2 Dodaj opinię
2 84 169 5 1

Opinie o S8 SA

Filtruj opinie po kryteriach:

:))

Czy nagrody za polecenie osoby są wypłacane na konto czy na jakieś karty?

:)))
@:))

Masz przełożonego to go zapytaj.

Rozczarowanie

Negatywne opinie nie wzięły się znikąd. Popieram zdanie swoich przedmówców, zarówno o typie do którego się mówi, jak do parapetu oraz znikających pieniadzach. Za frekwencję zbiera się naklejki, z tym że szkolenie nie liczy się jako praca (brak naklejek za frekwencję) tylko jako... (co?) . Co to tego mężczyzny, jest to osoba, która jest takim samym pracownikiem a robi z siebie wielkiego dyrektora. Jego ego jest większe od biura. W całym S8 nie ma na szczęście drugiego takiego kłamcy i hipokryty, reszta jest strasznie sympatyczna i pomocna, są to naprawdę fajni ludzie (w szczególności Justyna, Damian i Magda). S8, jeśli ktoś chce pracować (jak ja) i zostaje (usunięte przez administratora) po to, żeby "dyrektorowi" było dobrze a wszyscy mamy równe prawa to normalne, że się rezygnuje, nikt się nie będzie "bił" z nim za takie pieniądze. I każdy się szanuje. Moja współpraca również się zakończyła przez niego i widze, ze nie tylko moja. Biuro nowoczesne, schludne, duża kuchnia, to na duży plus. Opinia byłaby pozytywna, gdyby owy pan zszedł na ziemię i zastanowił się nad sobą bo z takim podejściem zespołu nie zbuduje; pracownicy nie pozwolą sobie również na przedmiotowe traktowanie.

Dorosła
@Rozczarowanie

Hahaha miałaś odwagę porozmawiać na żywo z osoba o której piszesz, czy tylko żale umiesz wypisywać tutaj i być społecznym tchórzem? Pracuje w tej firmie 4 lata i jestem dobrze traktowana. A jak coś by mi nie pasowało to bym się zwolniła.

Tak1Nie4
Sandra_S8

@Blink - ile ludzi - tyle opinii. Każdy ma prawo do własnego zdania, jedni pracują z Nami latami bo im po prostu dobrze. Inni mają potrzebę zmiany to szukają innej ścieżki dla Swojej drogi zawodowej- każdy ma do tego prawo. Czytając komentarze wyżej,niżej zdajemy sobie sprawę, że nie dogodzimy każdemu ( rodzajem umowy, rozmową, wymaganiami, kadrą, ... etc. ). Każda z powyższych opinii jest dla nas cenna i daje informacje jakie do nas niestety nie trafiają bezpośrednio w trakcie zatrudnienia komentujących. Osobiście cenię każdego pracownika, który u nas pracuje czy jest to tydzień czy kilka lat. Chciała bym Cię zaprosić na rozmowę ( nawet czysto informacyjną) byś zobaczył/a chociaż namiastkę opisanych spraw - nie mamy nic do ukrycia :) Pozdrawiam, Sandra

Tak2Nie3
Sandra

Po pierwsze .. Nami, Swojej z szacunku dla Swojej Firmy :) Fakt - Chciałabym - błąd .. Każdy z nas je popełnia :) Tak, rekrutuje - a co ważne pisząc tu podpisuje się swoim imieniem ( bez ukrywania kim jestem :) ) Miłego dnia :)

@Sandra_S8

Każdy ma prawo do wyrażenia opinii jaka by ona nie była bo i tak niewygodne usuwacie, tragedia... Skoro nie macie nic do ukrycia to może pora odpowiadać na te opinie a nie je usuwać? Każdy z niezadowolonych pracowników o których ja wiem informował na spotkaniach co jest nie tak, bezskutecznie. Cenisz każdego pracownika traktując go jak dziecko i to jeszcze niepełnosprawne, tak jak Ty zwracasz/zwracałaś się do pracowników to nawet nie jest dopuszczalne w przedszkolu a co dopiero w stosunku do dorosłych ludzi. Hmm... Nakazywanie pracownikom pisania 100 razy na kartce żeby nauczyli się w końcu promocyjnej tabelki? I jeszcze tekst w stylu : co już rączka boli? Serio? To jest moja droga (usunięte przez administratora) Co wolno wojewodzie to nie Tobie... :) używanie przez przełożonych prywatnych telefonów podczas pracy, picie z puszek, jedzenie na sali... Zwykłym 'robolom' tego nie wolno ale liderom, jak najbardziej.

@Sandra_S8
@Ktoś

Tak obstaje przy tym, że cenie każdego pracownika. Przykro mi tylko, że muszę Cię wyprowadzić z błędu - bo chyba mnie z kimś mylisz. Nikomu nigdy nie kazałam pisać nic 100 razy.. Nawet nie wiem o jakich tabelkach promocyjnych piszesz. Zapewnię Cię jednak, że każdy przypadek który wzbudza wątpliwości Doradcy i jest zgłoszony jest "rozpatrywany". Firma nie przechodzi obojętnie obok wątpliwych sytuacji bo jak w każdym zakładzie pracy się takie pojawiają. Jeśli mówisz o tym co Ci się nie podoba głośno to bardzo dobrze- tak trzeba. Miłego Weekendu !

@Ktoś

Picie z puszek na sali to drobiazg wobec złamania art.18 _3a KP, mam nadzieję że to był jednorazowy incydent, bo na dłuższą metę można za to stracić stanowisko .

@hehe
@rozczarowana

Nudna sie robisz juz, widocznie masz problemy z zaakceptowaniem sytuacji, ze nie zawsze bedzie na twoje. Chcesz rzadzic zaloz wlasna firme i nie pisz farmazonow. Niespotkalem sie z nierownym traktowaniem, ale twoje duze ego chyba i tak nie przyjmie opinii kogokolwiek.

@@hehe

właśnie mam taki zamiar, ale Ty na pracę w mojej firmie nie licz, nie masz na to najmniejszych szans , hehehehe

Nick
Nazwa działu: Produkcja

Ludzie, obudźcie się. 48 min przerwy to może wydaje się dużo, ale w żadnej normalnej pracy nikt nie liczy Wam czasu spędzonego w WC, na papierosie, czy gdy musicie np zejsc na parking do samochodu. Poza tym co to za pomysł, że za czas szkoleń i coachingi w trakcie czasu pracy potracaja z wypłaty? Zacznijcie się szanować w końcu. A co do stawek... Minimalna krajowa plus premia, która czesto jest nieosiągalna bo trzeba mieć 98% frekwencji, dany pułap sprzedaży itp. Realy? Praca w call center jest wyczerpującą psychicznie i nikt mi nie wmowi, że takie płace, a w szczególności robienie w bambuko na premii jest ok. Po prostu śmiech na sali i wykorzystywanie naiwnych.

Pracująca
@Nick

Czytam to i mam wrażenie, że do pracy przyszedłeś siedzieć w WC :) Jeśli chodzi o frekwencję to chyba w innej firmie pracujesz, bo wszystko zostało zmienione na nasza korzyść. Zreszta w każdej pracy się czegoś wymaga. Idź na magazyn to oczy Ci się otworzą wygodnisiu. Ja pracowałam w dwóch innych CC i mam porównanie i to obiektywne. Przerwy nie będą ci liczyć jak będziesz sztygarem. Ha ha ha

Kłam Pinokio kłam
@Pracująca

Nikt nie przyszedł siedzieć w WC ani cały czas na przerwie ale wystarczy że pójdziesz do kuchni zrobić sobie jedzenie i zjeść na spokojnie to już jest 25min. Tobie przerwa leci....plus siku niedaj boże inne rzeczy...a czy trenerzy mają liczone??? Nie . Oni zdążą pójść do McDonald's po burgera zjeść i wrócić...także "hajjjjlajjjjfff" więc nie wciskaj kitu. Blagam. Co to wogole ma być zakaz wychodzenia na przerwę prywatną jak są kolejki...sorka ale zapier****łam kiedyś w markecie i nawet na kolejkach przy kasie nikt ci w pampersie nie kazał siedzieć. I jeśli taka pracująca jesteś to poznaj smak pracy fizycznej albo innej niż CC

@terefere
@Kłam Pinokio kłam

Ale czy ktoś cię trzyma na siłę w tej pracy? Piszesz to jako pracownik o pracodawcy który Cie utrzymuje.. Loży na twoje codzienne utrzymanie. Idź gdzieś indziej skoro jest Ci tak strasznie źle. A trenerzy jedząc nawet zawamracamy im (usunięte przez administratora) pytaniami więc nie wiem czy chciała bym się z nimi zamienić.

Tak
@Kłam Pinokio kłam

Z tymi kolejkami to prawda. Czasem trzeba czekać pół godziny żeby wyjśc do łazienki na 3 minuty. Gorzej niż w przedszkolu gdzie musisz pytać czy możesz iść siku.

@Pinikio
@Tak

Myślisz, że na kasie w np. tesco Pani jak jej się chce siku to wstaje w trakcie kolejki i idzie siku ? chyba nie .. tylko rozładowywuje kolejkę i zamyka kase .. w Lidlu to samo - czy Klient stoi w kolejce, a ona wychodzi ? Też czasem czekam by wyjść ale nie robie z tego afery. Zawsze możesz iść na swoje i ustalać własne zasady !

@@terefere

Przepraszam że co ???co robi pracodawca?? Utrzymuje mnie?? Hahjajah chyba ja jego . Łoży na moje utrzymanie??? Skąd ty się urwałeś dziecko....

@@Pinikio

Tyle że pani w Tesco informując o tym nadzór ma stawiana tabliczkę "zapraszam do kasy obok"rozładuje kolejkę która się kończy i wychodzi....a tu się kolejki nie kończą

@@terefere

A i ps... Tam już nie ma trenerów do których możesz podejść i o coś zapytać, bo przecież jest wsparcie, a po za tym resztą nie ma żadnej wiedzy merytorycznej.

Nick
@Pracująca

Nie musze iść na magazyn, s8 to była praca na 3 miesiace-okres przejściowy. Obecnie pracuję w innej firmie, gdzie komputer nie liczy mi przerwy. Ale jak ktoś ma ambicje tyle siedzieć na słuchawce i godzi się na wszystko to najwyraźniej wcześniej pracował tylko na magazynie i stąd takie porównanie. Do raju nie trafiłaś kobieto, sami sobie pracownicy strzelają w kolano stwierdzeniem, że takie warunki pracy są ok.

Alboja
@Pracująca

Nie oszukujmy się, do takiej pracy idzie osoba na okres przejściowy, poszukując w miedzyczasie innej pracy. No chyba że spełniasz swoje marzenie o pracy w call center. Wychwalanie firmy liczącej przerwy na siku, jedzenie i fajkę pracownikom, niedosylajacej na czas pitów, która jeszcze niedawno nie odprowadza skladek pracownikom. Obiecują umowę o pracę i która trzeba się prosić. Zresztą do kogo ja mówię, jeżeli uważasz że pracownik na ciebie ŁOŻY I CIĘ UTRZYMUJE to jesteś idealnym pracownikiem s8, załóż funclub.

Pracujaca
@Alboja

Jedni pracują w jednej firmie, drudzy w drugiej firmie. Każdy ma możliwość wyboru. Jak komuś coś nie odpowiada to jest tyle pracy i firm wszędzie, że ma wybór. Ja pracuje i mi dobrze nie narzekam. Nie znalazłam jeszcze idealnej firmy w 100%. Jeśli nie będzie mi odpowiadać to zrezygnuje. Tutaj jest super atmosfera i nie zamierzam zmieniać. Ciesze się, że znalazłaś pracę marzeń i jesteś w pełni z wszystkiego zadowolna :)

@@terefere

Dlatego w firmie jest taki "przemiał", bo jedyne co pracownik słyszy , to że nikt go na siłę nie trzyma, i jaki to on jest zły, bo biednym, zapracowanym liderom przeszkadza w jedzeniu ....., hehehehee !

Jestem na tak

Czy polecam pracę? TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK oj TAK

TakNie8
Max
@Jestem na tak

K---a NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) wypłacie za nadgodziny i wypracowane uczciwie premie mafio z dolnych wałów. Wałów robicie z pracowników k...a trzeba stąd s...ać!!!!!!!!!!! Poza tym ekipa na słuchawkach jest ok. Reszta to tragedia!!!! Zarobki za cieżką prace to również tragedia!

Onaaa
Nazwa działu: Finanse

Pracuję w Gliwicach na infolinii przychodzącej . Nie zgadzam się z waszymi opiniami , ja na tą firmę nie mogę powiedzieć złego słowa. Jestem tutaj drugi raz ponieważ wcześniej zrezygnowałam z przyczyn osobistych, wróciłam drugi raz i nie żałuję . Praca nie należy do trudnych, fajna praca biurowa jeśli ktoś lubi kontakt z klientem . A co dla mnie najważniejsze jest w tej pracy to atmosfera która panuje na sali jest naprawdę świetna, konsultanci zawsze chętni do pomocy, można porozmawiać, pośmiać się. Co do przerwy to wydaje mi się że 48 min przerwy wystarcza, W jakiej innej pracy jest tyle min przerwy ? Firma organizuje różne konkursy, tematyczne dni gdzie można poczuć się jakby się nie było w pracy . A co do zarobków to też nie narzekam i nie nie jest to Max 1500 zł . Naprawdę polecam ;) .

Tak5Nie1
Spokojnie Andrzeju, to się wyk
@Onaaa

Tak tak tak w lustrze to niestety ja tak tak ten saaaaaam ???????????????? skoro jest tak dobrze to dlaczego stara gwardia odchodzi? Jeżeli sztuczność nazywasz atmosferą to widzę że masz super światopogląd, ja tam nie lubię jak się wywiera na mnie presję, a słowo musisz działa na mnie jak płachta na byka.

GreatBoy
@Onaaa

Szanowna liderko, skoro jest tak świetnie na słuchawkach to zapraszamy :) bo z tego co wiem to jako liderka też narzekałaś, płacą wam za wystawianie tych opinii czy za bycie fałszywym, obłudnym i nieszczerym nawet z samym sobą?

Tak5Nie1
Arek
@Onaaa

Więc może zdradź nam ile wynosi to max ?

Maks
@Arek

Max najniższa krajowa obowiązującą od stycznia 2019+premia frekfencyjna jeśli chcesz zarobić więcej to musisz spełnić kilka warunków. Jakość plus wciskanie kredytów. Roboty jest tak dużo że 2000 tys to powinna być podstawa.

@kiti
@Arek

Znalazłam ogłoszenie - https://www.olx.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/AKd1K/1/ Czy tak faktycznie wyglądają zarobki ? Jeśli tak to serio nie ma źle.

@kiti
@@kiti

@Infolinia_98

Pracuje od 3 tyg. Ciężko się wdrożyć ale narazie nie spotkałam się z chamstwem o jakim tu czytam. Pomoc mam, mój koordynator pomaga i stara się. Na ten moment polecam

Tak3Nie2
Suprrr

Pracuję trzeci miesiąc. Jest wszystko dobrze :)

ralf

Mógłby mi ktoś przedstawić od A do Z prace tutaj? Jaki jest zakres obowiązków, czy pracujecie w soboty, jaka płaca? Szukam czegoś na stałe, z umowa o pracę. Z góry dziękuje :)

Sandra_S8
@ralf

Cześć, Chętnie przybliżę szczegóły :-) Wypełnij proszę poniższy formularz i umówimy się już na konkretne spotkanie :-) http://www.s8.com.pl/aplikuj Pozdrawiam, Sandra

Rysiu
@ralf

Szkoda czasu na taką firmę "śmieciową" którzy nie wypłacają w terminie oraz za nadgodziny do których są przymuszani pracownicy młodociani zapewne jeszcze większość z nich mieszka u mamy sponsorki" S8 Sp. z o.o oraz S.A. krętacze i (usunięte przez administratora) napiszcie ile wam płaci bank za obsługę infolinni w Gliwicach ul. Górnych Wałów hihihi. Agnieszko L. wstyd jeszcze raz wstyd traktujesz pracowników przedmiotowo bez szacunku i przypominam Ci że to ONI za...ją m. innymi na twoją penscje malutka, a uporczywy (usunięte przez administratora) stosowany wobec pracowników, sprawę skierujemy do Sądu mam nadzieje że firma wynajmię Ci dobrego mecenasa na wokandzie będziesz miała czym się popisać swoją butą i arogancją z pewnością to ci doda pewności siebie.

