Opinie o wolt.pl - Wolt Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wolt Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wolt Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Dostawca

No to tak. Praca sama w sobie jest beznadziejna, a warunki rzekomo skandynawskie są mocno polskie, jak nie ukraińskie. Kiedy zaczynałem pracę byłem pełen entuzjazmu, przekonany, że w końcu zarobię coś więcej niż stawka minimalna. Nic bardziej mylnego. Jeśli nie masz rozpadającego się gruzu, nerwów ze stali, LPG, za nic w świecie nie bierz się za pracę w Wolcie jako dostawca samochodowy. Zacznę od wad. Po pierwsze Wolt nie płaci za DOJAZD do restauracji. Zdarza się, że otrzymujesz zlecenie na 3km (W linii prostej) i teoretycznie musisz zlecenie zaakceptować i jechać ten dystans za darmo. Po drugie, Wolt nie płaci za pierwszy 1km jaki pokonujecie... w linii prostej :) Jak wygląda praktyka? Ano tak, że wsiadacie do samochodu, pokonujecie do klienta 900 m w linii prostej, czyli nawet 2-3km drogami i nie widzicie z tego ani grosza. Otrzymujecie tylko 10 zł za odebranie jedzenia z lokalu. Teraz najlepsze. Firma chwali się fantastycznymi bonusami, jakie można zdobyć w ciągu tygodnia. Faktycznie bonusy są, zwykle na poziomie np. 40 przejazdów - 80 zł bonusu, 50 przejazdów 110 zł bonusu (Po osiagnieciu pulapu 50, dostaniecie kolejne 30 zł, a nie 110 :P) itd. Oczywiście się to zmienia co tydzień ale zwykle w tych granicach, czasem jak są eventy jest więcej, ale to rzadkość. Jak wspomniałem firma nie płaci za pierwszy 1km, który tak naprawdę zawsze pokonujecie, zatem jestescie 2 zł w plecy co przejazd. (Płacone jest 2 zł za 1 km od restauracji) Zatem wykonując 40 dostaw, jesteście 80 zł w plecy, które firma łaskawie Wam zwraca w formie... bonusu. To są Wasze zarobione pieniądze, nie żaden bonus. Po 3, kurier rowerowy jest na pierwszym miejscu, samochodowi dostają zlecenia albo bardzo dalekie, albo takie, których kurier rowerowy nie wziął lub nie jest w stanie wziąć. W związku z czym mega często siedziałem 90 min w samochodzie jak idiota nie zarabiając ani złotówki (Na hotspocie) Oczywiście zaraz ktoś mi napisze, że są gwarancje godzinowe, ano są. 15 zł podstawa. Kiedy masz jedno zlecenie na godzine, załóżmy średnio po 12 zł, podstawy nie przebijesz, a jechać musisz więc jesteś w plecy bo paliwo. Więc wychodzi jakieś 13 zł podstawy, po podatku jakieś 9 zł. Jedyny spoko dzien to niedziela, można wtedy wyciągnąć te 20-25 zł brutto. Odjąć paliwo itd, wychodzi trochę ponad podstawe. No to może przejdę do zalet. Faktycznie praca jest bardzo elastyczna, nikt nikogo nie ciśnie, jak ktoś potrzebuje przerwy to na luzie ją dostanie. No i support. Spoko ludzie, bardzo wyrozumiali, zawsze można liczyć na pomoc z ich strony. I to był właściwie jedyny pozytywny aspekt tej pracy. Aa i ktoś napisał, że chyba cały czas ci sami ludzie piszą recenzje o pracy w wolcie, że są one tak dobre. I jest to prawda. Jest kilku entuzjastów, którzy udzielają się wszędzie i kochają tę pracę. Jeden Bóg wie czemu.

10
Glimbax 700 ml
@Dostawca

Bo jest spoko :) ale może faktycznie, jak masz nieekonomiczny samochód to nie będzie to działać. Ja np jakbym miał pracować po 8h dziennie za biurkiem to tez bym się do tego nie nadawał. Albo jakbym miał pracować przy przeprowadzkach - bo nie mam tyle siły, żeby cały dzień latac z kanapami. :D Ale jeżeli chodzi o to jak się jeździ w wolt to jak dla mnie i dla wielu ludzi to jest najlepsza praca jaką miałem i na pewno bym jej nie zamienił. Jak są jakieś problemy to zawsze można zagadać, może tego zabrakło - od pisania w necie sie to nie poprawia, a komunikacja jest na bardzo dobrym poziomie w firmie ;)

Stanisław
 Rekomendacja

Firma istnieje na rynku już od kilku lat. Zaczynała jako startup z kilkoma kurierami  pod banderą "Dailyvery", w miarę powiększania zmieniła nazwę na "Daily". Teraz działa jako "Wolt". Razem z powiększaniem zachowuje swój sznyt startupowy, przez co rozumiem dobrą komunikację w ramach zespołu. Zespołu młodego, w którym jest miejsce dla każdego kuriera. Zespołu otwartego na propozycje z terenu. Zespołu życzliwego i rozumiejącego, że rower czasem może nawalić. I oby tak dalej. Na koniec pozdrawiam (zawsze!) Ulę z supportu. Plus specjalne pozdrowienia za dziś dla chłopaków z Pasibusa i Łowców Meatów, za miłe pogawędki i śmiechy ;) SP

:)
@Stanisław

To co lubię, to to, że ekipa od kilku lat się niewiele zmienia - dochodzą kolejne osoby, czasami ktoś odejdzie - ale atmosfera i zarobki są na tyle dobre, że mimo upływu lat - nadal się widujemy na mieście.

jesussssm
Kandydat
 Pytanie

cze, ktos dostal jakies info zwrotne odnosnie rekrutacji na prace zdalna z pracuj pl?

malina
Pracownik
@jesussssm

Dostałam odpowiedź zwrotną z zaproszeniem do następnego etapu.

czacha
Były pracownik

Praca tam jeżdząc autem wcale nie opłacalna, nic sie nie da zarobić. Nawet godzinę się czasem czeka na zlecenie... Nie polecam tam pracować, a kaucji zwrotnej nawet całej nie dostałem tylko 90zł. Masakra. Jedyna opcja byłaby rowerem, ale weź jeździ w zimę rowerem 50km dziennie

joa Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@czacha

Witam ,jakiej kaucji zwrotnej? W jakiej wysokości??? czy w razie wybrania rowera też trzeba wpłacać kaucję zwrotną?

Zuzanna Nowy wpis
@czacha

50 km? nie ma jakiejkolwiek szansy na to, żeby było bliżej? i co z paliwem, przecież też chyba kosztuje? A droga sama w sobie jaka, zimą byłaby w miarę odśnieżona? samochodem dojazd bezpieczny?

Ile trzeba przepracować godzin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
Kandydat
 Pytanie

Ile trzeba przepracować godzin jako kierowca z autem w ciągu miesiąca? Czy po zakończeniu umowy trzeba odesłać torbę?

Polecam
Pracownik

Warto

Witaliéj
Pracownik
@Polecam

Hej w kazdym razie premii u nich nie ma

Zuzanna
@Witaliéj

hej, a czemu ich w sumie nie ma? to jaki jest w razie czego inny powód, że faktycznie warto? paczki jakieś były teraz fajnie na święta?

66
Były pracownik
@Zuzanna

Na święta nic nie było!!! Chyba, ze inni dostali a ja nie. Porażka.

Zuzanna Nowy wpis
@66

A z jakiego stanowiska jesteś i jak Twoje wyniki z pracy się prezentowały? jak je weryfikują i co jaki czas można dostać jakiś feedback?

Praca w biurze
Były pracownik

W firmie najwyższe stanowiska zajmują osoby, które są tam od początku, a nie dlatego, że posiadają jakieś umiejętności...przez to, że ktoś dał im ładną nazwę stanowiska sodówka odbiła im do głowy. W praktyce wygląda to tak, że banda dzieciaków bawi się w biznes, temu w tej firmie jest coraz gorzej, nawet klienci to zauważają...jeśli chcesz tam pracować musisz przyklaskiwać na każdy ''genialny'' pomysł, niezależnie od tego jak bardzo jest bezsensowny. Jeśli tego nie robisz, nie pasujesz do zespołu który składa się z ludzi o zbyt wysokim ego. Przez to atmosfera jest bardzo toksyczna. Nie ma też już szans na jakiekolwiek przebicie, jeśli podważasz czyjeś pomysły zaraz próbują się Ciebie pozbyć, ekipa zarządzająca jest świadoma tego, że tak naprawdę nie posiada żadnych kompetencji i nie łatwo będzie im znaleźć nową pracę, więc nie pozwolą, żeby ktoś im zaszkodził i stanowił dla nich konkurencję... zależy czego od pracy oczekujesz, jeśli chcesz się bawić w teatrzyk za nawet niezłe wynagrodzenie i chwalić każde pierdnięcie szefa to może to być to miejsce idealne dla Ciebie ale jeśli wolisz zdrową atmosferę pracy to warto przemyśleć..

Lidia
@Praca w biurze

A podałbyś wysokość tego niezłego wynagrodzenia? No i w sumie to chyba też dobrze że ludzie z dużym stażem mogą liczyć na awanse, nie? Po jakim czasie można się spodziewać pierwszego awansu tutaj?

Były pracownik biurowy
Były pracownik
@Praca w biurze

W sumie całkowicie się zgadzam z opinią. Jednak nie uważam aby zarobki były jakoś niesamowicie wysokie. Na rozmowie wmawiają człowiekowi rozwój, możliwości, a kończy się zrzuceniem na Ciebie obowiązków przez wszystkie osoby naokoło. Praca dość nieprzyjemna. Zostajesz otoczony przez osobami o wybujałym ego przez osoby na stanowiskach specjalistycznych bez studiów myślących, że niewiadomo jak sobie radzą. Do tego nie zapomnijmy, że picie alkoholu w biurze w godzinach pracy to norma. Zdecydowanie nie polecam osobom młodym, ambitnym

Zuzanna
@Były pracownik biurowy

Nie wiem na ile prawdy z tym alkoholem ale jeśli... to czemu tak każdy normalnie miałby na to przyzwalać? już pomijając sam ten fakt to czy to nie dezorganizuje pracy i nie wpływa negatywnie na wyniki? niczego takiego nie zauważono?

Były pracownik biura
Były pracownik
@Zuzanna

Jest to głównie kadra managerska-raczej każdy by bał się coś na to powiedzieć. Poza tym o jakich wynikach mówimy-to specyficzna branża gdzie ludzie cieszą się z tego ile wynosił średni czas dostawy (co raczej bardziej zależy od chęci kurierów czy pogody) oraz z dogadanych restauracji/punktów. Moim zdaniem zadania na stanowiskach specjalistycznych nie różnią sie za bardzo od tych na stanowiskach typu associate-ba, na stanowisku niższym będą nawet zrzucać na Ciebie prace. Nie polecam

66
Były pracownik
@Praca w biurze

Dokładnie tak jest. W firmie pracują głównie studenci. Młodzi ludzie, bez kompetencji zajmują większość wyższych stanowisk. Jeśli masz swoje zdanie, które jest odmienne od innych to zostajesz szybko wykluczony. Dodatkowo firma ewidentnie nie prowadzi szkoleń dla pracowników. Sposob w jaki rozmawiają z klientami przez telefon jest śmieszny i świadczy o jakimkolwiek braku kompetencji i profesjonalizmu. Jeśli chodzi o zarobki to nie zgadzam się, ze są całkiem niezle. Są wyjątkowo niskie. To zależy jeszcze jakie masz oczekiwania. Na podwyżkę możesz liczyć dopiero po roku, ale są to grosze nie warte jakichkolwiek starań. A wymagania są bardzo wysokie jak na takie zarobki. Trzeba po prostu(usunięte przez administratora), a pensja i brak jakichkolwiek bonusów czy podwyżki nie motywuje. Podsumowując nie polecam osobom, które maja już jakieś doświadczenie w pracy lub są po studiach.

logo firmy Lekarze Specjaliści
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Recepcjonistka do biura w Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Pomoc kuchenna-zmywak
Warszawa
GoWork.pl
(496 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Support Associate
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy chciałby się może wypowiedzieć ktoś, kto pracuje/pracował w dziale Supportu? Z tego co widzę no narzekają tu tylko kurierzy, a nie można się za dużo dowiedzieć o pracy na stanowisku w Supporcie, które jest aktualnie publikowane w serwisach ogłoszeniowych.

potencjalny
Kandydat

Dostałem się na drugi etap rekrutacji, poświęciłem swój czas aby odpowiedzieć na pytania rekrutacyjne i na tym koniec. Żadnej odpowiedzi, chociażby negatywnej. Ani dziękuję ani proszę mnie pocałować. Szkoda tracić czas i nerwy na ludzi, którzy Cię nie szanują.

Anna
Kandydat
 Pytanie
@potencjalny

Hej, byłeś może informowany ile trwałoby szkolenie stacjonarne? I jak wygladala do tej pory rekrutacja?

Ja
Pracownik
 Pytanie

Od ilu lat można pracować jako kurier jeżdżąc na rowerze ??

Dost
Pracownik
@Ja

Chyba od 16 za zgodą rodziców

Zuzanna
@Dost

O to fajnie, i jest się na tej samej stawce? dużo młodych tak jeździ? tu są w razie czego jeszcze jakieś specjalne reguły czy po prostu zgoda od rodzica wystarczy i koniec tematu? brat może by się przejechał

jesussssm
Kandydat
 Pytanie

cze, ktos dostal jakies info zwrotne odnosnie rekrutacji na prace zdalna z pracuj pl?

malina
Pracownik
@jesussssm

Dostałam odpowiedź zwrotną z zaproszeniem do następnego etapu.

jesussssm
Kandydat
 Pytanie
@malina

a sprawdzalas moze w tym systemie otwarcia cv czy aktualizowal sie status? bo moje wyglada na nieruszone i jestem ciekawa czy to we mnie problem czy moze dlugi czas rekrutacji:(

malina
Kandydat
@jesussssm

Mam status " W trakcie oceny" i czekam na ich odpowiedź w sprawie rozmowy. Myślę, że powodów opóźnień może być wiele więc ciężko jednoznacznie stwierdzić. Może mają dużo aplikacji...

Zuzanna
@malina

Masz może tę odp? Ciekawa jestem po jakim czasie ostateczne faktycznie odpowiadają a widzę, że ponad tydz minął. Ile ostatecznie deklarują?

malina
Kandydat
@Zuzanna

Niestety jeszcze nie mam odp. Mój status jest dalej "w trakcie oceny", a jestem po drugim etapie.

Lol
Kandydat
@Zuzanna

Po wypełnieniu zadań rekrutacyjnych pojawiła się informacja, ze odezwą się w przeciągu od 3-21 dni.

Zuzanna
@Lol

21 dni? o jest jakiś standard tutaj? to oni tylu kandydatów mają czy to jakie procedury wewnętrzne? teraz to się zastanawiam jak to z ich perspektywy może wyglądać... może ktoś z rekrutujących coś powie? jak to w praktyce u was wygląda?

Lol
Pracownik
 Pytanie
@Zuzanna

Czy ktoś z kandydatów na support jest spoza Warszawy? Jak wyglada kwestia rozliczania się za przejazd i nocleg, jeśli pracownik nie jest z Wwa, a szkolenie 2 tyg. jest wymagane w biurze w Wwa?

Anna
Kandydat
@Lol

Sama jestem ciekawa, chcę wziąć udział w rekrutacji, ale nie wiem co z dojazdami do Warszawy. Spodziewałam się, ze może jest to bardziej nowoczesne i mają e-Learning.

Support
Kandydat
 Pytanie

Hej, ktoś może bierze albo brał udział w rekrutacji na Support Associate w Wolt i może podzielić się relacją z procesu aplikacji?

Dostawca

No to tak. Praca sama w sobie jest beznadziejna, a warunki rzekomo skandynawskie są mocno polskie, jak nie ukraińskie. Kiedy zaczynałem pracę byłem pełen entuzjazmu, przekonany, że w końcu zarobię coś więcej niż stawka minimalna. Nic bardziej mylnego. Jeśli nie masz rozpadającego się gruzu, nerwów ze stali, LPG, za nic w świecie nie bierz się za pracę w Wolcie jako dostawca samochodowy. Zacznę od wad. Po pierwsze Wolt nie płaci za DOJAZD do restauracji. Zdarza się, że otrzymujesz zlecenie na 3km (W linii prostej) i teoretycznie musisz zlecenie zaakceptować i jechać ten dystans za darmo. Po drugie, Wolt nie płaci za pierwszy 1km jaki pokonujecie... w linii prostej :) Jak wygląda praktyka? Ano tak, że wsiadacie do samochodu, pokonujecie do klienta 900 m w linii prostej, czyli nawet 2-3km drogami i nie widzicie z tego ani grosza. Otrzymujecie tylko 10 zł za odebranie jedzenia z lokalu. Teraz najlepsze. Firma chwali się fantastycznymi bonusami, jakie można zdobyć w ciągu tygodnia. Faktycznie bonusy są, zwykle na poziomie np. 40 przejazdów - 80 zł bonusu, 50 przejazdów 110 zł bonusu (Po osiagnieciu pulapu 50, dostaniecie kolejne 30 zł, a nie 110 :P) itd. Oczywiście się to zmienia co tydzień ale zwykle w tych granicach, czasem jak są eventy jest więcej, ale to rzadkość. Jak wspomniałem firma nie płaci za pierwszy 1km, który tak naprawdę zawsze pokonujecie, zatem jestescie 2 zł w plecy co przejazd. (Płacone jest 2 zł za 1 km od restauracji) Zatem wykonując 40 dostaw, jesteście 80 zł w plecy, które firma łaskawie Wam zwraca w formie... bonusu. To są Wasze zarobione pieniądze, nie żaden bonus. Po 3, kurier rowerowy jest na pierwszym miejscu, samochodowi dostają zlecenia albo bardzo dalekie, albo takie, których kurier rowerowy nie wziął lub nie jest w stanie wziąć. W związku z czym mega często siedziałem 90 min w samochodzie jak idiota nie zarabiając ani złotówki (Na hotspocie) Oczywiście zaraz ktoś mi napisze, że są gwarancje godzinowe, ano są. 15 zł podstawa. Kiedy masz jedno zlecenie na godzine, załóżmy średnio po 12 zł, podstawy nie przebijesz, a jechać musisz więc jesteś w plecy bo paliwo. Więc wychodzi jakieś 13 zł podstawy, po podatku jakieś 9 zł. Jedyny spoko dzien to niedziela, można wtedy wyciągnąć te 20-25 zł brutto. Odjąć paliwo itd, wychodzi trochę ponad podstawe. No to może przejdę do zalet. Faktycznie praca jest bardzo elastyczna, nikt nikogo nie ciśnie, jak ktoś potrzebuje przerwy to na luzie ją dostanie. No i support. Spoko ludzie, bardzo wyrozumiali, zawsze można liczyć na pomoc z ich strony. I to był właściwie jedyny pozytywny aspekt tej pracy. Aa i ktoś napisał, że chyba cały czas ci sami ludzie piszą recenzje o pracy w wolcie, że są one tak dobre. I jest to prawda. Jest kilku entuzjastów, którzy udzielają się wszędzie i kochają tę pracę. Jeden Bóg wie czemu.

10
Glimbax 700 ml
@Dostawca

Bo jest spoko :) ale może faktycznie, jak masz nieekonomiczny samochód to nie będzie to działać. Ja np jakbym miał pracować po 8h dziennie za biurkiem to tez bym się do tego nie nadawał. Albo jakbym miał pracować przy przeprowadzkach - bo nie mam tyle siły, żeby cały dzień latac z kanapami. :D Ale jeżeli chodzi o to jak się jeździ w wolt to jak dla mnie i dla wielu ludzi to jest najlepsza praca jaką miałem i na pewno bym jej nie zamienił. Jak są jakieś problemy to zawsze można zagadać, może tego zabrakło - od pisania w necie sie to nie poprawia, a komunikacja jest na bardzo dobrym poziomie w firmie ;)

kurierso
@Dostawca

Jezdze z polecenia i nie narzekam ;) duzo zamowien zrobiles? bo wiesz, sa rozne dni - ja latam mniej wiecej od koncowki zeszlej zimy. na szczescie wiecej dni lepszych niz gorszych. to co napisales to faktycznie, czasami sa takie gorsze kursy.. ale zazwyczaj ja wychodze bardzo na plus

GRG Gargamel
Były pracownik
@Dostawca

Cześć. Szukam osób do zbiorowego pozwu na firmę Wolt. Sprawa ma dotyczyć wykorzystywania przez firmę pracowników i nie równego traktowania oraz traktowania ludzi jako taniej siły roboczej. Jeśli jesteś zainteresowany to odpisz. Mnie firma (usunięte przez administratora) i już 3 wypłaty nie otrzymałem a jak napisałem że bede sie ubiegać o odsetki to mnie zwolnili z pracy. Jeśl znasz kogoś kto by się podłączył do pozwu to Prześlij dalej ta wiadomość. piszcie na piotr.siwik@wp.pl lub na fb mnie znajdziecie jako GRG Piotr Siwik Pozdrawiam

1
Qieszz
Były pracownik
@Dostawca

Jeśli chodzi o moje doświadczenie jako kurier rowerowy ( rozwoziłem rowerem szosowym ) To powiem krótko, co do czekania „90minut na zamówienie” nie wiem ja maksymalnie czekałem chyba 8-12 minut pisze w widełkach czasowych ponieważ nie odliczałem na stoperze. Jeśli chodzi o ilość zrobionych kilometrów to dziennie na rowerze pokonywałem około 90-120 w 6-7 h pracy. Finanse z mojej strony wyglądały tak, że piątek sobota najlepsza i to one robiły 40% samej wyplaty wychodziło mi około 25-30 brutto. Jak dla mnie praca i elastyczność to świetna zabawa jestem kolarzem amatorskim wiec moje zarobki mogły wyglądać inaczej aniżeli u lamusa w rowerze elektrycznym, który jeździ max 20-25km/h bo ja po asfalcie jechałem 40-45km/h. Jak dla mnie jedynym minusem jest pogoda, a reszta albo neutralna albo spoko.

Elektrorowerzysta
Klient
@Qieszz

Chyba że ten "lamus" ma szybszego elektryka niż to twoje gejowanie w rajtuzach rowerowych i na karbonowej kolarzówce za 10 000zł xD

Renifer
Klient
 Pytanie

Firma o kulturze w sumie finlandzko estońsko litewsko polsko i szwedzkiej a czemu tu jeszcze tyle osób ze Wschodu?????Po kiego ? Jeszcze ci sie pyta kurier na miescie gdzie Niko Bar? Czy to nie porazka polowa ze wschodu? Przeciez zyjemy w Polsce. Chyba ze support tez raczej wschodni. Hmm

Stanisław
 Rekomendacja

Firma istnieje na rynku już od kilku lat. Zaczynała jako startup z kilkoma kurierami  pod banderą "Dailyvery", w miarę powiększania zmieniła nazwę na "Daily". Teraz działa jako "Wolt". Razem z powiększaniem zachowuje swój sznyt startupowy, przez co rozumiem dobrą komunikację w ramach zespołu. Zespołu młodego, w którym jest miejsce dla każdego kuriera. Zespołu otwartego na propozycje z terenu. Zespołu życzliwego i rozumiejącego, że rower czasem może nawalić. I oby tak dalej. Na koniec pozdrawiam (zawsze!) Ulę z supportu. Plus specjalne pozdrowienia za dziś dla chłopaków z Pasibusa i Łowców Meatów, za miłe pogawędki i śmiechy ;) SP

:)
@Stanisław

To co lubię, to to, że ekipa od kilku lat się niewiele zmienia - dochodzą kolejne osoby, czasami ktoś odejdzie - ale atmosfera i zarobki są na tyle dobre, że mimo upływu lat - nadal się widujemy na mieście.

GRG Gargamel
Były pracownik
@Stanisław

Cześć. Szukam osób do zbiorowego pozwu na firmę Wolt. Sprawa ma dotyczyć wykorzystywania przez firmę pracowników i nie równego traktowania oraz traktowania ludzi jako taniej siły roboczej. Jeśli jesteś zainteresowany to odpisz. Mnie firma (usunięte przez administratora) i już 3 wypłaty nie otrzymałem a jak napisałem że bede sie ubiegać o odsetki to mnie zwolnili z pracy. Jeśl znasz kogoś kto by się podłączył do pozwu to Prześlij dalej ta wiadomość. piszcie na piotr.siwik@wp.pl lub na fb mnie znajdziecie jako GRG Piotr Siwik Pozdrawiam

Człowiek
Pracownik
@Stanisław

Bo Stanisław to pseudo kurier. Wolt płaci mu za rozpowszechnianie kłamstwa. A w rzeczywistości (usunięte przez administratora) kierowców jak mogą. Nie wspomnę o klientach których w aplikacji robią w balona

Aleksiej
Pracownik
 Pytanie
@Stanisław

Czlowieku.idz ty się leczyć a najlepiej do knajpy z pozdrow. dla innych. Duzo premii to u nich nie ma .Nie mówiąc o dawnych bonusach. Przepraszam chyba że mróz lub ulewny deszcz. Bo pies nawet w taką pogode chowa sie do ludzi. Rozwalisz auto czy gumę złapiesz(nie mylic gdy zcdziewczyną) no tonawet dla zasady nie dostaniesz na naprawę przysłow. glupich 4 dych na zalatanie dziury. Najlepiej jezdzij skuterem i rowerem w bloto w zimie. I tak zadna restauracja nie pomysli.o cieplej kawie. No chyba ze tylko ogarniety ziomek w Gdańsku na Heweliusza. On zawsze jest ogarniety tylko ze teraz to raxEj nie firma polska z ludzmi z Polski. I kulturka przez to upada. Wyjatki oczywiście są jak starzy pracownicy. Tylko co no z tego mają? Zadnej premii pod choinke co roku nawe nie ma niestety????

Karol
Klient
 Pytanie

Przez nowe osoby co są ,Polacy nie maja pracy przez co do bani......Ci co dostarczaja ze wschodu jeszxze czesto kulturki nie maja. Czeka ci z telefonem w KFC nad głową i wymyśla. Pracujesz no w sumie dlugo: tak premii nie ma niestety. Polacy tylko przez takich cierpią bo co innego?

xd
Kandydat
 Pytanie

czy może brał udział w rekrutacji na młodszego specjalistę ds obsługi klienta? czy rekrutacja jest po angielsku czy po polsku? i czy angielski jest tak serio wykorzystywany w pracy zdalnej?

Gabriela
@xd

Też jestem ciekawa, na ich oficjalnej stronie jest parę ofert pracy i wszystko jest po angielsku, chyba z racji tego że to angielska firma to pewnie ten język sprawdzają ale czy w codziennej pracy się używa? Niech ktoś powie, może to zależy od stanowiska :) A skąd wiadomo że praca jest zdalna, gdzie znalazłeś ofertę w ogóle?

xd
Kandydat
@Gabriela

specjalista ds obsługi klienta niby jest praca zdalna w ogłoszeniu. ogłoszenie na pracuj pl jest

kama
Kandydat
 Pytanie
@xd

Ktoś wie coś więcej o tym angielskim ? Napisane jest, że angielski znajomość pisemnie, rozumiem, że do pisania na czacie. A wymagają do rozmów poprawnej znajomości języka polskiego. Znajomość angielskiego różni się w zależności od sytuacji, branży itp. Jakie stawki, ktoś coś wie? Czy pracodawca mógłby wypowiedzieć się na ten temat ?

Wspaniale
Pracownik

Swietnie

Wanda
@Wspaniale

Ale co tak konkretnie jest świetne? Jak wyglądają warunki pracy? Jaka jest umowa i stawka godzinowa jeśli można wiedzieć? Dużo dniówki wychodzi?

Wspaniale
Pracownik

Swietnie

Były pracownik
Były pracownik

Zwykle nie dzielę się swoimi opiniami w necie, ale w tym przypadku, z czystego altruizmu, zamierzam swoją wyrazić. W Wolt pracowałem 1,5 roku jako kurier, jeździłem na rowerze. Gdy zaczynałem pracę bardzo zależało mi na elastycznym grafiku i właśnie to trzymało mnie w tej robocie tak długo, bo minusy o których zaraz wspomnę zacząłem zauważać już po dwóch tygodniach. Nie ma co się rozwodzić - największą wadą tej pracy jest jej niestabilność. W teorii jeżdżąc na rowerze możesz zarabiać po 40 zł na godzinę, jeśli jeździsz w dzień kiedy są bonusy i masz dużo zamówień blisko siebie. Nie będę ukrywał - zdarzyło mi się to parę razy. Jednakże o wiele częściej siedziałem zdenerwowany na ławce w jakimś parku i czekałem na zamówienia. Z tego względu potrafiłem w niektóre dni zarabiać połowę minimalnej krajowej na godzinę. I zdarzało się to/zdarza notorycznie. Prosta sprawa - firma ma za dużo kurierów i nie starcza zamówień, żeby każdy mógł zrobić te dwa w ciągu godziny, które są potrzebne żeby dobić do minimalnej pensji. Ja wiem, że teoretycznie elastyczny grafik to super sprawa, ale i tak nie możesz wyjść jeździć kiedy chcesz, tylko musisz się dostosować do godzin szczytu, bo inaczej nic nie zarobisz. Jeśli szanujesz swój czas to naprawdę nie warto. Poszukaj normalnej pracy dorywczej - na jedną/dwie zmiany w tygodniu i zarabiaj z góry określone pieniądze, bo jeśli zatrudnisz się jako kurier w Wolcie to stracisz mnóstwo nerwów na bezsensowne czekanie na ławce, a przy tym zarobisz (możliwe że znacznie) mniej niż podając lody w budce czy pracując w sklepie lub kawiarni. Mam dwóch znajomych, którzy zdążyli zrezygnować z tej roboty na długo przede mną i w pełni podzielają moją opinię, zresztą z tego co widzę w komentarzach na dole to większość osób tak myśli. Nie warto, naprawdę.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Wolt Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Student
Pracownik

Korzystajac z wolt moge zarabiac i studiowac - jak mam mniej czasu na zarabianie, to skupiam sie na nauce. Takie cos nie byloby mozliwe w pracy na etacie

1
Apkowicz
Pracownik

Apka lepsza niż konkurencyjne, bardzo dobra komunikacja z supportem (chat w aplikcji) i zespolem biurowym (odpowiedzi na maila do 24h roboczych) Do tego elastycznosc i wysokie stawki

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Wolt Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Wolt Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Wolt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolt Polska Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 42 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolt Polska Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Wolt Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolt Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 94 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Wolt Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii