IDM SA

Kraków

Opinie o IDM SA

mink

dana, gdize masz takąinformacjębo chyba normalnie działają

były pracownik

Osoby na najniższych stanowiskach traktowane są jak śmieci... asystentki pracują do 2 w nocy!!! zarówno w Krakowie jak i w Warszawie.... Od zarządu można nawet usłyszeć wyzwiska... a najlepsze że wrzeszczą na Ciebie jak Ty i tak już siedzisz za free po godzinach zamiast grzecznie podziękować... oglądaliście film "diabeł ubiera się u prady"??? No to tam jest 100 razy gorzej... aaaa i nie liczcie na awans - spytajcie na rozmowie czy asystentka lub recepcjonistka kiedykolwiek w tej firmie awansowała - odpowiedzą wam Żadna :)

ks Premie zostały wypłacone pracownikom, którzy zostali i pracują na wspólne dobro firmy, a nie uciekają jak szczury z tonącego okrętu :).

aga

zaproszono mnie na rozmowę do dm idm sa i tak się zastanawiam czy warto? zauważyłam że poszukiwania recepcjonistki zorganizowali na szeroką skale( dużo kandydatów) ale też dużo obowiązków- pracy się nie boje tylko wspomnieli coś o dużej ilości nadgodzin? Może ktoś z was tam pracował i podpowie jak to tak naprawde wygląda od kuchni?

ks

Witam Uważajcie na zatrudnienie w tej firmie- rotacja ogromna- jak się zwolnisz nie należy Ci się premia o której wcześniej mówiono że jest , mało tego pensja jest wstrzymywana jak podpiszesz wszystkie papierki - niezgodnie z Kp. Praca w godzinach nadliczbowych , niepłatna . UWAŻAJCIE

Niestety potwierdzam. Stracony czas, nerwy i brak jakiejkolwiek kultury organizacyjnej.

IDM i ich spółki, to grupa mocno wątpliwych etycznie cwaniaków - pod każdym względem. Radzę omijać tą grupę kapitałową z daleka.

Zostaw opinię o IDM SA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IDM SA