IKEA Retail JANKI

Opinie o IKEA Retail JANKI

Nitta

To jakby słonina obok szynki leżała

Krystyna
@Nitta

co masz na myśli, pisząc takie porównanie?

@Krystyna

Pani Krysiu Pani się domyśli o co chodzi no przecież rzekomo jest Pani inteligentna. Czy plotka?

Nitta

Pracuje jeszcze(usunięte przez administratora) w Ikea .spoko dziewczyna serdecznie ją pozdrawiam

Robert
@Nitta

A o co chodzi? Kontaktu szukasz? Raczej firma Ci go nie udostępni

Aktualność
Hej!

W IKEA cenimy otwartą komunikację. Na bieżąco czytamy wszystkie komentarze – konstruktywne informacje zwrotne stanowią dla nas punkt wyjścia do wprowadzania zmian i tworzenia miejsca, w którym każdy z nas dobrze się czuje.

Zależy nam jednak na tym, abyśmy wspólnie dbali o kulturę wypowiedzi. Merytoryczne komentarze pomagają nam w pełni przeanalizować sytuację, udzielić odpowiedzi lub podjąć stosowne działanie.

Pamiętaj również, że będąc pracownikiem IKEA, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami bezpośrednio w lokalnym dziale People & Culture. To najlepszy sposób na to, aby porozmawiać o wszelkich wątpliwościach, zadać pytania, które Cię nurtują i rozwiązać wiele kwestii. Wierzymy, że otwarta i szczera rozmowa jest podstawą dobrej współpracy.

Jeśli jednak wolisz porozmawiać z nami anonimowo, masz też możliwość skorzystania z Telefonu Zaufania w IKEA. Wybierz tę opcję, która będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa.

Bobek

Kochany pracodawco jak jest tak cudownie w firmie to wystarczy zapytać ile osób w ostatnich 2-3 latach odeszło z firmy ??? I dlaczego ?

Mały
@Bobek

Powinni zwolnić wszystkie słabe ogniwa w tej firmie bo takich osób jest tam sporo !!!

@Mały

Mały nigdy nie zwolnią osób które od 20 lat tam pracują i nawet jeśli są słabymi ogniwem to same nie odejdą A nich ich nie zwolni bo jak kierownik może zwolnić swojego kolegę . Tam się nie liczą z ludźmi młodymi świeżymi . Ta firma to porażka .

Ono

Nr tel zaufania poproszę bo w naszym sklepie nikt o takim nie wie a szkoda Ciekawe kto odbierze

Ziom

Jaka komunikację ? Zero (usunięte przez administratora) z dziura a nie komunikacja co za farmazony

Aha

No to podziele się z wami moim spostrzezeniem... Nie wiem czy celowo czy po prostu tego nikt nie widzi ale na spożywce to macie niezły bajzel. Podejście przełożonych do pracowników to farsa, traktowanie (oczywiście wybranych jak to w takich instytucjach) jednych lepiej bo widać było ze to ulubieńcy a innych olewczo lub wręcz momentami z pogardą, to w firmie ktora szczyci sie równym traktowaniem ludzi i tolerancja tylko puste słowa. Może to tylko zakompleksiona "szefowa" która nie do końca zrozumiała słowo "rowne", może musicie ją przeszkolic i to porządnie co znaczy załoga, motywacja czy utrzymanie zgranego zespołu bo mimo już poważnego wieku, nie ma o tym pojęcia a tylko taki zespół gwarantuje zdrowe funkcjonowanie "organizmu". Nawet przez krótki okres pracy można zauważyć, że malo kto chce pracować na tym dziale ; zastanowił się ktokolwiek dlaczego??? Wysiłek fizyczny to chwilowe zmęczenie i jutro mamy nowe siły do pracy ale stanu psychicznego nie zmienimy snem.... Podobno IKEA to ludzie.....

Poker
@Aha

Dokladnie w punkt.... Każdy się boi o tym mówić ale ta osoba to glowny problem tego dzialu. Niekompetencja i chyba celowe tworzenie konfliktow oby zespol nie byl zgrany.

Tylko ja
@Aha

Domyślam się że chodzi o Ew P.... Jednych głaszcze bo chyba lubi, innych poniża i traktuje jak zło konieczne , zrzuca na nich swoje obowiązki i wieczne pretensje o wszystko jako motywator bo sama nie potrafi zorganizować pracy, ludzie odchodzą z działu bo mają jej po sufit , niedługo tam sama zostanie

Ona
@Aha

Dokładnie, wielka kierowniczka w ogóle nie buduje atmosfery do pracy i gardzi tymi którzy jej widocznie nie pasują.

Struś-PędziwiAteR

Skorzystaj z telefonu zaufania żebyśmy wiedzieli w którym sklepie jest coś nie tak a wtedy wpadniemy i zrobimy z Tobą porządek bo po co buzię otwierasz po próżnicy ????

Izabela

Kupowałam kuchnię za prawie 20 tys. Musiałam się prosić o to, żeby zechcieli przyjąć zamówienie. Czas, który to zajęło to 5 godzin ! (w tym 2 godziny czekania i dopiero po poproszeniu kierownika zostałam przyjęta)przy gotowym projekcie kuchni. Za dostawę produktu, którego nie mieli obecnie na stanie chcieli dodatkowo pieniądze. Jak zaproponowałam, aby dostawa była całościowa dostałam info, że to nie możliwe. Gdybym wiedziała, że mają taki stosunek do klientów na pewno kupiłabym tą kuchnię gdzie indziej. Nie polecam tego sklepu.

tack

Nadgodziny są czymś spotykanym. Ale nie powiedzą ci ze wg prawa jak kierownik/tm leader każe je odebrać, to wg prawa masz przelicznik 1 nadgodzina = 1,5h.

śmiech na sali

pracuje w ikea od 2 lat i powiem tyle pranie mózgu szkolenia to jakiś żart cały czas mówią o ikea na plus. jak to oni dbają o środowisko (tną tajgę od wschodu i od strony chin, w Polsce na miejsce lasów mieszanych sadzone są iglaki a liściaste zjedzone przez zwierzęta(dewastacja) byłem na miejscu lasu który niby ikea posadziła piękny ale leśnik potem zawiózł mnie na niepropagandowe miejsce żal.) dbają o ludzi (dziecko w indiach pracuje na jedzenie dla rodziny) dobre warunki płac 12-14 zł brutto cały etat 1500-1800zł ( wynajem pokoju w warszawie ok.800 zł + 200 zł na bilet miesięczny ) 1/2 etatu, 1/4, (dla ludzi mieszkających z rodzicami czy studentów może i plus) po 2 latach pracy dostać 1 zł brutto jakaś masakra(na rozmowie oceniającej stała gatka, że za mało się starasz ,że musisz wiedzieć więcej niż ci potrzeba do pracy(zaniżanie twojej wartości)). obroty średnio 280 milionów na rok a mówią, że nie ma pieniędzy. matej, modliszka obyście długo żyli i na starość się we własnym bagnie topili.

Zazou
@śmiech na sali

dobrze wiedzieć.

wiking84

Praca w tej firmie ostatnimi laty pogorszyła się. Jestem 10-letnim pracownikiem IKEA Janki koło Warszawy i powiem wam że praca na chwilę obecną to jakiś koszmar.Jest nas bardzo mało przez co często przychodzimy do pracy zmęczeni i zniechęceni.Praca w tej firmie stała się martwą stagnacją. Zarobki na wejście to 9 zeta netto, pracuje się na 1/4, 1/2, 3/4 etatu.Żeby mieć pełny etat to trzeba mieć plecy.Rozkład godzin pracy na każdy miesiąc jest inny na 3/4 etatu to 120, czasem 138 godzin miesięcznie.Na chwilę obecną szukam roboty bo chcę żyć jak człowiek a nie jak niewolnik.Szkoleń jest bardzo dużo. To chyba jedyny plus pracy w tej firmie.Jeśli ktoś chce tu pracować to niech najpierw wypije całą butelkę wódy i spokojnie się zastanowi czy warto marnować czas.Plusem jest również to że jak ktoś jest po zawodówie i niewiele umie to można zostać Menagerem (czyli pomagierem innych pożal się Boże kierowniczków któży nie mają kompetencji).Pozdrawiam wszystkich i nie polecam pracy w IKEA Janki naprawdę strata czasu.

janek
@wiking84

IKEA janki to praca niewolnicza zmiany po 12 godzin kierownik zacofany tylko swieci sie jak klient ma hajs i chce wydac nie polecam z dala jesli zalezy wam na zyciu poza praca

Zazou
@wiking84

opinia jest pomocna bo w tym momencie wiem, że nawet jeżeli będę potrzebowała się zapytać o coś pracownika to i tak go nie znajdę.

Myślę więc jestem

Witam czytam te komentarze na temt logistyki i mam jeden słuszny wniosek Jest to nie lubiany dział niestety A czemu a temu ze to jedyny dział który trzyma się razem co to znaczy a tylko to że każdy każdemu pomaga nikt nikomu nie rzuca klud pod nogi jeden za wszystkich wszyscy za Jednego A co najważniejsze każdy tam szanuje to co robi kolega bo każdy jest potrzebny i nawzajem się potrafimy się wspierać Szkoda że to gdzieś umarło w pozostałej części sklepu który jak by nie patrzeć jest wizytówką Ikea w Polsce Ludziska szanujmy się a daleko znajdziemy ale tylko razem

Czerwona pomarancza
@Myślę więc jestem

Piszesz z sensem naprawdę jak widzę wasza ekipę schodzaca z kawki zawsze zartujecie jesteście uśmiechnięci aż miło chłopcy na was patrzeć i tylko pozazdrościć Szkoda że u nas tak sie nie da było by sympatycznie i z chęcią by się do pracy przychodziło a tak to robię bo muszę i na dodatek itrzeba uważać co się mówi i komu

@Myślę więc jestem

Kolega ma rację życzę całemu sklepowi takich relacji między ludzkich jak w logostyce A tak przy okazji dobrze że was(usunięte przez administratora) opuścił bo obrabial was gdzie tylko mógł

Kłusownik
@Myślę więc jestem

Myślę więc jestem Ty się najbardziej tam nadajesz jak takie głupstwa WYPISUJESZ!!! Pracowałem tam kilka lat i nigdzie nie widziałem tylu złych ludzi w jednym miejscu szczególnie w logistyce szukają ludzi bo nikt nie chce przyjść i przez to dobre zakłamane komentarze się pojawiają ! Banda szumowiny

@Kamilka

Kamilla Ty robiłaś sobie badania ostatnio ??? Bo ja proponuję Ci zrobić je jak najszybciej . I nie wypowiadaj się gdzie Cię nie było bo tam kobiety nie pracują !!!!

@Myślę więc jestem

O czym Ty piszesz ? Ty w Ikea pracujesz ??? Starzy pracownicy nic nie robią wykorzystują nowych A Ty piszesz że trzymają się razem ? Jak tam jakiś młody dużej pracuje to pewnie jakaś niedojda lub coś w tym rodzaju . Obudź się tam nikt nie chce pracować dlatego biorą ludzi z agencji pracy A agencje szukają ludzi w innych województwach i przychodzi tak gość i słyszy jakie Ikea ma wartości -ludzi którzy nigdy nie powinni zarządzać ale w firmach prywatnych się dzieje co się chce .(usunięte przez administratora)

@Rudy

Logistyka to nie tylko koledzy jeżdżący wózkami Pracują też tam kobiety i są bardzo miłe i zawsze uśmiechnięte i bardzo wszystkim W tym dziale pomagają Zastanawiam się tylko czemu jesteś tak źle nastawiony do tych ludzi Może czas spojrzeć w lustro i zastanowić się czemu taki jestem Pamiętaj nikt z nas nie miał w wpływu w jakim kraju się urodził kto byl jego rodzicami i co sie wydarzy za x czasu Może czas najwyższy nauczyć się szanować innych

Myślę więc jestem
@Kłusownik

Kilka lat z zaklamanymi zespołem ciekawe myślałem że tydzień to max Ale jak jest się takim czlowiekiem ktory obrzeża ludzi ktorych nigdy nie spotkał A może to Ty byłeś zakłamany i nie tolerowany że względu na swoje poglądy bo nie wiesz co to znaczy być przyjacielem kolegą Zapamiętaj wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy z nas ma takie same prawa

@Kamilka

Kamilka o czym Ty piszesz? Ty w Ikea pracujesz ? Czy w kosmosie ? Żeby znać znaczenie słów kluczowych to jak wspominałaś trzeba mieć trochę szkoły A żeby wózkiem jeździć nic nie trzeba więc pracuj sobie z miłym i kolegami którzy nie tylko jeździć wózkiem ale i rozkładać towary na półki ale kto im to każe jak jeden uchybień A drugi niedorozwiniety ;-)

Kłusownik
@Myślę więc jestem

Piszesz dobre komentarze żeby ludzi zachęcić do pracy ??? Wszyscy Ikea znają w stolicy co to za dobry pracodawca szczególnie logistyka tyle ludzi się tam przewinęło że starzy tylko liczą i się śmieją A ich nie kto stamtąd prześledzić błaznów jednych !!!

pracuję więc wiem
@Myślę więc jestem

1. W logistyce są starzy jak i nowi pracownicy (ci drudzy mocno rotują). 2. Zarówno wśród starych jak i nowych pracowników są fajni i pomocni, ale tak jak wśród starych znajdziecie tych, którzy patrzą z góry i wydaje się, że nie garną się do pracy, tak wśród nowych będą roszczeniowi i bez inicjatywy. 3. Logistyka jest trochę jak McDonald's - nie ma tam zbyt wielu stanowisk, które będą atrakcyjne latami, po prostu praca np. w refilingu nie jest dla każdego na dłużej niż kilka miesięcy czy rok. 4. To jedyny dział, który potrzebuje czasami kraftsamli, czyli wsparcia pracowników innych działów - co sprawia, że ocenia się go jako mało wydajny i słabo zarządzany. To kolejna cegiełka do negatywnej oceny logistyki. 5. Ale z logistyki sporo osób przeszło dalej, na inne działy lub/i do innych sklepów. Nie znam spośród tych osób, takiej która by tego żałowała. Więc jest to dobra trampolina do rozwijania się w sklepie.

@pracuję więc wiem

Zgadzam się z Tobą dobrze gadasz kolego Jedni się starają ini udają jak w zýciu Ale to i tak jeśli chodzi o logistykę to najbardziej zgrany dział w sklepie Tylko im pozazdrościć

@pracuję więc wiem

Przeszli z magazynu lub recyklingu do Blue City którzy włazili przełożonym w 4litery .Sprawdź jak nie wiesz i pisz kłamstw . Nikt za pracę nie został tam doceniony !!! Największe lenie tam awansują to o czymś świadczy czyż nie ???

Gagarin
@pracuję więc wiem

No takich bzdur to tu jeszcze nie czytalem. Logistyke wspieraja inne dzialy.?????? Niby kto ? Napisz mi ile osob z calego sklepu potrafi jezdzic wysokim skladem czy rozladunkiem.??? Dwie? Trzy osoby ? Tuti- pracuje tylko w dzien a Logistyka w nocy. Goldi ? Ktos z hali? Naprawde masa ludzi pomaga szczegolnie ze u siebie sie nie wyrabiaja i to logistyka jest ganiana do kazdej wywalki czy to do wydawek czy na hale rano. Kilku z refilingu ktorzy robia w nocy tylko siada na wysokie i to tyle, nikogo innego ze swieczka tam nie znajdziesz.

Wanda
@pracuję więc wiem

Podzielisz się informacja na jakie wynagrodzenie można liczyć w logistyce? Mając już doświadczenie w tym zakresie.

pracuje wiec wiem
@Gagarin

Kto wspomaga? Pisałem o kraftsamli - jak nie wyrabia refiling na MH to się mu pomaga. Wysoki skład wymaga szkolenia stanowiskowego, więc jak ktoś przeszedł z logistyki, to może dalej pomagać, ale takich sytuacji nie kojarzę by była bo prędzej tu zabraknie wózków niż ludzi.

@Rudy

Pracowała na magazynie 1kobieta mistrzyni nocnych zmian przebierała kieliszki jak jakiś stary (usunięte przez administratora)wozkowy z doświadczeniem rozwalił palete . W ikea dużo towaru można psuć Ikea bogata firma !!!

@pracuje wiec wiem

Jakiego szkolenia Busha na resorach . Przychodzi Ale przełożony i się pyta umiesz jeździć to jedź całe szkolenie jak przejeździe cały dzień i noc nadajesz się tak to wygląda. Może podpiszesz jakiś papier i filmik Ci puści o wypadkach ze sklepu to wszystko szkolenie niesamowite .

Etykiets
@Rudy

Czemu jesteś taki pusty i obrażasz innych sądzisz że jak ktoś nie ma skączonych studiów lub matury to jest gorszy od innych kim ty jesteś żeby oceniać innych Bo dla mnie zwykłym burakiem który pewnie studiował zaocznie za pieniążki rodziców A prawdziwa szkoła to szkoła życia

@Kamilka

A Ty kim tam ważnym jesteś kierowniczka co poszła do białego domu A była nauczycielką??? No tak nauczyciele słabo zarabiają to lepiej ikea daje więcej ! Starzy magazynierzy nie wiążą sznurków band kierowniczka wszystko zauważy !!!

@Etykiets

Etykieta o czym Ty piszesz ja pisze o pracy A nie o studiach może Ty masz studia ja oceniam ludzi którzy tam pracowali po pracy co 30 min papieros to jest praca ??? I się śmieją że jak ktoś nie pali musi więcej zrobić i jeszcze takiego bałwana na Blue City awansują bo coś dał lub zrobił pod królikiem.

Mały
@Myślę więc jestem

Widzę że głupoty tutaj każdy pisze żeby zachęcić ludzi składających Cv do pracy ja każdemu tam odradzam pracę bo tam w większości pracuje lenie i jak to w grupie którzy chcą się śmigać od pracy .

@Etykiets

Szkoła życia ? Ikea im starszy pracownik tym większy burak !!! Rozejrzyj się ,albo zrób badania wzroku bo w tej firmie możesz być ślepa jak kret byle byś coś udawała że robisz i wtedy jest git. W Ikei i nie trzeba mieć szkoły wystarczy wózkiem jeździć i przychodzić trzeźwy do pracy co niektórzy i z tym mają problem nikt tego nie sprawdza przychodzą pijani

@Myślę więc jestem

Ten dział nigdy nie będzie lubianym bo wszyscy równo powinni pracować a najgorzej tam mają Ci którzy nie palą papierosów ten co nie pali pracuje A inni idą na fajeczkA i siedzą sobie że 2 godziny nikt tego nie kontroluje !!!

Ojoj
@Kamilka

Kto taki ? Daj inicjały albo jakiś opis.

Czy rozmowa rekrutacyjna w IKEA Retail JANKI odbywa się również w języku angielskim?

zara(dna)

Angielski jest w prawie kazdym oglozszeniu. Nie przejmuj się tym. Nie słyszałam by kogoś rekrutowali prowadząc rozmowę. Pytają tylko czy posługujesz się tym językiem. A w rzeczywistości na w Jankach jest kilka osób zajmujących stanowska lidera lub shopkeepera i nie znają angielskiego..

Bobek

Tak rozmawiają w angielskim prezes i dyrektor i jeden TM leder

Czy w IKEA Retail JANKI występują paczki/bony świąteczne?

była

masz kartę płatniczą doładowaną na 500zł (ostatnio było więcej, ale to raczej jednorazowa akcja). A tak, to trochę zależy od sklepu i budżetu czy coś ma na jakieś gifty

Frosty

Nikomu nie polecam kontaktu z tym sklepem Obsługa nie kompetentna bezszczelna Najgorszy sklep!!!!!!!!!!!

Wanda

Chciałabym się dowiedzieć czegoś odnośnie godziny pracy w IKEA Retail JANKI. Od której godziny zaczyna się prace i o której kończy? Czy zdarzają się nadgodziny? Zastanawiam się też jak wyglądają ogólnie zmiany w firmie. Dajcie koniecznie znać.

@Wanda

Zależy od działu. Zasadniczo zmiany nie wg regulaminu nie mogą być dłuższe niż 10h. Nadgodziny się zdarzają, natomiast kierownicy nie wiedzą, że jak je akceptują w kronosie (system ewidencji czasu) a potem każą odbierać, to powinni dawać je wg przepisów prawa pracy w stosunku 1:1,5. Bardzo dużo zależy od konkretnego kierownika i działu. Jedni są bardziej elastyczni, inni wcale.

Czy IKEA Retail JANKI oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

odpowiedź

Otrzymujesz standardowo umowę na 3 miesiące, potem na czas nieokreślony. Zatem jeśli w ogłoszeniu nie jest określona forma współpracy (zlecenie, umowa na zastępstwo lub B2B), to masz umowę o pracę od początku.

Wkuriony pracownik

IKEA to juz nie ta firma co kiedyś... Teraz to juz typowa korpochoojnia, ktora szarych roboli ma za nic i traktuje jak nie chciane dzieci. Llicza się tylko slupki i procenty i nawet jak słupki są zielone to i tak premii rocznej brak, podwyżki mają być i juz nie wiem w co je zainwestuje bo to podobno aż 0,30 gr do godziny czy ze 44 PLN miesięcznie. We wszystkim zasłaniają się covidem a na końcu słyszymy o rekordowym wzroscie i brava za zaangażowanie... No zesz qqqqqrfa mac bravami nie zapłacimy rachunków. Może ktoś uzyje łba i zastanowi sie kto te słupki wypracował, że to szary robol przezuca paczki za które klient płaci... Na zebraniu słyszymy ze 100 osob rocznie odchodzi i przychodzą nowi a to sa koszty ale jakoś nikt z tym nic nie robi. Może to nowa strategia firmy zeby sobie stawki nie wypracować bo kasa oczywiście musi się zgadzać.... Od strony szarych pracowników jest zle i nie oczekujcie zaangazowania skoro nie doceniliście poprzedniego....

Czy IKEA Retail JANKI ma ściśle ustalone godziny pracy?

Rudy

Są są ustawione grafiki pod kolegów znajomych itd. Jedno wielkie kolesiostwo A Ty jak tam pójdziesz będą Ci dawać zmiany które wymagają łamania kręgosłupa. Powodzenia i twardości kręgosłupa.

Parasol
@Rudy

A to tylko dlatego ze ci co już tam pracują doś długo już mają połamane te kręgosłupy lub wcale ich nie mają Kolega ma rację po paru latach kręgosłup pęka i wtedy trzeba znaleść nowy kręgosłup a stary na śmietnik

@Parasol

Jak nie dajesz rady to lepiej siadz przy kompie zrób puste miejsca .Robota idealna dla nierobów .Najpierw wrzuca na pałę A potem puste miejsca robi .

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w IKEA Retail JANKI?

Rudy

Ta firma to porażka . Jak pokażesz że umiesz to będziesz robił wszystko za wszystkich .

Jan

Balagan systemowy towar jest s naprawdę go nie ma 165 km psu w (usunięte przez administratora) super jest na targuwku 25 km i co wyprzedalo się 88 szt. W 45 minut.

Pracowniczka

We wszystkich sklepach Ikea w Warszawie pojawiły sie przypadki koronawirusa. Niby firma transparentna ale informacji dla klientów nie ma.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w IKEA Retail JANKI?

pracuję więc wiem

Są rekrutacje wewnętrzne, to najszybszy sposób. Inne sprzyjające sytuacje, to ustalanie sukcesji - czyli ustalenie planu swojego rozwoju z przełożonym tak, aby rezultatem była możliwość objęcia danego stanowiska.

@pracuję więc wiem

Rekrutacja wewnętrzną z góry ustawiona !!!

Listek

Masz predyspozycje w lizaniu nie powiem czego i awans gwarantowany a jak jeszcze między czasie kogoś pod... SZ to i podwyżka się znajdzie Jeśli jesteś tego typu człowiekiem to w IKEA czekają na ciebie z otwartymi rękoma nawet doświadczenia ci wtedy nie potrzeba

@Listek

Na pewno Ty wszystko wiesz o liczeniu podlizywaniu bo jak tam pracowałem to pełno ludzi tam takich było . Nic nie umieli ale na spalarni się modrowali .Ta firma to porażka przyjmijcie się i przekonajcie ile ludzi się tam przewinęło

Maciek

Ikea firma która oficjalnie walczy o ochronę środowiska pakuje 80 cm pasek folii do pudła 60x40 cm i wypełnia to jeszcze papierem. zamówione 5 przedmiotów wysyła w dwóch paczkach i do tego brakuje jeszcze 2! nie ma gdzie nawet zgłosić, automat odpowiada żeby zadzwonić w innych dniach.

Gagarin
@Maciek

To jest strona o pracodawcy a nie dzial reklamacji.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail JANKI - Janki

• Jak się pracuje w IKEA Retail JANKI?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail JANKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail JANKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Retail JANKI?

Kandydaci do pracy w IKEA Retail JANKI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Retail JANKI