Opinie o UHY ECA S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie UHY ECA S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie UHY ECA S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UHY ECA S.A. w Warszawa

baner wywiady
Wawa 200 Nowy wpis
Kandydat

Nie polecam !!! W czasach pandemii podczas rozmowy padły pytania, które nie powinny być zadawane m.in czy ktoś jest zaszczepiony i czy planuje TOTALNA DYSKRYMINACJA Takie pytania są niedopuszczalne. Zachęcam HR do zapoznania się KP jakie dane mogą wymagać od kandydatów ;)))

Maja Nowy wpis
@Wawa 200

Czyli to jest opinia sprzed 2/3 lat? a opiszesz mimo to jak rozmowa przebiegała w całości? ciekawa byłabym czy do dziś cokolwiek w jej planie zmienili. Kiedyś w opiniach sugerowali że poziom jej trudności jest zależny od działu na który się kandyduje... które uznawane są za najgorsze?

Kandydat Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Jak wygląda proces rekrutacyjny do outsourcingu?

Maja Nowy wpis

Da ktoś znać jak aktualnie sytuacja w firmie? Dali jakieś podwyżki? Bo z tego co widzę głównie o to pojawiały się tu skargi.

Agata
Były pracownik

Nie polecam. Firma dożo obiecuje a mało robi z obietnicami. O podwyżki trzeba błagać, obiecują, a gdy dochodzi do rozmów z managerami to sprawiają wymówkami. Płacą marne pieniądze jak na tak rzekomo prestiżową firmę. Potrafią zdemotywowac człowieka..... dopóki się stosujesz do poleceń to są mili ale jak pfacownik zaczyna wymagać i stawiać oczekiwania podejście się zmienia. Jedy co to potrafią klepać po plecach.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie UHY ECA S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Marek

Czy rozmowa kwalifikacyjna jest ciezka ?

ABC
Były pracownik
@Marek

Zależy o jaki dział pytasz

Iwona
@ABC

A czemu to od działu zależy? W każdy dziale powinny być wyrównane wymagania i stawki.

Marta
 Pytanie

Witam, czy ktoś może powiedzieć coś więcej o firmie? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjne? Jaka jest praca, ludzie, zespoły, świadczenia pracownicze oraz zarobki? Chętnie czegoś się dowiem, ponieważ zastanawiam się nad aplikacją :)

Zenon
Były pracownik
@Marta

Jak się spodobasz, to cię wezmą

Edyta

Faktycznie jest dużo delegacji?

Uhyciak
Były pracownik
@Edyta

Podejrzewam, że wszystko zależy od oddziału. Teraz w czasach Covid z pewnością praca wygląda trochę inaczej, jednak w audycie niczym nadzwyczajnym nie są delegacje co tydzień :) taka branża

Uhyciak
Były pracownik
 Pytanie

Pracowałam w jednym z oddziałów firmy przez około 2 lata. W firmie wymaga się dużo, ciągłe delegacje, nowe projekty, nadgodziny. Z pewnością da się dużo nauczyć jednak pracownicy są eksploatowani do granic możliwości. Na rozmowie dowiecie się, że nadgodziny są w trakcie sezonu audytowego (mniej więcej styczeń-kwiecień) co mija się z prawdą, gdyż w trybie nadgodzin pracuje się praktycznie już od końcówki października. Wszystkie te nadliczbowe godziny nie są przez nikogo ewidencjonowane ponieważ wypłaca się ekwiwalent za nadgodziny (przez 4 miesiące w roku w wysokości jednej nadgodziny dziennie ;) ), w żaden sposób nie wynagradza on przepracowanego czasu. Premie? Nagrody? Dodatki na święta? Możecie zapomnieć. W firmie ciężko nawet usłyszeć pochwałę, czy dobre słowo, a co dopiero dostać dodatkowe wynagrodzenie. Z plusów- firma oferuje pakiet medyczny, kartę multisport oraz owocowe dni. Dużo w firmie słyszy się o wspaniałej atmosferze w biurze i owszem jest to prawda, choć nie do końca. Pracownicy na podobnym szczeblu kariery dobrze się ze sobą dogadują zarówno w pracy, jak i poza nią. Co do kadry na wyższym szczeblu tak kolorowo już nie jest. Niektórzy pozwalają sobie na telefony i maile o różnych porach (nawet późnym wieczorem), oficjalnie mówi się, że w audycie nie gramy w statki (nie chodzimy na L4) ponieważ nie ma czasu na choroby. Zdarzały sie przypadki, gdy pracownikowi nakazywano zabierać telefon służbowy i laptop na urlop. Mobbing w pracy nie jest niczym obcym. W ramach "żartów" pojawia się także wiele dwuznacznych tekstów i komentarzy kierowanych przez jedną z pracownic na stanowisku menagerskim do jej podwładnych lub praktykantów. Wszyscy reagują na nie śmiechem ponieważ wypowiadane są przez kobietę. Takie zachowanie krępuje większość pracowników, jednak temat ten nie jest otwarcie poruszany ani krytykowany przez kierownictwo. Kierownictwo nie liczy się z pracownikami. Niektore przyszłe matki odchodzące na zwolnienie L4 ze wzgledu na złe samopoczucie informowane są, że pomimo zwolnienia powinny pracować ponieważ jej sezon. Kierownictwo wtrąca się także w prywatne plany pracowników np. poprzez natarczywe dopytywanie o kwestie planowania dzieci. Pracownicy są również zwalniani w dziwnych okolicznościach. Niektórzy mają już "dogadane" ustnie warunki przedłużenia umowy, a nagle okazuje się, że jednak umowa nie zostanie w ogóle przedłużona, bywały osoby, które z dnia na dzień dowiadywaly się, że nie przedłuża im się okresu próbnego. Zdarzały się też przypadki, w których pracownik był zmuszany przez przełożoną do złożenia wypowiedzenia pod groźbą wydania negatywnego świadectwa pracy. Opowiadać można wiele. Moim zdaniem dużo zależy od oddziału, do którego się trafi, jednak całą firmę określiłabym jako toskyczną. Nie polecam.

Ignaś

Taki spokój na forum mam nadzieję, że to jedynie zadowolenie z pracy nie sprzyja pisaniu na tym wątku?

Iwona

Na stronie internetowej UHY ECA w zakładce kariera zamieszczone są oferty pracy. Czy ktoś już aplikował na te stanowiska i był na rozmowie rekrutacyjnej? Jeśli tak, to jak dokładnie wyglądała? Czy w firmie są duże możliwości rozwoju zawodowego oraz jakie? Wszystkie te informacje są przydatne dla osób, które chcą wysłać swoje CV. Zachęcam zatem użytkowników do wypowiadania się na te tematy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ewa
@Iwona

Mogę tylko powiedzieć że jest dużo delegacji. Praca w terenie i audyt finansowy. Córka pracuje. Więc z drugiej ręki. Zdobywa się duże doświadczenie, ponieważ audyt obejmuje różne branże i jest trampoliną do dalszej kariery. Pracuje się duzo i duzo ;-) Średnio po 2 latach ludzie idą w kierunku jeszcze większego dużo i dużo, bo do wielkiej 4 ;-)Bardzo młoda kadra.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o UHY ECA S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w UHY ECA S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy UHY ECA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w UHY ECA S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UHY ECA S.A.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Moniuszki 50
  31-523 Warszawa
 • NIP: 6772272888 KRS: 0000418856
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
UHY ECA S.A.
Przejdź do nowych opinii