@Odczarowana

Zastanawiam się kto robi z siebie większego. Ja jakoś zrozumiałam co do mnie mówili, że to nie ich widzi mi się, a kolejki i planowanie ruchu. Jak już się tak powołujesz na wykorzystanie przerwy to : Art. 134. Jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy. Ciesz się, że masz 48 min bo: Po kazdej godzinie należny nam się 5 min od kompa na podstawie dziennika ustaw a nie kodeksu ( to nie oznacza, że możemy iść jeść czy palić- teoretycznie pracodawca może nam wyłączyć monitor na 5 min i dać kartke do poczytania w tym czasie ) To ich dobra wola, że nam to sumują :) W dodatku należy pamiętać,że jak idziemy na nasze 15 min to za tą godzine nam się te 5 min od kompa nie należy .. więc zanim zaczniesz wojować i rzucać paragrafami to się lepiej doinformuj :D Ja pytała u znajomych co prawo studiują i powiedzieli, że: a) pracodawca ma prawo zaplanować nam przerwe b) jak wyżej - przerwa od kompa to nie przerwa dowolna na siku itp. Więc powodzenia z błaznowaniem :D

Jasne a głupiemu radość
@@Odczarowana

Ani firma zlecająca ani zatrudniająca, łaski nikomu nie robi. Jak się nie podobają pracownicy to proszę nas pozwalniać. Już teraz nikt normalny nie chce tu pracować a Ci jeszcze wymyślają. To śmiech na sali. A Ty co tu? Prawnik? Za (usunięte przez administratora) na słuchawce? Weź bo padnę tu śmiechem. Ale jeżeli Tobie to wszystko odpowiada to tylko świadczy o Tobie. O Twoim braku ambicji i własnego zdania.

Tak4Nie1
On_Infolinia

Ludzi spoko, fajna atmosfera - nie strach iść jako do pierwszej pracy. Jeśli się przychodzi pracować a nie obijać to spokojnie można wyjść na swoje. Dużo przerwy dla siebie względem moim poprzednich prac.

Tak8Nie5
@On_Infolinia

Dużo przerwy, 48 min to dużo? Wydaje mi się że powinno być więcej zgodnie z obowiązującym prawem :)

Tak3Nie2
ona84
@Ktoś

oj kiedyś pracowałam w pewnych sklepach z ciuchami i 15 minut przerwy to był luxus. A jak jesteś na umowie zlecenie to o jakie prawo Ci chodzi? Oczywiście dobrze napisałeś "Wydaje mi się"

Ona do niego
@Ktoś

Proponuję się zapoznać z kodeksem :D Dużo to pojęcie względne. Ja przychodzę pracować, a nie odpoczywać ale jak kto lubi :D Od przerwy jeszcze człowiek nie zarobił kokosów :D Jak pracować Panie prezydencie ! Jak żyć jak wszędzie lenie :D

GreatBoy
@ona84

Jakie zlecenie? :D wszyscy mają umowę o pracę na której obowiązuje 55 min przerwy zgodnie z kodeksem, znajomość prawa się kłania :D

stntkaaa
@GreatBoy

Ja jestem na zleceniu. Studiuję zaocznie i nawet nie chcę umowy o pracę

Spokojnie Andrzeju to się wykl

Idę po popcorn bo robi się ciekawie.

@Spokojnie Andrzeju to się wykl

Tyle radości z czytania

exLider ARTUR

Jeżeli jesteś taki cwany/a to podpisz się swoim imieniem, w internecie to każdy taki odważny, a w pracy to szara myszka. Uważam, że jak się komuś praca nie podoba to należy ją zmienić, wylewanie tu gorzkich żali nie zmieni tego, że w tej pracy źle się czujesz i jesteś niezadowolony.

Tak6Nie
OlaKSG

Pracuję w tej firmie kilka miesięcy i nie zgodzę się z waszą opinią. Wszyscy są mili i życzliwi, nieważne czy to współpracownicy z projektu czy koordynatorzy. Co do wypłaty zawsze mam przed czasem,a to o której godzinie wam przychodzi to już tylko kwestia banku w którym macie konto. Ja jestem bardzo zadowolona z firmy, wiadomo opinie krążyły różne, ale według mnie trzeba spróbować wszystkiego na własnej skórze i samemu się przekonać a nie słuchać opini innych, bo ile ludzi tyle opini. Zresztą nigdy się nie spotkałam z tym, żeby ktoś polecał pracę w ktorej wcześniej pracował. Jeśli ktoś nie lubi pracy na słuchawkach i nie lubi rozmawiać z ludźmi to logiczne, że się tam nie sprawdzi. Z czystym sumieniem polecam wszystkim :)

Tak8Nie2
Zadowolona_Ona

@Demi niestety nie zgodzę się z tą opinią - pracuje w S8 od ponad roku zaczynałam na projekcie sprzedażowym i fakt było mi ciężko, ponieważ nie spełniałam celi. Nie było to powodem ich wysoko postawionej poprzeczki ale tez mojego nastawienia, braku wiary itp. Koordynator starał się mi pomóc w ich osiągnięciu, mobilizował ale ja się po prostu na sprzedaż nie nadawałam i nikt mnie na zbity pysk nie wyrzucił jak by to miało miejsce w innym CC. Kiedy tylko pojawił się projekt bez sprzedaży dostałam możliwość jego realizacji. Znałam warunki na jakie się pisałam zatrudniając w S8. Polecam prace dla osób bez doświadczenia, które lubią rozmawiać.

Tak5Nie2
Kkkk

Którego dnia miesiąca są wyplaty?

@Kkkk

Którego dnia? Którego chcą to wypłacą :D chociaż przez ostatnie 2 miesiące o dziwo wypłaty były na czas, rzekomo wypłaty do 10tego

Sylwia
@Kkkk

25tego ale jest przeważnie nawet tydzień wcześniej. Nie ma opóźnień w ogóle.

Tak3Nie3
Benny Hill
@Sylwia

Według umowy na,którą się tak lubicie powoływać kiedy jest wam to na rękę, wypłaty na umowie zlecenie powinny być na koncie pracownika do 20 każdego miesiąca.”Nie ma opóźnień w ogóle.” :D

DoradzamNajlepiej
@Sylwia

Potwierdzam. Już 2 lata pracuję i nigdy nie miałam opóźnień w wypłacie wynagrodzenia

Tak4Nie3
Jacek

A firma prowadzi może teraz rekrutacje? warto starać się o pracę?

S7
@Jacek

Firma prowadzi rekrutacje non stop (usunięte przez administratora) Ale generalnie jest git.

Sandra
@Jacek

@Jacek, jeśli jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu. Zaaplikuj poprzez formularz pod linkiem: www.s8.com.pl/aplikuj Postaram się przygotować inny zestaw rozmowy niż cegła vs. telefon

ona

(usunięte przez administratora) nadaje się na pracę przejściową, ale przyszłości z tą firmą nie ma co wiązać

Tak8Nie3
Oh jee

Nie będę dużo pisać. Najgorsza firma EVER.

Tak9Nie4
Oh jee

I nie tylko. Nie pracuję tam już pół roku, a wypłatę za nadgodziny dalej czekam. Nie ma sensu coś udowodniać, i tak nie będziesz miał racje. Nie polecam nikomu!

Tak4Nie1
Poirytowany

Czy wszyscy mają problemy z otrzymaniem pitu czy tylko mnie to spotkało? Firma się zarzeka,że wysłała wszystkie dokumenty w lutym a do tej pory nie otrzymałem formularza.

Tak5Nie5

@Poirytowany

Dzisiaj przyszedł wraz z listem:-)

TakNie5

Dotarło wszystko ok

Tak1Nie4

Goha
@:)

Wszystko wysłane tak jak powinno być datowane na 28.02. Dotarło z bardzo miłym listem.

Tak1Nie3
@Goha

Ustawowo pracodawca musi dostarczyć PIT do końca lutego pracownikowi a nie dopiero ostatniego dnia miesiąca go wysyłać pocztą.

Tak6Nie1

@Goha

List jeszcze bardziej obrazuje niski poziom i zakłamanie

Tak7Nie1

Ona jego
@Poirytowany

Wszyscy pity otrzymali.. Jeśli ktoś zmie ja adres i nie informuje np to nie wina firmy. Ja osobiście nie odebrałam z poczty zadzwoniłam w tego samego dnia dostałam pit na maila i potwierdzenie nadania go do mnie wcześniej. Dzwoniłeś że nie masz rozliczne ja czy czekałes aż ktoś w szklanej kuli w s8 to zobaczy?

TakNie6
@Ona jego

Nie widzę powodu dla którego szeregowy pracownik pisałby post w takim tonie ale niech będzie. Pit otrzymałem tydzień po ostatecznym terminie dostarczenia go pracownikowi co nie dziwi bo data nadania na poczcie to 28.02.2019.Czyli jak zwykle s8 zawaliło a nie ci okropni pracownicy.

Tak10Nie1
Zabrzanka

Faktycznie na pierwszy rzut oko wszystko niby ok...przede wszystkim otoczka i nic poza tym,mam na myśli pokazowe Galę,super integracja,wyjścia do kina...firma marzeń ale po prawie dwóch latach pracy w S8 mogę śmiało stwierdzić,że to miejsce nie dające żadnej przyszłości,jeśli zamykają projekt wskakujesz na inny itd.Nie wspominając już o tym że trzeba mieć na prawdę wysoką sprzedaż aby otrzymać premię,chociaż i to nie jest gwarancją jej wypłacenia ponieważ trzeba mieć produktywność (nie zawsze jest osiągalna dlatego że często nie ma bazy a raczej ręcznie numeru tel sobie nie wybierzesz,celowe zagranie)kolejno frekwencja 96% i co w ogóle jest (usunięte przez administratora)to brak możliwości wzięcia L4 jeśli będziesz chory dłużej niż dwa dni to po premii!I tak często przepada 1000zl bądź i więcej.Proszę nie sugerować się rozmowa kwalifikacyjną,tam przyjmują wszystkich bo rotacja jest ograniczona i faktycznie cała kadra,która zarządzała S8 prz z długie lata złożyła wypowiedzenie,co prawda jest już nową ale daje wiele do życzenia,nie wspominając już o trenerach projektów,którym może zostać każdy.Reasumując dużo wymagań,odsłuchów rozmów co do zarobków najniższej krajowej za o 8h ciągłych rozmów.

