Opinie o wolt.pl - Wolt Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wolt Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wolt Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Kermil

Jeżdzę od 3 lat - zrealizowalem setki zamowien i zdecydowanie to fajny sposob na zarabianie dodatkowo

Czesław
@Kermil

To ile dodatkowo możesz zarobić? I jak często jeździsz? Podaj więcej szczegółów bo mnie zainteresowałeś i może też bym tak zaczął dorabiać :)

ikar
@Czesław

Kilka stówek na pewno wpadnie

Maria
@ikar

Miesięcznie? :) Bliżej tysiąca czy bliżej 500zł?

Maria
@Kermil

W takim razie praca na stałe tutaj to tak nie za bardzo :/ ?

Kuriar

Witam wszystkich, napiszę teraz kilka słów o pracy w firmie Wolt. Na początku powiem tak gdyby komuś przyszedł do głowy pomysł zatrudnienia się w tej firmie to stanowczo odradzam . Zatrudniłem się u nich jako partnera na umowę b2b i kurier samochodowy, to był mój wielki błąd bo teraz jestem w czarnej (usunięte przez administratora) Tak jak pisał wcześniej mój kolega pierwszeństwo do zleceń ma rower , zaczynając pracę o godzi. 9:00 do godzi. 14:30-15:00 dostaję 4-5 zleceń to nawet nie wychodzi 1 zlecenie na godzinę więc jest to tragedia, jeżeli chodzi o zarobki, tym bardziej przy działalność gospodarczej. Któregoś pięknego dnia zatrzymałem się przy pewnej restauracji i patrzyłem co się będzie działo, stojąc przy tej restauracji 30min.nie dostałem żadnego zlecenia ,chociaż po upływie tych 30min.widzialem jak przyjeżdża dwóch kurierów i odbiera zamówienia, więc firma wolt właśnie takie ma podejście do kurierów i partnerów. Zacząłem więc pisać maile do nich o co chodzi, przecież ja tu stoję przy tej restauracji już 30min., dlaczego więc nie dostaję zlecenia chociaż przyjechało po mnie juz dwóch kurierów i odbierało zlecenia . Zacząłem im pisać co wy robicie przecież ja prowadzę działalność gospodarczą mam rachunki do płacenia, że jest już 15:00 godzina a ja dostałem tylko 4 zlecenia . Na co dostałem odpowiedź że jest okres wiosenny i jest mniejszy ruch w zleceniach ,większą aktywność kurierów I żebym nie wypisywał do nich bo blokuję innych kurierów którzy potrzebują pomocy. Więc tak jak pisałem powyżej stanowczo odradzam jaką kolwiek współpracę z tą firmą .

@Kuriar

Co za ciecie żyją w tym kraju. Ten samochód którym chciałeś jeździć sprzedaj i kup se (usunięte przez administratora) rower to nie będziesz miał takiego problemu, zadbasz o naturę, przy okazji zrzucisz parę kilo zamiast zrzucać na innych winę. Jesteś nieudacznik, tyle mogę wywnioskować z Twojego materiału, który kitra się w samochodzie i narzeka cały dzień nie zarabiając ani grosza.Nie pozdrawiam

Leonard

Super!

Zadowolony

Swietna apka, najlepsza na rynku wiec polecam! :)

Kurier

Rekrutacja spoko, prawdziwa weryfikacja - gdy sie jezdzi. ;) Warto miec kondycje i ogarniety sprzet do jezdzenia

Opowiedz cos o sobie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Fury

Jesteście śmieszni!

Sami

Są lepsze firmy, olej!

Arus

Wolt to (usunięte przez administratora) Za 6 godzin czekania na zlecenie i odebranie 1 tak (usunięte przez administratora) Jednego zarobiłem 12 pln. Niech sie wala na...

Flashu

Tak sobie czytam te komentarze i mam wrażenie, że sporo osób, która pracuje lub pracowała w Wolt czy tego typu firmach zapomina, że co do zasady to taka praca ma być "DODATKOWA", a większość chce to traktować jako pracę na etacie gdzie czasami nie będą musieli nic robić, a będą chcieli zarabiać... Taka praca to moim zdaniem dobry patent dla kogoś kto mieszka w dużym mieście i po pracy na etacie lub po uczelni lubi aktywność chociażby w postaci jazdy rowerem. Nie musi wtedy jeździć "na pusto" tylko sobie przy okazji dorobi rozwożąc jedzenie. Przyjemne z pożytecznym i nawet gdyby dodatkowo wpadło każdego dnia 100 zł to i tak moim zdaniem spoko niż siedzeć na kanapie przed telewizorem... No ale jak ktoś wykorzystuje swoje prywatne samochody i chce tą pracę traktować jako poważną pracę na pełen etat to jak widać nie jest ona dla takich osób. Pomijam fakt, że w tym kraju każdy chciałby zarabiać miliony, ale najlepiej nic nie robiąc.

