S8 SA

Opinie o S8 SA

Flora

+ Zarobki + Atmosfera + Można dogadać się z przełożonym w różnych kwestiach :) + Samo centrum Zabrza więc nie mam problemu z dojazdem z Knurowa :)

Silesia
@Flora

Witaj. Też jestem z Knurowa. Chciałam dowiedzieć się coś więcej na temat tej firmy. Nie mam doświadczenia w tej branży jednak chciałabym spróbować. Czy Twoim zdaniem warto? Pozdrawiam.

Nickowski
@Silesia

Doświadczenia nie musisz mieć bo są szkolenia. Zadzwoń do firmy wszystko Ci powiedzą :)

Lidia

@FFFFFFF, z Twoich wypowiedzi wynika, że firma daje możliwość rozwoju - dobrze rozumiem? Czy brałeś udział w szkoleniach lub miałeś inną możliwość, aby podnieść swoje kwalifikacje? Zachęcam Cię do napisania bardziej obszernej opinii o pracy w S8, ponieważ myślę, że może się ona przydać osobom, które szukają zatrudnienia i planują aplikować do tej firmy. @Flora, nie wspomniałaś nic o premiach? Czy są oferowane jakiekolwiek benefity do podstawowego wynagrodzenia? @Michał, jeśli pracujesz w S8 to napisz co sądzisz o pracy w tym miejscu.

Czy firma S8 jest jakoś powiązana z firmą 4EN z Katowic ?

Absolutnie NIE ! To 2 różne firmy

Sicarrrio

Czy firma S8 jest w jakimś stopniu powiązana z firmą 4evernet (4EN) w Katowicach. Pilnie proszę o odpowiedż?

Nie
@Sicarrrio

Nie

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie S8 SA? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Izzi

Super sprawa! Dla osób bez doświadczenia i wykształcenia jest to strzał w dziesiątkę. Miłe, schludne biuro i bardzo serdeczni ludzie. Polecam 11/10

nick

FFFFFF, to firma tak mało płaci, że dopiero po roku zarobiłeś na szampana ?

FFFFFFF
@nick

Mam wysokie wyniki więc i adekwatne zarobki! :) Szampan był metaforą :)

nick
@FFFFFFF

masz wysokie wyniki i adekwatne zarobki bo jesteś w firmie liderem ?

FFFFFFF
@nick

Tak jestem w 3 najlepszych na projekcie :)

FFFFFF

Mija rok jak tu pracuję :) Otwieram szampana!

Zażenowany
@FFFFFF

No rzeczywiście,wielkie osiągniecie...

Roześmiany
@Zażenowany

Patrząc na niektórych podejście do pracy tj. 20 firm w rok to jest to osiągnięcie haha :D Takie czasy.

Lidia

@FFFFFF, gratulacje! Masz na pewno sporo informacji o pracy w S8 SA. Powiedz nam na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w tej firmie? Jak oceniasz atmosferę pracy? @Zażenowany, @nick, jeśli jesteście pracownikami w S8 SA to zachęcam Was do wyrażenia opinii o pracy w tej firmie.

CV

odpowiedziałem na ogłoszenie o prace i nikt się nie odezwał, żadnego zaproszenia na rozmowę o pracę, żadnego info typu dzięki za cv ale nie zatrudnimy cię - nic - po wysłaniu cv cisza, a podobno szukają ludzi do pracy - dziwne podejście

Lidia

@Sezamka, możesz napisać, co powoduje Twoje zadowolenie wynikające ze współpracy z S8? Czy są to warunki zatrudnienia, a może atmosfera? Uargumentowanie przez Ciebie poprzedniej wypowiedzi będzie bardzo istotnym źródłem informacji dla osób zainteresowanych pracą u tego pracodawcy.

Sezamka

Mega mi się podoba! :) W zeszłym roku byłam typowo na wakacje. W tym roku już skończyłam szkołę i wróciłam :)

Lidia

@Nick, rozumiem, że bezstresowa rozmowa kwalifikacyjna musi odbywać się w przyjaznej i luźnej atmosferze. Czy tak właśnie jest w S8? Mógłbyś na tym forum krótko opisać jej przebieg? Ile osób bierze udział w takiej rozmowie i jakie pytania zostają na niej zadane kandydatowi ubiegającemu się o zatrudnienie?

Lidia

@Nick Czy to dobre miejsce pracy dla absolwentów po studiach? Mogą w tej pracy zdobyć cenne doświadczenie? Czy możesz napisać coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej, z ilu etapów się składała? Wasza opinia o firmie S8 jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji i chciałby do niej aplikować.

@Lidia

Można zdobyć bezcenne doświadczenie w sprzedaży, ale nie można się bać :) Można również budować ścieżkę kariery poprzez różne awanse. Rozmowa rekrutacyjna - bezstresowa :)

Świetni ludzie tu pracują :) Mega mi się podoba! Dla mnie najlepsza firma w Zabrzu :)

Mike

Ile płacą za pełny etat jako taki konsultant?

XOXO

Po tym jak pracowałam w sklepie fizycznie i w kontakcie bezpośrednim z klientami, którzy niejednokrotnie byli pod wpływem alkoholu i nieprzyjemni a nieraz agresywni to tutaj jestem od pół roku i czuję się zrelaksowana. Nie widzę klientów więc się też tak nimi nie przejmuję, gdy zdarza się ciężki klient. Atmosfera na duży +. Czy polecam? Ja się odnajduję w takiej pracy. Bo lubię pracę z klientami.

Drry

Firma dobra tylko jak jesteś na projekcie z intrum a jak dopiero zaczynasz masz stres (usunięte przez administratora)

Jo.
@Drry

nie polecam.....

Man

Nie ma co pisać. Z wierzchu super i pięknie, mnie się wydawali tacy treny, że nie wiem ile sobie dorobię, a jak przyjdziesz to okazuje się że kasa nie ta i atmosfera nie ta, nie do zniesienia

Zbyszek

Ktoś coś więcej napisze o tej firmie ?

Mar.

Nie polecam. Fatalne warunki i atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o S8 SA - Zabrze

• Jak się pracuje w S8 SA?

Zobacz opinie na temat firmy S8 SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

S8 SA