2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IKEA Retail JANKI

Pracodawca

Aktualność
Hej!

W IKEA cenimy otwartą komunikację. Na bieżąco czytamy wszystkie komentarze – konstruktywne informacje zwrotne stanowią dla nas punkt wyjścia do wprowadzania zmian i tworzenia miejsca, w którym każdy z nas dobrze się czuje.

Zależy nam jednak na tym, abyśmy wspólnie dbali o kulturę wypowiedzi. Merytoryczne komentarze pomagają nam w pełni przeanalizować sytuację, udzielić odpowiedzi lub podjąć stosowne działanie.

Pamiętaj również, że będąc pracownikiem IKEA, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami bezpośrednio w lokalnym dziale People & Culture. To najlepszy sposób na to, aby porozmawiać o wszelkich wątpliwościach, zadać pytania, które Cię nurtują i rozwiązać wiele kwestii. Wierzymy, że otwarta i szczera rozmowa jest podstawą dobrej współpracy.

Jeśli jednak wolisz porozmawiać z nami anonimowo, masz też możliwość skorzystania z Telefonu Zaufania w IKEA. Wybierz tę opcję, która będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa.

Tak1Nie11

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w IKEA Retail JANKI?

pracuję więc wiem
@Pytanie

Są rekrutacje wewnętrzne, to najszybszy sposób. Inne sprzyjające sytuacje, to ustalanie sukcesji - czyli ustalenie planu swojego rozwoju z przełożonym tak, aby rezultatem była możliwość objęcia danego stanowiska.

@pracuję więc wiem

Rekrutacja wewnętrzną z góry ustawiona !!!

Listek Nowy wpis
@Pytanie

Masz predyspozycje w lizaniu nie powiem czego i awans gwarantowany a jak jeszcze między czasie kogoś pod... SZ to i podwyżka się znajdzie Jeśli jesteś tego typu człowiekiem to w IKEA czekają na ciebie z otwartymi rękoma nawet doświadczenia ci wtedy nie potrzeba

Myślę więc jestem
Nazwa działu: Handlowy

Witam czytam te komentarze na temt logistyki i mam jeden słuszny wniosek Jest to nie lubiany dział niestety A czemu a temu ze to jedyny dział który trzyma się razem co to znaczy a tylko to że każdy każdemu pomaga nikt nikomu nie rzuca klud pod nogi jeden za wszystkich wszyscy za Jednego A co najważniejsze każdy tam szanuje to co robi kolega bo każdy jest potrzebny i nawzajem się potrafimy się wspierać Szkoda że to gdzieś umarło w pozostałej części sklepu który jak by nie patrzeć jest wizytówką Ikea w Polsce Ludziska szanujmy się a daleko znajdziemy ale tylko razem

Tak4Nie8
Czerwona pomarancza
@Myślę więc jestem

Piszesz z sensem naprawdę jak widzę wasza ekipę schodzaca z kawki zawsze zartujecie jesteście uśmiechnięci aż miło chłopcy na was patrzeć i tylko pozazdrościć Szkoda że u nas tak sie nie da było by sympatycznie i z chęcią by się do pracy przychodziło a tak to robię bo muszę i na dodatek itrzeba uważać co się mówi i komu

Tak3Nie10
@Myślę więc jestem

Kolega ma rację życzę całemu sklepowi takich relacji między ludzkich jak w logostyce A tak przy okazji dobrze że was(usunięte przez administratora) opuścił bo obrabial was gdzie tylko mógł

Tak1Nie7
@Myślę więc jestem

Myślę więc jestem Ty się najbardziej tam nadajesz jak takie głupstwa WYPISUJESZ!!! Pracowałem tam kilka lat i nigdzie nie widziałem tylu złych ludzi w jednym miejscu szczególnie w logistyce szukają ludzi bo nikt nie chce przyjść i przez to dobre zakłamane komentarze się pojawiają ! Banda szumowiny

Tak18Nie3
@Kamilka

Kamilla Ty robiłaś sobie badania ostatnio ??? Bo ja proponuję Ci zrobić je jak najszybciej . I nie wypowiadaj się gdzie Cię nie było bo tam kobiety nie pracują !!!!

Tak10Nie1
@Myślę więc jestem

O czym Ty piszesz ? Ty w Ikea pracujesz ??? Starzy pracownicy nic nie robią wykorzystują nowych A Ty piszesz że trzymają się razem ? Jak tam jakiś młody dużej pracuje to pewnie jakaś niedojda lub coś w tym rodzaju . Obudź się tam nikt nie chce pracować dlatego biorą ludzi z agencji pracy A agencje szukają ludzi w innych województwach i przychodzi tak gość i słyszy jakie Ikea ma wartości -ludzi którzy nigdy nie powinni zarządzać ale w firmach prywatnych się dzieje co się chce .(usunięte przez administratora)

Tak17Nie
@Rudy

Logistyka to nie tylko koledzy jeżdżący wózkami Pracują też tam kobiety i są bardzo miłe i zawsze uśmiechnięte i bardzo wszystkim W tym dziale pomagają Zastanawiam się tylko czemu jesteś tak źle nastawiony do tych ludzi Może czas spojrzeć w lustro i zastanowić się czemu taki jestem Pamiętaj nikt z nas nie miał w wpływu w jakim kraju się urodził kto byl jego rodzicami i co sie wydarzy za x czasu Może czas najwyższy nauczyć się szanować innych

Myślę więc jestem
@Kłusownik

Kilka lat z zaklamanymi zespołem ciekawe myślałem że tydzień to max Ale jak jest się takim czlowiekiem ktory obrzeża ludzi ktorych nigdy nie spotkał A może to Ty byłeś zakłamany i nie tolerowany że względu na swoje poglądy bo nie wiesz co to znaczy być przyjacielem kolegą Zapamiętaj wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy z nas ma takie same prawa

TakNie9
@Kamilka

Kamilka o czym Ty piszesz? Ty w Ikea pracujesz ? Czy w kosmosie ? Żeby znać znaczenie słów kluczowych to jak wspominałaś trzeba mieć trochę szkoły A żeby wózkiem jeździć nic nie trzeba więc pracuj sobie z miłym i kolegami którzy nie tylko jeździć wózkiem ale i rozkładać towary na półki ale kto im to każe jak jeden uchybień A drugi niedorozwiniety ;-)

@Myślę więc jestem

Piszesz dobre komentarze żeby ludzi zachęcić do pracy ??? Wszyscy Ikea znają w stolicy co to za dobry pracodawca szczególnie logistyka tyle ludzi się tam przewinęło że starzy tylko liczą i się śmieją A ich nie kto stamtąd prześledzić błaznów jednych !!!

pracuję więc wiem
@Myślę więc jestem

1. W logistyce są starzy jak i nowi pracownicy (ci drudzy mocno rotują). 2. Zarówno wśród starych jak i nowych pracowników są fajni i pomocni, ale tak jak wśród starych znajdziecie tych, którzy patrzą z góry i wydaje się, że nie garną się do pracy, tak wśród nowych będą roszczeniowi i bez inicjatywy. 3. Logistyka jest trochę jak McDonald's - nie ma tam zbyt wielu stanowisk, które będą atrakcyjne latami, po prostu praca np. w refilingu nie jest dla każdego na dłużej niż kilka miesięcy czy rok. 4. To jedyny dział, który potrzebuje czasami kraftsamli, czyli wsparcia pracowników innych działów - co sprawia, że ocenia się go jako mało wydajny i słabo zarządzany. To kolejna cegiełka do negatywnej oceny logistyki. 5. Ale z logistyki sporo osób przeszło dalej, na inne działy lub/i do innych sklepów. Nie znam spośród tych osób, takiej która by tego żałowała. Więc jest to dobra trampolina do rozwijania się w sklepie.

