Opinie o Home Invest Sp. z o.o.

Joanna

@robokopjeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii warto zapoznać się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

robokop

Gdzie się podziały te negatywne opinie o pracodawcy (usunięte przez administratora)

Joanna

@robokopco jest głównym powodem tego, że planujesz zmianę pracy? Wspominasz, że potwierdzasz negatywne komentarze. A czy mógłbyś jakby podsumować najważniejsze kwestie, które w firmie negatywnie wpływają na pracę? Chętnie również usłyszymy o plusach pracy w Home Invest. Jest w firmie coś co Ci odpowiada?

robokop

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Nadal tam pracuję, ale mam nadzieję, że już niedługo. (usunięte przez administratora)

Były homo

Podstawowym i jedynym benefitem/zaszczytem jest możliwość pracy w tak znamienitej firmie-).

Joanna

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy Home Invest? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

Homo Nemo

Dobry Manager umie nie tylko "robić pieniądze", ale przede wszystkim zarządzać ludźmi. Bo to "ludzie" są wartością firmy. To Oni odpowiednio motywowani (ale nie metodą kija i obiecanej i nie danej marchewki) przyczyniają się w normalnej firmie do wspólnego dobrobytu. Nie chcę być złym prorokiem, ale..."The end my only friend"

Maciek

Wiesz co, no w tym momencie to Sokratesa w Warszawie faktycznie jest najnowszą inwestycją, co do innych, to w tym momencie nie wiem, być może coś się ruszy po wakacjach, ale kiedy i jak i czy będą potrzebować ludzi to tylko nasze domysły są teraz kochany

Frantic

A wiecie czy będą coś nowego budować? :) Bo wiem, że działają z Sokratesa, ale czy kroi się jakaś nowa inwestycja? Czy ktoś coś wie o Monte Verdi? Znacie kogoś kto kupił tam mieszkanie?

Zdesperowana

Wiem ze ja nie na temat, ale czy jest tu ktos kto kupil juz mieszkanie w Monte Verdi? Bardzo chcialabym dowiedzieć się więcej o tej nowej inwestycji, a nie moge nic znalexc poza ich strona :(

Polusia

Hej hej, nie wiecie nic o nowych ofertach? To pewne, ze nie szukaja nikogo nowego? Bardzo zalezy mi na pracy u nich, jesli byscie cos wiedzieli to prosze o kontakt na priv!

Iwona

Macie kogoś znajomego kto tam pracuje? Bo oferta już nieaktualna, a bardzo chciałabym tam pracować :( Słyszałam same dobre opinie o nich, warunki są w porządku, a ja po prostu muszę zmienić pracę, bo w tej nie wytrzymam :/

Edi

Umówmy się, że sporo deweloperów i w ogóle pracodawców nie do końca jeszcze stawia na internet i nie interesuje się reklamą. Moim zdaniem to wielki błąd, bo ja np szukam sklepów, produktów tylko w internecie, po prostu nie lubię robić zakupów na miejscu. Tak samo z mieszkaniami i tym rynkiem, nie istniejesz w internecie, to Cię nie ma. Za to wielki plus dla Home'a :) Szkoda tylko,że tak mało promocji dają w ostatnim czasie (jedynie miejsca parkingowe). No ale jak mają klienta to nie myślą o tym,żeby szukać więcej pewnie.

Kinga

Znam dziewczyne pracujaca w biurze sprzedazy i bardzo sobie te prace chwali :) Ale nie ukrywajmy, ze widac, ze firma jest wymagajaca - zobaczcie jak ich strona prezentuje sie na tle innych, moim zdaniem wszystko jest dopieszczone i swietnie przygotowane, nie wisi na stronie jakas niespojna kompozycja, tylko wszystko przemyslane. Brawo!

Bobo87

A ja wiem skad. Co Ty nie wiesz, ze polowa rzeczy w internecie jest zwyczajnie placona i pisana przez firmy albo konkurencje? Poza tym, jest tez sporo hejterow, ktorzy robia tak, bo lubia. Najlepiej pytaj tych, ktorzy mieszkanie tam kupili. Ja wlasnie tak robilem, jak interesowal mnie HI i w koncu mieszkanie kupilem, ale bynajmniej nie sugerujac sie internetem. Lepiej pytac u sprawdzonego zrodla nicz czytac po internetach. Wiadomo jednak ze idealu nie znajdziesz, zawsze cos pasowac nie bedzie, a to lokalizacja, a to budynek,a to sasiedzi, normalka :)

Gabis

Nie wiem skąd w internecie te negatywne doświadczenia? Ludzie wiedzą to z pierwszej ręki czy raczej nie...? Pytam, bo u mnie nic takiego nie miało miejsca, wszystko się zgadzało. Może wystarczy przed zakupem wszystko dokładnie sprawdzić i pomierzyć? Wydaje mi się,że nie wszyscy zwracają na to uwagę, a potem mają pretensje:o A ja właśnie bardzo polecam tego dewelopera :)) Wzięłam na kredyt wraz z mężem swoje pierwsze mieszkanie i nie mogę mówić nic złego. Nie wiem czego kto oczekuje, ale dla mnie sprawdzili się w 100%. Co do samej oferty to mogę powiedzieć, że fajne jest to,że budują w różny sposób (a nie jeden projekt i lecimy :/) i w różnych miejscach i cenie. Wiadomo, że na zakup gotówką mało kogo dzisiaj stać...więc pozostaje kredyt :)

Paputa

Swietny deweloper, bo mowi, jak jest i z niczym nie bylo problemow. Wszystko zrealizowane na czas, mieszkanie ladnie wykonczone i nie wymagalo poprawek. Polecam wszystkim ich projekty, teraz ruszaja z nowa inwestycja krasinskiego 58 : www.krasinskiego58.homeinvest.pl :))

Zostaw opinię o Home Invest Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Home Invest Sp. z o.o.