S8 SA

Opinie o S8 SA

Rafa

Warunki pracy sa bardzo dobre , nie wiem o co chodzi nie pasującym , ale pewnie mają małe doświadczenie i nie wiedza co to znaczy naprawdę zły pracodawca.

Mahon

Atmosfera jest naprawdę dobra, dużo integracji jest to naprawdę bardzo duzy plus,w poprzedniej firmie w której pracowałem nie było mowy o czyms takim jak np. wyjście do kina.. a jest to ważne aby pracownicy się integrowali

Filip

Praca bardziej na początek swojej kariery zawodowe, jeśli się komuś nie podoba można zawsze zmienić, ja miło wspominam okres pracy w firmie. Przełożeni w porządku, wypłata zawsze była na czas, praca prosta.

Opinia

Uczestniczymy w profesjonalnych szkoleniach i konferencjach , są bardzo przydatne, pracodawca zapewnia nam wszystko aby się jak najbardziej rozwijać. Były w firmie osoby, które miały większe ambicje, ale takie osoby odeszły , ci co zostali to raczej się praca podoba ,bo jeśli jest odwrotnie to sie dziwie co robią w firmie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie S8 SA? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Nasty

Szef dba o rozwój pracowników i o to aby każdy czuł się dobrze.

?
@Nasty

A o ktorym piszesz ?

arta

Pracuje w tej firmie od roku i nie mam zażaleń praca jak każda a robić trzeba bo to nasz obowiązek. Płaca jak na zarobki kobiet bardzo zadowalająca :) a nie robię nadgodzin. JA polecam, pracodawca przyjazny a to duzy atut

whot
@arta

zgadzam sie , warunki nie sa zle, pracodawca naprawde stara się abyśmy nie byli jak roboty pracujące, tylko ludzie, trochę rozluźnienia czasami :) ale wiadomo, ze za duzo to nie zdrowo.

Robert
@arta

Uwaga na firme S8 Sp zo.o. i S.A. to dwie firmy jednego właściciela.Jak komu nie pasuje to(usunięte przez administratora)do innej pracy gdzie indziej na pewno jest lepiej bo nie zmuszaja pracownika do nadgodzin i póżniej udawaja głupa że nie ma żadnych nadgodzin, pracownicy czekaja po klika miesięcy za zwrot zaległości inni już dawno się zwolnili bo honor im na to nie pozwalał żeby dawać sobą pomiatać tym nieudacznikom. Jedyne co im dobrze wychodzi to okradanie biednego studenta który machnie na wszystko ręką bo mieszka jeszcze u mamusi która da mu żryć i dach nad głową, reszta znika z stąd z prędkością światła, tym bardziej że robota w niedziele i wszystkie święta jak to na inolinii, a dodatku za świeta nie ma. Zresztą firmę PIP regularnie odwiedza bo tyle jest na nich donosów hihihihi. Pozdrawiam

Hosper

Ze wszystkich pracodawców jakich do tej pory miałem S8 to najlepsza firma , warunki są całkiem dobre no i atmosfera, która jest bardzo dobra , pamiętam raz taką sytuację, to były moje początki, jak pomyliłem łazienkę męską z łazienką dla kobiet, było wtedy zabawnie, ale akurat w firmie mało malowanie i były zdjęte oznakowania. Polecam S8 to fajna praca

Ona

Polecam za atmosferę. Nie ma tak w żadnej innej firmie na Śląsku, a w różnych pracowałam

koper
@Ona

potwierdzam, atmosfera jest bardzo dobra, wynagrodzenie zawsze zgodnie z czasem, jeśli chodzi o Śląsk to nigdzie tak dobrej firmy nie ma

mig
@Ona

atmosfera jest dobra no i plusem są różne integracyjne wydarzenia, które łączą zespół :)

po co?
@mig

wspolczuje ze swego zycia nie masz ze sie musisz z zespolem jednac zalosne

@po co?

Zgrany zespół to podstawa przyjemnej pracy

Charlie
@mig

Nie zgadzam

Zabrze

Co jak co ale najlepszych eventem jakie firma organizuje dla pracowników jest coroczna gala urodzinowa, jak ktoś mi powie, że się to komuś nie podoba to nie wiem skąd ci ludzie się biorą.. Pracodawca jest naprawdę w porządku dla wszystkich pracowników

brow
@Zabrze

to prawda, gala to najlepsza integracja podczas roku

Rom

Ja złego słowa nie powiem, nie wiem skąd się biorą negatynwe opinie, rozumiem, ze akzdy moze miec odmienne zdanie, ale nie rozumiem co robią tu osoby, które już się dawno pożegnały z firmą bo coś im przeszkadzało, a nadal przyciąga.. Mnie się podoba amotsfera i ogólne warunki

Sewrz

jak dla mnie pracodawca jest godny polecenia, dużym atutem jest to, że przełożony wysłuchuje pracowników i jeśli są jakieś problemy to stara się je rozwiązać, człowiek nie jest w firmie obojętny.

kordian
@Sewrz

To prawda, można się dogadać np. w sprawie urlopu itp. ja pracuję już wiele miesięcy i jestem zadowolony

ken
@kordian

Szukam obecnie pracy, pracowałem raz w pewnej firmie, w której bylo sztywno i nudno, rozumiem, ze trzeba pracować, ale bez przesady, jakas przerwa musi być albo integracje pracowników. Czytałem, ze w S8 organizują np. dnie z sushi i tego typu, jest moze informacja o jakies rekrutacji?

kordian
@ken

Warto sprawdzic numer na stronie, moze cos by sie znalazło, rekrutacja dosc czesto jest

Mmmm na bank.
@ken

Pracuje 3 miesiąc i pierwsze słyszę haha

Kaska K

Jest Ok. Na rekrutacji dostałam info jasno czarno na bialym - co oznacza ze nie maja nic do ukrycia.

Matex

Firma jak najbardziej w porządku. To co jest oferowane, dokładnie tak wygląda w rzeczywistości. Nie ma różowych opowieści o zarobkach, wszystko jest czarno na białym. Bardzo dobry kontakt z szefostwem, pieniądze na czas, Opinie są różne bo ludzie są różni ale ja osobiście polecam.

Ja pracuję już jakiś czas i praca mi odpowiada , lubię jak coś się dzieje, mamy coraz więcej projektów i rekrutacji, no i najważniejsze pieniądze, które zawsze sa na czas tak jak mamy w umowie

Rozczarowanie

Negatywne opinie nie wzięły się znikąd. Popieram zdanie swoich przedmówców(usunięte przez administratora) Za frekwencję zbiera się naklejki, z tym że szkolenie nie liczy się jako praca (brak naklejek za frekwencję) tylko jako... (co?) . Co to tego mężczyzny, jest to osoba, która jest takim samym pracownikiem a robi z siebie wielkiego dyrektora. (usunięte przez administratora)reszta jest strasznie sympatyczna i pomocna, są to naprawdę fajni ludzie (w szczególności Justyna, Damian i Magda). S8, jeśli ktoś chce pracować (jak ja) i zostaje (usunięte przez administratora) po to, żeby "dyrektorowi" było dobrze a wszyscy mamy równe prawa to normalne, że się rezygnuje, nikt się nie będzie "bił" z nim za takie pieniądze. I każdy się szanuje. Moja współpraca również się zakończyła przez niego i widze, ze nie tylko moja. Biuro nowoczesne, schludne, duża kuchnia, to na duży plus. Opinia byłaby pozytywna, gdyby owy pan zszedł na ziemię i zastanowił się nad sobą bo z takim podejściem zespołu nie zbuduje; pracownicy nie pozwolą sobie również na przedmiotowe traktowanie.

Dorosła
@Rozczarowanie

Hahaha miałaś odwagę porozmawiać na żywo z osoba o której piszesz, czy tylko żale umiesz wypisywać tutaj i być społecznym tchórzem? Pracuje w tej firmie 4 lata i jestem dobrze traktowana. A jak coś by mi nie pasowało to bym się zwolniła.

Sandra_S8

@Blink - ile ludzi - tyle opinii. Każdy ma prawo do własnego zdania, jedni pracują z Nami latami bo im po prostu dobrze. Inni mają potrzebę zmiany to szukają innej ścieżki dla Swojej drogi zawodowej- każdy ma do tego prawo. Czytając komentarze wyżej,niżej zdajemy sobie sprawę, że nie dogodzimy każdemu ( rodzajem umowy, rozmową, wymaganiami, kadrą, ... etc. ). Każda z powyższych opinii jest dla nas cenna i daje informacje jakie do nas niestety nie trafiają bezpośrednio w trakcie zatrudnienia komentujących. Osobiście cenię każdego pracownika, który u nas pracuje czy jest to tydzień czy kilka lat. Chciała bym Cię zaprosić na rozmowę ( nawet czysto informacyjną) byś zobaczył/a chociaż namiastkę opisanych spraw - nie mamy nic do ukrycia :) Pozdrawiam, Sandra

Sandra

Po pierwsze .. Nami, Swojej z szacunku dla Swojej Firmy :) Fakt - Chciałabym - błąd .. Każdy z nas je popełnia :) Tak, rekrutuje - a co ważne pisząc tu podpisuje się swoim imieniem ( bez ukrywania kim jestem :) ) Miłego dnia :)

Ktoś
@Sandra_S8

Każdy ma prawo do wyrażenia opinii jaka by ona nie była (usunięte przez administratora).. Skoro nie macie nic do ukrycia to może pora odpowiadać na te opinie(usunięte przez administratora)Każdy z niezadowolonych pracowników o których ja wiem informował na spotkaniach co jest nie tak, bezskutecznie. Cenisz każdego pracownika traktując go jak dziecko i to jeszcze niepełnosprawne, tak jak Ty zwracasz/zwracałaś się do pracowników to nawet nie jest dopuszczalne w przedszkolu a co dopiero w stosunku do dorosłych ludzi. Hmm... Nakazywanie pracownikom pisania 100 razy na kartce żeby nauczyli się w końcu promocyjnej tabelki? I jeszcze tekst w stylu : co już rączka boli? Serio? To jest moja droga mobbing. Co wolno wojewodzie to nie Tobie... :) używanie przez przełożonych prywatnych telefonów podczas pracy, picie z puszek, jedzenie na sali...(usunięte przez administratora)

@Sandra_S8
@Ktoś

Tak obstaje przy tym, że cenie każdego pracownika. Przykro mi tylko, że muszę Cię wyprowadzić z błędu - bo chyba mnie z kimś mylisz. Nikomu nigdy nie kazałam pisać nic 100 razy.. Nawet nie wiem o jakich tabelkach promocyjnych piszesz. Zapewnię Cię jednak, że każdy przypadek który wzbudza wątpliwości Doradcy i jest zgłoszony jest "rozpatrywany". Firma nie przechodzi obojętnie obok wątpliwych sytuacji bo jak w każdym zakładzie pracy się takie pojawiają. Jeśli mówisz o tym co Ci się nie podoba głośno to bardzo dobrze- tak trzeba. Miłego Weekendu !

rozczarowana
@Ktoś

Picie z puszek na sali to drobiazg wobec złamania art.18 _3a KP, mam nadzieję że to był jednorazowy incydent, bo na dłuższą metę można za to stracić stanowisko .

@hehe
@rozczarowana

Nudna sie robisz juz, widocznie masz problemy z zaakceptowaniem sytuacji, ze nie zawsze bedzie na twoje. Chcesz rzadzic zaloz wlasna firme i nie pisz farmazonow. Niespotkalem sie z nierownym traktowaniem, ale twoje duze ego chyba i tak nie przyjmie opinii kogokolwiek.

rozczarowana
@@hehe

właśnie mam taki zamiar, ale Ty na pracę w mojej firmie nie licz, nie masz na to najmniejszych szans , hehehehe

koko
@Rozczarowanie

Co za bzdury. Znam firmę i pracuje tam. Ale widac ze hejt dotrze wszedzie i dopadnie kazdego. Slabo sie robi

ada
@Rozczarowanie

ja nie narzekam na firmę, praca mi odpowiada. Lubię pracować na infolinii, zarobki nie sa złe, czego chcieć więcej

heheh
@ada

za chwilę stuknie rok jak tu pracuję. Nie miałam problemów z niczym. Kasa zawsze na czas. Ludzie super. Na początku otrzymałam pomoc. To naturalne, że ktoś będzie marudził i hejtował. Chyba nie ma takiej firmy, która dogodzi każdemu.

NickiJam

Kasa ok. Na czas. Atmosfera na +. Ja nie mam żadnych problemów. Są osoby które napiszą polecam, są tacy co napiszą nie polecam, a prawda jest taka, że to każdy powinien ocenić po sobie

Homer

Ja pracuję w S8 SA 4 miesiące, uważam ten okres za dobrze spędzony, wiadomo ,ze raczej nie jest to dla mnie praca na stałe, ale jak na razie nie planuje zmian, jest wynagrodzenie zawsze zgodnie z czasem, który jest w umowie, ogólne warunki pracy nie są złe.

Toma

Ja pracuję w firmie dość długo, prawdą jest, że dużo pracowników przychodzi i odchodzi, ale przeważają sytuację jak ktoś np. musi wyjechać albo otrzymał lepszą ofertę, rzadko ktoś się zwalnia przez to że sie nie podobało, warunki naprawdę nie są złe

Woker
@Toma

Ja musiałem zrezygnować właśnie z powodu wyjazdu, praca bardzo mi się podobała, wynagrodzenie zawsze było na czas

kłam pinokio
@Toma

ha ha ha

Zygi

Każdy ma prawo do wyrażania opinii do wiadome, ale żeby te opinie jeszcze były prawdziwe, być moze ktos może miec czasami gorszy dzień, ale to nie powód do takiego obsmarowania. Pracodawca jeśli chodzi o całokształt jest naprawdę w porzadku, warunki nie są złe, jakbyście mieli takich pracodawców jak ja wcześniej to byście zobaczyli co to jest zła praca

@Zygi

to prawda, jeśli chodzi o ogólne warunki pracy to są naprawdę w porządku.

Jooo

Warunki są ok. Super mi się podoba atmosfera

:))

Czy nagrody za polecenie osoby są wypłacane na konto czy na jakieś karty?

:)))
@:))

Masz przełożonego to go zapytaj.

Zostaw merytoryczną opinię o S8 SA - Zabrze

• Jak się pracuje w S8 SA?

Zobacz opinie na temat firmy S8 SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

S8 SA