Opinie o Fal-Bruk Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fal-Bruk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fal-Bruk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fal-Bruk Sp. z o.o. w Warszawa

Waldii

Drodzy kandydaci do Pracy , firma Falbruk B.Falenta niestety wyciśnie zWas 10 poty wzamian za wypłatę pod stołem w kopercie i groszeee za oficjalne 8 godz . Jeśli praca w firmie w której nie respektuje się praw pracowniczych i nteresuje kogoś to lepiej nie mógł trafić . Życie prywatne To 0 czasu . Byłem świadkiem kiedy Pan Prezes.B F ...psychicznie tak podbudował Pracownika ,wylewając z nonszalanckim uśmieszkiem pomyje na jego głowę ,że Facet po tym wszystkim się(usunięte przez administratora) 4 dzieci , zdążul tylko jeszcze Żonie obecnie Wdowie przekazać co mu Pan Bodzio ...przekazał przed Śmierci ą. Krew ,pot ,i Łzy panowie to Tam znajdziecie ...nic WIĘCEJ

Śmiechuwarte

Firma zatrzymała się w czasie chyba z 20 lat do tyłu. Umowa o pracę to przywilej. Stała wypłata nie ważne ile godzin pracujesz. Pracuje tam towarzystwo z całej Polski z różnych wichur nawiane. Traktują tą firmę jakby Boga za nogi złapali. Jedna osoba 3 stanowiska to norma. Wyrywają sobie łopatę z rąk żeby pokazać kto lepiej robi. Szeptanie na ucho i podpieprzanie do szefa to norma. Nie polecam są dużo lepsze firmy w tej branży. Chyba że nie masz życia prywatnego i lubisz być traktowany jak niewolnik to może Ci się tam podobać. Komentarze typu weź się do roboty i nie marudź to chyba pisze sam właściciel i jego rodzina.

.....
@Frik

Żaden szach,żaden mat!!! Ludzie nagrywają,rejestrują, dokumentowuja ,zbierają w paru świadków itd i składają dokumenty do PIP i te sprawy wygrywają. Wiem bo sam miałem podobna sytuację i z kolegami żeśmy wygrali .Oczywiście prawda że kiedyś pracownik razem z pracodawcą odpowiadał za zaniżanie składek.Natomiast teraz odpowiada za zaniżanie składek emerytalno-rentowych pracodawcą. Od paru lat była zmiana ustawy i pracownik-sygnalista jest zwolniony z odpowiedzialności.Jezeli występuje owe zjawisko to składajcie bo na stare lata tylko zatyrany kręgosłup i bolące stawy zostaną. Bo jakie będziecie mieć emerytury po tych śmiesznych składkach,pomysł!!!!!!!!!! Bo zatyrany,groszowa emerytura i chory to kiepska perspektywa na stare lata.Panowie wlacz myślenie żeby w nocniku z ręką się nie obudzić....A z reszto to podstawa z takich firm to podstawa się ucieka!!!!! ....Np.do MPO potrzebują na ładowaczy,kierowców ect powiem tak na pewno nie gorsza kasa i wszystko na konto...wystarczy pójść na Obozowa i się zapytać do kadr.....jest teraz b.duzo pracy ...kto szuka ten znajdzie....

Markos Nowy wpis

@Pracodawca to fajna firma ma wady i zalety jak każda firma ale ja od kilku lat jestem zadowolony przez chwile szukałem szczęścia gdzie indziej , szef trochę nerwowy ale zatrudniając 400 osób to mu się nie dziwie.

Jadźka

Co z ta rozgrywka szachową, do której z pól roku temu nawiązywali? Ogarniacie może jak wygląda sytuacja? Chłopak jest brukarzem i po prostu po okolic teraz patrzyłam za czymś dla niego. Tu po opiniach widzę, że pracy chyba nie ma? czy źle zrozumiałam? Co z pracownikami się dzieje?

Artur
@Jadźka

Szkoda czasu być w tej firmie brukarzem. Poszukaj sobie państwowej spółki lub zagranicznej firmy w tej firmie to będziesz pracował cały dzień. A wypłata bardzo słabo. A jak lubisz być wykorzystywany i nie przestrzegany prawa pracy to idź do Falbruka .

@Artur

A jakie nieprzestrzeganie prawa pracy masz przy tym na myśli teraz? o jaki jego zakres chodzi? i co z ta kasa? Nie możecie wprost napisać jakie stawki maja obowiązywać teraz od kolejnego roku, żeby człowiek wiedział czy faktycznie jeszcze się interesować?

Artur Nowy wpis

Chodzi o to że będziesz robił ponad 300h. Czyli nadgodziny. Etat to jest 168h lub więcej zależy od miesiąca. Za nadgodziny będziesz miał płacone normalnie. Na przykład w sobotę będziesz pracował od 6 do 18. To za sobotę należą ci się nadgodziny po innej stawce. A w tej firmie czy robisz sobotę czy środę to masz tą samą kasę. Po trzecie to wszystko zależy od właściciela Falbruka jak ci zapłaci. Ja musiałem oddać całą wypłatę w styczniu bo źle policzyli w grudniu. W dokumentach firmy widnieje że pracujesz tylko etat. Pozdrawiam

Czy jest możliwość pracy w Fal-Bruk Sp. z o.o. na część etatu?

Waldii

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Fal-Bruk Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Eko-Probud Sp. z o.o.
Śmiechuwarte

SZOK
@Śmiechuwarte

DOPUKI BĘDĄ W TYM KRAJU TACY WYZYSKIWACZE.... DOPUTY NIC DOBREGO W TYM BAGNIE NIE BĘDZIE.... SĄ OCZYWIŚCIE INSTYTUCJE ODPOWIEDZIALNE ZA WYZYSK I PLACENIE POD STOŁEM I NALEŻY TO BEZWZGLEDNIE ZGŁASZAĆ.... KAŻDE ZGŁOSZENIE TO SUKCES.... CZAS NAUCZYĆ WYZYSKIWACZE PORZĄDKU.... ZGŁASZAJCIE SWOJE ZASTRZERZENIA DO PIP, US, KAS....!!!...... KONIECZNIE ANONIMY I ZAROBIA Z TYM BAGNEM PORZĄDEK.... ZA NAD GODZINY POW. 8 h... NALEŻĄ SIĘ WIĘKSZE PIENIĄDZE, ZA SOBOTY RÓWNIEŻ... ect.... ZGŁASZAĆ WSZYSTKIE NIE PRAWIDŁOWOŚCI U WYZYSKIWACZE... ONI ZARABIAJĄ MILJONY I JESZCZE... NA LUDZIACH STOSUJĄ WYZYSK..... ZGŁASZAĆ BEZWZGLEDNIE!!!.... TYRALEM U PODOBNEGO... JUŻ NIE TYRAM.... PRACUJE ZA GRANICĄ.... I TEN WYZYSK MNIE NIE DOTYCZY!!!....ZGLASZAC!!

Magdalena

Chodzi ci serio tylko o ortografie, czy w ogóle nie zgadzasz się z komenatrzem wyżej? :P Masz inne zdanie na temt firmy? Bardziej pozytywne?

Frik
@SZOK

I tu jest szach i mat. Zgłaszając pracodawcę,że płaci pod stołem,samemu się podkładasz. U pracodawcy na papierze wszystko gra, a ty udowodnij,że dostawałeś większe pieniądze i nie zapłaciłeś od nich podatku.Nawet ,jeżeli pierwszą wypłatę tak weźmiesz i myślisz ,że to tak "na próbę" już robisz sobie dług w zus i us. Później co miesiąc to rośnie (jesteś zapewniany,że zostanie to zmienione) i jak już masz dość,chcesz pracować uczciwie i zamiar np po kilku miesiącach to zgłosic,bo nic się nie zmienia - jesteś zadłużony w zus i us i narażony na karę za nie odprowadzanie należnych składek i podatków. Jak nie ustalisz z chwilą rozpoczęcia pracy uczciwych zasad rozliczenia, jesteś zawsze współwinnym,lub winnym (usunięte przez administratora) podatkowego.Taki patologiczny system gospodarki państwa, że w "demokracji" jesteś chłopem pańszczyźnianym. Dotyczy to większości firm.

Jabłko
@Frik

No to tu się mylisz,owszem byłeś WSPOLWINNY czas przeszły JEZELI TERAZ PO ZMIANIE USTAWY TY ZASYGNALIZUJESZ,DONIESIESZ ZE MIALES ZANIZANE SKLADKI EMERYTALNO-RENTOWE jesteś zwolniony z ODPOWIEDZIALNOSCI KARNEJ!!!!!!! .CALA ODPOWIEDZIALNOSC SPOCZYWA NA PRACODAWCY I TO ON ODPOWIADA .PROSZE SOBOE POCZYTAC LUB ZADZWONIC DO PIP! I WYJASNIA....dalej (usunięte przez administratora) i gwizdek gwiżdże.A że ma ok...proszę porozmawiać z ludzimi co pracują na jakich umowach,na jakim socjalu ect. I wszystko powiedzą ,kosztem PRACOWNIKOW....

.....
@Frik

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Fal-Bruk Sp. z o.o.?

7 700

Witam jak wyglądają zarobki?, jak wyglądają godziny pracy? Jak wyglądają nadgodziny płacone? Jak wygląda płatność za soboty?.... Kiedyś widziałem takiego Pana gwizdał na wszystkich i machał rękoma.... Czy jeszcze pracuje.. Czy już dyrekcja pozbyła się tego człowieka?.... A jeszcze jedno istotne.. NA KONTO WSZYSTKO.. CZY JAK U ZLODZIEJE TRADYCYJNIE NAJNIŻSZA I KOPERTA?.... PROSZĘ PARĘ SŁÓW DZIĘKUJĘ Z GÓRY!

Xxx
@7 700

Nic na siłę. Nikogo nie zmusza się żeby pracował w firmie Fal_Bruk.

Stefe
@7 700

Ten Pan z gwizdkiem to Prezes FalBruku, szef wszystkich szefow.

Jan
@Stefe

NIE WIERZĘ TO JAKIEŚ ZARTY..... TEN BARAN CO GWIŻDŻE TO SZEF TEGO KURNIKA??...... O RETY TO JUŻ MOGĘ SOBIE WYOBRAZIĆ NA JAKICH UMOWACH SA CI NIEWOLNICY..... POD STOŁEM..... I (usunięte przez administratora) Pewnie kwitnie.... ALBO WERSJA DE LUX NAJNIŻSZA NA KONTO RESZTA KOPERTA..... ALE MUSI BYĆ (usunięte przez administratora) I WYZYSK.... JAK SZEF TAKI BURAK!!!.... SZOK!... TAM POTRZEBA PIP, US....!!,

Ryszard
@7 700

Chłopie jakie nadgodziny ty chcesz uzyskać od tego milionera w gumowcach.Ja będę do sądu występował o zapłatę za nadgodziny za to,że mnie tak potraktował.

@Ryszard

Tak, to znaczy jak właściwie? Tylko o nadgodziny chodzi? Ile ich w sumie?

@Monika

Pani Monika to chyba pracuje za adwokata w tej firmie.. Totalny wyzysk.(usunięte przez administratora)

@były pracownik

Pani Monika bez watpienia jest rodzina Wlasciciela ze tak broni tej firmy.

As

Dalej GWIZDZE NA LUDZI TEN PAJAC ALE PAJAC Z JAKIEJ CHOINKI TEN OSIOL SIĘ URWAL

jerry
@As

Gdybyś wiedział jak ten gościu się dorobil to byś go nie nazywał pajacem !!! Zaczął w 89r od ciągnika i rajzera / kocioł do asfaltu lanego / oraz barakowóz obity dyktą . Po 11 latach zatrudniał blisko 400 osób .głównie na śmieciowkach. O otaczarce w Konstancinie nie warto pisać a to wielka kasa . Od kilkunastu lat w okolicy skupuje działki budowlane itd. i itp. Gybym nie wiedział i nie widział nigdy bym nie UWIERZYŁ , żeby praktycznie z zera dojść do takiego majątku . Nie zazdroszczę mu , bo gościu nie ma czasu na nic , nawet na spanie ,a wczasy , urlopy . to pojęcie nieznane.

laas
@As

Faktycznie ludzi , a główni roboli ma ten gościu , za nic. Dziwne to , bo sam nie ma nawet średniego wykształcenia. Chełpi się / sam sobie / , tym , że się szybko i łatwo dorobił , głównie na krzywdzie ludzkiej. Gościu miał szczęście , że postawił na roboty drogowe/ remonty- pierwsze lata /i mu wyszło .Gościu wszedł w taki wir uzależnienia od pomnażania kasy , że nie zna innego życia. Nie ma czasu na nic , na jedzenie ,na odpoczynek , na refleksje, nawet na to , że kiedyś będzie musiał wszystko zostawić i pójść na łono Abrahama .Fakt w Dąbrówce i okolicach nakupywał masę działek rolnych , że aż strach mówić. o jego domach nie wspomnę . Na jego chorobliwej zachłanności najlepiej wyjdzie synalek oraz jego najbliżsi , bo córka ma inny popłatny biznes .Zaczynał od rozkładania masy bitumicznej w Pułtusku. .

@laas

A to po jakiej szkole jest jak już wspominasz o tym wykształceniu?

sory
@laas

sory , nie z Pułtuska , tylko z PŁOŃSKA.

sory
@laas

Nie z Pułtuska , tylko z Płońska.

Jakie wartości są cenione w Fal-Bruk Sp. z o.o.?

Aaa

Żadne

PIOTR

SUPER ZE MA.....tylko jedno pytanie ....CZY WSZYSTKO IDZIE NA KONTO....czy najniższa i koperta....JAK płacone nadgodziny,jak za soboty....I JUZ WIEM CZYIM KOSZTEM SIE DOROBIL....A jak mu mało to i BOZE NARODZENIE JEST,NOWY ROK,WIELKANOC...ect....niech bierze łopatę i sam wszystko zrobi i sam ZAROBI....ALE DO PRACOWNIKA SZACUNEK SIE NALEZY....I UCZCIWA WYPLATA ,URLOP,SKLADKI...ect....RESZTE NIECH ...I KONSTANCIN Z RATUSZEM KUPI

Jaro

Totalna porażka szef firmy oszalał całkowicie ....Chłopaki pracowali cały tydzień najmniej 14 godzin w górę w te upały .przy masie bitumicznej....Nie ma posiłków regeneracyjnych nie ma czasu na wyspanie się bo przyjeżdzają wieczorem na te swoje kwatery.Rozmawiałem z nimi to nie wyglądali najlepiej a szef się na nich darł że nic nie robią.Może poprostu są zmęczeni pomyślałeś o tym szefie tej firmy?Może są odwodnieni niedospani i mają objawi lekkiej Hipertermi... Gdzie czas na nieprzerwalny odpoczynek 11 godzinny..?Nie masz żadnych zasad ? PIP ...powinien się tym zająć raczej

Czy zdarzają się nadgodziny w Fal-Bruk Sp. z o.o.?

Raczej tak. Ta cudowna firma remontuje właśnie ulice pod moim domem. Między 7 a 19 nie ma szans dostać do własnej posesji

No

Jak wygląda praca kierowcy?... Po ile godzin wymusza TYRAC?... PARĘ ZDAŃ!

Mariusz

Bardzo dobra firma, super atmosfera w pracy więc spokojnie polecam dla chcących pracować.

Szymon
@Mariusz

Witam. Mozna prosić jakiś nr telefonu do firmy ? Bo te które są na stronie internetowej nie odpowiadają

7 700

A TEN PAJAC DALEJ GWIŻDŻE NA LUDZI.... DALEJ KAZA TYRAC PO 10,12h....NOSTALGIĄ MNIE ZŁAPAŁA.... I TYLKO PO ZOSTAŁ WSPOMNIEŃ CZAR.... W NAJGORSZYM TEGO SŁOWA WYDANIU..... WYZYSK, WYZYSK, MOBBING, UPODLENIE, OBÓZ PRACY... ect.... MASZ NOGI UCIEKAJ, UCIEKAJ.... TO WAWA TU MOŻNA ZNALESC NORMALNA FIRMĘ!!!.... UCIEKAJ SZKODA ZDROWIA... ORKA I TERROR!!...

Jak długo trwa proces awansu w Fal-Bruk Sp. z o.o.?

Odpowiedź

A o jakim stanowisku mowa

Trumna

Najlepsza jest płaca za nadgodziny ryczałtem, nielimitowany czas pracy i brak nadzoru ze strony PIP oraz inspekcji transportu drogowego. Pozdro. Może ktoś pomoże rozwiązać nasze problemy z tym wyzyskiem.

Trumna2
@Trumna

Weź się do roboty leniu. A jak ci nie pasuje to się zwolnij i idź tam gdzie będziesz miał lepiej. Napewno nikt Cię siłą tam nie trzyma. ????????️

Beata
@Trumna

Co masz na myśli, pisząc o nielimitowanym czasie pracy? Po ile godzin pracujecie zazwyczaj w Fal-Bruk? Jeśli często zdarzają się nadgodziny, to daj znać. Dzięki.

w
@Beata

a co Beatka, szukasz pracy po godzinach ?

Inwestor

Bardzo profesjonalna firma . Dokładność terminowość i profesjonalizm to filary firmy FAL BRUK . Bardzo polecam

Trumna

Pracują po 12 h 6 dni w tygodniu około 300.godz miesięcznie czego w ewidencji firmy nie znajdziesz ;) Ale najdziwniejsze jest to że ludziom w firmie to odpowiada, chociaż nie wszystkim to odpowiada lecz boją się o tym mówić bo zaraz będą szykanowani przez prezesa i Pana WC

Dyziek
@Trumna

Jeśli jest w tej firmie naprawdę tak jak piszesz to dlaczego tam pracujesz i nie zmienisz pracodawcy? W obecnej sytuacji na rynku pracy napewno znajdziesz coś sensownego i w normalnych godzinach.

M
@Trumna

Trumna, komu jak komu, ale tobie musi wybitnie ta praca odpowiadać, że się tam trzymasz rękami i nogami, a jednocześnie wypisujesz głupoty. Normalny człowiek, jeśli mu praca nie odpowiada to ją po prostu zmienia

Obywatel

Co tam I GWIZDKA KTOŚ GO WRESZCIE GWIZDNAL POZDRAWIAM PORZĄDNYCH LUDZI

ono
@Obywatel

Kochany obywatelu posługujesz się ojczystym językiem kalecząc go , może warto zadbać o to by poprawnie pisać po polsku, nie po polskiemu . Zapewne to lepsze i pożyteczniejsze zajęcie niż obgadywanie innych . Miłego wieczoru.

Zostaw merytoryczną opinię o Fal-Bruk Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fal-Bruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fal-Bruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fal-Bruk Sp. z o.o.?

Fal-Bruk Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Karczunkowska 49
    02-871 Warszawa