S8 SA

Opinie o S8 SA

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w S8 S.A.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

ciekawy

Witaj,czy mogłabyś powiedzieć ile wynosi średnie wynagrodzenie dla szeregowego pracownika oraz czy rzeczywiście firma im się powiększa czy też mają tak dużą rotację pracowników,że ciągle widać ogłoszenia o pracę? Pozdrawiam

kokoko
@ciekawy 23.09.2017 11:16

Tak jest duża rotacja pracowników dlatego jest tyle ogłoszeń.

On_ona
@kokoko 06.10.2017 07:19

Pewnie dlatego, że otwiera im się 2 oddział z tego co się dowiedziałem na rekrutacji już za chwilę.

S8_rozwija_się!
@On_ona 09.02.2018 15:04

Duża ilość ogłoszeń jest związana z dynamicznym rozwojem. W Maju tego roku otwiera się oddział w Gliwicach na kolejne 100 miejsc pracy dlatego ogłoszenia na pewno będą się pojawiać. W firmie pracuje już ponad 250 osób. Gdyby warunki pracy były tak złe jak niektórzy piszą to rozwój nie byłby tak dynamiczny :) Polecam aplikować i rozpocząć pracę. Pozdrawiam

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w S8 S.A. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Pracujacy

S8 to bardzo dobry pracodawca, ciągle się rozwija, polecam

Zuzanna

@kokoko - w swoim wpisie wspominasz, że S8 S.A. nie jest uczciwa w kwestii wypłacania premii - czy możesz to rozwinąć? Jak dokładnie wygląda system motywacyjny w firmie? Czy możesz podać konkretną sytuację, gdzie opisywane przez Ciebie zdarzenie miało miejsce? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

jtsrn

Witam. @jkskk to prawda. Wymagają: - Praktycznej znajomości postgresa, - Znajomość języka php 5.x.x oraz technologii towarzyszących/webowych

Znacie kogoś kto pracował w firmie S8 S.A. ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o S8 SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S8 SA