Tak8Nie
Ona jego
@Zabrzanka

Frekwencja chyba 90 % nie 96 ale czego nie napisze by uwiaryhodnic ????

Tak1Nie

W tamtym miesiącu wynagrodzenie było o godz. 19. Dwa miesiące temu o 17. To w tym miesiącu będzie o 21?!?! Serio??? To jakaś kpina jest.(usunięte przez administratora) Ludzie odchodzą i to ci dobrzy którzy znają się na robocie i mają swój charakter a to tylko i wyłącznie z powodu decyzji personalnych kadry (usunięte przez administratora)że niby co takiego? I dlaczego płatna tak późno?? Nie będzie jakości i wyników bo nowi nie są w stanie ogarnąć wszystkiego na tip top nie mając szkolenia.... No cóż powodzenia dalej kochany projekcie....

Janee
@123

a to nie jest przypadkiem zależne od banku w którym jesteś i porach księgowania? Ja osobiście zmieniłam bank (jestem teraz w ING) i nie mam z tym problemu.

@123

Ta wypowiedź była o wiele wiele dłuższa nie było wulgaryzmów a czemu zostało to usunięte?

@Janee

Janee czy czytalas/es że zrozumieniem??? Chodzi o wypłatę w ING o godz np 20. Nie wspominając o tych którzy mają PKO albo inne. Co z tego że termin 10tego jest zachowany.... Ale dostać wynagrodzenie wieczorem albo w nocy....????

byly pracownik
Nazwa działu: Produkcja

PORA OTWORZYC OCZY I ZACZAC DOCENIAC LUDZI.

XYZ

Współpraca z tą firmą pozostawia wiele do życzenia. Wypłaty na ostatni moment, w środku nocy albo z opóźnieniem. Rozwiązanie jakiejkolwiek sytuacji finansowej graniczy z cudem - odsyłanie od jednej osoby do drugiej. Nadgodziny? Przyjdź wcześniej, zostań dłużej, ale później pilnuj sobie, bo nagle niż stąd niż zowąd "brakuje Ci godzin". Jeżeli już dojdziesz do porozumienia z godzinami to masz płacone jak za zwykłą roboczogodzinę, a kodeks pracy stanowi inaczej. Oczekują od pracownika dużo natomiast, żeby zaoferować coś od siebie to już ciężko. Najniższa krajowa, a na każdym kroku zrób to zrób tamto. NIE POLECAM

Tak20Nie2
Mario
@XYZ

Jesli komuś coś nie pasuje, nie musi tutaj pracować, na rynku jest wiele mozliwosci, pracownik w S8 to (usunięte przez administratora) który daje sie (usunięte przez administratora) na kazdym kroku. Po co bierze nadgodziny jak S8 Sp. z o.o. Wam nie wypłaca kochani!

Rozczarowana
Nazwa działu: IT

Nie polecam pracy w tym miejscu. Pięknie jest z zewnątrz ponieważ firma rzeczywiście dba o wizerunek natomiast jeżeli chodzi o formalne kwestie(usunięte przez administratora)to jest to naprawdę wielkie nieporozumienie. Nie ma w firmie osoby decyzyjnej ponieważ każdy odsyła każdego dalej... przez co ciężko uzyskać porozumienie.

Tak9Nie5

@Rozczarowana

(usunięte przez administratora) W organizacji prowadzimy otwartą komunikację na wszystkich szczeblach organizacyjnych. Pracownicy za pomocą wewnętrznego systemu mogą napisać bezpośrednio do swojego przełożonego, kierownika, lub dyrekcji. Skontaktuj się z nami chętnie o tym porozmawiamy.

Rozczarowana
@Rozczarowana

Wynagrodzenia widocznie nie są priorytetem skoro jeszcze inne opinie pokazują to samo. Sprawa została wyjaśniona natomiast czuje niesmak. Opóźnienie nie było z mojej winy.

@S8 S.A.

Nie mieliście zgłoszeń? To bardzo ciekawe, bo osobiście znam kilka osób, które ten fakt zgłaszały, że wypłaty były 11 lub 12 dnia miesiąca, a nie tak jak w umowie do 10.

Ja

Pracuję tu. Atmosfera. Ludzie. Warunki. Polecam serdecznie :)

Tak4Nie12

S8 S.A.

Dotychczas nie mieliśmy zgłoszeń w sprawie jakiegokolwiek opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń. Jeżeli faktycznie wystąpiło w Twoim przypadku, proszę o kontakt 885 588 813 w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Warto również nadmienić, że wielu naszych współpracowników, jest związany ze spółką od początku jej powstania. Twoja opinia o braku premii jest krzywdząca i nie została oparta na prawdziwych informacjach. System przyznawania premii jest oficjalny, ogólnodostępny dla pracowników i oparty na czytelnych zasadach. Skontaktuj się z nami chętnie o tym porozmawiamy o Twojej premii.

