S8

Opinie o S8

Lidia

@Nick, rozumiem, że bezstresowa rozmowa kwalifikacyjna musi odbywać się w przyjaznej i luźnej atmosferze. Czy tak właśnie jest w S8? Mógłbyś na tym forum krótko opisać jej przebieg? Ile osób bierze udział w takiej rozmowie i jakie pytania zostają na niej zadane kandydatowi ubiegającemu się o zatrudnienie?

Lidia

@Nick Czy to dobre miejsce pracy dla absolwentów po studiach? Mogą w tej pracy zdobyć cenne doświadczenie? Czy możesz napisać coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej, z ilu etapów się składała? Wasza opinia o firmie S8 jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji i chciałby do niej aplikować.

@Lidia 03.05.2018 16:34

Można zdobyć bezcenne doświadczenie w sprzedaży, ale nie można się bać :) Można również budować ścieżkę kariery poprzez różne awanse. Rozmowa rekrutacyjna - bezstresowa :)

Nick

Świetni ludzie tu pracują :) Mega mi się podoba! Dla mnie najlepsza firma w Zabrzu :)

Nick

Najgorsza firma w jakiej pracowalam.(usunięte przez administratora)chca zeby pracowalo sie po 3 soboty w miesiacu a jak czlowiek powie nie to wielkie wyrzuty. (usunięte przez administratora)Jesli chodzi o wynagrodzenie to (usunięte przez administratora) na wiecej nie ma co liczyc

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w S8? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Mike

Ile płacą za pełny etat jako taki konsultant?

XOXO

Po tym jak pracowałam w sklepie fizycznie i w kontakcie bezpośrednim z klientami, którzy niejednokrotnie byli pod wpływem alkoholu i nieprzyjemni a nieraz agresywni to tutaj jestem od pół roku i czuję się zrelaksowana. Nie widzę klientów więc się też tak nimi nie przejmuję, gdy zdarza się ciężki klient. Atmosfera na duży +. Czy polecam? Ja się odnajduję w takiej pracy. Bo lubię pracę z klientami.

Ona

Polecam za atmosferę. Nie ma tak w żadnej innej firmie na Śląsku, a w różnych pracowałam

Drry

Firma dobra tylko jak jesteś na projekcie z intrum a jak dopiero zaczynasz masz stres (usunięte przez administratora)

Jo.
@Drry 02.06.2016 10:15

nie polecam.....

Man

Nie ma co pisać. Z wierzchu super i pięknie, mnie się wydawali tacy treny, że nie wiem ile sobie dorobię, a jak przyjdziesz to okazuje się że kasa nie ta i atmosfera nie ta, nie do zniesienia

Zbyszek

Ktoś coś więcej napisze o tej firmie ?

Mar.

Nie polecam. Fatalne warunki i atmosfera

Zostaw opinię o S8 - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S8