S8 SA

Opinie o S8 SA

Rozczarowana

Nie polecam pracy w tym miejscu. Pięknie jest z zewnątrz ponieważ firma rzeczywiście dba o wizerunek natomiast jeżeli chodzi o formalne kwestie(usunięte przez administratora)to jest to naprawdę wielkie nieporozumienie. Nie ma w firmie osoby decyzyjnej ponieważ każdy odsyła każdego dalej... przez co ciężko uzyskać porozumienie.

@Rozczarowana

(usunięte przez administratora) W organizacji prowadzimy otwartą komunikację na wszystkich szczeblach organizacyjnych. Pracownicy za pomocą wewnętrznego systemu mogą napisać bezpośrednio do swojego przełożonego, kierownika, lub dyrekcji. Skontaktuj się z nami chętnie o tym porozmawiamy.

Rozczarowana
@Rozczarowana

Wynagrodzenia widocznie nie są priorytetem skoro jeszcze inne opinie pokazują to samo. Sprawa została wyjaśniona natomiast czuje niesmak. Opóźnienie nie było z mojej winy.

@S8 S.A.

Nie mieliście zgłoszeń? To bardzo ciekawe, bo osobiście znam kilka osób, które ten fakt zgłaszały, że wypłaty były 11 lub 12 dnia miesiąca, a nie tak jak w umowie do 10.

Pracuję tu. Atmosfera. Ludzie. Warunki. Polecam serdecznie :)

S8 S.A.

Dotychczas nie mieliśmy zgłoszeń w sprawie jakiegokolwiek opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń. Jeżeli faktycznie wystąpiło w Twoim przypadku, proszę o kontakt 885 588 813 w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Warto również nadmienić, że wielu naszych współpracowników, jest związany ze spółką od początku jej powstania. Twoja opinia o braku premii jest krzywdząca i nie została oparta na prawdziwych informacjach. System przyznawania premii jest oficjalny, ogólnodostępny dla pracowników i oparty na czytelnych zasadach. Skontaktuj się z nami chętnie o tym porozmawiamy o Twojej premii.

Woźny
@S8 S.A.

Jak miło,że ktoś z przedstawicieli firmy pofatygował się napisać(zapewne jest to czynione jedynie z pobudek PRowych). A czy ja też mogę liczyć na odpowiedź co do kwestii wypłacania nadgodzin osobom zatrudnionym na umowę o pracę: (usunięte przez administratora) ?

@Woźny

Skontaktuj się proszę z nami (numer wskazany w poprzednim komentarzu), lub porozmawiaj ze swoim przełożonym. Jesteśmy przekonani, że rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

zniesmaczony

Wszystko pięknie ładnie strona na fejsie prowadzona super, ale na żywo byłem w zeszłym tygodniu na rozmowie, mieli oddzwonić do piątku niezależni czy tak czy nie, mamy kolejny czwartek i echo opinie wam pozostawiam

@zniesmaczony

Przekazaliśmy Twoją informację do działu rekrutacji. Proszę o kontakt bezpośrednio z naszym rekruterem - 885 588 801 w celu uzyskania informacji o procesie rekrutacji.

Rudzianka

Świetna atmosfera. Praca okej :) Nie można się bać klientów :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie S8 SA? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Georg

Byłem w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej. Ogłoszenie na stanowisko "trener / szkoleniowiec". Na rozmowie okazuje się, że firma S8 tak sobie nazywa te stanowisko a faktycznie chodzi o lidera projektu sprzedażowego. Co za tym idzie zakres obowiązków z ogłoszenia też nie do końca pokrywał się z tym co było zaprezentowane na rozmowie. Pracodawca do piątku miał zadzwonić i udzielić odpowiedzi niezależnie jaka będzie decyzja dotycząca rekrutacji. Oczywiście nikt nie zadzwonił. Opinie i wnioski pozostawię innym.

@Georg

I wszystko jasne!Właśnie takie podejście mają do ludzi,później nie dziwota,że nikt tak nie chce pracować!

Ona
@Georg

Pracuje w tej firmie już prawie 3 rok.Nie dam złego słowa powiedzieć na te firmę.Po dwóch miesiącach dostałam umowę o prace.Dlaczego?Poniewaz robiłam wyniki i chodziłam codziennie do pracy po 8 godzin bo nawet będąc na umowę zlecenie traktowałam to bardzo poważnie.Potraficie tylko narzekać jak jest nie dobrze,jaka to firma jest zła.A może wypowiedzcie się jak wyglądało wasze zaangażowanie i podejście do pracy .Pracowalam w wielu firmach i w każdej starałam się być najlepsza.Natomiast tylko w tej pracy oprócz podstawy dostawałam premie.Atmosfera jest świetna i te atmosferę nie robi tylko kadra ale osoby które w niej pracują,którzy się odnaleźli i którym zależy na pracy.

Georg
@Ona

Droga „Ona”. Czy dasz czy nie dasz złego słowa powiedzieć (na tę firmę) nie ma większego znaczenia. Raczej nikt o pozwolenie Cię pytać nie będzie. Nie mniej cieszy mnie fakt, że pracujesz w tej firmie już trzeci rok i jesteś zadowolona. Mój wpis, jak przeciętnie rozgarnięty czytelnik mógł zauważyć, dotyczył procesu rekrutacji a nie pracy w tej firmie. Wyświetlający się w górnej części forum baner reklamuje S8 hasłem „wiele twarzy biznesu”. Najwyraźniej ja miałem wątpliwa przyjemność poznać tę gorszą, mniej profesjonalną. Rozumie, że dla Ciebie otrzymanie w pacy umowy o pracę jest szczególnym rodzajem nobilitacji. Pozdrawiam Cię i życzę kolejnych sukcesów.

Karo
@Ona

Koleżanko, z którą zapewne w takim razie miałam możliwość pracować i robić kawę przy automacie.. Pracowałam dlugo, byłam jedna z najlepszych osób na projekcie a mimo wszystko, mam złe zdanie o firmie. Jedyny plus to atmosfera na projekcie, miałam cudowne osoby i tyle. Wszystko inne leży. Świadectwo pracy wysłane po "ustawowym" czasie, pity też coś długo idą jak na priorytet :) mimo tego, mam nadzieję, że awansowalas wyżej i będziesz w tej firmie się ROZWIJAĆ (usunięte przez administratora) pozdrowionka

Marg

Tak jak ktoś tu już napisał, otoczka jest piękna. Najpierw w ogłoszeniu podają informację, że jest umowa o pracę. Następnie na rozmowie dowiadujesz się, że jednak nie, tzn może, po trzech miesiącach pracy (po 3 mies, nieeee, jednak nie) . Ale ok, przejdźmy dalej- opowiadają ci o elastycznych godzinach pracy, o możliwości wybrania projektu i o tym, że każda, nawet najmniejsza premia jest zawsze wypłacana! No a później w praktyce okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Ale tego nie dowiesz się od razu, tylko stopniowo czar będzie pryskał.

OkOk
@Marg

aaa tam gadasz :) Dostałam umowę o pracę po 2 miesiącach. Ale mi sprzedaż wychodzi. Może Tobie po prostu szło to słabo. :) Nie wiem co masz na myśli pod słowami "elastyczne godziny pracy" ale to standardowo 8-16 bo tak projekt pracuje. Może chciałaś chodzić jak sobie chcesz więc faktycznie to nie jest zbytnio "elastyczne" haha :d

@OkOk

Po pierwsze kiedy ja pracowałam projekt był do 17, łącznie z pracującymi sobotami. Najpierw była mowa, że w razie w można wyjść wcześniej np do lekarza. I nie mów mi że tak cudnie jest, bo pamiętam jak długoletnie pracownice tam jeczaly. Po drugie, na bazie VIP to sobie możesz robić sprzedaż moja. droga. Twoja jedyna odpowiedzią jest to, że skoro byłam niezadowolona to nie umiem sprzedawać? Pogadaj może z dziewczynami z projektu, które pracują już ponad pół roku i nie mają umowy. I nie powiesz m, że kiepsko im idzie sprzedaż.

@OkOk

Popracujesz dłużej to oczy tobie się otworzą! (usunięte przez administratora)

@Marg

Jak masz układy to masz sprzedaż:-)w zależności jaką bazę podepnie tobie "trener projektu"Wiem coś na ten temat bo pracowałam tam 1,5 roku!Praca dobra ale jako chwilowy przystanek:-)Nie bez powodu długoletnią kadra się zwolniła!No i chyba nic więcej nie trzeba dodawać!

Paulina
@Zabrzanka

Dokładnie, w samo sedno. Pracowałam ponad rok w tej firmie i serdecznie nie polecam, mimo że to już pół roku jak mnie tam nie ma. Prawie cala kadra się zwolniła, a te osoby, które WŁAŚNIE NIE MAJĄ POMYSŁU NA Siebie zostały i opowiadają w wywiadach jak to super się rozwijają. :D szkoda, że wszystko to ustawka. Konkursy, bazy, premie, godziny.

okejka

Nie polecam firmy. Na początku jest obiecująca rozmowa kwalifikacyjna. (usunięte przez administratora) Tam zadawane były standardowe pytania, (usunięte przez administratora) Piękna perspektywa: dzwonisz tylko do ludzi, którzy już kiedyś coś w danej firmie kupili, przedstawiasz im aktualną ofertę i tyle. Ponadto premie - rekruter kilka razy powtarzał, że premie są ultra wysokie, że głównie dla tej premii przychodzi się do pracy. Wszystko pięknie. Później jest szkolenie wstępne, zapoznawcze. Poznaje się tam firmę, jak to działa, jakie są projekty, jak rozmawiać z klientami. Następnie jest szkolenie projektowe. Tam już szczegółowo omawiane są sprawy związane z projektem, no i później siadasz na sluchawki. I mniej więcej w tym miejscu pracownik zdaje sobie sprawę z tego, gdzie trafił. Okazuje się, że jest to zwykłe call center, gdzie dzwoni się do ludzi z ulicy, którzy nie mają pojęcia o istnieniu danej firmy i wciska się im produkty. Oczywiście na każdy dzień jest nierealny cel, frekwencje w miesiącu oraz produktywność. Jeśli wszystko jest okej, wtedy dopiero dostaje się premie :) „Cele” są ustawione tak wysoko, że taki zwykły śmiertelnik nie ma szans na dostanie premii w pierwszych miesiącach pracy. No, chyba że ktoś jest zawodowym konsultantem i kocha robić takie rzeczy (usunięte przez administratora) Ogólnie firma robi super pierwsze wrażenie, myślisz że trafiłeś do dobrego miejsca, jednak później okazuje się, że: (usunięte przez administratora) - musisz wyrobić niemożliwy do osiągnięcia cel, bez którego nie dostaniesz premii - za godzinę dostaniesz najniższą krajową - jest to miejsce, gdzie wszystko działa bo działa, na umowy można czekać i czekać, koordynatorzy zapominają, żeby dać wam jakieś dokumenty, formularze, panuje chaos. Reasumując nie polecam, ale jedn plus się im należy: panuje tam naprawdę fajna i miła atmosfera, mimo wszystko. Podkreślam też, że to moja subiektywna opinia, pewnie znalazł się ktoś, komu się tam super pracuje, może trafił na inny projekt. Niestety, dla mnie firma naprawdę musi popracować nad zarządem, planowaniem, rekruterami itp - podstawowymi strukturami firmy.

Jsjaj
@okejka

Pracowało się krótko, a premie były na poziomie ponad 1000zl na ubezpieczeniach. Nie wciskało się byle komu OC i AC

@Jsjaj

@okejka mowi o projekcie Red cock akurat, chyba najciezszym w tej firmie. Ludzie sa z ulicy, w zyciu o firmie nie slyszeli. I premia faktycznie nie do osiagniecia.

@Marg

nie lubisz sprzedawać = nie pracuj w sprzedaży. Dobra rada. Są inne branże.

Marg

Nie powiedziałam, że nie lubię sprzedawać. Natomiast nie lubię być (usunięte przez administratora). Obstawiam, że jesteś osobą pracująca w tej firmie, więc nie muszę rozwijać tej wypowiedzi. A jeżeli nie jesteś i tylko po tym co powiedziałam o projekcie wyciagasz takie wnioski to polecam czytanie ze zrozumieniem.

Bardzo dobrze mi się pracuje (4 miesiąc). Trzeba się wkręcić w tę pracę. Nie ma skrótów. Dziwią mnie niektóre opinie.

Sonia

Mam pytanie czy wypłatę można dostawać do ręki czy jest wymóg przelewu na konto?

@Sonia

przelew

Basix
@Sonia

W świetle prawa możesz dostawać wypłatę do ręki. Zachęcam do lektury "kodeks pracy"

3 minuty na rozmowe

klient dzwoni, masz go obsłużyć w 3 minuty, rozwiązać jego problem, wypełnić zgłoszenie, czas start

ŁapięSięZaGłowęCoWyzejNapisal
@3 minuty na rozmowe

Bardzo płaskie myślenie. Tak ogólnie to twoją opinię powinno się usunąć. Bo ktoś to jeszcze przeczyta i o zgrozo pomyśli ze tak to wyglada w ujęciu calosciowym a tak nie jest. Samymi słowami że to klient dzwoni ograniczasz opinię do infolinii. A gdzie cała reszta? Jak chcesz rozgadać się z klientem to sugeruję Ci iść na projekty sprzedażowe. Ale pewno Ci się nie chce pracować. Ah Ta presja że trzeba umieć opowiadać o produktach... (po jakości twojej opinii sądzę że masz z tym problem) i uwaga teraz cię olśnię że Czas rozmowy na każdej infolinii jest kluczowy u mnie w Cc w Warszawie tez (jesteś zaskoczony?) zastanow się (trzymam kciuki) czemu czas rozmowy jest kluczowy na infolinii. Ciekaw jestem czy jakbyś zadzwonił na jakaś infolinię i byłbyś 10 w kolejce to czy chciałbyś aby konsultanci sprawnie rozwiązywali sprawy klientów i szybko była twoja kolej czy lubisz czekać. Ty możesz lubić. Większość nie. Czytajcie ludzie opinie z przymrużeniem oka. Większość pisanych przez wielce urażonych pracowników co nie potrafiło sobie poradzić w pierwszym tygodniu pracy (u mnie tak to wyglada) Pozdro S8

Jsjaj

Nie prawda, akurat zawsze wypłaty są na czas, nawet teraz premie i wypłaty były przed świętami.

Również niezadowolony.
@Jsjaj

A co powiesz na to że prawie całe kierownictwo się zwolniło (albo ich zwolniono), pracownicy z wieloletnim stażem w S8 również planują albo już się pozwalniali? Coś jest na rzeczy. Nie wciskaj kitu że firma jest taka święta. Zwłaszcza, że oceny za tą firmę mówią samo za siebie, (usunięte przez administratora)

sprzedaż

dzwonimy codziennie do klientów, którzy nie mają czasu na rozmowę z nami, przekładamy rozmowy na inną godzinę, na inny dzień, dzwonimy znowu i znowu nie mają czasu, przekładamy na kiedy indziej i znowu nie mają czasu, dużo jest poczt głosowych które wybiera system z automatu, a ty siedzisz i czekasz na klienta który będzie miał czas na rozmowę

NoJa

Prawda zawsze leży gdzieś po środku. .jak czytam opinie, że problemem jest czas przerwy to ..wsumie nie wiem jak to skomentować. Pracowałam w McDonald's i tam się odbijało kartę i tak samo byłam z tego liczona. Pracuję na sprzedażywym projekcie i nie uważam żebym coś "wciskała"bo po podjęciu decyzji przez KLIENTA czytam formułki, które są zgodne z prawem i klient musi wyrazić zgodę w innym wypadku taka sprzedaż nie jest zrealizowana. Chaosu nie zauważyłam a jeśli ktoś odniósł takie wrażenie to jest mi przykro. Proponuje drugie podejście. Tam też pracują ludzie a błędy zdarzają się każdemu. A i jeszcze jedno. .premia ???? bez problemu do zrobienia tylko trzeba pracować i się wykazać. Za samo "bycie" gdzieś premie rozdawają?? To piszcie, wtedy pomyślę nad zmianą pracy.

nie polecam

firma jakich wiele, nie polecam

Mario
@nie polecam

Firma dorabia sie na biednych studentach (usunięte przez administratora), trzeba stale wszystkiego pilnowac godzin i wypłaty, zawsze wymowki ze kotos popelnilbład przy wyliczaniu, a to totalne bzdury- (usunięte przez administratora)dlatego maja takie rotacje

Micho

(usunięte przez administratora) Pracowałem 3 Msc. Odszedłem bo nie ma tutaj absolutnie możliwości rozwoju. Masz tylko produkować minuty. Zero pracy z ludźmi na sali.

@Micho

no proszę, a tyle mówią o możliwości awansu, w ogłoszeniu nawet chyba o tym awansie było

@AWANS

Awans jest u nich możliwy ale rozwój to niekoniecznie awans. Nie każdy chce się rozwijać sprzedażowo, a mu może chodziło o jakieś inne kompetencje.

@Niks

wypowiedź jest bardzo ogólnikowa, nic nie mówiąca, - możesz bardziej konkretnie napisać o co chodzi ?

@AWANS

Jak Tobie nic nie mówi wypowiedź że są możliwe awanse oraz można rozwijać się sprzedażowe to po co produkować się dalej :)

@Niks

rozwijanie czyli mówi mi to - przerzucanie człowieka z jednego projektu na drugi np z powodu błędów systemu

@AWANS

No to złe masz pojęcie rozwoju :)

Przerwy

przerwy są naliczane tak, że jak się przekroczy o 1 minutę to leci całe 14 minut dodatkowo czyli 15 minut przerwy, jeśli ktoś o tym nie wie to później nie zgadza się czas pracy który ktoś pracował bo system tak liczy przerwe

Palący
@Przerwy

48 minut przerwy na 8h pracy przekroczyć... po co to przekraczać? Są firmy które dadzą Ci 15 minut przerwy na 8h pracy i gryź bułkę i pal fajkę jednocześnie

przerwy
@Palący

chyba nie zrozumiałeś, - jeśli przekroczysz przerwę o 5 minut to choć wrócisz 5 minut po przekroczonej przerwie to system naliczy ci o 10 minut więcej tej przerwy jakbyś wykorzystał 15 minut - o to chodzi

Lol
@przerwy

Jak piszesz bez sensu to czemu ktoś to ma zrozumieć?

Pracuje w tej firmie od ponad półtora roku. Aktualnie jest tam totalny chaos, z dnia na dzień znikają ludzie z firmy, czy to ludzie z najwyższej kadry czy najniższej. Są duże problemy z procesowaniem baz oraz działaniem systemu z którego więkrzość projektów dzwoni. Jeśli jestes nowym pracownikiem najprawdopodobniej będziesz na poczatku przeżucany z projektu na projekt. Niestety w ostatnim czasie zmienił sie system premiowania ktory jest trudniejszy do osiagnięcia. Co do zalet pracy są to głownie ludzie, koordynatorzy, wyjścia integracyjne(w tym, raz w roku gala), możliwość zmiany projektu, zadbane biuro, punktualne wypłacanie wynagrodzeń.

szkolenie

to dlatego laska prowadząca szkolenie mówi nowo przyjmowanym osobom do firmy, że jest czasem opcja zmiany projektu z jednego na drugi ? a tu chodzi o zwykłe problemy z bazami i dlatego ludzie są przesuwani z projektu na projekt ?

@szkolenie

Można zmienić projekt jeśli aktualny Ci nie pasuje, czasem otwiera się nowy projekt i można się na niego zgłosić. Jednak bywa też sytuacja kiedy kończy się jakiś projekt i wtedy jest również zmiana. Zdarzają się również często sytuacje z nowymi pracownikami którzy szkolą się na dany projekt, a ostatecznie dowiadują się iż będą na czymś zupełnie innym, nie wiem dlaczego tak jest, ale moja znajoma była tak przerzucana 3 razy.

firma szuka ludzi na 7:00rano?

firma szuka ludzi na godzinę 7:00 rano, późniejsza popołudniowa zmiana jest już obsadzona, potrzeba ludzi na godzinę 7:00 rano, a to znaczy, że kto ma blisko pobudka o 6:00, kto dalej pobudka o 5:00-5:30 rano

Pachnący

Szanowni Czytelnicy tego forum. Otóż 22 października 2018 r. rozpocząłem szkolenie celem podjęcia pracy na projekcie InPost, na który pod koniec września br. przyjął mnie (usunięte przez administratora) Nasze osobiste spotkanie poprzedzone było rozmową telefoniczną, podczas której(usunięte przez administratora) powiedział, że nie musi mieć mojego CV celem podjęcia decyzji o ewentualnym zatrudnieniu mnie, ponieważ taką decyzje podejmie już podczas rozmowy ze mną twarzą w twarz. Dostosowałem się i jak zostało napisane pod koniec wrześnie zostałem zakwalifikowany na szkolenie by następnie wejść z S8 w Zabrzu w stosunek pracy. Wówczas (usunięte przez administratora)nie miał, co do mojej osoby żadnych zastrzeżeń nawet radowało go, że mam już doświadczenia w pracy w innym Call Center. (usunięte przez administratora) Wielce mnie zdziwiły takie słowa. Ja naprawdę dbam o higienę osobistą i w każdym środowisku uchodziłem zawsze za człowieka eleganckiego i czystego, który pomimo widocznej otyłości nie naraża otoczenia na nieprzyjemne doznania zapachowe. Ponadto wpojono mi zasady higieny i szeroko rozumianej kultury nie tylko w tradycyjnej śląskiej rodzinie, ale także w prestiżowej uczelni, której jestem absolwentem. I zastanawiam się jak można potraktować tak człowieka w XXI w. w środku Europy jak potraktowano mnie. (usunięte przez administratora) Bardzo podobne stanowisko zajęli w tej sprawie(usunięte przez administratora) do których udałem się po tym zajściu celem uzyskania pomocy w obronieniu się przed takim przejawem (usunięte przez administratora). Oprócz właściwego biegu sprawy charakterystycznego dla tych instytucji zostałem pouczony o możliwości zawiadomienia Prokuratury lub bezpośredniego skierowania sprawy do Sądu. Ufam, że aż tak daleko nie będę musiał się posuwać by bronić moich praw, ponieważ(usunięte przez administratora)(powiadomione już przeze mnie o zdarzeniu) zachce rzecz gruntownie zbadać i zadośćuczynić krzywdzie, której doznałem w ich firmie. Nadmienię, że również (usunięte przez administratora)Zabrzu była obecna na tej mojej wczorajszej rozmowie z (usunięte przez administratora) i miała takie samo zdanie jak on. Owszem możliwym jest by dwa głosy przeważyły jeden, ale czy zawsze? Bo dochodząc swoich praw będę w stanie przedstawić wiele dowodów na to, że ci Państwo mnie zniesławili. Dziękuję wszystkim czytelnikom, którzy zechcieli dotrwać za mną aż tutaj. Ps. Sposób, w jaki w tej firmie rozlicza się premie pracownikom, o czym zdążono mnie jeszcze poinformować to prawdziwa - cytując klasyka - ekwilibrystyka na trapezie.

syska

czym się ta firma zajmuje jeśli można wiedzieć

Port

Totalny chaos. Przychodziłem do tej pracy i nie wiedziałem, czy będą mieli mnie "na czym" posadzić. Bywało, że przyjeżdżałem na miejsce i dowiadywałem się, że nie ma dzisiaj dla mnie pracy. I wracałem do domu. (usunięte przez administratora) Zaczynaliśmy w kilkoro i wszyscy mieliśmy takie same spostrzeżenia. Szybko zwiałem. Reszta też. Natomiast pracuje tam sporo fajnych konsultantów. I dziewczyny, które zajmują się szkoleniami będę bardzo miło wspominał. Nie jest to jakiś (usunięte przez administratora), niektórzy konsultanci są tam już bardzo długo. Mnie wystraszył, czy nawet bardziej zniechęcił ten chaos na początku. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ogarnąć tych koordynatorów, bo praca z ludźmi leży. tylko fajeczki co 20 minut, śmieszki, ploteczki. oni nic nie wiedzą. macie dramatyczną organizację. mam wrażenie, że awansujecie ludzi, którzy może i byli dobrymi handlowcami, ale cech menadżerskich nie mają za grosz. jak mogą organizować pracę komuś, skoro nie potrafią zaplanować własnej.

Zostaw merytoryczną opinię o S8 SA - Zabrze

• Jak się pracuje w S8 SA?

Zobacz opinie na temat firmy S8 SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

S8 SA