NORDIC DEVELOPMENT S.A.

Szczecin

Opinie o NORDIC DEVELOPMENT S.A.

Malwina Kila

Z ND miałam przyjemność współpracować przez okres 1,5 roku. Pensje na czas, jasno określone warunki współpracy. Wiadomo czasem zdarzyło się zrobić coś ponad to ale zawsze było to moją inicjatywą. Zdobyłam spore doświadczenie na rynku nieruchomości, które z powodzeniem wykorzystuję do dziś.

ennn

Jestem pracownikiem Nordic Development S.A od ponad 2 lat. Współpracę oceniam pozytywnie, dobre szefostwo które nigdy nie zalegało mi z platnościami. Wykonywałem i wykonuję jedynie pracę,która należy do moich obowiązków, co jak wiemy teraz zdarza sę rzadko, kazda firma stawia na multitasking, a w nordic każdy wie, co ma robic.

Twoja wiedza o firmie NORDIC DEVELOPMENT S.A. jest potrzebna osobom szukającym tam pracy. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o NORDIC DEVELOPMENT S.A. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORDIC DEVELOPMENT S.A.