S8 SA

Opinie o S8 SA

Uchol

Nie polecam pracy w S8 .... może i mają nowoczesny wystrój i ogłaszają się super atmosferą ale naprawdę nie jest wcale tak kolorowo jak to wygląda na pierwszy rzut oka ... jest nacisk na sprzedaż ... zarobki bardzo marne proponuja umowe zlecenia tylko dla nielicznych umowa o pracę płacą śmieszną stawkę za godzinę, ucinają premie na czym się tylko da tak aby szefostwo napchało sobie do kieszeni i pokupowało super samochody a nie pracownicy ... cele sporawe do realizowania, wymagana 100 % frekwencja ... wszystko trzeba odrabiać nawet L4 nawet jeśli masz płatne, każde wolne wszystko musisz odrabiać aby oni mieli 100 % frekwencji zespołu, wymagane weekendy, szkolenie płatne połowe stawki, wypłaty są do 25 ale dopiero następnego miesiąca, premie są wypłacane 3 miesiące do przodu (zrobisz cel i wyrobisz premie w sierpniu, premie za to otrzymasz w listopadzie), jedna koordynatorka totalna hetera i mega wymagająca, ogólnie nie polecam, wiadomo jak ktoś się podliże szefostwu będzie trzepał premie ale spotkałem się z sytuacjami gdzie wszystko było posustawiane połączenia i premie mają jedni i ci sami pracownicy a reszcie tak zrobią żeby nie dostali, braknie Ci 1% do premi i nie naciągną i po premi szkoda zachodu i pracy i użerania się nieraz z klientami, każą przychodzić wcześniej na retreningi przed pracą za które nie masz zapłacone, są plusy bo ludzie są fajni w sensie pracownicy, fajny wystrój muzyka ale co Ci po muzyce jak masz słuchawki na uszach a połączenie wpada jedno za drugim nie masz czasu nawet na notatke po rozmowie z klientem bo już masz nowe połączenie a potem pełno okienek pootwieranych i można się pogubić ... pracujesz jak maszyna ... bo na 8 h pracy przegadane z klientem musisz mieć 5 godz ... co jest naprawdę trudne do zreazliowania bo jest mnóstwo poczt głosowych etc a mają takie projekty że rzadko znajdzie się ktoś kto chce z tobą gadać ... jest portal pracowników gdzie możesz w czasie pracy pisać rozmawiać z kolegami z pracy ale wszystko kontrolują i szpiegują ... naprawde odradzam są lepsze firmy tego typu ... ale co kto lubi ... dla mnie jedno wielkie nowoczesne auschwitz.

Pawel
@Uchol 11.08.2018 19:14

W końcu opinia w punkt.

xyz

Jak dla mnie cała otoczka o świetnej atmosferze panującej w firmie, to jedna wielka ściema. Wszystko jest dobrze, dopóki siedzisz cicho i nie wychylasz się przed szereg. W firmie panuje jeden wielki wyścig szczurów. Liczą się tylko tabelki, tabelki i jeszcze raz tabelki. Ludzie rzucani są z projektu na projekt, co chwile przechodząc nowe szkolenia, a co za tym idzie otrzymują mniejsze wynagrodzenie. O tym, żeby iść na L4 czy po prostu z powodu czynników losowych niezależnych od siebie nie przyjść do pracy też nie ma mowy, ponieważ momentalnie musisz odrabiać każda minutę, w której Cię nie było bo przecież najważniejsze jest to, żeby zgadzał się hajs, niezależnie od tego co dzieje się w Twoim życiu prywatnym. Jak dla mnie, jednym słowem dramat.

Pawel
@xyz 14.08.2018 14:34

Zaraz Twoja opinia zostanie skasowana. Bo Kierownicy i Koordynatorzy nie potrafią znieść krytyki i przyjąć prawdy.

Malinowa

Nie polecam pracy w tej firmie,płacą najniższą krajową. Plusy: -atmosfera wśród samych konsultantów -godziny pracy Minusy: -niska podstawa(najniższa krajowa) -na wypłatę premii składa się wiele czynników(między innymi obowiązkowa frekwencja i produktywność) a i tak zawsze ją Ci z błahego powodu obetną -duża presja na wyniki -zmuszanie do nadgodzin i pracujących sobót -zmuszają ludzi nawet na umowach o pracę do odrabiania L4 -nie respektują luźnego charakteru umowy zlecenia(zmuszają zleceniobiorców do pracy na takich samych zasadach jak by byli na etacie) -duża rotacja pracowników z uwagi na wyżej wymienione warunki -często rzucają po projektach -każda godzina szkolenia jest płatna 80% na umowie zlecenie -większość pracowników średniego i wyższego szczebla jest chyba z przypadku(nepotyzm zapewne) W skrócie serdecznie nie polecam.

Szukasz pracy?

Lord

Nie polecam. Po pierwsze, zarobki- to jakiś śmiech na sali. Udokumentowana najniższa krajowa, cała reszta nie. Chore odrabianie l4. Praca bardzo mało rozwojowa, wazeliny są tam traktowane jak królowie i księżniczki. A ciężkiej pracy nikt tam nie doceni, nie usłyszysz nawet DZIĘKUJE. Niektórzy Koordynatorzy to się tam chyba z choinki urwali. Co raz więcej osób odchodzi zarówno konsultanci jak i kadra , A pracy za 1500 zł jest ogrom.

Sicarrrio

Czy firma S8 jest w jakimś stopniu powiązana z firmą 4evernet (4EN) w Katowicach. Pilnie proszę o odpowiedż?

Benny Hill

Izzi 09.08.2018 13:54 Flora 09.08.2018 13:13 Ciekawe który konsultant ma czas aby pisać pochwalne peany na cześć s8 w trakcie pracy gdy połączenia wpadają jak z automatu. Na prawdę przestalibyście się kompromitować i przy okazji ograniczyli usuwanie niewygodnych komentarzy bo to i tak nic nie pomoże.

Izzi

Super sprawa! Dla osób bez doświadczenia i wykształcenia jest to strzał w dziesiątkę. Miłe, schludne biuro i bardzo serdeczni ludzie. Polecam 11/10

Flora

+ Zarobki + Atmosfera + Można dogadać się z przełożonym w różnych kwestiach :) + Samo centrum Zabrza więc nie mam problemu z dojazdem z Knurowa :)

nick

FFFFFF, to firma tak mało płaci, że dopiero po roku zarobiłeś na szampana ?

FFFFFFF
@nick 27.07.2018 17:02

Tak jestem w 3 najlepszych na projekcie :)

FFFFFF

Mija rok jak tu pracuję :) Otwieram szampana!

Roześmiany
@Zażenowany 15.07.2018 20:03

Patrząc na niektórych podejście do pracy tj. 20 firm w rok to jest to osiągnięcie haha :D Takie czasy.

Lidia

@FFFFFF, gratulacje! Masz na pewno sporo informacji o pracy w S8 SA. Powiedz nam na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w tej firmie? Jak oceniasz atmosferę pracy? @Zażenowany, @nick, jeśli jesteście pracownikami w S8 SA to zachęcam Was do wyrażenia opinii o pracy w tej firmie.

CV

odpowiedziałem na ogłoszenie o prace i nikt się nie odezwał, żadnego zaproszenia na rozmowę o pracę, żadnego info typu dzięki za cv ale nie zatrudnimy cię - nic - po wysłaniu cv cisza, a podobno szukają ludzi do pracy - dziwne podejście

Lidia

@Sezamka, możesz napisać, co powoduje Twoje zadowolenie wynikające ze współpracy z S8? Czy są to warunki zatrudnienia, a może atmosfera? Uargumentowanie przez Ciebie poprzedniej wypowiedzi będzie bardzo istotnym źródłem informacji dla osób zainteresowanych pracą u tego pracodawcy.

Sezamka

Mega mi się podoba! :) W zeszłym roku byłam typowo na wakacje. W tym roku już skończyłam szkołę i wróciłam :)

Lidia

@Nick, rozumiem, że bezstresowa rozmowa kwalifikacyjna musi odbywać się w przyjaznej i luźnej atmosferze. Czy tak właśnie jest w S8? Mógłbyś na tym forum krótko opisać jej przebieg? Ile osób bierze udział w takiej rozmowie i jakie pytania zostają na niej zadane kandydatowi ubiegającemu się o zatrudnienie?

Lidia

@Nick Czy to dobre miejsce pracy dla absolwentów po studiach? Mogą w tej pracy zdobyć cenne doświadczenie? Czy możesz napisać coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej, z ilu etapów się składała? Wasza opinia o firmie S8 jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji i chciałby do niej aplikować.

Nick
@Lidia 03.05.2018 16:34

Można zdobyć bezcenne doświadczenie w sprzedaży, ale nie można się bać :) Można również budować ścieżkę kariery poprzez różne awanse. Rozmowa rekrutacyjna - bezstresowa :)

Nick

Świetni ludzie tu pracują :) Mega mi się podoba! Dla mnie najlepsza firma w Zabrzu :)

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w S8? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Mike

Ile płacą za pełny etat jako taki konsultant?

XOXO

Po tym jak pracowałam w sklepie fizycznie i w kontakcie bezpośrednim z klientami, którzy niejednokrotnie byli pod wpływem alkoholu i nieprzyjemni a nieraz agresywni to tutaj jestem od pół roku i czuję się zrelaksowana. Nie widzę klientów więc się też tak nimi nie przejmuję, gdy zdarza się ciężki klient. Atmosfera na duży +. Czy polecam? Ja się odnajduję w takiej pracy. Bo lubię pracę z klientami.

Ona

Polecam za atmosferę. Nie ma tak w żadnej innej firmie na Śląsku, a w różnych pracowałam

Drry

Firma dobra tylko jak jesteś na projekcie z intrum a jak dopiero zaczynasz masz stres (usunięte przez administratora)

Jo.
@Drry 02.06.2016 10:15

nie polecam.....

Man

Nie ma co pisać. Z wierzchu super i pięknie, mnie się wydawali tacy treny, że nie wiem ile sobie dorobię, a jak przyjdziesz to okazuje się że kasa nie ta i atmosfera nie ta, nie do zniesienia

Zbyszek

Ktoś coś więcej napisze o tej firmie ?

Mar.

Nie polecam. Fatalne warunki i atmosfera

Zostaw opinię o S8 SA - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S8 SA