S8 SA

Opinie o S8 SA

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w S8 S.A.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

S8_rozwija_się!
@On_ona 09.02.2018 15:04

Duża ilość ogłoszeń jest związana z dynamicznym rozwojem. W Maju tego roku otwiera się oddział w Gliwicach na kolejne 100 miejsc pracy dlatego ogłoszenia na pewno będą się pojawiać. W firmie pracuje już ponad 250 osób. Gdyby warunki pracy były tak złe jak niektórzy piszą to rozwój nie byłby tak dynamiczny :) Polecam aplikować i rozpocząć pracę. Pozdrawiam

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w S8 S.A. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Pracujacy

S8 to bardzo dobry pracodawca, ciągle się rozwija, polecam

Zuzanna

@kokoko - w swoim wpisie wspominasz, że S8 S.A. nie jest uczciwa w kwestii wypłacania premii - czy możesz to rozwinąć? Jak dokładnie wygląda system motywacyjny w firmie? Czy możesz podać konkretną sytuację, gdzie opisywane przez Ciebie zdarzenie miało miejsce? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

jtsrn

Witam. @jkskk to prawda. Wymagają: - Praktycznej znajomości postgresa, - Znajomość języka php 5.x.x oraz technologii towarzyszących/webowych

Znacie kogoś kto pracował w firmie S8 S.A. ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o S8 SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S8 SA