Tak1Nie5

Woźny
@S8 S.A.

Jak miło,że ktoś z przedstawicieli firmy pofatygował się napisać(zapewne jest to czynione jedynie z pobudek PRowych). A czy ja też mogę liczyć na odpowiedź co do kwestii wypłacania nadgodzin osobom zatrudnionym na umowę o pracę: (usunięte przez administratora) ?

@Woźny

Skontaktuj się proszę z nami (numer wskazany w poprzednim komentarzu), lub porozmawiaj ze swoim przełożonym. Jesteśmy przekonani, że rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Tak1Nie9

zniesmaczony

Wszystko pięknie ładnie strona na fejsie prowadzona super, ale na żywo byłem w zeszłym tygodniu na rozmowie, mieli oddzwonić do piątku niezależni czy tak czy nie, mamy kolejny czwartek i echo opinie wam pozostawiam

Tak5Nie2
@zniesmaczony

Przekazaliśmy Twoją informację do działu rekrutacji. Proszę o kontakt bezpośrednio z naszym rekruterem - 885 588 801 w celu uzyskania informacji o procesie rekrutacji.

Rudzianka

Świetna atmosfera. Praca okej :) Nie można się bać klientów :)

Tak1Nie5
Georg
Nazwa działu: Handlowy

Byłem w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej. Ogłoszenie na stanowisko "trener / szkoleniowiec". Na rozmowie okazuje się, że firma S8 tak sobie nazywa te stanowisko a faktycznie chodzi o lidera projektu sprzedażowego. Co za tym idzie zakres obowiązków z ogłoszenia też nie do końca pokrywał się z tym co było zaprezentowane na rozmowie. Pracodawca do piątku miał zadzwonić i udzielić odpowiedzi niezależnie jaka będzie decyzja dotycząca rekrutacji. Oczywiście nikt nie zadzwonił. Opinie i wnioski pozostawię innym.

Tak12Nie

@Georg

I wszystko jasne!Właśnie takie podejście mają do ludzi,później nie dziwota,że nikt tak nie chce pracować!

Ona
@Georg

Pracuje w tej firmie już prawie 3 rok.Nie dam złego słowa powiedzieć na te firmę.Po dwóch miesiącach dostałam umowę o prace.Dlaczego?Poniewaz robiłam wyniki i chodziłam codziennie do pracy po 8 godzin bo nawet będąc na umowę zlecenie traktowałam to bardzo poważnie.Potraficie tylko narzekać jak jest nie dobrze,jaka to firma jest zła.A może wypowiedzcie się jak wyglądało wasze zaangażowanie i podejście do pracy .Pracowalam w wielu firmach i w każdej starałam się być najlepsza.Natomiast tylko w tej pracy oprócz podstawy dostawałam premie.Atmosfera jest świetna i te atmosferę nie robi tylko kadra ale osoby które w niej pracują,którzy się odnaleźli i którym zależy na pracy.

Tak6Nie2
Georg
@Ona

Droga „Ona”. Czy dasz czy nie dasz złego słowa powiedzieć (na tę firmę) nie ma większego znaczenia. Raczej nikt o pozwolenie Cię pytać nie będzie. Nie mniej cieszy mnie fakt, że pracujesz w tej firmie już trzeci rok i jesteś zadowolona. Mój wpis, jak przeciętnie rozgarnięty czytelnik mógł zauważyć, dotyczył procesu rekrutacji a nie pracy w tej firmie. Wyświetlający się w górnej części forum baner reklamuje S8 hasłem „wiele twarzy biznesu”. Najwyraźniej ja miałem wątpliwa przyjemność poznać tę gorszą, mniej profesjonalną. Rozumie, że dla Ciebie otrzymanie w pacy umowy o pracę jest szczególnym rodzajem nobilitacji. Pozdrawiam Cię i życzę kolejnych sukcesów.

Tak11Nie
Karo
@Ona

Koleżanko, z którą zapewne w takim razie miałam możliwość pracować i robić kawę przy automacie.. Pracowałam dlugo, byłam jedna z najlepszych osób na projekcie a mimo wszystko, mam złe zdanie o firmie. Jedyny plus to atmosfera na projekcie, miałam cudowne osoby i tyle. Wszystko inne leży. Świadectwo pracy wysłane po "ustawowym" czasie, pity też coś długo idą jak na priorytet :) mimo tego, mam nadzieję, że awansowalas wyżej i będziesz w tej firmie się ROZWIJAĆ (usunięte przez administratora) pozdrowionka

Tak12Nie1
Marg

Tak jak ktoś tu już napisał, otoczka jest piękna. Najpierw w ogłoszeniu podają informację, że jest umowa o pracę. Następnie na rozmowie dowiadujesz się, że jednak nie, tzn może, po trzech miesiącach pracy (po 3 mies, nieeee, jednak nie) . Ale ok, przejdźmy dalej- opowiadają ci o elastycznych godzinach pracy, o możliwości wybrania projektu i o tym, że każda, nawet najmniejsza premia jest zawsze wypłacana! No a później w praktyce okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Ale tego nie dowiesz się od razu, tylko stopniowo czar będzie pryskał.

