S8 SA

Opinie o S8 SA

Ludzie, obudźcie się. 48 min przerwy to może wydaje się dużo, ale w żadnej normalnej pracy nikt nie liczy Wam czasu spędzonego w WC, na papierosie, czy gdy musicie np zejsc na parking do samochodu. Poza tym co to za pomysł, że za czas szkoleń i coachingi w trakcie czasu pracy potracaja z wypłaty? Zacznijcie się szanować w końcu. A co do stawek... Minimalna krajowa plus premia, która czesto jest nieosiągalna bo trzeba mieć 98% frekwencji, dany pułap sprzedaży itp. Realy? Praca w call center jest wyczerpującą psychicznie i nikt mi nie wmowi, że takie płace(usunięte przez administratora)Po prostu śmiech na sali(usunięte przez administratora)

Pracująca

Czytam to i mam wrażenie, że do pracy przyszedłeś siedzieć w WC :) Jeśli chodzi o frekwencję to chyba w innej firmie pracujesz, bo wszystko zostało zmienione na nasza korzyść. Zreszta w każdej pracy się czegoś wymaga. Idź na magazyn to oczy Ci się otworzą wygodnisiu. Ja pracowałam w dwóch innych CC i mam porównanie i to obiektywne. Przerwy nie będą ci liczyć jak będziesz sztygarem. Ha ha ha

Kłam Pinokio kłam
@Pracująca

Nikt nie przyszedł siedzieć w WC ani cały czas na przerwie ale wystarczy że pójdziesz do kuchni zrobić sobie jedzenie i zjeść na spokojnie to już jest 25min. Tobie przerwa leci....plus siku niedaj boże inne rzeczy...a czy trenerzy mają liczone??? Nie . Oni zdążą pójść do McDonald's po burgera zjeść i wrócić...także "hajjjjlajjjjfff" więc nie wciskaj kitu. Blagam. Co to wogole ma być zakaz wychodzenia na przerwę prywatną jak są kolejki...(usunięte przez administratora). I jeśli taka pracująca jesteś to poznaj smak pracy fizycznej albo innej niż CC

@terefere
@Kłam Pinokio kłam

Ale czy ktoś cię trzyma na siłę w tej pracy? Piszesz to jako pracownik o pracodawcy który Cie utrzymuje.. Loży na twoje codzienne utrzymanie. Idź gdzieś indziej skoro jest Ci tak strasznie źle. A trenerzy jedząc nawet zawamracamy im (usunięte przez administratora) pytaniami więc nie wiem czy chciała bym się z nimi zamienić.

Tak
@Kłam Pinokio kłam

Z tymi kolejkami to prawda. Czasem trzeba czekać pół godziny żeby wyjśc do łazienki na 3 minuty. Gorzej niż w przedszkolu gdzie musisz pytać czy możesz iść siku.

@Pinikio
@Tak

Myślisz, że na kasie w np. tesco Pani jak jej się chce siku to wstaje w trakcie kolejki i idzie siku ? chyba nie .. tylko rozładowywuje kolejkę i zamyka kase .. w Lidlu to samo - czy Klient stoi w kolejce, a ona wychodzi ? Też czasem czekam by wyjść ale nie robie z tego afery. Zawsze możesz iść na swoje i ustalać własne zasady !

@@terefere

Przepraszam że co ???co robi pracodawca?? Utrzymuje mnie?? Hahjajah chyba ja jego . Łoży na moje utrzymanie???(usunięte przez administratora)

@@Pinikio

Tyle że pani w Tesco informując o tym nadzór ma stawiana tabliczkę "zapraszam do kasy obok"rozładuje kolejkę która się kończy i wychodzi....a tu się kolejki nie kończą

@@terefere

A i ps... Tam już nie ma trenerów do których możesz podejść i o coś zapytać, bo przecież jest wsparcie, a po za tym resztą nie ma żadnej wiedzy merytorycznej.

@Pracująca

Nie musze iść na magazyn, s8 to była praca na 3 miesiace-okres przejściowy. Obecnie pracuję w innej firmie, gdzie komputer nie liczy mi przerwy. Ale jak ktoś ma ambicje tyle siedzieć na słuchawce i godzi się na wszystko to najwyraźniej wcześniej pracował tylko na magazynie i stąd takie porównanie. Do raju nie trafiłaś kobieto, sami sobie pracownicy strzelają w kolano stwierdzeniem, że takie warunki pracy są ok.

Alboja
@Pracująca

Nie oszukujmy się, do takiej pracy idzie osoba na okres przejściowy, poszukując w miedzyczasie innej pracy. No chyba że spełniasz swoje marzenie o pracy w call center. Wychwalanie firmy liczącej przerwy na siku, jedzenie i fajkę pracownikom, niedosylajacej na czas pitów, która jeszcze niedawno nie odprowadza skladek pracownikom. Obiecują umowę o pracę i która trzeba się prosić. Zresztą do kogo ja mówię, jeżeli uważasz że pracownik na ciebie ŁOŻY I CIĘ UTRZYMUJE to jesteś idealnym pracownikiem s8, załóż funclub.

Pracujaca
@Alboja

Jedni pracują w jednej firmie, drudzy w drugiej firmie. Każdy ma możliwość wyboru. Jak komuś coś nie odpowiada to jest tyle pracy i firm wszędzie, że ma wybór. Ja pracuje i mi dobrze nie narzekam. Nie znalazłam jeszcze idealnej firmy w 100%. Jeśli nie będzie mi odpowiadać to zrezygnuje. Tutaj jest super atmosfera i nie zamierzam zmieniać. Ciesze się, że znalazłaś pracę marzeń i jesteś w pełni z wszystkiego zadowolna :)

rozczarowana
@@terefere

Dlatego w firmie jest taki "przemiał", bo jedyne co pracownik słyszy , to że nikt go na siłę nie trzyma, i jaki to on jest zły, bo biednym, zapracowanym liderom przeszkadza w jedzeniu ....., hehehehee !

Jestem na tak

Czy polecam pracę? TAK(usunięte przez administratora)

Max
@Jestem na tak

(usunięte przez administratora) Poza tym ekipa na słuchawkach jest ok. Reszta to tragedia!!!! Zarobki za cieżką prace to również tragedia!

Onaaa

Pracuję w Gliwicach na infolinii przychodzącej . Nie zgadzam się z waszymi opiniami , ja na tą firmę nie mogę powiedzieć złego słowa. Jestem tutaj drugi raz ponieważ wcześniej zrezygnowałam z przyczyn osobistych, wróciłam drugi raz i nie żałuję . Praca nie należy do trudnych, fajna praca biurowa jeśli ktoś lubi kontakt z klientem . A co dla mnie najważniejsze jest w tej pracy to atmosfera która panuje na sali jest naprawdę świetna, konsultanci zawsze chętni do pomocy, można porozmawiać, pośmiać się. Co do przerwy to wydaje mi się że 48 min przerwy wystarcza, W jakiej innej pracy jest tyle min przerwy ? Firma organizuje różne konkursy, tematyczne dni gdzie można poczuć się jakby się nie było w pracy . A co do zarobków to też nie narzekam i nie nie jest to Max 1500 zł . Naprawdę polecam ;) .

@Onaaa

Tak tak tak w lustrze to niestety ja tak tak ten saaaaaam ???????????????? skoro jest tak dobrze to dlaczego stara gwardia odchodzi? Jeżeli sztuczność nazywasz atmosferą to widzę że masz super światopogląd, ja tam nie lubię jak się wywiera na mnie presję, a słowo musisz działa na mnie jak płachta na byka.

GreatBoy
@Onaaa

Szanowna liderko, skoro jest tak świetnie na słuchawkach to zapraszamy :) bo z tego co wiem to jako liderka też narzekałaś, płacą wam za wystawianie tych opinii czy za bycie fałszywym, obłudnym i nieszczerym nawet z samym sobą?

Arek
@Onaaa

Więc może zdradź nam ile wynosi to max ?

Maks
@Arek

Max najniższa krajowa obowiązującą od stycznia 2019+premia frekfencyjna jeśli chcesz zarobić więcej to musisz spełnić kilka warunków. Jakość plus wciskanie kredytów. Roboty jest tak dużo że 2000 tys to powinna być podstawa.

@kiti
@Arek

Znalazłam ogłoszenie - https://www.olx.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/AKd1K/1/ Czy tak faktycznie wyglądają zarobki ? Jeśli tak to serio nie ma źle.

@Infolinia_98

Pracuje od 3 tyg. Ciężko się wdrożyć ale narazie nie spotkałam się z chamstwem o jakim tu czytam. Pomoc mam, mój koordynator pomaga i stara się. Na ten moment polecam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie S8 SA? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Suprrr

Pracuję trzeci miesiąc. Jest wszystko dobrze :)

ralf

Mógłby mi ktoś przedstawić od A do Z prace tutaj? Jaki jest zakres obowiązków, czy pracujecie w soboty, jaka płaca? Szukam czegoś na stałe, z umowa o pracę. Z góry dziękuje :)

Sandra_S8
@ralf

Cześć, Chętnie przybliżę szczegóły :-) Wypełnij proszę poniższy formularz i umówimy się już na konkretne spotkanie :-) http://www.s8.com.pl/aplikuj Pozdrawiam, Sandra

@Odczarowana

Zastanawiam się kto robi z siebie większego. Ja jakoś zrozumiałam co do mnie mówili, że to nie ich widzi mi się, a kolejki i planowanie ruchu. Jak już się tak powołujesz na wykorzystanie przerwy to : Art. 134. Jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy. Ciesz się, że masz 48 min bo: Po kazdej godzinie należny nam się 5 min od kompa na podstawie dziennika ustaw a nie kodeksu ( to nie oznacza, że możemy iść jeść czy palić- teoretycznie pracodawca może nam wyłączyć monitor na 5 min i dać kartke do poczytania w tym czasie ) To ich dobra wola, że nam to sumują :) W dodatku należy pamiętać,że jak idziemy na nasze 15 min to za tą godzine nam się te 5 min od kompa nie należy .. więc zanim zaczniesz wojować i rzucać paragrafami to się lepiej doinformuj :D Ja pytała u znajomych co prawo studiują i powiedzieli, że: a) pracodawca ma prawo zaplanować nam przerwe b) jak wyżej - przerwa od kompa to nie przerwa dowolna na siku itp. Więc powodzenia z błaznowaniem :D

Jasne a głupiemu radość
@@Odczarowana

Ani firma zlecająca ani zatrudniająca, łaski nikomu nie robi. Jak się nie podobają pracownicy to proszę nas pozwalniać. Już teraz nikt normalny nie chce tu pracować a Ci jeszcze wymyślają. To śmiech na sali. A Ty co tu? Prawnik? Za (usunięte przez administratora) na słuchawce? Weź bo padnę tu śmiechem. Ale jeżeli Tobie to wszystko odpowiada to tylko świadczy o Tobie. O Twoim braku ambicji i własnego zdania.

On_Infolinia

Ludzi spoko, fajna atmosfera - nie strach iść jako do pierwszej pracy. Jeśli się przychodzi pracować a nie obijać to spokojnie można wyjść na swoje. Dużo przerwy dla siebie względem moim poprzednich prac.

Ktoś
@On_Infolinia

Dużo przerwy, 48 min to dużo? Wydaje mi się że powinno być więcej zgodnie z obowiązującym prawem :)

ona84
@Ktoś

oj kiedyś pracowałam w pewnych sklepach z ciuchami i 15 minut przerwy to był luxus. A jak jesteś na umowie zlecenie to o jakie prawo Ci chodzi? Oczywiście dobrze napisałeś "Wydaje mi się"

Ona do niego
@Ktoś

Proponuję się zapoznać z kodeksem :D Dużo to pojęcie względne. Ja przychodzę pracować, a nie odpoczywać ale jak kto lubi :D Od przerwy jeszcze człowiek nie zarobił kokosów :D Jak pracować Panie prezydencie ! Jak żyć jak wszędzie lenie :D

GreatBoy
@ona84

Jakie zlecenie? :D wszyscy mają umowę o pracę na której obowiązuje 55 min przerwy zgodnie z kodeksem, znajomość prawa się kłania :D

stntkaaa
@GreatBoy

Ja jestem na zleceniu. Studiuję zaocznie i nawet nie chcę umowy o pracę

Spokojnie Andrzeju to się wykl

Idę po popcorn bo robi się ciekawie.

@Spokojnie Andrzeju to się wykl

Tyle radości z czytania

exLider ARTUR

Jeżeli jesteś taki cwany/a to podpisz się swoim imieniem, w internecie to każdy taki odważny, a w pracy to szara myszka. Uważam, że jak się komuś praca nie podoba to należy ją zmienić, wylewanie tu gorzkich żali nie zmieni tego, że w tej pracy źle się czujesz i jesteś niezadowolony.

OlaKSG

Pracuję w tej firmie kilka miesięcy i nie zgodzę się z waszą opinią. Wszyscy są mili i życzliwi, nieważne czy to współpracownicy z projektu czy koordynatorzy. Co do wypłaty zawsze mam przed czasem,a to o której godzinie wam przychodzi to już tylko kwestia banku w którym macie konto. Ja jestem bardzo zadowolona z firmy, wiadomo opinie krążyły różne, ale według mnie trzeba spróbować wszystkiego na własnej skórze i samemu się przekonać a nie słuchać opini innych, bo ile ludzi tyle opini. Zresztą nigdy się nie spotkałam z tym, żeby ktoś polecał pracę w ktorej wcześniej pracował. Jeśli ktoś nie lubi pracy na słuchawkach i nie lubi rozmawiać z ludźmi to logiczne, że się tam nie sprawdzi. Z czystym sumieniem polecam wszystkim :)

Zadowolona_Ona

@Demi niestety nie zgodzę się z tą opinią - pracuje w S8 od ponad roku zaczynałam na projekcie sprzedażowym i fakt było mi ciężko, ponieważ nie spełniałam celi. Nie było to powodem ich wysoko postawionej poprzeczki ale tez mojego nastawienia, braku wiary itp. Koordynator starał się mi pomóc w ich osiągnięciu, mobilizował ale ja się po prostu na sprzedaż nie nadawałam i nikt mnie na zbity pysk nie wyrzucił jak by to miało miejsce w innym CC. Kiedy tylko pojawił się projekt bez sprzedaży dostałam możliwość jego realizacji. Znałam warunki na jakie się pisałam zatrudniając w S8. Polecam prace dla osób bez doświadczenia, które lubią rozmawiać.

Kkkk

Którego dnia miesiąca są wyplaty?

Ktoś
@Kkkk

Którego dnia? Którego chcą to wypłacą :D chociaż przez ostatnie 2 miesiące o dziwo wypłaty były na czas, rzekomo wypłaty do 10tego

Sylwia
@Kkkk

25tego ale jest przeważnie nawet tydzień wcześniej. Nie ma opóźnień w ogóle.

Benny Hill
@Sylwia

Według umowy na,którą się tak lubicie powoływać kiedy jest wam to na rękę, wypłaty na umowie zlecenie powinny być na koncie pracownika do 20 każdego miesiąca.”Nie ma opóźnień w ogóle.” :D

DoradzamNajlepiej
@Sylwia

Potwierdzam. Już 2 lata pracuję i nigdy nie miałam opóźnień w wypłacie wynagrodzenia

Jacek

A firma prowadzi może teraz rekrutacje? warto starać się o pracę?

S7
@Jacek

Firma prowadzi rekrutacje non stop (usunięte przez administratora) Ale generalnie jest git.

Sandra
@Jacek

@Jacek, jeśli jesteś zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu. Zaaplikuj poprzez formularz pod linkiem: www.s8.com.pl/aplikuj Postaram się przygotować inny zestaw rozmowy niż cegła vs. telefon

ona

(usunięte przez administratora) nadaje się na pracę przejściową, ale przyszłości z tą firmą nie ma co wiązać

Oh jee

Nie będę dużo pisać. Najgorsza firma EVER.

Oh jee

I nie tylko. Nie pracuję tam już pół roku, a wypłatę za nadgodziny dalej czekam. Nie ma sensu coś udowodniać, i tak nie będziesz miał racje. Nie polecam nikomu!

Poirytowany

Czy wszyscy mają problemy z otrzymaniem pitu czy tylko mnie to spotkało? Firma się zarzeka,że wysłała wszystkie dokumenty w lutym a do tej pory nie otrzymałem formularza.

@Poirytowany

Dzisiaj przyszedł wraz z listem:-)

@Zabrzanka

Dotarło wszystko ok

Goha
@:)

Wszystko wysłane tak jak powinno być datowane na 28.02. Dotarło z bardzo miłym listem.

@Goha

Ustawowo pracodawca musi dostarczyć PIT do końca lutego pracownikowi a nie dopiero ostatniego dnia miesiąca go wysyłać pocztą.

@Goha

List jeszcze bardziej obrazuje niski poziom i zakłamanie

Ona jego
@Poirytowany

Wszyscy pity otrzymali.. Jeśli ktoś zmie ja adres i nie informuje np to nie wina firmy. Ja osobiście nie odebrałam z poczty zadzwoniłam w tego samego dnia dostałam pit na maila i potwierdzenie nadania go do mnie wcześniej. Dzwoniłeś że nie masz rozliczne ja czy czekałes aż ktoś w szklanej kuli w s8 to zobaczy?

@Ona jego

Nie widzę powodu dla którego szeregowy pracownik pisałby post w takim tonie ale niech będzie. Pit otrzymałem tydzień po ostatecznym terminie dostarczenia go pracownikowi co nie dziwi bo data nadania na poczcie to 28.02.2019.Czyli jak zwykle s8 zawaliło a nie ci okropni pracownicy.

Zabrzanka

Faktycznie na pierwszy rzut oko wszystko niby ok...przede wszystkim otoczka i nic poza tym,mam na myśli pokazowe Galę,super integracja,wyjścia do kina...firma marzeń ale po prawie dwóch latach pracy w S8 mogę śmiało stwierdzić,że to miejsce nie dające żadnej przyszłości,jeśli zamykają projekt wskakujesz na inny itd.Nie wspominając już o tym że trzeba mieć na prawdę wysoką sprzedaż aby otrzymać premię,chociaż i to nie jest gwarancją jej wypłacenia ponieważ trzeba mieć produktywność (nie zawsze jest osiągalna dlatego że często nie ma bazy a raczej ręcznie numeru tel sobie nie wybierzesz,celowe zagranie)kolejno frekwencja 96% i co w ogóle jest (usunięte przez administratora)to brak możliwości wzięcia L4 jeśli będziesz chory dłużej niż dwa dni to po premii!I tak często przepada 1000zl bądź i więcej.Proszę nie sugerować się rozmowa kwalifikacyjną,tam przyjmują wszystkich bo rotacja jest ograniczona i faktycznie cała kadra,która zarządzała S8 prz z długie lata złożyła wypowiedzenie,co prawda jest już nową ale daje wiele do życzenia,nie wspominając już o trenerach projektów,którym może zostać każdy.Reasumując dużo wymagań,odsłuchów rozmów co do zarobków najniższej krajowej za o 8h ciągłych rozmów.

Ona jego
@Zabrzanka

Frekwencja chyba 90 % nie 96 ale czego nie napisze by uwiaryhodnic ????

byly pracownik

PORA OTWORZYC OCZY I ZACZAC DOCENIAC LUDZI.

XYZ

Współpraca z tą firmą pozostawia wiele do życzenia. Wypłaty na ostatni moment, w środku nocy albo z opóźnieniem. Rozwiązanie jakiejkolwiek sytuacji finansowej graniczy z cudem - odsyłanie od jednej osoby do drugiej. Nadgodziny? Przyjdź wcześniej, zostań dłużej, ale później pilnuj sobie, bo nagle niż stąd niż zowąd "brakuje Ci godzin". Jeżeli już dojdziesz do porozumienia z godzinami to masz płacone jak za zwykłą roboczogodzinę, a kodeks pracy stanowi inaczej. Oczekują od pracownika dużo natomiast, żeby zaoferować coś od siebie to już ciężko. Najniższa krajowa, a na każdym kroku zrób to zrób tamto. NIE POLECAM

Mario
@XYZ

Jesli komuś coś nie pasuje, nie musi tutaj pracować, na rynku jest wiele mozliwosci, pracownik w S8 to (usunięte przez administratora) który daje sie (usunięte przez administratora) na kazdym kroku. Po co bierze nadgodziny jak S8 Sp. z o.o. Wam nie wypłaca kochani!

Zostaw merytoryczną opinię o S8 SA - Zabrze

• Jak się pracuje w S8 SA?

Zobacz opinie na temat firmy S8 SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

S8 SA