Electus S.A.

Lubin

Opinie o Electus S.A.

mas

@julek sposób żeby się dowiedzieć coś więcej jest jeden składaj CV

anonnyymus

Zgadzam się z powyższym. Okropna firma, [usunięte przez moderatora] na codzień, praca w nadgodzinach za friko, totalne i powszechne zakłamanie i dwulicowość, ciągle toczące się postępowania w sądach pracy. To codzienność Electusa w Lubinie. ODRADZAM

Jak ktoś lubi pracować po godzinach, nie dostawać za to kasy, lubi jak szef miesza go z błotem i ma gdzieś dane obietnice nawet zapisane w regulaminie, to polecam!! Zero rozwoju, zero szacunku dla pracowników. Kto mądry to się ewakuuje.

Zostaw opinię o Electus S.A. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electus S.A.