Polski Dom Maklerski S.A.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 12 ocen.

Polski Dom Maklerski S.A.
4 12 6 1

Opinie o Polski Dom Maklerski S.A.

IN-westor

Z tą firmą współpracuje Gerda Broker sp zoo. Oferowali obligacje(usunięte przez administratora). Oferują akcje (usunięte przez administratora), który zbankrutował. Oszukują namiętnie nadal !!!

Obligatariusz

Uwaga na tą firmę oszukują i ściągają ludzi nie weryfikują firm których proponują obligacje.Prezes siedzi w więzieniu

dede

"Zyskaj z Fachowcami!" Publiczna oferta obligacji serii A spółki Fachowcy.pl Ventures S.A. PARAMETR EMISJI WARTOŚĆ TYP OBLIGACJI obligacje zwykłe na okaziciela serii A OPROCENTOWANIE stałe, 8,5% w skali roku a dane finansowe spółki: Stan gotówki w kasie 0,07 mln zł, spadek o 31,7% Zysk netto kwartalny -2,55 mln zł, spadek o 81,8% kw/kw Wskaźnik ogólnego zadłużenia 98% , wzrost o 21,47 pkt. Jeżeli doradcy polecają inwestować w takie emisje, którzy sami prowadzą, to dziękuję;)

Zostaw opinię o Polski Dom Maklerski S.A. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Dom Maklerski S.A.