Tak1Nie5
@pracuję więc wiem

Zgadzam się z Tobą dobrze gadasz kolego Jedni się starają ini udają jak w zýciu Ale to i tak jeśli chodzi o logistykę to najbardziej zgrany dział w sklepie Tylko im pozazdrościć

TakNie4
@pracuję więc wiem

Przeszli z magazynu lub recyklingu do Blue City którzy włazili przełożonym w 4litery .Sprawdź jak nie wiesz i pisz kłamstw . Nikt za pracę nie został tam doceniony !!! Największe lenie tam awansują to o czymś świadczy czyż nie ???

Tak11Nie
Gagarin
@pracuję więc wiem

No takich bzdur to tu jeszcze nie czytalem. Logistyke wspieraja inne dzialy.?????? Niby kto ? Napisz mi ile osob z calego sklepu potrafi jezdzic wysokim skladem czy rozladunkiem.??? Dwie? Trzy osoby ? Tuti- pracuje tylko w dzien a Logistyka w nocy. Goldi ? Ktos z hali? Naprawde masa ludzi pomaga szczegolnie ze u siebie sie nie wyrabiaja i to logistyka jest ganiana do kazdej wywalki czy to do wydawek czy na hale rano. Kilku z refilingu ktorzy robia w nocy tylko siada na wysokie i to tyle, nikogo innego ze swieczka tam nie znajdziesz.

Wanda
@pracuję więc wiem

Podzielisz się informacja na jakie wynagrodzenie można liczyć w logistyce? Mając już doświadczenie w tym zakresie.

pracuje wiec wiem
@Gagarin

Kto wspomaga? Pisałem o kraftsamli - jak nie wyrabia refiling na MH to się mu pomaga. Wysoki skład wymaga szkolenia stanowiskowego, więc jak ktoś przeszedł z logistyki, to może dalej pomagać, ale takich sytuacji nie kojarzę by była bo prędzej tu zabraknie wózków niż ludzi.

@Rudy

Pracowała na magazynie 1kobieta mistrzyni nocnych zmian przebierała kieliszki jak jakiś stary (usunięte przez administratora)wozkowy z doświadczeniem rozwalił palete . W ikea dużo towaru można psuć Ikea bogata firma !!!

@pracuje wiec wiem

Jakiego szkolenia Busha na resorach . Przychodzi Ale przełożony i się pyta umiesz jeździć to jedź całe szkolenie jak przejeździe cały dzień i noc nadajesz się tak to wygląda. Może podpiszesz jakiś papier i filmik Ci puści o wypadkach ze sklepu to wszystko szkolenie niesamowite .

Etykiets Nowy wpis
@Rudy

Czemu jesteś taki pusty i obrażasz innych sądzisz że jak ktoś nie ma skączonych studiów lub matury to jest gorszy od innych kim ty jesteś żeby oceniać innych Bo dla mnie zwykłym burakiem który pewnie studiował zaocznie za pieniążki rodziców A prawdziwa szkoła to szkoła życia

Tak1Nie

Czy IKEA Retail JANKI ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Pytanie

Są są ustawione grafiki pod kolegów znajomych itd. Jedno wielkie kolesiostwo A Ty jak tam pójdziesz będą Ci dawać zmiany które wymagają łamania kręgosłupa. Powodzenia i twardości kręgosłupa.

Parasol Nowy wpis
@Rudy

A to tylko dlatego ze ci co już tam pracują doś długo już mają połamane te kręgosłupy lub wcale ich nie mają Kolega ma rację po paru latach kręgosłup pęka i wtedy trzeba znaleść nowy kręgosłup a stary na śmietnik

Pracodawca

Aktualność
Hej!

Tak1Nie11
Bobek

Kochany pracodawco jak jest tak cudownie w firmie to wystarczy zapytać ile osób w ostatnich 2-3 latach odeszło z firmy ??? I dlaczego ?

Tak12Nie
@Bobek

Powinni zwolnić wszystkie słabe ogniwa w tej firmie bo takich osób jest tam sporo !!!

Bobek
@Mały

Mały nigdy nie zwolnią osób które od 20 lat tam pracują i nawet jeśli są słabymi ogniwem to same nie odejdą A nich ich nie zwolni bo jak kierownik może zwolnić swojego kolegę . Tam się nie liczą z ludźmi młodymi świeżymi . Ta firma to porażka .

Tak7Nie
Ono Nowy wpis

Nr tel zaufania poproszę bo w naszym sklepie nikt o takim nie wie a szkoda Ciekawe kto odbierze

Maciek

Ikea firma która oficjalnie walczy o ochronę środowiska pakuje 80 cm pasek folii do pudła 60x40 cm i wypełnia to jeszcze papierem. zamówione 5 przedmiotów wysyła w dwóch paczkach i do tego brakuje jeszcze 2! nie ma gdzie nawet zgłosić, automat odpowiada żeby zadzwonić w innych dniach.

Gagarin
@Maciek

To jest strona o pracodawcy a nie dzial reklamacji.

mixx

Witam czy pracował ktoś jako magazynier i może się podzielić opinią na temat pracy,atmosfery i zarobków.

@mixx

Atmosfera gorsza niż zła starzy leżą świeży robią za 2 .Totalny bałagan .

Życzliwy

Czy ktoś słyszał, że w najbliższym czasie szykuje się redukcja zatrudnienia z powodu epidemii i zamknięcia sklepu stacjonarnego?

Nick
@Życzliwy

Na szczęście na dzień dzisiejszy cisza w temacie.

Tak7Nie
pracowniczka
Nazwa działu: Handlowy

sklepy zamknięte, ze względu na koronawirusa. w sieci pojawiło się dużo gratulacji dla IKEA - mówią, że to dobra decyzja. zapominają jednak o tym, że firma nie miała wyboru i po prostu zastosowała się do decyzji rządu. Teraz dalsza część histori - wszyscy pracownicy zastanawiali się jak będzie wyglądała nasza praca po zamknięciu sklepu - w końcu jest to okres dużego ryzyka i na każdym kroku w mediach słyszymy o tym że należy zostać w domu. natomiast w IKEA pracownicy mają przyjść do pracy normalnie, przyjechać autobusem, samochodem wszystko jedno - mamy w pracy być wszyscy (ale pamietać o myciu rąk i dystansie). to tak w temacie troski o zdrowie pracowników. komentarz zachowam dla siebie.

Tak5Nie2
Inny pracownik
@pracowniczka

Nie do końca jest prawdą co napisałaś. Po pierwsze Ikea wcale nie musiała się dostosować do decyzji Rządu ponieważ nie dotyczyła ona sklepów wielkopowierzchniowych. Po drugie nie oznacza to, że nie ma w sklepie pracy, dostawy są w toku, trzeba je przyjąć i rozłożyć na półkach. Sprzedaż on line działa ktoś to musi przygotować, nabić na kasę. Poza tym w sklepie zawsze brakowało czasu aby o wszystko zadbać, o porządek, ekspozycje itp Teraz jest taka możliwość. Z domu mogą pracować Ci których praca na to pozwala.

Janek z Janek
@pracowniczka

Jeśli chcesz siedzieć w domu i dostawać kasę, to za jakiś czas posiedzisz dłużej ale na bezrobociu.

Tak3Nie4
@Janek z Janek

Co Ty siku pajęczy się znasz ??? Na czym ?? Kasa jaka ? Za co ?

Wyga

Dobre miejsce dla sprzedawczyków , tacy zrobią karierę , jak jesteś konfidentem z powołania to aplikuj , nikt cię nie ruszy , ogólnie wiadomo kto donosi ale nikt po ryju jeszcze nie dostał , są tacy co stają do swojego gniazda i są za to nagradzani , to jakieś towarzystwo wspólnej adoracji . Są oczywiście wyjątki , ale to na palcach jednej ręki można policzyć . Złe zarządzanie na poziomie kierowniczym , pracy jest sporo , zwykły pracownik tylko łata dziury , raz tu raz tam każą mu robić - zero zorganizowania . A propos kierowników to największe lenie , nie ma się co dziwić że innym się nie chce przyłożyć do pracy jak taki przykład jest w firmie . Nie ma sensu się niczego uczyć bo zajada człowieka jak kobyłę , lepiej robić swoje po cichu i nie za szybko bo inaczej wezmą cię na inny dział "do pomocy" , wychodzi na to że pracujesz na 3 działach - taki przynieś , podaj , pozamiataj . Zarobki jak na Warszawę średnie , jak na wioskę już lepsze , ale w prawdziwej logistyce można zarobić więcej ( takiej gdzie wózkowy nie lata z paleciakiem ) .

@Wyga

Wyga do czego Ty się tam nadajesz ?starzy magazynierzy nie chca pomagać w innych działach udają zę mają pracę u siebie wykonujac dane zadanie poł dnia co sie robi max w godzinę w życiu niewidziałem tylu ściemniaczy w jednym miejscu brawo stare pacany !

Tak9Nie
KaLafior

Czy po skandalu ze zwolnieniem czlowieka za wiare IKEA znowu zabroni sie wypowiadac pracownikom ?!?!?! Czy IKea to jeszcze firma czy juz sekta ?!?!?!

Tak6Nie2
@KaLafior

Ikea tonie a my razem z nią

@KaLafior

Zakazano i ludzie się boja ze ich tez zwolnią

Tak5Nie3
@Ikea to ludzie

No boją się Ci że ich zwolnią co się do niczego nie nadają ! Bo kto by płacił za obecność w sumie nikt ,ale Ikea płaci i to wcale nie najgorzej tylko za co płaci za siedzenie starym pracownikom którzy nic nie robią cały dzień !

Tak13Nie1
@Mały

Nadaja sie szczegolnie Ci wyrośnieci co rozkładaja towar ;-)

Tak11Nie
@Bambo

Jest taki jeden wyrośniety w rozkłada towar

Praca
Nazwa działu: Finanse

Czy wiecie ile w Ikea zarabiaja Team Leaderzy, specjaliści od planowania czasu pracy itp.?

@Praca

Są widełki na każdym szczeblu. W przypadku TL czy specjalistów to górna granica oscyluje na poziomie 6000zł brutto - ale, ale.. dochodzi się do tego latami. Pracuję ponad 2 i pewnie nie starczy kolejnych 6 by do tego dobić.

Tak1Nie
Gosia

Słyszałam ze ikea daje darmowe obiady? To prawda ?

@Gosia

Już nie. Kiedyś tak. Teraz obowiązuje to tylko w tzw. pick day, czyli dni podwyższonej sprzedaży i dotyczy to jednego z posiłków w ciągu dnia.

TakNie1
Refleksja

Czy jeszcze ktoś zauważył że na kikofie nikt nie bił brawa po transmisji z Linusem? Łaj?

Tak2Nie1
co-worker
@Refleksja

bo był leniem i nie zrobił dla nas czy dla sklepu totalnie nic, widziałam w tym sklepie 3ch dyrektorów i żaden nie był doskonały ale on przeszedł wszelkie wyobrażenie, po prostu chaos, nikt nie bil brawa bo później piliśmy za jego odejście i za wszystkich dobrych ktozi przez niego odeszli, współczuję kolegom i koleżankom z tego sklepu w hiszpani.

Refleksja
@co-worker

To by się zgadzalo:)

Joanna
@Refleksja

Nie dołączę do Waszej dyskusji, ponieważ nie jestem pracownicą IKEA. Jednak chciałabym skorzystać z okazji, że się tu udzielacie i podpytać rekrutację. Na co nastawiać się podczas procesu i samej rozmowy?

@Refleksja

Wiecie co gdy przyjmowała się do Ikea jankimyślałem że tą firmą jest w porządku nic bardziej mylnego. Na rozmowie o pracę pytali mnie czy mam doświadczenie w jeździe wózkiem odpowiedziałem że niewielkie mam myślałem że nie dostane tam pracy ale dostałem . Gdy zacząłem pracować ludzie którzy tam pracowali słupy nośne magazynu wytrwali że szybami wózkiem wysokiego składu jak zajechał to wszystko uszkodził stary pracownik takie doświadczenie prezentuje tą firmą. Nie wspomnę o uszkodzonym wózku gdzie naprawa idzie w tysiące a pracownik nie ponosi żadnej kary i często ten sam pracownik za pół roku robi to samo wtedy pisze tgz wyjaśnienie dla mnie szok. I jeszcze jak mu się zwróci uwagę to jeszcze bezczelne odżywki stosuje i jeździ z pełną prędkością widłami do przodu . Totalne dno . Widłami wjeżdża w środek palety pomimo to zdejmuje tą uszkodzoną paletę i wstawia w regał jako dobrą bo inny stary magazynier nie chciało mu się przebierać kieliszkòw bo trzeba się uchylić dla masakra a przełożony chodzi z uśmiechem cały dzień i martwi się czy nie przytył dla mnie kompletne dno nigdy i nigdzie nie widziałem takiego (usunięte przez administratora) . Nie polecam tam pracy !

Tak22Nie1
@co-worker

Lenie pracownicy to i leń kierownik ;-)

Mortimer

Chyba na odwrót ????

Tak1Nie5
Wyuzdany
@Ryjek

Potwierdzam. Tak jest. Długoletni pracownik który ma za kolegę pseudo przełożonego, może wszystko a jak tobie się coś zahaczy to notatki służbowe i zakaz na wózki. Bandytyzm na logistyce to tam legenda. I nikt nic z tym nie robi bo towar schodzi więc ta mała mafijka może sobie tam robić co chce i wywalać kogo chce. Jak ktoś popracował dłużej to wie jaki przełożony to cwaniak i kombinator i jest nietykalny choćby nie wiem co, bo ma silne plecki w HR i nawet wyżej.

Co jeszcze leszcze ?
@Ryjek

Tak bezsensownej i chaotycznej wypowiedzi jeszcze nie czytalem. Albo wytrzezwiej albo sie wysil i pisz jak czlowiek po skonczonej minimum podstawowce bo wiecej nie potrzeba zeby zlozyc zdanie...

Tak2Nie13
@Co jeszcze leszcze ?

Leszczyk czy jak Ci tam weź nie imponuj mi to szkołami i tekstami bo ja w hr widziałem jakie Ty masz wykształcenie chociaż byś się umiał zachować bo z twoimi tytułami to wiesz co możesz - co najwyżej paczki układać w Ikea !!! Idź sobie zapal !!! Zejdzie z Ciebie nerw bo wiem że teraz pracować trzeba A ludzi mało bo kto chce pracować za nieudacznika ?? NIKT WIEC IDZ PRACOWAĆ A NIE LENIUCHUJESZ I TEKSTY TU WYPISUJESZ

Co jeszcze leszcze ?
@Ryjek

W hr to najwyzej Gosie widziales i odnosze wrazenie ze do Ciebie nic nie dotrze, chocby Ci to do lba łopata ładowac....

TakNie7
@Co jeszcze leszcze ?

Widziałem jaki Harvard skończyłeś zawodówka to też coś nie ma się czego wstydzić . Weź się za robotę i nie pal tyle bo szkoda zdrowia Łucja niedługo to się wyżyjesz ;-)))))

Tak10Nie
@Ryjek

Ryjek ten palant leszczyk to musi być jakiś długoletni pracownik co nic nie umie tylko paczki układac na wozek dla kupujacych nawet czasem tego oni nie potrafia bo sa zwroty od klientow bo do 5 nie umieja liczyć i jak paczka składa sie z 1 2 3 4 5 to oni daja 13345 i klient rozklada w domu i patrzy co to jest a to doświadczony pracownik ;-) kupa lat stażu i niewiadomo czego jeszcze . Przyjmijcie się do Ikea to zobaczycie . Totalne (usunięte przez administratora) brak kadry zarządzającej.

Tak10Nie
Mały

(usunięte przez administratora) idź do roboty albo idź na tatuaż poskrobie na tobie bohomaza to będziesz, spokojniejszy i w pracy będą mieli pożytek większy bo póki co to wszyscy na Ciebie narzekają i myślą skąd Ty się wziąłeś w tej organizacji ? Kto Ci tu robotę załatwił ?? Przecież Ty nic nie umiesz wszyscy to wiedzą napisz zwolnienie w hr i będzie git A nie będziesz się chwalił swoimi mieśniakami i bohomazami Ty jesteś w pracy więc pracuj niedojdo i nie pysku.

co jeszcze leszcze
@Mały

widze za do Janosika tez masz bol doopy albo do Grabka.... nie pale cienki bolku od lat wiec sam idz palic bo te nowosci to raczej z palarni wynosisz i takie zale to za kiepska stawke zwykle sa..... wielki zal Ci dooope sciska tylkonie wiem dlaczego, brak wyksztalcenia ? koledzy Cie nie akceptuja ? nic nie umiesz konkretnego ??? to nie powod zeby wylewac swoje frustracje i zwalac na pracodawce, rusz swoja ciiipe do urzedu pracy i na pewno cos lepszego znajjdzeisz skoro Jestes taki wszech super... ale ale, moze nie Jestes jesli nawet do kogos z tatuazami sie faflunisz, boli Cie ze ktos 3 tysie wywalil na dziare ?- szacun za brak łba i IQ malpy jak znam takie (usunięte przez administratora) to bedziesz sie tu pocil jeszcze dlugo bo tylko do tego masz zapal a nie do roboty ale moze kiedys zycie Cie wyprostuje powodzeni ci zycze

@co jeszcze leszcze

Tak napisz mi swoje inicjały kim jesteś w tej super firmie A ja Ci powiem jaki Ty pracowity jesteś frajerzyno warszawiaku wielki kapusiu jeden !!! Nie wiem kim jesteś ale siedzenie przed kompem to nie praca .

taki sobie

Gościu od S&S (safety and security czy jakoś tak) pilnuje porządku, a sam chodzi bez butów bezpiecznych.. żenada. Kierownicy (niektórzy) w kronosie likwidują nadgodziny 150 lub 200 - porażka. Plus, można się sporo nauczyć - zarówno przyda się to doświadczenie w pracy, w innych firmach, jak i życiowo.

Tak5Nie1

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w IKEA?

TakNie1
chrystusie
Nazwa działu: Finanse
@Pytanie

Wypłacane jest w kolumbijskich pesos, banknotach z monopolu i w kartkach na mięso.

@Pytanie

W Ikea jedni nic nie robią a inni za dużo robią tą firmą to najgorsza firma jaka może być .Nie polecam starzy pracownicy i nowi rownieź nic nie robią i szukają jeleni którzy za nich będą pracować a oni kantynka kawka herbatka papierosem itd

Jan
@Ryjek

Możesz rozwinąć swój komentarz? Co wpłynęło na tak negatywną opinie o firmie? Czekam na info.

@Jan

Ponieważ starzy pracownicy nic tam nie robią odbijają tylko kartę czasem nawet i to schorzenia i Tmleder im to poprawia . Magazynierzy sobie siedzą i nic nie robią !!!

Tak16Nie
@Jan

Ta firma to porażka starzy pracownicy prawie nic tam nie robią pójdzcie i sprawdźcie

Tak16Nie
Pudliszki
@Ryjek

No jasne cała logistyka nic nie robi Samochody rozladowywuja się same Produktu na polki dostarczają krasnale A wydawany towar przemilym kupującym Zbierają wiewiórki Oszołomów jeden

Tak6Nie9
@Pudliszki

No coś tam robią ,ale jak przychodzi nowy pracownik to zamiast go wdrożyć to starzy magazynierzy robią przerwę kilka godzin A nowy pracuję A oni się śmieją po kątach i czekają na nową zmianę zamiast pomóc innym w pracy fizycznej ale po co ??? Lepiej posiedzieć przy kompie to też praca Internet:-(

@Ryjek

Rynek niestety to prawda !!! Kierownik nie bierze ich do przekładki towaru na półki . Oni długo pracują tam to mogą nic nie robić . A jak mają coś zrobić to mówią o tym przez miesiąc co najmniej.

Życzliwy

Witam wszystkich z uśmiechem :) Nowe rozdanie w polityce i pojawił się nowy dyrektor. Idzie wiatr zmian :), dla wszystkich.

Bambo

Będąc pracownikiem Ikea janki zauważyłem że kantynka dla palaczy jest mocno oblegana ? Firma walczy że wszystkim jak może i buduje miejsca dla coraz większej liczby palaczy więc jak ktoś pali dużo zapraszam do Ikea Janki ;-)

Tak13Nie
Ktoś.

Wszystkim tu użalającym się tutaj żądam jedno pytanie. Po co tam siedzicie? Zwolnilem się bo miałem dosyć niskiej płacy, dosyć toksycznego i zakłamanego środowiska. Po kiego grzyba tam siedzicie i narzekacie? Wszędzie w Wawie dziś dostaniecie lepsze pieniądze i nie będziecie narażeni na kontakt z zakompleksionymi TMLami, którzy odgrywają na innych swoje frustrację. IKEA bazuje na TMLach z małych miejscowości, którzy są w stanie zrobić każde świństwo dla kariery. Rzuć ie to w diabły. Ja odszedłem i wreszcie się czuję jak człowiek, który w pracy może mówić co myśli i nie boję się, że ktoś na mnie odniesie by błysnąć przed kimś z góry. No i pensja wyższa o 600 zł a praktycznie robię to samo. IKEA to najgorsze miejsce do pracy.

StaŚpytaLski

Jak można stworzyć normalną pozytywną atmosferę w pracy jeśli robi się nagminnie ludzi w ........... ( niech każdy sam uzupełni ). Starzy pracownicy wynagradzani gorzej niż młodzi a firma liczy na amnezję i bliżej nieopisany mechanizm w którym niby to wstyd się zapytać dlaczego zarabiam mniej skoro moi słabo doświadczeni młodzi koledzy potrzebujący na każdym kroku mojej pomocy zarabiają więcej . Czyżby dyskryminacja płacowa ze względu na wiek i staż pracy ? A może wyrafinowana forma (usunięte przez administratora) po to żeby w białych rękawiczkach zmusić starą kadrę do odejścia po wielu latach ciężkiej pracy która budowała pozycję Ikea ? Młodzi TL albo MG mający nikłą wiedzę i doświadczenie podejmujący niejednokrotnie absurdalne decyzje na zasadzie bo ja tak KCEM i już i będę tupać nóżką bo mam nóżkę a jakże. Obarczanie ludzi odpowiedzialnością i winą za takie czy inne dochody sklepu przy zerowym wpływie na decyzje finansowe sklepu i zerowym wpływie na to czy klientom odpowiada oferowany asortyment, promocja czy inny świetlany pomysł manajdżmentu. Kolejna sprawa to bliżej nieokreślona zaniżona płaca pomiędzy krajami EU przy jednoczesnym uzyskiwaniu wysokich dochodów przez tą korporację w Polsce. Jaka rządzi tym arytmetyka oprócz podejmowania decyzji na tle narodowości przez tą korporację ? Nie widać na horyzoncie żadnej innej logicznej odpowiedzi na to pytanie. Tak z ciekawości pytam ???

Tak22Nie12
@StaŚpytaLski

O czym Ty piszesz chłopczyk u jak nie podoba to do domciu na mazury

Tak10Nie8
Kłuspwnik
@StaŚpytaLski

Jak Ci nie odpowiada to się zwolni A nie żal super Ci ściska że inni mają lepiej A Ty ciągle w ciemnej sypie jesteś !!!

Tak13Nie6
co-worker 2
@Kłuspwnik

@Wyga i @Kłuspwnik - poziom waszej wypowiedzi nie obiecuje dyskusji na argumenty, nie wspominając o jakimś przyzwoitym poziomie. IKEA 20 lat temu to był dream team i super pracowało się w Jankach czy na Ursynowie. I taki wizerunek miała firma przez lata - miejsca gdzie działają szwedzkie standardy. A jak zaczęło się to zmieniać w korpo typu folwark, to jest tak jak napisał StaŚpytaLski. @Wyga i @Kłuspwnik - wiecie jak liczony jest profit każdego sklepu? Jak wygląda struktura finansowa tego co zostaje dla sklepu, a co idzie do INGKA? Jakie market manager dostaje wytyczne do zarządzania sklepem? W dużym skrócie - wybór obecnego modelu - jeśli nie jest to sklep vapsowy - jest tak skalkulowany, że brak jest odwagi do podnoszenia budżetu płacowego i pracowania z doświadczonymi kierownikami. Lepiej jest wyciskać jak cytrynę młodych i ambitnych, po nich przyjdą za 2 lata następni, byleby poziom sprzedaży nie spadł i koszty nie urosły..

Tak10Nie8
@co-worker 2

Co Tu gościu piszesz i wylewasz ósme poty idź napisz zwolnienie do hr i przestań narzekać !

Tak13Nie6
@Kłusownik

Tu nie jesteś od liczenia profitów tylko paczki Masz przerzucać ! Funkcje Ci się pomieszały!

Tak16Nie7
@StaŚpytaLski

Po co wy piszecie takie bzdurami starym pracownikom nie chce się pracować i szukają dziury w całym a to młodzi dostali większe stawki a starzy pracownicy są nie do ruszenia jak nic tą. Nie robili tak nie robią dalej ale kasę co miesiąc biorą!!!!

@StaŚpytaLski

Ja nie rozumiem co Ty tam jeszcze robisz ??? Ja wiem że Ikea ma dobrą służbę zdrowia bony na święta i inne fajne profity ale po co się męczysz i innych męczysz??? Tylko gdzie może odejść człowiek który ostatnie 20lat przerzucał paczki ? Nigdzie bo do niczego się nie nadaje ! Ta firma zatrudnia niemal każdego nawet murzynòw z Afryki .Sprawdzcie to sami zobaczycie !

@Kłusownik

Jestem sobie starym pracownikiem nic nie robię cały dzień Ikea płaci mi i tak do emerytury czas płynie mi .

pracownik ikea
Nazwa działu: Marketing

Sporo jest ocen bardzo subiektywnych, opartych na emocjach. OK, ja postaram się obiektywnie: # kokosów nie ma - ten sklep nie oferuje zarobków atrakcyjniejszych niż konkurencja # większość problemów można rozwiązać, bo kadra kierownicza jest mierna, ale do tego potrzeba asertywności i argumentów, wtedy naprawdę można stworzyć sobie parasol ochronny i wiele tych komentarzy pełnych pretensji do team leaderów, shopkeeperów czy kierowników funkcyjnych by zniknęło, wystarczy na spokojnie mieć swoje uzasadnione zdanie # najsłabszym ogniwem w sklepie są funkcyjni, bo (tu mocno uogólniam) nie mają odwagi forsować swoich pomysłów, tylko pchają te, które da storemanager lub SO i nie dziwie się, że Li.. Frejd powiedział, że w ty sklepie nie miał z kim realizować swojej wizji, bo ludzie bali się myśleć samodzielnie i brać odpowiedzialność - jak w przeciętnej korpo.. Na plus jest to, że cały czas sito jest silne i w rekrutacji trafiają się naprawdę fajni ludzie. Ale słabo, że się ich mami i nie dziwię się, że po okresie próbnym odchodzą. Ciekawe co będzie po rozmowach związków zawodowych z zarządem, może na chwilę się poprawi jak ugramy podwyżki gwarantowane +200zł.

polar
@pracownik ikea

Piszesz wiele prawdy, wszystko zawsze da rade zalatwic rozmowa, najslabszym ogniwem sklepu to zawsze byl ten pan L o ktorym piszesz ze nie mogl zrealizowac swojej wizji bo to raczej jest miara dyrektora sklepu, czyli w jaki sposob on jest liderem funkcyjnych i calego sklepu i w jaki sposob pozwala ludziom myslec samodzielnie lub brac odpowiedzialnosc a przede wszystkim w jaki sposob on bral odpowiedzialnosc za sklep i ludzi w nim pracujacych. Funkcyjni w sklepie zawsze wiedza co robic tyle ze wizja i kierunek zmienialy sie tak czesto ze oni sami nie wiedza co sie dzieje. ale ten etap juz za nami czas pokaze.

Tak4Nie2
Ikea to ludzie

Hura hura hura Mały karypel ze Szwecji szef sklepu odchodzi takiego zadowolenia u pracowników nie widzalam przez 25 lat pracy w Ikea jednak zawsze czlowiek czul jakis smutek z tego powodu a teraz wielkie szczęście i usmiech od ucha do ucha Jednocześnie pograzam sie w smutku z kolezankami i kolegami ze sklepu w Hiszpanii gdze ten czlowiek zostanie kierownikiem moje szczere kondolencje

Tak6Nie4
Wienio

strzał w dziesiątkę!

Tak3Nie1
@Ikea to ludzie

Ten człowiek zniszczył jakiekolwiek morale i inspiracje jakie kiedykolwiek były w naszym sklepie, nigdy nie doświadczyłam takiego chaosu organizacyjnego, a szczerze mam nadzieje ze to przeczyta i pomyśli nad swoimi zachowaniami i zrobi coś z sobą zanim pójdzie niszczyć kolejny sklep, teraz chciałabym tylko żeby firma dokonała chociaż jednego dobrego wyboru na przestrzeni ostatnich lat i zastąpiła go kimś kto potrafi rozpoznać rzeczy dobre a nie tylko to co jest złe, ogólnie nie jakiegoś kierownika tylko lidera jak to zawsze powtarzamy w ikeowskich wartościach, jeżeli coś z nich jeszcze zostało.

brutalna rzeczywistość
@Karolinka

Tyle, że w oczach Kampradów zrealizował swoje zadanie perfekcyjnie i w nagrodę idzie teraz do Hiszpanii. Miał wycisnąć więcej ze sklepu i zrobił to. Poucinał premie i co tylko się dało. Taka jest brutalna rzeczywistość. Nie łudźcie się, że przyjdzie następny i będzie się chciał przypodobać pracownikom bo my mu nic nie damy. Każdy następny będzie myślał o interesie korporacji bo po to się zostaje dyrektorem i to firma daje awans a nie załoga sklepu.

@brutalna rzeczywistość

Chciałabym się z tobą zgodzić bo jest w tym dużo sensu ale w melodii tego co mówi ikea o przywodztwie, kulturze, współpracy, szczerości, wspierania rozwoju to ostanie parę lat to poprostu klapa, żenada, wstyd i porażka. Chyba że wartości tej firmy to widmo, w sumie to nie tylko wartości tej firmy a wartości każdej szanujacej się organizacji. Zresztą żaden dyrektor nie ma mocy odbierania premii tyle że premia jest składniowa wszystkich jego złych decyzji biznesowych, kamprad to się w grobie przewraca jak słyszy co ten leszcz za cyrk w tym sklepie zrobił.

Tak2Nie1
@Ikea to ludzie

Ty sie weź za robote w tej Ikeii !!! A nie bedziesz brednie tu pisał . Siedzenie z papieroskiem w reku przez 3-4 h w pracy bo tyle przerwy niektorzy mieli co palili papierosy . Kawka herbatka papierosek karty soe nie odbija na przerwe ale sie jest na przerwie .Żyć nie umierać ! Jak wezmie ktoś wiecej nocek w miesiacu jest gadanie po katach dlaczego on tak robi . starzy pracownicy nie moga nocek brać bo cieżko a broń boże gdyby jakiś młody zarobił 100zł wiecej atak afera na 102 co za ludzie nie to nie ludzie to bydło ! Nie polecam tam pracy nikomu wśrod nieudacznikow itp nicponiow moze nie wszyscy ale im starszy pracownik tym nic nie robi przez cały dzień !!! Taka prawda szukaja młodych głupich! A temlederow awansuja wewnetrznie samych siurków niewiadomo skad sie urwali ważne ze poza praca awanse sa rozdawane !!!

Tak10Nie2
Wasaty krasnal
@Karolinka

Chaos chaosem ale jak ktoś siedzi 4h swojej pracy na palarni w 8godzinnym czasie pracy to nawet anioł przełożony by nie wytrzymał ! Ale jak tu zwrocic kolega uwage ?? Magazynierzy sa bardzo pracowici tam szczegolnie ci najstarsi !!! Kawka papieros gadka i tak prawie cała dniowke ,!! Szukaja frajerow tam idzcie przyjmijcie sie to zobaczycie !!!

Tak11Nie1
@Karolinka

O czym ty dziewczynko piszesz spojrz kto pracuje w ikea janki i sie powiedz ze to sa ludzie z wartościami ??? Bo ja wiem ze mogły Ci sie wyrazy pomylić wartości z promilami bardzo podobne słowa tylko co innego znacza wiem ze nie wszyscy dziś musza kończyć szkoły ponadpodstawowe ale wypadało by coś mieć wiedzy a potem tu pisać !!!!

Tak4Nie1
@Ikea to ludzie

Ja sie pograżam ze z takimi nicponiami pracowałem . nieudacznicy do potegi lenie śmierdzace szczególnie magazynierzy !!! Osz to patologia normalnie nawet karty nie umieja odbić !

@Karolinka

Jeśli Ty wierzysz w wartości IKEA to jest z Tobą naprawdę źle. Oto one: Moja kierowniczka na wyjeździe integracyjnym bawiła się z nami, piła razem i ostatniego dnia zapraszała na dodatkowy wyjazd we wrześniu i każdego z osobna pytała czy jest za a następnego dnia chłopakowi wręczyła wypowiedzenie i wiedziała o tym już przed wyjazdem a mimo to z uśmiechem na ustach pytała się go czy we wrześniu też chce jechać. W tym momencie wysłała jasny sygnał wszystkim - nie ufajcie mi bo z uśmiechem na ustach będę wam kłamać w żywe oczy i rzeczywiście tak robi. Jak tylko może to ucieka na papieroska albo do kantyny, bywa, że całymi dniami nie widzimy jej na oczy choć teoretycznie jest, teraz się wzięła do roboty bo połowa po tym wyjeździe złożyła wypowiedzenia a nowych do pracy nie ma. Otoczyła się kółkiem znajomych, które też robi co chce a kto do kółka nie należy musi pracować za siebie i za jej kolegów i tu nie ma zmiłuj. Śmieje się już z niej cały sklep bo chodzi i prosi po innych działach o kogokolwiek do pomocy u nas. Mam nadzieję, że tam na górze ktoś się ocknie i ją zdejmie zanim dział kompletnie przestanie pod jej rządami istnieć bo nikt normalny nie będzie chciał robić w takich warunkach i z taką intrygantką.

@Joe

Ja osobiście wierzę w ich ideały i wierzę że byłoby o wiele lepiej gdybyśmy wszyscy mieli przynajmniej połowę z tych wartości ć ale skoro kierownictwo naszego sklepu je wszystkie zbesztalo to co mam powiedzieć, przykład którego urzyles rzeczywiście pokazuje realia sklepu bo tak jest wszędzie, shopkeeperzy, kierownictwo funkcyjne wszyscy sieją tylko zamęt i psują powietrze

@Karolinka

I dlatego szukam innej pracy. W tym tygodniu mam już umówione 2 rozmowy. Jak będzie ok to składam wypowiedzenie i bez żalu odpuszczam to kłębowisko żmij.

baran
@Ikea to ludzie

Jak Ty tam siedzisz 25lat to Ty już na emeryturze powinnieneś być ! Musisz się niezle obijać tam swoją drogą bo jak tam pracowałem to najdłużej Ci co pracowali tam co same śmierdzące lenie !!

Tak4Nie3
Pan Logistyk
@Joe

I to jest dopiero wypowiedź roku. Ja rozumiem i popieram prawo do wypowiedzi, własnego zdania czy nawet uczciwej szczerej niechęci do kogoś - ale jak się już farmazony wypisuje tylko po to by sobie nastrój poprawić to nie ukrywam, że trafia mnie szlag. Pracuję w tej znienawidzonej, nic nie robiącej logistyce sklepu i pozwolę sobie na drobną korektę po koledze, który najwyraźniej pracował(pracuje) na selfie, oceniać nie będę zróbcie to sami, macie swoje rozumy. Data wpisu sugeruje, że autorem jest kolega, który tego dnia zakończył swoją pracę w IKEA gdyż mimo tej dramatycznej sytuacji na selfie nie przedłużono z nim umowy próbnej po 2 albo 3 miesiącach próby samo to pokazuje, że albo kolega się nie nadawał albo sytuacja jednak nie jest aż tak za. Druga rzecz jeśli mnie pamięć nie myli to w ostatnim okresie wypowiedzenie umowy na selfie złożył jeden pracownik, który dostał spoooro lepsze warunki zatrudnienia - mogę się mylić co do powodu, to nie mój dział ale takie słuchy chodzą, ale to nie jest rzeczona "połowa" która rzuciła papierami, może koledze się zwolnienia lekarskie z rzucaniem papierami pomyliły a ci co pracują u nas w sklepie wiedzą jakie są powody tych długotrwałych zwolnień i koniec tematu. Kierowniczka selfu, intrygantka? otoczyła się kółkiem znajomych? masz ny myśli tą drugą połowę pracowników selfu, która jednak nie rzuciła papierami? Ja ze swojego punktu widzenia widuję shopkeeperkę selfu jak zaczynam nockę gdy wychodzi do pracy i niejednokrotnie rano jak wychodzę to ona już tam jest - daj boże by wszystkie działy miały takich "leni" u siebie którym się jeszcze chce! Co jeszcze było w tej wypowiedzi? Była też jakaś odpowiedź odnośnie zapytania u źródła, myślę że zamiast tutaj wylewać hejt na lewo i prawo najlepiej zapytać u źródła jak to wygląda z tym selfem, jak nie u kierowniczki to u któregoś z pracowników. Ja ze swojej strony mogę dodać jeszcze tyle, że od jakiegoś czasu mam wrażenie, że współpraca pomiędzy logistyką a selfem nareszcie wygląda całkiem nieźle mimo braków kadrowych i nie, nie twierdzę że jest pięknie fajnie i różowo ale daje się normalnie pracować.

Tak6Nie5
@Pan Logistyk

A to fajnie się dowiedzieć, że koleś któremu nawet nie chciało się ogarnąć isella miał lepiej niż reszta. Sprawiedliwość w wersji Ikea. Czyli też pewnie jakiś koleżka tyle, że dla tego nawet wystawianie dokumentów było zbyt ciężka pracą . To tylko potwierdza moją opinię.

Bolo
@Ikea to ludzie

No tak teraz nie bedzie miał ich kto pilnować to krzycza hura hura !!! Co za chołota ze wsi !!! Rudy jest najlepszy ! Ma kolegow od kieliszka a i meczyk ma z kim poogladać z kumplami z Mcdonalda z ktorymi wczesniej pracował .

Tak10Nie1
@Bolo

Ten drugi "lider" tez nie lepszy, łazi gada nic nie ogarnia i tylko na wydawke sie nadaje!

@Życzliwy

Oni wszyscy sie na wydawke nadają !! Wystarczy poałuchać co gadają . Na wykopki ziemniaków bym niewiem czy by sie nadali ?? Bo przerw by se za dużo musieli robić !! Papieros kawka i bajerka i nie odbijamy karty i siedzimy sobie ! Nawet jak przekroczymy czas przerwy i za dużo odbijemy to zawsze można recznie sobie poprawić w komputerze da sie da sie . Można nawet nie przyjść do pracy a potem sobie wpisać ze sie było .

Tak6Nie1
@Wienio

Powiem każdemu obywatelowi tak jak ktoś chce pracować z bałwanami niech sie przyjmie do Ikea Janki . Pracowałem tam jakiś czas i w życiu nie widziałem tylu (usunięte przez administratora)w jednym miejscu . Szok !!! Szczególnie logistyka self to sa działy ,że szkoda pisać i nazywać ich jak kolwiek to sa ludzie ktorzy wogole tam sie nie powinni znaleźć . Ludzie ktorzy w Mcdonald podawali frytki tam sa kierownikami itp.... Przecież to aż wstyd pracować w takich relacjach i pod takimi ludzmi . Szok .

Tak12Nie5
@Karolinka

Musisz po angielsku napiac taki mijał szacunek do Polaka ze od kazdego wymagał umiejetnosci jezyka angiielskiego Ponizajac i dyskryminuje innych ktorzy tego jezyka nie znają

@Loko

Zgadzam sie kolego w pełni tam pracują same nicponie wystarczy spojrzeć na nich taki stary magazynier co on jest tam wart siedzi narzeka jest balastem w tej firmie bo nigdy nie bedzie pracował jak świeży pracownik . Bo rozkładajac towar trzeba mieć energie . Starzy pracownicy chetnie pracuja na nocki bo darmowy obiad jest w nocy sponsorowany przez firme. Oczywiście magazynierom mało . Polakowi zawsze bedzie mało bo bo daj palec weźmie reke. Wczesniej były 13 pensje teraz od 3lat ich nie ma bo sklep ma wolne niedziele nie ma takiego utargu . Starym pracownikom źle bo było a nie ma a młodzi odchodza bo niechca za starych leni pracować !!!! Nawet kierowników do pracy angażowali jak sie młodzi pozwalniali . Tak jest jak starzy pracują ! Super firma nawet z Hr rozkłada towar bo nie ma kto !!!!

Tak9Nie2
@Pan Logistyk

Gdybyś kolego pracował i inni kumple Twoii też to nikt by tu nic nie wypisywał a tak to starzy pracownicy siedza i się lenią a tymczasem rekrutacja podeśle im nowego pracownika to oni wtedy idą na przerwe 3h a młody nowy pracownik pracuje za 3jelonków którzy sobie ucieli przerwę na papieroska . Firma buduje specjalnie dla pracowników palarnie a podobno palenie szkodzi i w większości zakładów pracy się nie buduje palarni ale IKEA TO WARTOŚCI HASŁA SZYLDY ITP..... Widać że można ufać firmie jak i ch menagerom którzy mają wybitne szkoły poukończane . Naprawdę żenujące !!1

@Mały

Akurat nie palę niestety bo tez bym sobie powiedział Ty chyba nie masz tak naprawdę pojęcia jak wyglada tam praca

Tak3Nie1
@bombelek

Pamiętaj kolego ze za parę lat tez2 gdzieś będziesz starym pracownikiem Ciekawe co wtedy będziesz miał do powiedzenia

TakNie3
@Ikea to ludzie

Nie jestem twoim kolegą ! a za parę lat nawet jak bedę stary to zawsze traktuje ludzi jednakowo bez względu czy ktoś pracuje rok czy 15lat ten sam pracownik tyle że świeższy pracownik to pracownik któremu się jeszcze coś chce i za to powinien być doceniany a nie obgadywany!! Ale nie wszyscy jednakową otrzymali kulture i nie wszyscy maja jednakowe szkoły pokończone . Więc ci nicponie którzy tam pracują niech się wezmą za pracę bo bedzie jeszcze gorzej ! chyba że czekają na jakiegoś młodego pracownika który bedzie za nich pracował ,nawet jeśli to i tak niedługo . Najlepiej niech rozdziwią swoje paszcze z zepsutymi zebami i niech się śmieją do bólu i tak cały dzień . Kierownictwo też jest tam dobre przez cały dzień ploty ploty kawka herbatka papierosek i zimna rączka sobie zgarbiona chodzi ;-)

@bombelek

No niestety twoje wcześniejsze wpisy mówią co innego o szacunku dla innych obrażasz innych a co to dopiero będzie za 15 lat aż strach pomyśleć I powiem ci jedno dzięki Bogu ze nie jesteśmy kolegami bo bym się wstydził w lustro spojrzeć mając takiego znajomego

@Ikea to ludzie

Ikea janki to jedna z najgorszych firm w ktorych mogłem pracować ludzie tam tylko bija sie o pieniadze i władze nawet Ci na dole co rozkładaja towar z magazynierami to ludzie wredni i obłudni ktorzy nic nie robią cały dzień . Nie polecam pracy wśród leni próżniaków . Całe rodziny tam pracują klany rodzinne . Swój swojego zawsze bedzie chronił ! Przełożeni niekompetentni plotki obłuda nic wiecej . Śmiesza mnie tmlederzy ktorzy nic i nikogo nie doceniają bo jest rudy co nic nie umie .pojdzcie przyjmijcie sie media już pisza co sie dzieje w tej firmie .

