Opinie o Sprawdzone Nieruchomości PL w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sprawdzone Nieruchomości PL, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sprawdzone Nieruchomości PL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprawdzone Nieruchomości PL w Warszawa

Weronika Nowy wpis

Sprawdzone Nieruchomości robią nabór na doradców: https://www.gowork.pl/oferta/doradca-ds.-nieruchomosci,77G77I5sAGabohuAnzkvQj,warszawa Patrzę na te widełki wynagrodzenia prowizyjnego od 2 tys. zł do 30 tys. zł i zastanawiam się, jaki pułap jest w stanie osiągnąć nowy pracownik, załóżmy tak na oko - po pół roku tej pracy. Może żeście już zaczęli i zdradzicie, jak Wam idzie?

Pytanie Nowy wpis

Czy firma Sprawdzone Nieruchomości PL w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Sprawdzone Nieruchomości PL Nowy wpis
@Pytanie

Dzień dobry, Szkolenia w naszej firmie są całkowicie bezpłatne. Z poważaniem Sprawdzone Nieruchomości PL

Misiek

Ta agencja to porażka, od kilku miesięcy staramy się umówić na oglądanie domu bez skutku zawsze mówią że oddzwonią po skontaktowaniu się z właścicielem i nigdy nie odzwaniaja i również nie odp na mail.(JJ)

Iza Nowy wpis
@Misiek

Hej @Misiek, agencjom nieruchomości raczej zależy na sprzedaży, obstawiałabym więc, że mają bardzo dużo klientów. Oczywiście, to nie zmienia faktu, że powinni oddzwonić. Doprowadzili Twoją sprawę do końca?

Jak wygląda podstawa w Sprawdzone Nieruchomości PL?

Zuzia

Brak podstawy

Iza
@Zuzia

@Zuzia, żartujesz? To jaki jest procent od sprzedaży?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sprawdzone Nieruchomości PL, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Doradca ds. Nieruchomości? Podziel się swoimi wrażeniami!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iza

Czy ktoś pracował dla Sprawdzone Nieruchomości PL? Jaki procent od sprzedaży dostaje agent? Sprawdzam ich stronę i jest całkiem w porządku, fajne nieruchomości, dobrze wykonane fotografie, ceny odpowiednie. Czy ktoś korzystał z ich usług, bądź pracował z nimi?

Czy pracownicy Sprawdzone Nieruchomości PL chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Krzysiek

@zuzia jak to brak podstawy? To jak płacą?

Hanna

@Były pracownik Po stracie pracy w bardzo dobrej firmie pozostało jedynie pisanie negatywnych, złośliwych opinii?

Karolina

Jak tu się pracuje? Warto szukać tu swojego szczęścia?

@Karolina

Nie warto.

były agent
@Były pracownik

Jeśli ktoś ma poukładane w głowie i wie czego chce to jest to idealne miejsce żeby zarabiać. Nikt nikomu nie bronił i chyba nie broni pozyskiwać ofert na wyłączność. Pośrednik powinien stale pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności a w tej firmie wystarczyło zapytać żeby ludzie pomogli. Czego chcieć więcej?

Zuzia

To nie jest forum klientów lecz pracowników i żałuję, że nikt z nich nie napisał ostatnio nic o pracy!

@Zuzia

Jeśli chcesz zarabiać konkretne pieniądze to odradzam prace w tej firmie. Głównie w niej pozyskuje się umowy otwarte czyli wszystkie agencje je mają i właściciel mieszkania. Atmosfera jest na luzie, a ludzie są bardzo mili i pomocni. Nie ma żadnych w firmie wytyczonych celów, nikt Cię nie rozlicza z pozyskanych ofert. Pracujesz dla siebie. Głównym minusem jest brak szkoleń w spotkaniach z właścicielem w celu pozyskania umowy na wyłączność. Przy wynajmowaniu sama musisz ogłoszenia wystawiać na dwa popularne portale, z których jest największy odzew potencjalnych najemców.

Czy w obrębie jednego działu w Sprawdzone Nieruchomości PL są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

@Pytanie

Nie ma żadnych rekrutacji na liderów. Jest właściciel i agenci.

Jolanta
 Rekomendacja

Pełen profesjonalizm, najwyższy poziom obsługi klienta, wieloletnie doświadczenie oraz najlepsi fachowcy na rynku. Miałam przyjemność być obsługiwana m.in. przez Pana Jana Jankowskiego. Bardzo pomógł w sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniu transakcji, była to dla mnie duża przyjemność iż mogłam być obsłużona na najwyższym możliwym poziomie. POLECAM SPRAWDZONE NIERUCHOMOŚCI PL

margo

Absolutny brak profesjonalizmu. Pośrednik Jan Jankowski nie odbiera tel, nie oddzwania. Mam bardzo przykre doświadczenie z tą firmą. Nie polecam, a wręcz odradzam.

Darek

Gdy polecono mi serwis do wyszukiwania ofertywarszawa.pl i tam wybralem mieszkania. w szybki i latwy sposob sie umowilem na wybrane mieszkanie i wybajalem.z miejsca

Kajetan
@Darek

Agencję Ofertywarszawa poleciła mi znajoma. Miałam do wynajęcia dwa małe mieszkania. Udało się je wynająć dzięki profesjonalnej i bardzo miłej obsłudze Biura . W szczególności dziękuje bardzo Panu Tomaszowi, który była bardzo zaangażowany był w poszukiwaniu potencjalnych najemców i zawsze służył pomocą.Zdecydowanie polecam ofertywarszawa.pl

Dawidek

Rekomendacja
@Dawidek

Skuteczna rzetelna firma

Karolina

Bardzo dobre biuro nieruchomości i świetna praca dla mających to coś co jest niezbędne w tej branży!!

Jerzy

Czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Na jakich zasadach?

@Jerzy

Witam Szczegółowych informacji udzielamy aplikującym osobom. Proszę o przesłanie CV na adres:(usunięte przez administratora)

Wiktoria

Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy, czy obecnie są poszukiwani pracownicy? @Adam pracujesz jeszcze w Sprawdzone Nieruchomości PL? Poprzednia opinia była bardzo pozytywna. Macie jakieś informacje odnośnie tego jakim pracodawcą jest teraz ta firma?

@Wiktoria

Dzień dobry, W chwili obecnej poszukujemy jednej osoby do współpracy. Jeśli jest Pani zainteresowana proszę o przesłanie CV na poniższy adres email: biuro@sprawdzonepl.pl Z poważaniem Krzysztof Łomoć Sprawdzone Nieruchomości PL

Najemca
@Wiktoria

mogę polecić ofertywarszawa.pl

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Sprawdzone Nieruchomości PL?

Henryk

Czy jest coś w tym, że tak rzadko piszecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Sprawdzone Nieruchomości PL - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sprawdzone Nieruchomości PL
4.1/5 Na podstawie 10 ocen.