IKEA

Opinie o IKEA

takietam

po jakim czasie, od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko na ich stronie, zapraszają na kolejny etap jeśli na taki się załapałeś? tydzień? góra dwa? czy po 2 tygodniach bez żadnego odzewu z ich strony dać sobie spokój i szukać czegoś dalej?

@takietam 11.11.2017 15:49

Ja dostałam odp pi 3 dniach

takietam
@Paula 19.11.2017 22:01
Ja dostałam zaproszenie do kolejnego etapu po ponad miesiącu od nagrania rozmowy.

a po ilu dniach dostałaś zaproszenie na rozmowę wideo? kilka dni czy dłużej? Bo do mnie nie wysłali wiadomości żeby nagrać taką rozmowę, a już minęło 2 tygodnie :/ chyba dam sobie spokój, tyle czasu nie minęło od wysłanie CV i zero odzewu że będę szukać dalej

robot

czy ktoś aplikował na specjalistę ds. wystawiennictwa i akcji komercyjnych do Janek i nagrywał wideorozmowe i może napisać jakiego typu były pytania? czy była sprawdzana znajomość angielskiego na tym etapie?

Poszukiwacz pracy :)
@robot 02.10.2017 19:23

Witam, Sama zastanawiam się nad zgłoszeniem kandydatury na to stanowisko. Czy mógłby ktoś udzielić informacji na czym polega ta praca ? Kończę studia na kierunku architektura i urbanistyka i zastanawiam się czy warto ;) Pozdrawiam

Ami
@Duna 10.10.2017 21:33
Tak, byla sprawdzana znajomosc jez. Angielskiego. Pytania bardzo proste. Co inspiruje cie w projektowaniu wnetrz czy cos w tym...

czy wiesz może w jakich granicach są zarobki na tym stanowisku ?

Jedrus

Czy są pewne sankcje jeśli wyjdziesz z pracy 5 minut wcześniej?

kinia
@Jedrus 21.06.2017 20:50
Czy są pewne sankcje jeśli wyjdziesz z pracy 5 minut wcześniej?

Jasne, że nie :)

Marek

Czy słyszał ktoś ,że firma planuje jakieś nowe projekty? Zatrudniają ludzi z językiem włoskim, ciekawe do czego jest im to potrzebne? Jak ktoś słyszał może podzieli się na forum? W sumie Ikea to fajna firma!

modelina
@Marek 31.07.2017 08:55

do obslugi klienta ;)

Jan

Jak Czarniecki do Poznania po szwedzkim zaborze, dla ojczyzny ratowania wrócim się przez morze.

kociekocie

ktoś z was składał cv lub pracuje jako spec. ds. komunikacji wizualnej/grafik (tam gdzie wymagają doświadczenia w projektowaniu graficznym)? Rozumiem że po prostu projektujesz plakaty/materiały promocyjne/gazety promocyjne dla ikei czy jeszcze coś robisz na tym stanowisku np składasz katalog, robisz zdjęcia produktom? czy w to już centrala się bawi? Jak wygląda rekrutacja na to stanowisko? jest 3-5 etapów? o co pytają? i czy to stanowisko nie jest bardzo wymagające pod względem doświadczenia w projektowaniu graficznym (niby chcą też studentów zatrudniać)?

Ola

@Ola 20.10.2017 16:34
Czy ktoś wie jak wygląda praca w punkcie Finansowym, Ikanobank? Złożyłam tam Cv. czy wiecie jakie są benefity?...

Nie znam dziewczyn tam pracujących bo jak bym z nimi pogadał to był bym w stanie coś odpowiedzieć. Ale mają chyba te same benefity co inni pracownicy. Podstawowy benefit to 75 punktów/zł miesięcznie na wydanie w mybenefit np na kartę multisport albo na bilety do kina.

Mariusz

Co takiego dzieje się w IKEA, że potrzebują tak dużo nowych osób do pracy? Czyżby planowano otwarcie jakiegoś nowego sklepu? Planuję aplikować więc dopytuję.

Anaja
@Mariusz 16.10.2017 10:03

Ikea na Woli w przyszłym roku się otwiera.

@Mariusz 16.10.2017 10:03

I też nie wszystkim pasują warunki ogólne więc są tacy co rezygnują.

Mruczka

Jak bardzo zwracają uwagę na język obcy w kadrach?

Niccck

Witam, jestm zapisany na rozmowę kwalifikacyjną jako sprzedawca na dziale. Ktoś się wypowie o obiecanych zarobkach 20zł/h brutto? Praca na 1/2 etatu ale podobno pracownicy wyrabiają niekiedy cały etat.

ja

czy ktoś może podpowiedzieć Jak wygląda 3 etap rekrutacji na stanowisko specjalista ds projektowania wnętrz?? Miałam już jedną rozmowę przez telefon , teraz mam zaproszenie do firmy - rozmowa na temat kwalifikacji oraz obowiązków..wiem,że będzie też sprawdzany j.angielski. Czy cała rozmowa była prowadzona w tym języku czy tylko kilka pytań?

mirek

Wiesz ile można ca dostać na rękę jako pracownik działu pbsługi klienta? może ktoś wie?

jo
@mirek 10.10.2017 11:21

każdy na start dostaje 20 zł brutto - co rodzi wiele konfliktów ponieważ pracownicy z dłuższym stażem tez tyle zarabiają.

goldman

To ja taż chcę do Ikea bo w budowlance ciężka praca jest po 60 h tygodniowo mam tego już dość!

@goldman 03.10.2017 17:47

Śmiało. Polecam pracę w Ikea. Ale zależy na jakim stanowisku bo i tu bywają ludzkie (usunięte przez administratora) na niektórych działach :)

Agata

@robot w jakim sensie wideorozmowę? Firma prowadzi coś takiego? Możesz napisać coś więcej? Obecnie firma poszukuje wielu pracowników - rownież w Warszawie. Rozważasz aplikowanie też na inne stanowiska?

Agata

@yen i IKEA ma do tego prawo, nie musi podawać publicznie kwot, na jakie pracownicy mogą liczyć. Można co prawda na forum dać innym znać czy wynagrodzenie jest satysfakcjonujące, tak żeby każdy wiedział czy jest się o co starać i przechodzić wszystkie etapy rekrutacji, które proponują.

Mirunio

Dla mnie IKEA to świetna firma i będę ja wychwalał.

Agata

@Magnolik, tak naprawdę nie wiesz ile IKEA jest w stanie zaproponować, a ciągłe zapotrzebowanie wynikać może z tego, że otwierają kolejne sklepy. Czy ktoś z pracowników jest w stanie się do tego odnieść?

Magnolik

Widzę, że IKEA ma ciągle bardzo duże potrzeby kadrowe. Ten problem zaczyna dotyczyć coraz więcej firm. Jak zaczną podnosić zarobki żeby ściągać ludzi do siebie to może część pracujący za granicą wróci do kraju? A jak się teraz pracuje w firmie, pewnie są urlopy?

Krystian

Chciałbym aplikować do firmy na koordynatora klienta biznesowego. Taką ofertę najnowszą widziałem i mam prośbę o kilka informacji, wskazówek które pomogą.

Agata

@enem, czy wiesz dokładnie ile etapów jest w IKEI na takie stanowisko? Na pewno dla osób, myślących o zmianie pracy, długość etapu rekrutacyjnego powie wiele na temat własnej organizacji czasu. Jeśli możesz daj znać, inni na pewno chcieli znać szczegóły.

abc

IKEA to super firma-:)

abc

IKEA to super firma-:)

Ciekawa

Czyżby IKEA potrzebowała nowych pracowników gdyż otwierają nową placówkę?

enem

"Czy ktoś dostał odzew ws stanowiska specjalista ds projektowania wnętrz? " Do mnie się odezwali. 9 sierpnia idę na II etap- tj. „Dzień zadań”. Wideo rozmowa to raptem 7 pytań (w tym jedno opisowe), jedno jest oczywiście w stylu "Dlaczego aplikujesz do IKEA", potem co jest ważne dla Ciebie w pracy, jakaś improwizacja na abstrakcyjną sytuację, pytanie w j. angielskim dot. tego co Cię inspiruje w projektowaniu wnętrz.

@enem 03.08.2017 13:49

A kiedy II etap?

@enem 03.08.2017 13:49

Jak po II etapie, co było?

sokos

czesć ! jakie są zarobki przy 3/4 etatu jako Sprzedawca lub jako Team Leader? Co jest na plus zaś co jest minusem? dzieki za odpowiedzi :)

Franek

Czy taka długa lista ofert pracy jest związana z nowym sklepem? Gdzie będzie otwierany może ktoś napisać? Interesuje mnie praca w firmie i może bym się dostał. Jak potrzebują ludzi to i rekrutacja jest łatwiejsza. Czy firma ma jakieś wymagania od pracownika hali?

Maks

Czyli wynika z tego, że firma ma się bardzo dobrze skoro otwiera nowy sklep. Czekam na informacje w sprawie rozmowy ale już dawno słyszałem on firmie sporo dobrego. Rozmawiałem z pracownikami i też potwierdzili, że ogólnie jest bardzo dobra atmosfera.

Daniela

Czy mógłby ktoś napisać na forum jaka jest przyczyna, że IKEA ma tak długą listę ofert pracy? Czyżby jakiś nowy sklep otwierali? Jak sie pracuje w Gdańsku?

Kasia
@Am AN da 17.07.2017 22:18
Ikea lublin otwiera się we wrześniu ale akurat do tej maja juz obsadę

Nie maja całej, mam miec rozmowe niebawem :)

Am AN da
@Kasia 23.07.2017 11:36
Nie maja całej, mam miec rozmowe niebawem :)

A na jakie stanowisko? Widocznie na te które ja aplikowałam już mają obsadę bo po 3 etapie dostałam info ze juz maja komplet

Jerry

Jak wygląda praca IT Service desk w Warszawie?

Zadowolona

Jak ktoś nie lubi pracować to żadna firma nie będzie dobra. Pracuję tu i będę chwaliła firmę. Wolę pracę w takiej firmie niż u prywaciarza gdzie faktycznie jest bardzo ciężko.Organizują imprezy dla pracowników.

Milena

IKEA dla mnie to z pewnością firma w której chciałam bardzo pracować bo słyszałam sporo dobrego o nich. Nie było łatwo ale udało się, i mogę stwierdzić, że pracuje mi się tu super.!! Polecam pracę

Milena

Czy ma ktoś wiedzę o pracy koordynatora zespołu w dziale kas?

firanka

Hej, czy ktoś wie, ile zarabia sie w IKEA na stanowisku team leader obsługi klienta czy kas?

yen
@firanka 19.06.2017 20:54

Też zadaję sobie to pytanie :) płace są ściśle tajne

olo

Aplikowałem na to specjalista ds jakości w lbn. Po około miesiącu napisali ze względu na dużą ilość nadesłanych kandydatur, potrzebują więcej czasu na i że po zakończeniu procesu weryfikacji niby sie odezwą. Od tego czasu nic a to było na poczatku kwietnia.

Aksa
@olo 19.06.2017 10:12

Czesc Olo mi napisali coś takiego: Po dokładnym rozważeniu Twojej kandydatury podjęliśmy decyzję o zakończeniu procesu rekrutacji na tym etapie a wysłałam w marcu?nie wiem co o tym myśleć, ktoś może ma jakieś doświadczenie na ten temat?

olo
@Aksa 20.06.2017 17:35

Cos tam poknociłem w wiadomosci, ale ostatnie zdanie było takie " Po zakończeniu procesu weryfikacji, powiadomimy Cię o jego wynikach i o możliwych następnych etapach rekrutacji." W sumie nie wiadomo co o tym myśleć. Szkoda, bo oferta była fajna...

Kordian

Dla mnie Ikea to super pracodawca. Jak już ktoś pracuje i zapuści korzenie to będzie doceniał fajną atmosferę w firmie. Generalnie chce się pzryjść do pracy a to jest bardzo dużo i wiem co piszę. Zaraz mnie zakrzyczą że to HR a ja nie jestem z HR!!

Aksa

Ponawiam pytanie: ktoś się dostał na stanowisko SPECJALISTA DS.JAKOŚCI?

Mother

Jestem po drugiej rozmowie do ikea. Pierwsza to AC druga to juz facetoface z hr i managerem. Czytajac niektore komentarze zaczynam wierzyc ze nie dostane ani dobrego wynagrodzenia ani dobrych warunkow pracy. Samotnie wychowuje 2 dzieci i mam wyzsze wyksztalcenie. Znam angielski. Aplikowalam na obsluge klienta oraz team lidera. Wole team lidera bo z tego co czytam zwykla obsluga to lipa...

Mother

Milena

Mają dość dużo ofert pracy, ruszył się handel to ludzi do pracy potrzebują. W IKEA warto się zatrudnić, do dobra firma. Potrafią zachować atmosferę przyjazną w pracy.

Marta

Przejrzałam z grubsza forum, ale albo nie ma tej informacji której poszukuje albo ją przeoczyłam

@Marta 02.06.2017 14:15

taki
@Marta 05.06.2017 16:04
Ucięło wypowiedź...ktoś sie orientuje kiedy otwiera sie Ikea na woli? Kiedy rekrutacja? Zatowarowanie? Szkolenia?...

hej ktoś coś napisze jak praca wygląda na stanowisku specjalista ds. jakości?

Milena

Jeśli ktoś lubi pracę w handlu to uważam, że IKEA jest dobrym miejscem. Szanują ludzi, stwarzają dobre warunki do pracy a to jest ważne! Polecam a ofertę maja fajną.

Benek

Witam! mam pytanie jak wygląda rekrutacija na stanowisko Konsultant ds. sprzedaży, IKEA dla Firm, Warszawa ? Hodi o 3 etapie rekrutacji, jak on wygląda?

Benek

Milena

Witam, Mam pytanie i liczę, że ktoś mi pomoże podsuwając kilka informacji. Jakie wymagania trzeba spełniać żeby aplikować na stanowisko kierownika działu kas ?

kociewzlocie

Czy ktoś dostał odzew ws stanowiska specjalista ds projektowania wnętrz? ponad miesiąc temu wysłałam i zero odp. od nich do dnia dzisiejszego. I ktoś mógłby napisać jakie są pytania w video rekrutacji, telefonicznej i grupowej/indywidualnej?

Milena

Chcę powiedzieć, że takich dobrych pracodawców jak Ikea jest mało!

Jerzyk

Takie firmy jak IKEA zawsze będą dobrym miejscem do pracy. Fajna atmosfera, miłe szefostwo to wszystko wpływa na moje nastawienie i chęć do pracy z zaangażowaniem.

mak

Hej co robi specjalista ds.jakości w ikea?ktoś coś wie?

Kamil

Witam Czy w ikei logistyka odpowiada za dzial magazynowy?

katarina
@Kamil 06.05.2017 12:02
Witam Czy w ikei logistyka odpowiada za dzial magazynowy?

Kamil przyjęli Cię do pracy? Kontaktowali się z Tobą po środowej rozmowie?

Zostaw opinię o IKEA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKEA