Nordic Development S.A.

Opinie o Nordic Development S.A.

DRAMAT

Ludzie omijajcie tą firmę jak tylko potraficie. Kupiliśmy mieszkanie w Osielsku z wykończeniem. Opóźnienie po wielu śmiesznych kłamstwach wyniosło 10 miesięcy. Okazało się, że nie mieli pieniędzy. To był dramat. Największy błąd w życiu. Do tego ich pracownicy, którzy kłamanie mają wyszkolone do perfekcji. Pan Marcin ma mistrza. To nie firma deweloperksa tylko jakis kabaret. Na szczęscie oddali mieszkanie po wielu interwencjach i niemiłych rozmowach, ale są reklamacje na które nie ma reakcji. Są bezczelni do tego stopnia, że potrafią wymyślić historię wizyty w twoim mieszkaniu i braku odzewu ze strony lokatora. Poprostu brak jakiegokolwiek szacunku do drugiego człowieka. Do tego dochodzi Pan Patryk ze swoją firemką i brakiem jakichkolwiek kompetencji w temacie wykańczania mieszkań. Gdybym ja tak postępował choć w najmniejszym stopniu z klientem w firmie w której pracuje to wylatuje po max. tygodniu za brak szacunku i zwykłego odnoszenia się do drugiego człowieka. Jak chcecie ominąć dużych problemów i zaoszczędzić czas i pieniądze to omijajcie tą firmę jak tylko się da.

Marzenka
@DRAMAT 23.12.2016 15:44

To że miał Pan problem z firmą wykończeniową to nie wina dewelopera... Na budowie zawsze mogą zdarzyć się opóźnienia i trzeba się z tym liczyć kupując budowaną nieruchomość.

nikola

Razem z mężem kupiliśmy mieszkanie w inwestycji Eco Milan w Milanówku. Mieszkanie oddane w wyznaczonym czasie ( 3 dni obsuwy nawet nie liczę ) i w stanie surowym - dla nas to duży plus b od początku do końca wszystko urządzamy po swojemu. Kontakt z deweloperem ok. Nie wiem skąd te negatywy ale patrząc na daty pochodzą co najmniej sprzed roku a od tego czasu jak widać wiele się zmieniło. Ja nie narzekam a wręcz mogę z czystym sumieniem polecić.

brotherbrother

Z usług nordic development korzystala moja siostra –postawila w końcu na swoje mieszkanie, kupiła u nich, termin odbioru nie przesunął się jakoś długo, co sie przecież często zdarza w inwestycjach mieszkaniowych. A wręcz jest normą, ja rozumiem, różne obsuwy w budowie się zdarzają, na szczęście u siostry problemu nie było, myślę, że ND uczy się na błędach… Ogolnie na plus, teraz ja sam szukam mieszkania u ND i widze, że utrzymują wysoki poziom w kwestii wykończenia i lokalizacji mieszkań.

art

w traktowaniu klientów wiele się zmieniło i spoko sobie radzą, szkolenia dają radę i wnoszą nową świeżość do pracy

Klient

Niesłychane, że Nordic Development jeszcze nie zbankrutowała. Firma, tak lekceważąca klientów nie może mieć dobrych wyników finansowych. Pełna ignorancja klienta, nie odpowiadania na maile, umowy niekorzystne, brak odpowiedzi na propozycje zmian. Pani, która obsługuje klientów osiąga wyżyny niekompetencji. Tylko czekać na to, jak ta firma się skończy

ND klient

Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z tym developerem ze względu na brak przestrzegania podstawowych zasad biznesowych (ignorowanie klientów, brak jakiegokolwiek kontaktu, nieodbieranie telefonów, itd.). Artykuł w gazecie najlepiej opisuje ich stosunek do mieszkańców: http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/marzyli-o-pieknych-mieszkaniach-przy-ul-sybirakow-10-w-bydgoszczy-rzeczywistosc-jest-inna-niz-obieca

Klient

Jestem ich klientem - nie kupujcie od nich mieszkań. Dopóki nie wpłacicie pieniędzy za mieszkanie to całują was po piętach, potem już mają was w głębokim poważaniu. Kilkumiesięczne opóźnienia w wykończeniu mieszkania. Wszystko byłoby ok, gdyby nie kłamali prosto w oczy. NIE KUPUJCIE OD NICH MIESZKAŃ - brak szacunku do klientów. NIE POLECAM, OMIJAĆ.

Wiesz jak działa firma Nordic Development S.A. od podszewki? Znasz nowinki, o których inni nie wiedzą? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Nordic Development S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordic Development S.A.