Opinie o S8 S.A.

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@kokoko - w swoim wpisie wspominasz, że S8 S.A. nie jest uczciwa w kwestii wypłacania premii - czy możesz to rozwinąć? Jak dokładnie wygląda system motywacyjny w firmie? Czy możesz podać konkretną sytuację, gdzie opisywane przez Ciebie zdarzenie miało miejsce? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

kokoko

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Odkąd odszedł główny szef Pan Wróbel to się dzieją złe rzeczy. Pracowałam tam dłuższy okres i oszukują na premiach. Kierowniczka chyba dla siebie chce te pieniądze bo projekty mają tylko wewnętrznie produktywnosc czyli czas rozmów. A firmy które placa pieniądze na to nie patrza. Cały czas robią pod górkę pracownikom. Jeżeli chce ktoś się zwolnić dostaje 300 zł kary za to. Ludzie uciekajcie jak najdalej od tejutra firmy. NIE POLECAM NIKOMU!!! Jeżeli chcesz mieć wyzsza posadę to trzeba mieć znajomości albo iść z kimś do łóżka.. Dobrych pracowników tracą bo uciekają juz z tej firmy. W takim razie chyba tyle. Pozdrawiam były pracownik.

ciekawy
@kokoko 03.09.2017, 20:40

Witaj,czy mogłabyś powiedzieć ile wynosi średnie wynagrodzenie dla szeregowego pracownika oraz czy rzeczywiście firma im się powiększa czy też mają tak dużą rotację pracowników,że ciągle widać ogłoszenia o pracę? Pozdrawiam

@ciekawy 23.09.2017, 11:16

Tak jest duża rotacja pracowników dlatego jest tyle ogłoszeń.

jtsrn
użytkownik zarejestrowany

Witam. @jkskk to prawda. Wymagają: - Praktycznej znajomości postgresa, - Znajomość języka php 5.x.x oraz technologii towarzyszących/webowych

Znacie kogoś kto pracował w firmie S8 S.A. ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o S8 S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S8 S.A.