KOW Sp. z.o.o.

KOW Sp. z.o.o.

Opinie o KOW Sp. z.o.o.

nokturn

Firma już płynie, ale D.K. kolejną spółkę założył...

były pracownik

Witam , Serdecznie nie polecam firmy KOW. Prezes tej firmy niejaki Dariusz K. to osoba ,która nie szanuje pracy swoich pracowników. Po prostu nie płaci im za wykonaną pracę. W stosunku do niektórych pracowników ma zaległości kilkumiesięczne co daje kwoty z czterema zerami. Nie wiem czy jest w tej firmie , ktoś kto dostaje całą pensję na czas.Jak tylko upominasz się o swoje , prezes zaczyna opowiadać Ci o wszystkich swoich problemach finansowych (chociaż ma swojego kierowcę , i z tego co wiem jego rodzina żyje w dostatku) Jako swoich doradców wybrał dwie kobiety , które nie mają pojęcia o zarządzaniu zespołem , mało tego wiecznie knują jakieś intrygi , żeby skłócić całą firmę. Kilka osób już odeszło przez nie z firmy. Więc jeśli chcesz pracować charytatywnie to idealna praca dla Ciebie.

Zostaw opinię o KOW Sp. z.o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOW Sp. z.o.o.