OkOk
@Marg

aaa tam gadasz :) Dostałam umowę o pracę po 2 miesiącach. Ale mi sprzedaż wychodzi. Może Tobie po prostu szło to słabo. :) Nie wiem co masz na myśli pod słowami "elastyczne godziny pracy" ale to standardowo 8-16 bo tak projekt pracuje. Może chciałaś chodzić jak sobie chcesz więc faktycznie to nie jest zbytnio "elastyczne" haha :d

TakNie3

@OkOk

Po pierwsze kiedy ja pracowałam projekt był do 17, łącznie z pracującymi sobotami. Najpierw była mowa, że w razie w można wyjść wcześniej np do lekarza. I nie mów mi że tak cudnie jest, bo pamiętam jak długoletnie pracownice tam jeczaly. Po drugie, na bazie VIP to sobie możesz robić sprzedaż moja. droga. Twoja jedyna odpowiedzią jest to, że skoro byłam niezadowolona to nie umiem sprzedawać? Pogadaj może z dziewczynami z projektu, które pracują już ponad pół roku i nie mają umowy. I nie powiesz m, że kiepsko im idzie sprzedaż.

@OkOk

Popracujesz dłużej to oczy tobie się otworzą! (usunięte przez administratora)

@Marg

Jak masz układy to masz sprzedaż:-)w zależności jaką bazę podepnie tobie "trener projektu"Wiem coś na ten temat bo pracowałam tam 1,5 roku!Praca dobra ale jako chwilowy przystanek:-)Nie bez powodu długoletnią kadra się zwolniła!No i chyba nic więcej nie trzeba dodawać!

Paulina
@Zabrzanka

Dokładnie, w samo sedno. Pracowałam ponad rok w tej firmie i serdecznie nie polecam, mimo że to już pół roku jak mnie tam nie ma. Prawie cala kadra się zwolniła, a te osoby, które WŁAŚNIE NIE MAJĄ POMYSŁU NA Siebie zostały i opowiadają w wywiadach jak to super się rozwijają. :D szkoda, że wszystko to ustawka. Konkursy, bazy, premie, godziny.

okejka

Nie polecam firmy. Na początku jest obiecująca rozmowa kwalifikacyjna. (usunięte przez administratora) Tam zadawane były standardowe pytania, (usunięte przez administratora) Piękna perspektywa: dzwonisz tylko do ludzi, którzy już kiedyś coś w danej firmie kupili, przedstawiasz im aktualną ofertę i tyle. Ponadto premie - rekruter kilka razy powtarzał, że premie są ultra wysokie, że głównie dla tej premii przychodzi się do pracy. Wszystko pięknie. Później jest szkolenie wstępne, zapoznawcze. Poznaje się tam firmę, jak to działa, jakie są projekty, jak rozmawiać z klientami. Następnie jest szkolenie projektowe. Tam już szczegółowo omawiane są sprawy związane z projektem, no i później siadasz na sluchawki. I mniej więcej w tym miejscu pracownik zdaje sobie sprawę z tego, gdzie trafił. Okazuje się, że jest to zwykłe call center, gdzie dzwoni się do ludzi z ulicy, którzy nie mają pojęcia o istnieniu danej firmy i wciska się im produkty. Oczywiście na każdy dzień jest nierealny cel, frekwencje w miesiącu oraz produktywność. Jeśli wszystko jest okej, wtedy dopiero dostaje się premie :) „Cele” są ustawione tak wysoko, że taki zwykły śmiertelnik nie ma szans na dostanie premii w pierwszych miesiącach pracy. No, chyba że ktoś jest zawodowym konsultantem i kocha robić takie rzeczy (usunięte przez administratora) Ogólnie firma robi super pierwsze wrażenie, myślisz że trafiłeś do dobrego miejsca, jednak później okazuje się, że: (usunięte przez administratora) - musisz wyrobić niemożliwy do osiągnięcia cel, bez którego nie dostaniesz premii - za godzinę dostaniesz najniższą krajową - jest to miejsce, gdzie wszystko działa bo działa, na umowy można czekać i czekać, koordynatorzy zapominają, żeby dać wam jakieś dokumenty, formularze, panuje chaos. Reasumując nie polecam, ale jedn plus się im należy: panuje tam naprawdę fajna i miła atmosfera, mimo wszystko. Podkreślam też, że to moja subiektywna opinia, pewnie znalazł się ktoś, komu się tam super pracuje, może trafił na inny projekt. Niestety, dla mnie firma naprawdę musi popracować nad zarządem, planowaniem, rekruterami itp - podstawowymi strukturami firmy.

Tak11Nie
Jsjaj
@okejka

Pracowało się krótko, a premie były na poziomie ponad 1000zl na ubezpieczeniach. Nie wciskało się byle komu OC i AC

@Jsjaj

@okejka mowi o projekcie Red cock akurat, chyba najciezszym w tej firmie. Ludzie sa z ulicy, w zyciu o firmie nie slyszeli. I premia faktycznie nie do osiagniecia.

@Marg

nie lubisz sprzedawać = nie pracuj w sprzedaży. Dobra rada. Są inne branże.

@Ja

Nie powiedziałam, że nie lubię sprzedawać. Natomiast nie lubię być (usunięte przez administratora). Obstawiam, że jesteś osobą pracująca w tej firmie, więc nie muszę rozwijać tej wypowiedzi. A jeżeli nie jesteś i tylko po tym co powiedziałam o projekcie wyciagasz takie wnioski to polecam czytanie ze zrozumieniem.

Zostaw opinię o S8 SA - Zabrze

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie