia interaktywne.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Świetne zajęcia, szybkie postępy, super lektorzy. Jestem bardzo zadowolona.

Marzena

Polecam szkołę . Profesjonalni lektorzy , elastyczność , można dopasować zajęcia do kalendarza, dobrać interesującą tematykę.

@Marzena

Piszesz z perspektywy pracownika? Bo możliwość dopasowania godzin pracy i tematu zajęć właśnie z tym mi się skojarzyła. Szukam właśnie dodatkowej pracy jako lektor, ale tylko popołudniami. Może ktoś wie jaką stawkę można dostać na początek?

KRUTKA

Szkoła najlepsza z jakiej do tej pory korzystałam. Polecam zarówno kurs spotlight czyli indywidualne lekcje po 30min, albo call4english jako konwersacje 15min na dowolne tematy. SpeakUp cenię przede wszystkim za możliwość dopasowania zajęć elastycznie do swoich obowiązków, w jednym tygodniu mam codziennie w innym w ogóle, mogę dowolnie wybierać lektorów z ktorymi mi sie fajnie spika ale też czasami wybieram probnie nowych i warto. Do tego przy dużych pakietach bardzo korzystna cena

Helena

Co do kursów wpisy sugerują , że klienci jak najbardziej zadowoleni. A z tematem pracy jak? Równie pozytywnie się to przedstawia jak z nauką?Stanowisko OPIEKUN KLIENTA, akurat to mnie interesuje. Napisane jest w treści ogłoszenia że jest podstawa wynagrodzenia a premie mogą wynosić nawet 50% tej podstawy. Pracował ktoś na tym stanowisku i poda widełki? Konkursy premiowe to co to takiego i o jakich pieniądzach mowa?

Krzysztof

Polecam. Nie mam co prawda zamierzonych efektów, ale nie przykładałem się przed zajęciami i po. Lekcje 1:1 z lektorami na wysokim poziomie.

Stanisław

Jestem niezmiernie zadowolony/a z mojego doświadczenia w szkole językowej SpeakUp. Osobiście korzystałem z kursu online i uważam, że platforma jest niezwykle intuicyjna i łatwa w użyciu. Co najważniejsze, nauczyciele są kompetentni i pasjonujący. Materiały dydaktyczne są starannie opracowane, a lekcje są zorganizowane w sposób logiczny, co ułatwia przyswajanie wiedzy. Ponadto, możliwość dostępu do nagranych lekcji umożliwia mi powtarzanie materiału w dogodnym dla mnie czasie. Mocną stroną szkoły online jest elastyczność, jaką ta szkoła oferuje. Dzięki możliwości dostosowania harmonogramu zajęć do mojego życia codziennego, uczę się zgodnie z własnym tempem i nie muszę rezygnować z innych zobowiązań. Rekomenduję szkołę językową SpeakUp i polecem kurs online wszystkim, którzy poszukują efektywnej, wygodnej i nowoczesnej formy nauki języka.

Mieciu
@Stanisław

Spoko. Proponuję jednak nie robić z forum o pracy bilbordu z rekomendacjami. Mnie interesuje, co da się powiedzieć o zarobkach. Na stronie szkoły w przypadku propozycji zatrudnienia dla specjalisty ds. administracji jest wzmianka o umowie o pracę oraz podstawie i premii. Kto więc wie, jakie to są obecnie kwoty i kiedy UoP staje się UoP na czas nieokreślony?

Bożena

Czy lektorzy różnych języków mają te same pensję czy przykładowo lektor języka hiszpańskiego zarabia więcej niż języka angielskiego? Chociażby ze względu popularności angielskiego. Czy firma prowadzi jakieś kursy doszkalające swoich pracowników? Pracę tutaj można potraktować jako jedyna forma pracy, bez dorabiania?

Johny

Bardzo dobra szkoła, lekcje 30 minut super. Tematyka ciekawa, można coś dla siebie wybrać. Minusem jest to, że zajęcia trzeba wybierać rano, jeżeli chce się trafić na konkretnego nauczyciela w określonych godzinach. Poza tym naprawdę fajna opcja na naukę języka angielskiego, zwłaszcza jeżeli ktoś ma opory przed mówieniem w tym języku.

