Opinie o wolt.pl - Wolt Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wolt Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wolt Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Wolt Polska Sp. z o.o.?

Woltek

Poszukują nowych kurierów oraz kogoś do biura w Warszawie

Walczak

Ciezko powiedziec cos dobrego o tej firmie. Nie bardzo da sie to zajecie nazwac nawet praca, przychodzisz gotowy i skupiony na tym zeby zrobic jak najwięcej zamowien po czym zamowien brak. Siedzisz i nie zarabiasz po godzine-dwie. Kiepsko 2/10 tylko dlatego ze sam mozesz sobie ustalic kiedy pracujesz ale przy braku zamowien to raczej nie istotne. ODRADZAM

Kurier
@Walczak

Przecież po to masz wyświetlany status w aplikacji, żeby wiedzieć czy warto się włączać. To po co się włączać, skoro nie ma zamówień i aplikacja o tym informuje? Na tym to polega

Kurierem
@Kurier

skoncz opowiadac bzdury, statusy normalnie czy goraco sa moze raz na dzien po pol godziny max maxow to co tylko wtedy sie oplaca wlaczyc? belkot jakich malo. UNIKAJCIE WOLTA

Artur

Witam kiedy jest wypłata z wolta oraz kiedy ona wpływa na konto?

zalosne

zalosna praca na zalosnych warunkach. lepiej w to nie wchodzic

Kurier

Rekrutacja spoko, prawdziwa weryfikacja - gdy sie jezdzi. ;) Warto miec kondycje i ogarniety sprzet do jezdzenia

Opowiedz cos o sobie

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Zigi

Fatalna ,,praca,, (specjalnie w cudzyslowie). Zero zamowien, czekanie godzine na szanse zarobienia 9 zl. Unikajcie tego grajdolu.

Pdg

Jezdze od poczatku roku - koncowka zimy to byl czas z wiekszym ruchem, latem dzialo sie nieco mnie, ale teraz od wrzesnia znowu widac wzrost zamowien. To nieco sezonowe zajecie, gdzie najlepszy czas to jesien i zima zdecydowanie

Ali

Zdecydowanie polecam wszystkim wspolprace z wolt z uwagi na dobry kontakt z supportem i mozliwosc wlaczania sie kiedy ma sie ochote

Moge wlaczac sie i wylaczac kiedy chce - dla mnie super opcja, bo studiuje, wiec nie mam mozliwosci byc zawsze dostepna

juras
@Kasia

zalosne xD 10 komentarzy dodane jeden po drugim pod innymi nickami. Wolt w pigulce

Mariuaz

Z tego co patrzyłem to na wolt jest najwyższa stawka godzinowa 25-35 brutto np w glovo to już 20-30 więc jak to wychodzi w praktyce? Bardziej się opłaca wolt czy glovo? Jak czytam recenzje o volt to większość jest negatywna a do tego z wieku źródeł wychodzi na to ze taki uber eats zarabia więcej mimo niższej stawki godzinowej

juras
@Mariuaz

stawka godzinowa jest taka jaka sam sobie zrobisz. Bazo o masz 9 zl za dostawe i nie licz ze zrobisz wiecej niz 3 dostawy na godzine (nawet 3 to rzadkosc) a zamowien jest malo i jest coraz mniej a kurierow coraz więcej. Krotko mowiac nie zarobidz dużo, ot tylko co na piwko jakies niedrogie

Jaku

(usunięte przez administratora) jakich malo. Praca wygląda tak że czeka 10 kurierow na jedno zamowienie wiec najczesciej jezdzi sie za grosze. Widze tez ze pod naporem negatywnych komentarzy wolt postanowił zaspamowac ten portal szybkimi pozytywnymi fakowymi komentami. Spójrzcie na ciag krotkich komentarzy dodanych minuta po sobie. To wam pokaze jakosc tej firmy skoro muszą sie ratowac takimi zagrywkami. Nie polecam.

Zainteresowana praca kurier ro

Hej Dostajecie normalnie pit ze współpracy z Wolt?

Woltek
@Zainteresowana praca kurier ro

Tak Jak najbardziej. PIT wysyła firma zajmująca się księgowością na maila

Kubek

Lubię jeździć na rowerze, tu mam okazję pojeździć i przy okazji zarabiać.

Andreas

Łączę przyjemne z pożytecznym - lubie jeździć, także jest to dla mnie bardzo fajny sposób zarabiania

Jonasz

Wolt jest najlepszy, zrobilem juz ponad 1000 zamowien i jezdze skuterem oraz rowerem.

Tymbark

Przyszedłem na chwilę, zostałem na dłużej.

Kaktus

Przyjemne, proste zajecie z atrakcyjnymi stawkami. Rekrutacja online, mozna szybko dolaczyc

Lenovo

Bardzo fajnie, mija mi juz 10 miesiac i jestem zadowolony, nie moge doczekac sie jesieni, bo wtedy zarabia sie najwiecej

Rekomenduje wszystkim wspolprace z Wolt, zdecydowanie warto

Cku

Warto, polecam!

Czytelnik

Wiadomo, ze na tego typu stronach beda pisac glownie niezadowoleni - ale ze wszystkich firm tego typu - Wolt ma najbardziej atrakcyjna oferte

Zostaw merytoryczną opinię o Wolt Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wolt Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolt Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 42 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolt Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolt Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolt Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 94 ocen.

Wolt Polska Sp. z o.o.