Firma Usługowo-Handlowa Mar-Bud Jan Soczewka

Opinie o Firma Usługowo-Handlowa Mar-Bud Jan Soczewka

były pracownik

Firma rodzinna ,atmosfera przykra wieś. Prezes fałszywy katolik nie dotrzymuje danego słowa. Pełno rodziny na wszystkich stanowiskach patrzą na ręce jak na złodziei. słabe zarobki dużo pracy. Ludzie w zarządzie bez kompetencji. Były pracownik

leszek

Nie polecam a wręcz bardzo odradzam pracę w Mar-budzie. Tak jak napisał ktoś przede mną wszystko zostaje w rodzinie. Ogólnie nie podchodzą uczciwie do pracownika, oferują naniże możliwe stawki a za nadgodziny nie chcą płacić, zero benefitów. To jest przykład kiedy pracodawca wychodzi z założenia, że nikt nie jest nie zastąpiony i na każdego stanowisko przyjdzie ktoś inny a może nawet i za mniejsze pieniądze.

Inz.
@leszek 23.08.2016 15:27

Potwierdzam. Na stanowisko inz budowy oferują 1800zl na reke a po 3mc 2000zl. Za to 10h dziennie, jakieś nadgodziny i soboty... wychodzi 230h/mc. Stawka żałosna a fizyczni zarabiają dwa razy tyle. Zero poszanowania dla ludzi. Do tego zamiast uczyć sie budowy praca w papierach. Zero rozwoju. Nie polecam!

Nie polecam pracy w tej firmie,atmosfera przesiąknięta nienawiścią, oprócz rodziny wszyscy uważani są za złodziei. Najbardziej toksyczna praca w całym moim zawodowym życiu (25 lat)

Zostaw opinię o Firma Usługowo-Handlowa Mar-Bud Jan Soczewka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Usługowo-Handlowa Mar-Bud Jan Soczewka