Opinie o Ekovoltis Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ekovoltis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ekovoltis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekovoltis Sp. z o.o. w Kielce

Natala Nowy wpis
Inne

Dzień dobry. ciekawi mnie ewentualna wysokość podstawy, która może być zapewniona specjalistom ds. wsparcia sprzedaży, ponieważ w opisie aktualnej oferty widzę, że wymagają od kandydata minimum 3 lat doświadczenia. ja jeszcze nie łapie się niestety w ten zakres. Znam się jednak na rynku energii, co uznane zostało za atut, czy tym można byłoby nadrobić tamte braki? jakoś szczególnie sprawdzają kandydatów na rozmowie?

Anna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Kandydat

Dzień dobry, @Pracodawca Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w firmie Ekovoltis. Chciałabym zapytać o długość procesu rekrutacji. Czy mogliby Państwo podać orientacyjny czas, jaki zajmuje proces rekrutacji od momentu wysłania aplikacji do finalnej decyzji? Dodatkowo, czy jest możliwe, aby osoba rekrutująca skontaktowała się z kandydatem w trakcie wyświetlania ogłoszenia o pracę, czy też kontakt następuje dopiero po wygaśnięciu jego ważności? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

ADAM Nowy wpis

Odbył już ktoś rozmowę o pracę z naboru na rok 2024? Cv ciągle w rozpatrywanie

anonim Nowy wpis
@ADAM

A dasz znać na co wysłałeś i kiedy? Może sporo osób się nazbierało? Ja właśnie chce aplikować na te ofertę dla specjalisty ds. przetargów, którą dzisiaj dodali, miałem nadzieje na opinie dotyczące tego stanowiska. ciekawe jak długo ja będę czekać na odzew

N

Warto wszystkie zasady premiowe mieć zapisane w umowie o pracę. Potem bywa różnie.

Zorientowany
@N

Jasne, że warto. Wszystkie zasady są w regulaminach, które dostajesz pierwszego dnia pracy.

@Zorientowany

A umowę kiedy podpisujesz? Przed pierwszym dniem czy wraz z nim? Zastanawiam się kiedy można mieć pełny wgląd do wszystkich reguł. Co jeśli ktoś nie ze wszystkimi będzie się zgadzał a już będzie miał podpisany dokument?

D
@Zorientowany

Jak jesteś zorientowany to wiesz, że jedno masz w regulaminie a drugie wypłacone na koncie. O ile jesteś handlowcem to możesz chociaż zobaczyć na oczy regulamin ;)

Amelia
@D

O ile jest się handlowcem to można sobie na ten regulamin zerknąć? A w których przypadkach byłoby to mało prawdopodobne? I czy to sugestia, że na każdym stanowisku mogą zdarzyć się jakieś niezgodności? Jakiego dystansu należy nabrać i czy nikt nigdy się nie odwoływał do treści regulaminu?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Ekovoltis Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. obrotu energią elektryczną - Trader? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Gdynia
Promat-Woda Sp. z o.o.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

Podobno pracując w firmie Ekovoltis Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 16800 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Inne

A jak ktoś ustnej nie uznaje to co wtedy? W ogóle kiedy właśnie dochodzi do podpisania samej umowy u was? Od razu po rozmowie czy później? Po jakim czasie wpadnie feedback i czy elastycznie można ustalać jakieś zasady? Lubię mieć jasność

Michaśka
Inne

A co wiecie o prace tu jako Key Account Manager?? Ktoś ma jakieś informacje o tym? Mnie ciekawi jak sprawdzają poziom angielskiego an rekrutacji? Chcą poziom średnio zaawansowanego. To potem to jednak weryfikowany jest poziom znajomości? Jakiś test czy coś?

Kamil
Kandydat

Brałem udział w rekrutacji na stanowiska przedstawiciela handlowego. Firma nie oferuje karty multisport oraz prywatnej opieki medycznej. Konkurencja jest bardziej chojniejsza...

Justyna
Inne

jakie tu są stawki na stanowisku Key Account Manager? Widziałam starą ofertę w necie ale nie ma tam żadnych widełek. Poza tym wyczytałam, że to praca zdalna podobno. Do firmy w ogóle nie trzeba jeździć czy zdarza się raz na jakiś czas? Czy firma finansuje internet i prąd? Pytam bo może się jeszcze trafi jakaś rekrutacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Ekovoltis Sp. z o.o. - Kielce

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ekovoltis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekovoltis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Ekovoltis Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii