Opinie o Befsztyk Sklep Wędliniarski Andrzej Prokopowicz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Befsztyk Sklep Wędliniarski Andrzej Prokopowicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Befsztyk Sklep Wędliniarski Andrzej Prokopowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Befsztyk Sklep Wędliniarski Andrzej Prokopowicz w Warszawa

Michał Nowy wpis

Mieliście wypłacane postojowe czy działacie ?

Gość Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z zakupów, mięso i wędliny świeże, wszystko super. Na pewno będę korzystać z usług sklepu online.

Bartosz Nowy wpis

Wpisy dodane przez Was były pozytywne, jednak od dawna nie udzielacie się w tym wątku... Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi, jak obecnie pracuje Wam się w Befsztyku i czy to miejsce w którym można rozwijać się zawodowo? Liczę na Wasze odpowiedzi!

lesskio Nowy wpis

Świetnie, że jest zapewniona umowa o pracę, to dobrze o nich świadczy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Befsztyk Sklep Wędliniarski Andrzej Prokopowicz? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno
Łukasz Prokopowicz

WItam, jestem właścicielem sklepu Befsztyk.pl. Aktualnie prowadzimy rekrutację do nowej filii sklepu na warszawskim Żoliborzu. Chętnych proszę o kontakt pod adresem biuro@befsztyk.pl.

gertrii

Wpadłam muszę się przyznać zupełnie przypadkiem na sklep wędliniarski pana Andrzeja w Warszawie, własnie w poszukiwaniu wędliny na święta. I widzę że mają naprawdę wielki wybór a nie tak jak niektórzy. W Befsztyku można nabyć wieprzowinę, wołowinę, cielęcinę, jagnięcinę, drób hodowlany, dzikie ptactwo oraz dziczyznę. A co najważniejsze mięso to pochodzi ze świeżego rozbioru dokonywanego na miejscu w sklepie.

jelonek franek

pół roku nikt się nie wypowiedział o Befsztyk Sklep Wędliniarski Andrzej Prokopowicz ani słowem? trochę rzeczywiście masz rację Tym, to nieco niepokojące. nie wiem co o tym sądzić bo pilnie potrzebna mi jest jakaś stabilna praca najlepiej na umowę o prace na czas nieokreślony. czy z takimi wymaganiami mam po co startować do tej firmy?

Bralek

Czołem - no to fajnie :) polecam bo sam przetestowałem i wiem, że sklep jest solidny no i wybór jaki.

Majsko

hejka, wszystko dotarło dzisiaj :) wieczorem się przygotuje i zobaczymy co i jak, ale mięso wygląda pierwsza klasa :)

Bralek

Hej, no to dobrze, powinni szybko dostarczyć, jak już z befsztyka wysyłają to kurier zawsze na drugi dzień dostarcza, także mam nadzieję, że dostałeś już paczkę.

Majsko

wybrałem mięso na steki, paczka została wysłana więc mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj kurier dostarczy :)

Bralek

no mówię, bez problemu, jak ja zamawiałem to dostałem paczką z lodem wszystko było świeżutkie, a co zamówiłeś?

Majsko

super fajno, w takim razie dzisiaj siadam i złożę zamówienie, bo u mnie dostać takie mięso to marzenie ściętej głowy, ale jak da radę wysłać to super!

Bralek

Hej, zamawiałem kiedyś z dostawą, mięso pakują w hermetyczną paczkę z lodem, dostawa jest kurierem w ciągu 24h od wysłania, także spokojnie możesz imho zamówić.

Majsko

czołem - a jak z dostawą do domu ale nie na terenie Warszawy tylko dużo dalej?? do Wawy daleko, a u mnie nie ma gdzie dostać mięsa na steki ;/

Bralek

Ze sklepików mięsnych to zdecydowanie pozycja obowiązkowa do odwiedzenia - ewentualnie zamówienia internetem, tu też plus za dostawę do domu - ale przede wszystkim za świetny wybór i jakość produktów!

Zostaw merytoryczną opinię o Befsztyk Sklep Wędliniarski Andrzej Prokopowicz - Warszawa

Befsztyk Sklep Wędliniarski Andrzej Prokopowicz
  • ul. Puławska 176/178