Opinie o Home Invest Group sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Home Invest Group sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Home Invest Group sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Invest Group sp. z o. o. w Warszawa

baner wywiady

Czy pracodawca Home Invest Group sp. z o. o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

maro
@Justyna

uzyskiwanie wszelkich decyzji administracyjnych, np. pozwolenia na budowę

Pani Nowy wpis

Była kiedyś wzmianka o jakichś wyższych kwotach, które nie zostały w zasadzie doprecyzowane. Mimo wszystko na stronie dalej widnieją chyba ze cztery ogłoszenia i jedno z nich jest przeznaczone do wsparcia sprzedaży. Opisze mi ktoś proszę prace ma tym dziale? chce się dowiedzieć jak praca z dokumentami z opisu wygląda i o jaką możliwość rozwoju zawodowego mogło chodzić. Jaka jest jeszcze struktura?

maro
@Pytanie

tak, są przyznawane nagrody miesięczne lub kwartalne lub roczne za wykonywanie określonych / wyznaczonych celów.

Łucja
@maro

Bardzo wyśrubowane są te cele? A czy jest możliwość karty Multisport albo prywatnej opieki medycznej?

Bożena
@maro

W jakiej wysokości są te nagrody? Jesteś w stanie podać widełki? To jest kwota między 500-1000 zł czy jakieś większe?

@Bożena

u nas w DRI są wyższe kwoty.

@maro Nowy wpis
@Łucja

Jest prywatna opieka medyczna

Justyna Nowy wpis
@@maro

wyższe tzn? jakies przykładowe zrealizowane cele jesteś w stanie podać? da radę przytoczyć potencjalny nakład pracy na ich wykonanie?

maro Nowy wpis
@Justyna

uzyskiwanie wszelkich decyzji administracyjnych, np. pozwolenia na budowę

Kinga
Inne

Gorąco polecam home invest, trafiłam u nich na same super oferty na mieszkanie za niezłą i stałą cenę. Tacy powinni byc deweloperzy

Norbert P.
Inne

Lokalizacja doskonała jak dla mnie, świetne badanie potrzeb przez pracownika, dzięki czemu dobraliśmy mieszkanie pode mnie. Polecam i pozdrawiam załogę home invest.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Home Invest Group sp. z o. o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Justyna

głównej księgowej widzę, że szukają, ma ktoś jakieś zdanie na temat pracy do podzielenia się? z opisu raczej wszystko jasne ale pisali, żeby wysyłać swoje oczekiwania finansowe... wiecie jak średnio to z tym u nich wychodzi? jakieś porady co do negocjacji?

Roman
Inne

Home invest to maksymalne wsparcie i pełen profesjonalizm. Kupiłem mieszkanie dzięki temu deweloperowi za rozsądne pieniądze w dobie tej inflacji. Dziękuję!

Jakie wartości są cenione w Home Invest Group sp. z o. o.?

Koleżeństwo. Uczciwość. Szacunek.

Leszek
@Pracownik

To super, a są stosowane na co dzień w pracy? Bo jak jest taka fajna atmosfera to nic tylko aplikować. Przyjmują teraz w firmie nowe osoby, jak myślisz?

Monika

A co Się tak śmieszy? Czyżby to nieprawda była? To może powiesz jak jest naprawde?

Marcin
Inne

Firma ma dobrą opinię i się w sumie nie dziwię, bo czego się nie podejmą to robią właściwie, konkretnie i w dobrej cenie. Dobry kontakt, dobra cena.

ABC
@Marcin

W nowiutkim mieszkaniu odpadają tynki

Honorata
@ABC

Skoro jest nowe to nie można tego zgłosić? Żeby firma naprawiła to na swój koszt?

Katarzyna Zielińska
Inne

Deweloper przez 1,5 roku nie usunął uznanych wad, co uniemożliwia wprowadzenie się do mieszkania. Przy zakupie wprowadza w błąd, mieszkanie nie jest zgodne projektem. Korespondencja jest przesyłana na nieaktualny adres (w przeciwieństwie do faktur - te od aktualizacji trafiają na prawidłowy).

Bożena
@Katarzyna Zielińska

No to kiepsko jak mieszkanie nie było zgodne z projektem, no bo jakby nie patrzeć - tego się oczekuje. A jak myślisz z czego to wynika? Robienie po swojemu czy ktoś po prostu nie potrafił zrobić inaczej i zrobił to w ten sposób?

Radek

Pracuję w dziale realizacji i sobie chwalę. Są oczywiście wymagania co do uzyskiwania pozwoleń na budowę ale i pieniądze są przyzwoite.

Dream
@Radek

Radek? DRI w 2018 r? Jesteś niewiarygodny, zatem Twoja opinia również!

Radek Rafał ;)
@Dream

Cześć, tak naprawdę jestem Rafał, ale tutaj każdy używa jakiegoś wymyślonego Nicku, więc moja opinia jest jak najbardziej wiarygodna;) A tym kim jesteś były pracowniku, bo nie kojarzę kogoś jak Dream?

Peeco

Bardzo polecam współpracę z tą firmą. Świetne miejsce dla osób, które chcą się rozwinąć i stawiają na stałe miejsce pracy.

magda
@Peeco

też polecam ????

Sebastian
@magda

Jak długo już tu pracujesz? Czy warto starać się o pracę w Home Invest Group jeśli nie ma się dużego doświadczenia zawodowego? Przyjmują tu też takie osoby? :) Czym się zajmują? Daj znać, jeśli możesz :)

Mały

W jakim dziale pracowałeś i kto był twoim przełożonym, bo wedlug mnie piszesz kłamstwa.

Garti
Inne

Doba firma. Współpracuję z nimi prawie rok i podoba mi się ich podejście do klienta - nowoczesne i bezpośrednie.

jest ok :)

Wypłaty jak dla mnie na tyle niezłe, że zrezygnowałem z jakiejś dorywczej pracy weekendami. Przychodzą w terminie.

Ann

Szczególnie ciepło wspominam ludzi w swoim dziale.

Sarri

Na start i dla ludzi z doswiadczeniem spoko miejsce do roboty, sa spoko warunki jesli chodzi o umowe i kase, ludzie tez tacy ze idzie sie z nimi bez problemu w kazdej kwestii dogadać

Kamila
@Sarri

O no to powiedz coś o tych warunkach. Jaka umowa na start? Jest szansa na taką na czas nieokreślony, jak tam właśnie jest za stabilnością zatrudnienia? Bo to w sumie teraz najważniejsze chyba hah

Ulisia
Inne

Warto podjąć z nimi współpracę. Porządna firma, bardzo dobry kontakt, ogarnięci ludzie. Można im śmiało zlecić to co potrzeba, jest pewność że zajmą się tym tematem od razu i będzie on należycie prowadzony. Polecam!

Raabis

Dobre warunki współpracy. Jak do tej pory dają radę i nie ma problemów żeby się w każdej kwestii dogadać. Jakościowo na pewno jedni z lepszych.

Czy pracownicy Home Invest Group sp. z o. o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

laptop
@Pytanie

tak, raz w roku są imprezy integracyjne

Maja
@laptop

I jak one wyglądają i jak przebiegają? Czy każdy z pracowników Home Invest Group bierze w takiej imprezie udział? Napisałbyś więcej szczegółów na ten temat? :)

Wszyacy mają umowy o pracę. Nie slyszalem o żadnych umowach zlecenie. W jakim dziale pracujesz, czy pracowałaś?

Sebastian

Po jakim czasie można tu dostać umowę o pracę? Co możesz mi powiedzieć na temat wynagrodzenia w tej firmie, na jakim poziomie się kształtuje? Pracowałeś w Home Invest więc na pewno wiesz coś na ten temat.

Rychu
@Pracownik

Czy współpracuje z wami pan Pyczak

@Rychu

a czym zajmuje się / jakie usługi oferuje Pan Pyczak?

Rycho
@Pracownik

(usunięte przez administratora)takie ma usługi ten Pyczak

@Rycho

Nie pracuje nikt taki

Kandydat

były

pracowałem tam przez 4 lata i (usunięte przez administratora)a monitoring był ale przeciwkradzieżowy taki jak w większości obecnych biur.

Diana
Kandydat
@były

A jaka jest atmosfera w pracy? Da się tam wytrzymać codziennie po 8h?

były
@Diana

tak, wszystko ok.

Maja
@były

O to super, że można liczyć na dobrą atmosferę pracy. Ja chciałabym dopytać jeszcze np. o benefity. Czy pracodawca zapewnia jakieś dodatki swoim pracownikom? Widziałam we wcześniejszych komentarzach, że jest prywatna opieka medyczna. Czy na coś jeszcze można liczyć? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Home Invest Group sp. z o. o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Home Invest Group sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Home Invest Group sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Home Invest Group sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Home Invest Group sp. z o. o.
4.1/5 Na podstawie 163 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Home Invest Group sp. z o. o.
Przejdź do nowych opinii