Graphene Solutions Sp. z o.o.

Opinie o Graphene Solutions Sp. z o.o.

Julita

@SOL czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Co masz na myśli, pisząc, że należy uważać na "tego typu start upy"? Twoje uwagi mogą być cenne dla innych użytkowników forum.

SOL

Firma działała na dotacjach będąc defacto maszynką do prania unijnego wsparcia, pod wyszukane gierki giełdowe. Ostatecznie pracownicy nie dostali wynagrodzeń. Uwaga na tego typu start upy.

qeq

Na pewno nei ejst źle, bo przecież oprócz podstawy zarobków jest jeszcze szansa na odpowiednie premie do tego. W końcu na stabilną pracę jak i atmosferę trzeba zawalczyć, ale pewnie wypłata jest terminowa.

Zostaw opinię o Graphene Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graphene Solutions Sp. z o.o.