IKEA Gdańsk

Gdańsk

Opinie o IKEA Gdańsk

max

kupiłem w ikea gdańsk lampę stojącą stokholm z możliwością ściemiania. W czasie zakupu nie było do niej żarówki gx53 ze ściemniaczem. Zapewniono mnie że na dniach żarówki będą. Wróciłem do domu 150 km z samą lampą. Po paru dniach w ikea była osoba po żarówki ale okazało się że nie ma i nie będzie, bo wycofali je w sierpniu ze sprzedaży. Zdenerwowałem się bo lampy są na sklepie w sprzedaży a żarówek do nich nie ma. Okazało się że w innych sklepach na terenie kraju też nie ma. Nie podano mi powodu wycofania. Mam w domu atrapę lampy. Aby jechać oddać lampę muszę zrobić 300 km. Czy was też to nie wkurzyłoby. Drogą mailową napisałem do firmy i podano mi że na sklepie są 2 takowe żarówki, co mnie bardzo zdziwiło. W dniu wczorajszym syn był w Gdańsku i żarówek nie ma. Wygląda ma to że mają tam niezły bałagan z przesyłanymi i udzielanymi na miejscu informacjami. Dwoje pracowników działu informacji komputerowej podało dwie różne daty wycofania żarówek i tak; jedna pani że od sierpnia a drugi pan w mailu do mojej żony że od kwietnia. Nie żle co. Wystawiam bardzo niską opinię. Na przestrogę ludziom którzy chcą kupować tam lampy.

ja

czy ktoś może podpowiedzieć Jak wygląda 3 etap rekrutacji na stanowisko specjalista ds projektowania wnętrz?? Miałam już jedną rozmowę przez telefon , teraz mam zaproszenie do firmy - rozmowa na temat kwalifikacji oraz obowiązków..wiem,że będzie też sprawdzany j.angielski...

Karolina

@jo.up czyli wynika z tego, że raczej jesteś zadowolona z pracy w IKEA Gdańsk powiedz nam tylko na jakim stanowisku pracujesz? I o warunkach pracy, skoro twierdzisz że firma dba o pracowników.

Magdalena

Czy ktoś mógłby napisać coś na temat stanowiska "Pracownik Działu Odzyskiwania Towaru"? Czym się zajmuje, jakie są stawki i czy ogólnie praca jest fajna? Zdecydowałam się aplikować, ale nie wiem, czy warto... Bardzo proszę o jakieś konkretne informacje. Z góry dziękuję.

jo.up

Ogólnie Ikea jako firma dba o pracowników, pracuje już jakiś czas, praca jak praca wszędzie jest to samo firme tworzą ludzie i zawsze jakaś czarna owca się znajdzie, od ok. miesiąca jednej z koleżanek nie ma i od tego czasu atmosfera jest znacznie przyjaźniejsza nie ma osoby, która robi innym na złość, ma się za lepszą, rządzi się jakby aspirowała na kierownicze stanowisko a nierzetelnie przydziela przerwy kontroluje, komentuje, wysługuje się koleżankami potrafiła zadzwonić przed czyjąś pracą na prywatny numer telefonu żeby "po drodze" przynieść jej jakieś raporty itp. obgaduje i donosi. teraz przynajmniej pracuje się przyjemniej oby jak najdłużej a i kierowniczka stała się milsza od paru dni oby koniec faworyzowania ulubieńców

Marek

Cześć. Czy ktoś mi powie czy stano2isko sprzedawcy magazynu samoobsługowego zawsze jest łączone ze stanowiskiem pracownika działu przepływu towaru. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Magda

Personel sklepu bardzo nie przyjemny, nie nabija przy kasie kart Ikea Family. Chamski, bezczelny do klienta. Niestety nie zapamiętałam imienia Pani, która mnie obslugiwala na kasie, bo na pewno poszlabym na skargę. Chyba zatrudniają jakich ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności, bo zachowanie tej Pani na takie wyglądało.

Bożena
@Magda 28.02.2017 09:22

Nie ma co się dziwić i tutaj dotarla dobra zmiana.Zarząd średnio sprawny intelektualnie więc niespodziewajmy się wiele po sprzedawcach.

Marek

Pytanie mam, jakie są obowiązki sprzedawcy poza obsługa klienta i dbanie o porządek na dziale? Jest tu jakiś sprzedawca z ikei:) ?

Xxxx

Czy osoby piszące opinie o ikea, wgl pracowały tutaj, czy są z konkurencji? Ja pracowałem w obi, koło IKEA i jest znaczna różnica. Nie jesteś byle robolem, tylko człowiekiem. Zgrane zespoły, liderzy/kierownicy również. Można się dogadać, w sprawie grafiku. Benefity, 13stki,kasa na święta. Naprawdę polecam, bo fajnie się pracuje w firmie, gdzie jest się docenianym. Obecnie najniższa stawka w IKEA to 20zł brutto, dodatek nocny 6zl brutto.

Tato

Nosił cirek razy kilka ponieśli i cirka.

Rem

Pracuje w ikea w uk i nawet jest spoko.propaganda jest i tutaj takie maja zasady ale polecam.czytam opinie bo mysle zeby sie przenieść do Gdańska ale sam juz nie wiem

limopap

@kaj ogolnie to wydaje mi sie ze jezeli ma sie odpowiednie kwalifiakcyje, kompetencje mozna sporo zarobic

Sandro, nie wiem dokładnie ilu ale pracuje wielu studentów więc nie czekaj, co Ci zaszkodzi spróbować

Witam. Nie wchodzę na takie fora ale zajrzałem trochę z ciekawości ponieważ koleżanka mnie poinformowała że ludzie lubią tu wylewać swoje żale. Hmm faktycznie tak jest - hejtu tu dużo. Gołym okiem widać że rozpisują się tu osoby które ewidentnie nie nadawały się do tej pracy lub liczyły na duże zarobki nie dając nic w zamian. Pracuję w Ikea od kilku ładnych lat i uważam że to dobry pracodawca, prywatna opieka zdrowotna ( w tym dostęp do lekarzy specjalistów do których żeby się dostać przez służbę Państwową pewnie byśmy czekali miesiącami ), spore dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, liczne imprezy integracyjne, możliwość rozwoju osobistego, dofinansowanie nauki języka angielskiego dla chących się rozwijać w ramach firmy i awansować (ktoś napisał że język angielski nie potrzebny a firma tego wymaga - oczywiście że potrzebny - przecież trzeba się jakoś dogadać z wizytacjami anglojęzycznych szefów, obsłużyć anglojęzycznego klienta itd...), liczne szkolenia i prezenty, bony podarunkowe na święta, premia roczna (po osiągnięciu celu rocznego), elastyczne godziny pracy, firma otwarta na pomysłowość i kreatywność pracowników, jesli ktoś poczuje że dział w którym zaczął pracę to nie jego bajka i np. zamiast pracować na sprzedaży z klientem chciałby spróbować w logistyce czy innym dziale to firma nie robi przeszkód i daje szansę - trzeba tylko moi drodzy wiedzieć po co się przychodzi do pracy - PRACOWAĆ a nie podpierać punkt informacyjny i patrzeć na zegarek kiedy koniec dniówki - bo fakt dla takich ludzi nie ma tu miejsca. Czasem warto się na chwilę zatrzymać i spojrzeć na to co mamy ale przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia i często nie doceniamy tego co jest - no cóż zapraszam do konkurencji skoro tak tu Wam żle, przecież nikt w Ikea na siłe nikogo nie trzyma. Wiem że wielu mnie tu skrytykuje ale nie przejmuję się tym bo to będą te same osoby które rozpisywały się wcześniej lub im podobni. Osoby które szukają tu opini o firmie i warunkach pracy zachęcam do wyrobienia własnej, złożenia CV i spróbowania sił choćby w Gdańskiej lokalizacji bo też jest ok. Pamiętajcie że Ikea to sklep/market więc składając CV musicie się liczyć z pracą w weekendy jak również do godzin wieczornych jeśli mamy na zmianę popołudniową. Pozdrawiam.

em

Atmosfera jest OK, ludzie którzy tak negatywnie komentują atmosferę, to chyba nie pracowali w ikea w gdańsku. Wszystko zależy od działu, ale generalnie nie jest źle. W porównaniu do innych dużych sklepów, jest super. Polecam, tym którzy tak negatywnie komentują tego pracodawcę, niech spróbują popracować u konkurencji.

sabrina

Tak ogólnie nie jest spoko.Nie polecam.Wśrod pracujących relacje tragiczne szczują jednych przeciw drugim.

ex

Propaganda osiągnęła tutaj granice absurdu.Nie ma żadnej stabilności. zatrudnienia.Angielski do niczego potrzebny.Praca do zniesienia ale na krótko.Szukają frajerów.Nie dajcie się nabrać.

ziober

Propaganda lepsza niż TVP 1-2

była

Wszystko się zgadza oprócz awansu (hermetycznie zamknięty).Pracy również nie zabraknie bo mało kto wytrzyma ten wyzyzsk i traktowaniE z takim brakiem szacunku.

Franz Kafka

Masło maslane

flądra

Jaka ładnie napisana odpowiedż.Szkoda tylko że to nieprawda.Propaganda na miarę korporacji

mazur

MOBBING MOBBING MOBBING taka jest rzeczywistośc w ikea gdańsk.Podział na panów ichamów jak w folwarkach pańczyżnianych.Kto nie wierzy to niech popracuje parę miesiecy.Bez odbioru

jak to?

12 godzin! To ile w tygodniu godzin sie pracuje? Nie rozumiem. 7 dni w tygodniu po 12 godzin codziennie? Ile w miesiącu w takim razie sie pracuje tam godzin?

Doświadczona
@jak to? 08.08.2015 14:25

Bzdury wyssane z palca.Praca w ikea gdańsk jest dla naprawdę odpornych psychicznie.Nikomu nie polecam.Mnie nie oszukasz na kilometr śmierdzi że jesteś podstawiony.

ikea

Ten człowiek pomału osiąga swój cel manipulując wszystkimi.W dziale sof praktycznie pracują jego krewni ,sasiedzi i dzieci kolegów z innych działów.Bezrobocie nieoficjalne jest straszne ,wszystkie chwyty dozwolone.HR W Ikea Gdańsk to fikcja.

pracuś

Kierowniczce d/s sprzedaży już dziękujemy wystarczy.Wydawałoby się ze od Hanny S.nie moze byc nic gorszego a jednak tak.

opinia

Ikea Gdańsk od dawna już nie jest firmą szwedzką tylko polską.

ostrzegam przed szefem działu sof!!!!!!!!!!!!!!!uciekajcie gdzie pieprz rośnie

zrezygnowany
@pracownik 13.02.2015 00:37
ostrzegam przed szefem działu sof!!!!!!!!!!!!!!!uciekajcie gdzie pieprz rośnie

Ostrzeżenia nic tutaj nie pomogą.Ten Pan jest znany ze swoich psychopatycznych zachowań.Firma boi się być posądzona o mobbing.Wszysto zamiatają pod dywan.Wiedzą doskonale że w sądzie sprawy mobbing sa ciężkie do wygrania i toleruja gnoja.

były

Praca w ikea to praca na chwilę.Pozbądżcie się złudzeń.Pracowałem to wiem.Więcej nie mogę napisać bo ingiwilacja jak u orwella i zaraz pojawi się napis usunięte przez administratora.

ola26

Praca w Ikea Gdańsk jak każda praca, trzeba się starać, żeby przetrwać, od pewnego czasu sporo ludzi zatrudniają przez agencję pracy z umowami śmieciowymi zwłaszcza na magazynie jednak by pracować najpierw trzeba się dostać (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o IKEA Gdańsk - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKEA Gdańsk