Tak8Nie4
@Alfred

Jakim trzeba byc kretynem, zeby oceniać kogos po tym , gdzie pracowal. Zadna praca nie uwlacza, chyba ze Tobie i o to masz bol dooooopy. Skoro tam pracuja sami debile i poparancy to jak slaby Jestes ze sobie nie poradziles? Podejrzewam ze zzera Cie frustracja i niedowartosciowanie, ze po prostu nawet market meblowy Cie rozłożył i szukasz winnych.....

Tak4Nie4
@Ikea to ludzie

Ty Boga do tego nie mieszaj !!! Niewiem czy się boisz patrzeć w lustro jak stoisz przed nim mało mnie to obchodzi . Wiem że prawda kole w oczy . Musiało Cię zaboleć jak napisałem prawdę o pracy w Ikea . Słyszałem że szukaja nowych pracowników i nikt się nie zgłasza to o czymś świadczy zapewne ??? Nikt za nikogo pracował nie bedzie a tam nie dość że same lenie pracują to jeszcze bez kultury i sam nepotyzm wszechobecny . Lepiej skup się na pracy i dawaj z siebie wiecej bo samym siedzeniem ikeii nie podbudujesz a wrecz przeciwnie !

Tak9Nie3
@Co jeszcze leszcze????

Tak market meblowy nikogo nie rozłożył .Wrecz przeciwnie zmotywował do działania tylko Ci co do niczego się nie nadaja tam długo pracują bo paczki układać każdy może -bądzmy szczerzy ! !!! Tylko ze ludzie którzy tam pracują zobacz jak oni się zachowują !!! zamiast razem tworzyć team to jeden drugiego by w łyżce wody utopił . A przełożeni do tego namawiają wręcz . Żeby być osobą dezyzjna kiedyś trzeba było mieć jakias szkołę wystarczyło a teraz wystarczy pobawić się w ślimaka i krecić sie koło danej osoby . i awans gotowy!! Jak ty jesteś tym kretynem który jakoś tam udaje że rzadzi to wiesz co zmień kolor włosów na inny !!! ten jest nie modny !!

@Co jeszcze leszcze????

Mi się wydaję że poranna zmiana Cię czeka sadząc po czasie o którym dokunujesz wpisu. Dużo osób stamtad odeszło i jakoś nikt nie płacze ale trzeba uśmiadomić ludzi gdzie chcą pracować ! I co to za miejsce !!!

@bombelek

No wlasnie koncze nocke na ktorej trzeba zapiepppszac a nie plakac a placza w wiekszosci Ci ktorzy odeszli albo maja taki zamiar. I twierdze nadal, ze tylko kretyn ocenia czlowieka po jego poprzedniej pracy. Mozecie tu pisac o kawkach i paieroskach i wyzysku chociaz mysle, ze nikt go tu nie doświadczył , tylko z zemsty powstaja chore wpisy. Kazdy nie spelniony amator zarzadzania ma bol doopy bo rzadzi koles od "frytek". Kilku strasznie spietych jak wasaty czy look tylko pokazuje poziom frustracji a wystarczy zmienic prace, ktorej nie brakuje ale mysle ze nic to nie zmieni i nadal beda plakac tylko pod innym szyldem..... Takie malo poradne i wiecznie nie zadowolone male szczekacze.....

Tak2Nie3
@Życzliwy

Przynajmniej wydawki robi i daje przykład innym a inni nawet tego nie robią bo po co lepiej sobie posiedzieć i popierdzielić głupoty .

@Co jeszcze leszcze????

Jak tak wspaniale jest u Ciebie to pewnie jesteś lederem od frytek ktory dzieli podwyżki dla kolegów swych z ktorymi kieliszka sie napije i groszem rzuci . Czego sie nie robi dla kolegów i grafik dla kolegów sie ułoży żeby 2 zmian nie mieli zeby nie dzwigali paczek .Wiec nie pisz mi ze jesteś w porzadku bo nie jesteś i dobrze wiesz o tym . Żyj w zgodzie z kumpelkami układaj im grafiki i beda klaskać dla Ciebie.

@Rudzielec

Odnosze wrazenie, ze masz za daleko do łba. Koles od frytek jak to ktorys z placzkow ujal, jest na urlopie i ma wyyyebane na wasze szczekanie. Ja nie robie grafikow bo jestem robolem i pracuje tylko w nocy (self czy rampy ? blysnij). Nie twierdze ze jest pieknie bo zarobki sa slabe i nie wszytko dziala jak powinno,ale ile mozna czytac tego piertttoolenia. Zwolnij sie bo roboty jest masa i to lepiej platnej, co Cie tu 3ma? Moze wtedy ktos pomysli i to musi byc ktos powyzej Szymona a nie TML. Kasa slaba? Roboty masa? Ludzie wqrwiaya? W wiekszosci zakładów spotkasz sie z tym samym , poczytaj opinie o innych firmach tego rozmiaru i tam znajdziesz takie same zale. Nawet to forum pokazuje, ze bol dooooopy ma tylko niewielki procent, biorac pod uwage ilosc ludzi, ktorzy tu pracują badz pracowali.......

Tak1Nie2
@bombelek

Co ty chłopie malorolny wiesz widać ze brak Ci doświadczenia a się madrzysz

Bombelek
@Wyga

Doświadczenie w czym w układaniu talerzyków ??? O czym Ty kosmitów piszesz ?? Idź na łucje i zabaw się!! W domu tego nie ma może kogoś tam zaczepisz ???

@Bombelek

W czym trzeba mieć doświadczenie żeby pracować w Ikea?? W jeżdżenie wózkiem na pewno nie masz doświadczenia bo z tego co wiem to co chwila jakiś magazynier robi stłuczka wózkiem widłowy m A firma płaci za to kupę kasy A magazynier sobie wjeżdża w ścianę w regał z doświadczeniem w dodatku i naprawa tylko 10-15 tys ale na podwyżki nie ma na naprawę wózka jest jest taka filozofia firmy .

@Ikea to ludzie

Każdy wie jak wygląda tam praca i dlatego nikt tam nie chce się przyjmować podwyższa stawkę nowemu pracownikowi to stary magazynier lub inny pajac chcą dostać wyrwania (usunięte przez administratora) bo nowi tyle dostali A oni są be be co nie ?? Nieroby stare ! Lenie siedzieć w kanapie i narzekać !

Kłuspwnik
@Ikea to ludzie

Lepiej nie myśl bo nie jesteś od myślenia !!! Ty jesteś od fizycznej roboty więc zawin rękawy i do roboty ! !!! Jak Ty tak budowałeś Iker przez tyle lat to powiem Ci że darmozjad jesteś !!!

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail JANKI - Janki

Chcę opublikować: