S8 2B Sp. z o.o.

Opinie o S8 2B Sp. z o.o.

Robert Nowy wpis

Przyjmują każdego niezależnie od wykształcenia ?

Zbyszek

Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja i czy trudno ją przejść?

ona Nowy wpis
@Zbyszek

przyjmują każdego

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w S8 2B Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

ona Nowy wpis

Możesz co najwyżej zostać liderem projektu innych możliwości rozwoju nie ma

Nie no, S8 jest całkiem spoko. Przynajmniej jak dla mnie, bo raczej nie myślę o zmianie pracy. Cenię sobie swój czas wolny, a tu jest tak, że nikt nie męczy mnie po godzinach, nie wydzwania. W poprzedniej pracy było inaczej, więc tym bardziej się cieszę, że mogę odizolować życie prywatne od zawodowego.

Twardy
@Gość

To prawda robi się swoje podczas godzin pracy, po pracy odpoczynek i wiele integracji z zespołem, zdecydowanie polecam, warunki są okej

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie S8 2B Sp. z o.o..
zack

Ja zdecydowanie polecam, dobre warunki

mak

ja polecam dobry pracodawca, dobre pieniadze, zawsze na czas

majster

Mam nadzieję, że to dobra praca jest głównym powodem, ze przestaliście tu zaglądać.

Tok
@majster

Zaglądają Ci, którym warunki odpowiadają w S8 aby dać znać nowym, ze warto do nas dołączyć;)

buk

Jak zaczynałem pracę to wszyscy mnie fajnie przyjęli, to od razu sprawia, że ma się lepsze nastawienie do nowej pracy

Motlin
@buk

To prawda pracownika każdego nowego traktują z góry pozytywnie , naprawdę S8 to dobra firma.

Komin

Ja na pracę narzekać nie mogę , pieniądze można powiedzieć tolerancyjne , wszystko jest naprawdę w porządk

Bron

Ja pracuję w S8 2B już kilka miesięcy i nie powiedziałbym, że warunki są złe, wręcz dobre. Żadnych nadgodzin nie ma.

gumiś

wszędzie początki są trudne, a to, że ktoś zostaje po godzinach to tylko jego wola, ja staram się wykonywać swoje obowiązki sumiennie i nikt do mnie nic nie ma. To prawda po wdrążeniu się naprawdę każdy jest w stanie sobie poradzić ze wszystkim

shrek
@gumiś

to prawda, wystarczy być sumiennym i tyle. Tym bardziej, że praca nie jest trudna, są szkolenia no i dobra atmosfera.

Amka

Wystarczy wejsc na stronę S8 i od razu zdjecie z integracji i radość pracowników na twrzy , pracodawca jest naprawdę okej. Ja zaczynalam rok temu, studiuję zaocznie i naprawdę jest to dobra praca na połączenie z nauką :)

Kostek
@Amka

To prawda, nie jest to tak, ze ta radosc na zdjeciu są sztuczne, bo naprawdę na codzien wszyscy tacy jestesmy, atmosfera w pracy jest fajna i ogólne warunki tez w porzadku

Myślę, że ilu ludzi tyle opinii, ale ja pracuję już jakis czas i nie narzekam. Na rekrutację zawsze warto iść. Wiesz, praca dość spokojna, a to jak się odnajdziesz w zespole zalezy głównie od Ciebie, bo jesli chodzi o nas to raczej każdy jest tu pozytywnie nastawiony na resztę

Monk

Prawda jest taka, ze atmosfera to coś co jest dla pracodawcy jedną z priorytetowych rzeczy :) Są chwile, że można się zintegrować i pożartować, jednak trzeba też i popracować :) Jednak jesli praca przebiega w miłej atmosferze to ta praca jest az przyjemnością.

goscc

Nie ma na co narzekać , nie mam czego sie przyczepić , jak się pracuje to pracodawca jest okej.

Black
@goscc

dokładnie, a naprawdę wystarczy tylko odrobina przyłożenia się , praca jest na dobrych warunkach, więc warto docenić.

grek
@goscc

To się zgadza. Ja pracuje juz wiele miesięcy , jak sie pracuje to jest okej, ale raz przyszla do nas pewna dziewczyna, ktora tlyko udawala ze pracuje to nie ma sie co dziwic, ze pracodawca nie bedzie w porzadku , a potem wypisuja jakies negatywne opinie..

Amad

Ja pracuje juz dlugo. Ludzie naprawde fajni, jak trzeba to nie ma problemu żeby się zamienić zmianami. Premie - jak wszedzie, więc zależy od klientów, raz jest ich więcej raz mniej. Z pracodawcą da się dogadać. Prace trzeba lubić Raz na kilka miesięcy mamy szkolenie no i oczywiscie fajne eventy :)

Miko

Warunki pracy w S8 są naprawdę okej, miałem sporo pracodawców w swoim życiu i nie było łatwo,, różne było dziwne sytuacje np. z wypłatą, w S8 zawsze na czas, pracodawca organizuje sporo integracji, co łączy ludzi i sprawia, ze atmosfera w pracy jest fajna.

Irena

A jak wygląda sprawa związana z wynagrodzeniem podstawowym za wykonywaną pracę w S8 2B? Z Twojej wypowiedzi można się domyślać, że podstawowa stawka jest wyższa od tej, jaka przyznawana jest za szkolenia - mam rację? Dodatkowo, czy istnieje szansa wyrobienia jakiejkolwiek premii? Pytanie do osób dłużej zatrudnionych w tej firmie: Czy można tu liczyć na podwyżki płacy wraz ze stażem?

NieKochamS8
@Irena

Podstawa to najniższa krajowa choć i tego nie można być pewnym z powodu szkoleń za,które płacą(usunięte przez administratora) zł brutto/h.Nie ma też wzrostu wynagrodzenia wraz ze stażem.

Grek
@Irena

3 msc próbny podstawa + premia frekwencyjna po okresie próbnym UoP na 33 msc podstawa + premia frekwencyjna + premia jakościowa tak to wygląda, ja jestem zadowolony, pracuję już dośc długo i uwazam, ze dobrze zarabiam.

Zostaw merytoryczną opinię o S8 2B Sp. z o.o. - Zabrze

S8 2B Sp. z o.o.