Emmm

Opiniuje indywidualny kurs języka angielskiego online. Lekcje 30 minutowe z wykorzystaniem platformy Sensation English, która wg mnie jest super - krótkie artykuły lub reportaże na różne interesujące nas tematy. Można posłuchać materiału na różnych poziomach - treść jest inna na każdym z poziomów. Do tego do każdego takiego tematu jest garść ćwiczeń, wg mnie są średnie ale przydatne żeby powtórzyć np słownictwo. Na lekcjach w głównej mierze wykorzystywane są materiały z tej właśnie platformy plus są też lekcje typu open, gdzie to my możemy wybrać temat. Przed lekcją ściągamy materiał, aby przygotować się do lekcji - trzeba go odsłuchać, przejść przez pytania. Wg mnie to super sprawa, na pewno lepiej idzie lekcja jak znam temat i mogę się przygotować, ułożyć sobie w głowie wypowiedź, przemyśleć słownictwo. Co do braku terminów to nie do końca jest tak jak piszecie. Terminy pojawiają się na tydzień przed, wczesnym rankiem, jak chcesz mieć wybór to wystarczy robić rezerwację rano. I wtedy naprawdę mamy wybór od 7-22, różni lektorzy. Jest mega elastycznie!! Mozna zrobić kilka lekcji w 1 dzień jak mamy wene :) Lekcje są w każdy dzień tygodnia, w święta również. Co do lektorów, to są różni (I z różnych stron swiata, co uważam za mega atut), ja na razie testuje i robię swój ranking, do tych słabych więcej się nie zapiszę po prostu. Niektórzy to jakby robili to za karę. Słyszałam, że słabo im placicie.. to prawda? Wolałabym zapłacić więcej za kurs, ale mieć naprawdę zaangażowanego lektora z powołania. Część się na zajęcia spóźnia.. Na szczęście rekompensują to uśmiechnięci nauczyciele, którzy dbają o atmosferę na zajęciach, zawsze zaczynaja od small talku i są bardzo otwarci. Co mnie irytuje to fakt, że lekcja automatycznie zamyka sie po 30 minutach nie wiadomo kiedy. Wystarczyłby jakiś minutnik na ekranie odliczający czas do końca lekcji co do sekundy. A tak czasem po prostu urywa w połowie zdania, porażka. Druga sprawa to niektóre ćwiczenia, które wg mnie niewiele uczą, są jakby na siłę. Wolałabym żeby było ich mniej, ale żeby były lepszej jakości. Ostatnia sprawa to błędy w materiałach- rozumiem, że mogą się pojawić ale na boga korygujcie to! Wystarczyłby jakiś prosty formularz, aby można było móc to zgłaszać. Również chciałabym aby istniała jakaś aknieta do oceny lektora i poprowadzonej przez niego lekcji (np. Ocena poprzez jakieś kryteria np. Organizacja i przygotowanie do zajęć, zaangażowanie w lekcje, czy tlumaczy, czy poprawia ucznia jak robi bledy itp). Może również taka, w której to lektor ocenia ucznia aby móc dostać feedback. Z platformy sensation English korzystam również poza lekcjami, szukam tego co mnie interesuje, słucham a na końcu robię ćwiczenia. Dzięki temu znacznie więcej czasu poświęcam nauce aniżeli wtedy gdy uczyłam się sama. Podsumowując: stosunek ceny do jakosci uważam za bardzo dobry. Konkurencja oferuje podobne rzeczy w większych pieniądzach. Ja płaciłam z góry, z dala trzymam sie od kredytów. Uważam, że cały system nauczania fajnie motywuje do nauki, sami wybieramy sobie temat lekcji i jej termin, sami nadajemy sobie tempo nauczania. Możemy je dostosować do życia, nie tracąc lekcji będąc np na urlopie czy będąc chorym - mamy możliwość madrobienia lekcji nic nie tracąc. Ponadto garść materiałów do samodzielnej nauki. Czas lekcji 30 minut jest idealny. Jestem zadowolona.

Monika11

Kurs Spotlight to bardzo ciekawa opcja dla zabieganych - zajęcia on line dopasowane do możliwości czasowych, zajęcia z różnymi lektorami z całego świata, poprawność językowa, gramatyka, słownictwo, różnorodne tematy zajęć, nie ma monotonii, można się osłuchać z różnymi akcentami. Polecam!

Aro
@Monika11

No to korzystaj! Ja z kolei potrzebuję info, czy lektor/teacher może tu obecnie pracować na umowie o pracę? Trafiłem na archiwalną ofertę, sprzed dwóch lat, gdzie wymieniano zlecenie i b2b, jako możliwe opcje. Plusem współpracy według ogłoszenia miał też być elastyczny grafik (dopasowany do dostępności lektora), bank materiałów oraz zajęcia stacjonarne (na miejscu, w szkole). Proszę w takim razie o kogoś ze szkoły o wpis, czy jest zagwarantowana jakaś ilość godzin, czy nie jest czasem tak, jak miałem w innej firmie, że zajęcia są odwoływane, a za przestoje nie jest płacone, i tylko człowiek wydaje pieniądze na dojazdy do siedziby? No i ile aktualnie wynosi stawka godzinowa?

Róża

Na stronie szkoły możemy znaleźć ofertę pracy na stanowisko lektora języka angielskiego. Wpadło mi ono w oko. Jeśli chodzi o formę zatrudnia, to brana pod uwagę jest umowa o pracę na czas nieokreślony? Bardzo zależy mi na stabilnym zatrudnieniu, a tego niestety nie uwzględniono. Widzę, że firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego. Lektorzy wysyłani są na kursy, szkolenia? Odbywają się one w godzinach pracy, czy poza nimi? :) No i jak zarobki? Można liczyć na 4000 złotych na rękę na sam początek?

Agnieszka

Niedługo będzie rok jak korzystam usług Speak up i mogę śmiało polecić szkołę Speak up do nauki języka. Dzięki platformie możemy logować się i uczyć w dowolnym dla nas czasie i miejscu. Lektorzy są różni, wszystko zależy od preferencji i znalezienia najlepszego sposobu na naukę dla siebie. Lekcje trwają 0,5 h. Nauczyciele są otwarci na różne formy nauki. Nauczyciele są również mili i zazwyczaj przygotowani i pomocni. Polecam szkołę przede wszystkim osobom pracującym, które muszą dostosować swoją naukę do czasu pracy i miejsca.

Radek

Właśnie dobiega końca mój roczny indywidualny kurs konwersacyjny SPOTLIGHT i poproszono mnie o wyrażenie swojej opinii. No cóż nie chciałem wcześniej się wypowiadać, wiedząc że będąc zadowolonym albo bardzo zadowolonym pozbawię się argumentu do negocjacji przed kolejnym rocznym okresem nauki w Speakup. Oczywiście teraz przejrzałem opinie o SpeakUp w necie i szczęka mi opadła, ludzie za swoje niedbalstwo i lennictwo obarczają innych w tym przypadku SpeakUp. Pomijam tych którzy nie rozpoznają nazw własnych szkół i wypisują bzdety kierując je do niewłaściwej firmy prowadzącej kurs. Sam miałem kilka chwil zwątpienia czy na pewno jest to kurs dla mnie ale szczęśliwie moje lenistwo przegrało a niedbalstwa nie było ponieważ wcześniej przejrzałem oferty wielu szkół i wybrałem tą jedną czyli SpeakUp jednocześnie wiedząc że kwota trzech tysięcy z hakiem to nie majątek a dobrze zainwestowana może dać mi wiele. Od początku wiedziałem że podpisuje umowę na rok nie oszukiwałem się, że jak mi się znudzi to się wyłgam, przecież „konsument ma zawsze rację”! Na szczęście nie zawsze!. To do tych co im się znudziło i zrezygnować chcieli bo foch czy kaprys ich dopadł lub zwyczajnie zapał się skończył. Mój zapał nie zawsze jest i był wielki, dlatego wcześniej jak i teraz od razu całą kwotę zapłacę żeby moja słaba silna wola nie spłatała mi figla i oszukać ludzi prowadzących tą szkołę nie chciała. Tak, bo każdy kto bezpodstawnie swoich praw siłą chce dochodzić, zwyczajnie oszukać kogoś chce! Za opinie wystawione pod wpływem wzburzenia, wystawiający konsekwencje ponosić powinni. Na pewno roczny okres to dłuuugi okres, to czas w którym wielokrotnie nie chciało mi się mieć zajęć, czasami o nich, zajęty pracą, zapominałem i zwyczajnie, traciłem. Jednak lektorzy chociaż jedni mniej a inni bardziej mi odpowiadający zawsze czekali. Nie da się ukryć że nie nauczymy się będąc zawsze w strefie tak zwanego „komfortu” wyzwania wymagają poświęcenia ale poświęcenia przynoszą efekty. Szkołę SpeakUp i zajęcia w indywidualnym kursie konwersacyjnym SPOTLIGHT polecam, czas 30 minut to strzał w dziesiątkę chociaż przy trudnych tematach już przy dwudziestej minucie potrafiłem zerkać na zegarek. Tematyka ciekawa, czasami łatwa a czasami zwalająca z nóg. Lektorzy super a na pewno Ci do których często wracałem, może powinienem ich wymienić a może niekoniecznie, przecież sami znajdziecie tych z którymi będzie Wam uczyło się najlepiej, ale … Tym moim z całego serca dziękuję! Po roku nauki z poziomu wiecznie początkującego odnalazłem się na A2+ a to ocena konkurencji ???? (przecież musiałem ponownie przejrzeć ofertę kilku firm) (usunięte przez administratora)

Mateusz

Elastyczny grafik , mila atmosfera, bardzo dobry kontakt

@Mateusz

Co konkretnie znaczy elastyczny, godziny pracy są o różnych porach czy rzeczywiście idą na rękę pracownikom? Tak ogólnie to ile wcześniej ustalany jest grafik na następny miesiąc? Trzeba wtedy podać swoją dyspozycyjność i ewentualne dni wolne?

Damian - kursant

bardzo polecam indywidualne nauczenie w szkole speak up!!

Jakie wartości są cenione w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"?

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" - Warszawa

• Jak się pracuje w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"?

Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"