Zgadazam sie
@Flashu

Dokladnie - apki oferują coś dodatkowego, co z założenia ma być elastyczne, a nie stabilne. Jak chcesz pracować od 8 do 16, to idź na etat do jakiegoś DPD albo do biura, będziesz robić 5 dni w tygodniu od do, stała pensja i stabilność. Tu masz pełną dowolność - także jak można oczekiwać jednoczesnie jednego i drugiego. To jak iśc do biura i oczekiwać, że do pracy bedziesz przychodzić kiedy chcesz xDDD

Pola

Jak wygląda praca w dziale obsługi klienta? Czy rekrutacja przebiega w języku angielskim? Jak wygląda proces onboardingu w przypadku pracy zdalnej? :) Będę wdzięczna za odpowiedź!

Wanda
@Pola

A o jakie konkretnie stanowisko pytasz? :)

tramwajarz

tragedia,poszedłem zeby dorobić do pensji ,miałem być własnym szefem i jezdzić kiedy mi pasuje,a wywalili na podstawie oszustwa,Maja napisała ze mam niby 3 konta co jest nie logiczne ,i ban,inni też dostają juz ban a nic,widać jak nie jezdzisz codziennie to wypad bo im sie nie opłaca trzymac ,szkoda słów

Karol
@tramwajarz

Rozumiem że jest więcej osób poszkodowanych w ten sposób. Był podany jeszcze jakiś powód zwolnienia, jakieś rozmowy był prowadzone czy od razu zwolnili?

Zadowolony

Fajna apka, w porownaniu do innych firm na rynku zdecydowanie najlepsza komunikacja. Zarobki ok, wymagane umiejetnosci zerowe - kazdy moze zaczac.

PATRYK

Wlasnie was dostawca jedzie kolejka z Rumi i podjada z dostawy jedzenia

Łukasz

https://dostawca-jedzenia.pl/uberman-in-new-wolt/ Zapraszam do przeczytania felietonu opisującego moje pierwsze wrażenia z pracy w Wolt i porównanie go z Uber Eats :)

pracorobak

Ta praca jest conajmniej uwłaczająca ludzkiej godności. Nie wiem w jaki sposób zamówienia są dobieranie do kurierów ale od dłuższego czasu samochodem nie idzie zarobić więcej niz 60zł przez cały dzień bycia aktywnym na aplikacji. To jest po prostu kpina z ludzi uczciwie pracujących i odradzam każdemu człowiekowi z jakimkolwiek poczuciem własnej wartości i honorem omijać szerokim łukiem tą (usunięte przez administratora)firmę , pozdrawiam

mx
@pracorobak

Nie wiem w jakim mieście jeździsz, ale w Gdyni 100 zł w 2-3h jest standardem. W weekendy po 8h nie miałem jeszcze mniej niż 400 zł dniówki. Kwoty brutto oczywiście.

Żenujący proces rekrutacyjny a właściwie jego brak. Brak informacji o odrzuceniu kandydata ( w ogóle brak jakiejkolwiek informacji). Ciekawe jak traktują ludzi skoro nie potrafią odpowiedzieć na cv..

Polecacz

Polecam

Ab123

Zamówienie zlozone po 10, a dostarczone przed 14 :)

Klient_1

Nie wiem jak trwa weryfikacja pracowników, natomiast jest to najgorsza firma kurierska z jaka mialam do czynienia. Niemal KAŻDE zamowienie jest pomylone, a czas oczekiwania wydłuża sie w nieskończoność. Radziłabym zrobić jakiekolwiek test wstępny kurierów bo chyba dostarczenie dwoch różnych zamowień, do dwoch poprawnych osób nie przewyższa możliwości intelektualnych przeciętnego Kowalskiego.

Koras

Klamcy to malo powiedziane. Wolt mowi ze super praca logujesz soe kiedy chcesz itp no sielanka. Szkoda tylko ze nikt ci nie powie ze kurierów jesy taka masa ze zlecenia praktycznie nie wpadaja. W 6h moze uda wam sie zarobić z 70 zl brutto i to przy Wielk farcie. Poki firma sie nie ogarnie ja radze nie marnować na to czasu. To juz pyszne ma o wiele lepsze warunki

Czesław
@Koras

To niewiele jak na tyle godzin pracy. Czyli głownie czekasz w gotowości na zlecenie? Na jakiej umowie jesteś? Zlecenie?

Demdem

Witajcie. Pracował ktoś jako support w tej firmie? Jak to wyglada? Jest dużo rozmów po angielsku? Jakich zarobków można się spodziewać?

Zostaw merytoryczną opinię o Wolt Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wolt Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolt Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 42 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolt Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolt Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolt Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 94 ocen.

Wolt Polska Sp. z o.o.